Şimdi Ara

samsung galaxy note 2 wifi sorunu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
2
Favori
45.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bu sorunu hala yaşıyor musun bilmem fakat, ayndurum bende de oldu. Kullanmadığım wifi ağlarını wifi listesinden tamamen silerek çözdüm. Belki aynı sorunu yaşayanlara da yardımcı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 2,5 yıldır Note 2 kullanıyorum. Son 1 aydır Wifi bağlantı kopma sorunu başladı. Her 5-10 dakikada bir kopuyor sonra tekrar bağlanıyor, tekrar kopuyor vs. 1 ay bu sorunla yaşadıktan sonra bir gün anladım ki, WiFi ve Mobil veri bağlantısının her ikisi birden açıksa bu sorunu yaşıyorum. Mobili kapatıp WiFi'ı açtığımda sorun bitti. Belki işine yarayan olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mayhart

Yaklaşık 2,5 yıldır Note 2 kullanıyorum. Son 1 aydır Wifi bağlantı kopma sorunu başladı. Her 5-10 dakikada bir kopuyor sonra tekrar bağlanıyor, tekrar kopuyor vs. 1 ay bu sorunla yaşadıktan sonra bir gün anladım ki, WiFi ve Mobil veri bağlantısının her ikisi birden açıksa bu sorunu yaşıyorum. Mobili kapatıp WiFi'ı açtığımda sorun bitti. Belki işine yarayan olabilir.

sorununuzun çözümünü fotoğraflı şekilde bloğumda anlattım. okumak isterseniz buyrun link

https://bilisimveinsan.blogspot.com.tr/2017/06/4-admda-samsung-note-2-wi-fi-kopma.html

• quote:

Orijinalden alıntı: hllcnr

quote:

Orijinalden alıntı: Mayhart

Yaklaşık 2,5 yıldır Note 2 kullanıyorum. Son 1 aydır Wifi bağlantı kopma sorunu başladı. Her 5-10 dakikada bir kopuyor sonra tekrar bağlanıyor, tekrar kopuyor vs. 1 ay bu sorunla yaşadıktan sonra bir gün anladım ki, WiFi ve Mobil veri bağlantısının her ikisi birden açıksa bu sorunu yaşıyorum. Mobili kapatıp WiFi'ı açtığımda sorun bitti. Belki işine yarayan olabilir.

sorununuzun çözümünü fotoğraflı şekilde bloğumda anlattım. okumak isterseniz buyrun link

https://bilisimveinsan.blogspot.com.tr/2017/06/4-admda-samsung-note-2-wi-fi-kopma.html

Teşekkürler. Ancak bu süre içinde telefonu değiştirdim. :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.