Mozilla Firefox Sayfa Yüklenirken Kilitleniyor Donuyor
3 Cevap1428 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

139 Mesaj
10 Şubat 2013; 20:31:10 

Arkadaşlar Mozilla Firefox ta sayfa yüklenirken üstteki dönen şey donuyor kalıyor.Görev yöneticisinden baktığımda yanıt vermiyor diyor.Hep donuyor ama genellikle flash uygulamarı açarken donuyor.Normalde olmazdı.Bu aralar pc ye bişeyler olmaya başladı.Bellek kullanımı bi artıyor bi iniyor.Bi yardım ederseniz memnun olurum.

AGP 8X NVIDIA GEFORCE (PALIT) FX5500 20 TL - FRISBY 300W 15 TL

146 Mesaj
12 Şubat 2013; 18:44:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Gumu$Kur$un

Arkadaşlar Mozilla Firefox ta sayfa yüklenirken üstteki dönen şey donuyor kalıyor.Görev yöneticisinden baktığımda yanıt vermiyor diyor.Hep donuyor ama genellikle flash uygulamarı açarken donuyor.Normalde olmazdı.Bu aralar pc ye bişeyler olmaya başladı.Bellek kullanımı bi artıyor bi iniyor.Bi yardım ederseniz memnun olurum.

peki sadece mozilla firefox kullanırken mi? problem oluyor. diğer browserlar ile denedin mi? aynı problem var mı?

139 Mesaj
12 Şubat 2013; 20:53:31 

diğer browserlarda sorun yok

AGP 8X NVIDIA GEFORCE (PALIT) FX5500 20 TL - FRISBY 300W 15 TL

146 Mesaj
12 Şubat 2013; 21:05:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Gumu$Kur$un

diğer browserlarda sorun yok

flash player sorunu muhtemelen sisteminden flash player kaldır.mozilla firefox hangi sürümü kullanıyorsun bilmiyorum ancak kaldırıp farklı bir versiyon yükleyebilirsin.flash player kalıntısı bırakma kayıt defteri'ni iyice temizle daha sonra önce firefox yükle daha sonra adobe sitesinden flash player yükle sorun ortadan muhtemelen kalkacaktır.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Yazılım Genel » İnternet » Mozilla Firefox Sayfa Yüklenirken Kilitleniyor Donuyor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219

DonanımHaber’i Takip Et X
Facebook Gözat
Twitter Gözat