- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
600 tlye alınabilecek akıllı telefon----BUTCE 700 TLYE CİKTİ
45 Cevap6221 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2757 Mesaj
10 Şubat 2013; 16:52:09 

Hepinize merhaba arkadaşlar.Arkadaşımın 500-600 tl arası bütçesi var ve kendine bir telefon bakıyor.Kendisi pek anlamadığından bana danıştı,ben de size sormak istedim.

Sizce bu fiyatlara alınabilecek en iyi telefon hangisidir?

Not:arkadaşım çok büyük olmasa da oyunları oynamak istiyor.Buna göre değerlendirirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Edit:butce 700 tlye cikti arkadaslar.

Bu arada telefon samsung olmak zorunda degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atom239 -- 10 Şubat 2013; 20:17:44 >

Çok yakan araba yoktur.Benzinin pahalı olduğu ülke vardır.

3909 Mesaj
10 Şubat 2013; 17:05:01 

Xperia E yi inceleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2757 Mesaj
10 Şubat 2013; 17:10:53 

quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Xperia E yi inceleyin.

Yanlışlık bende mi bilmiyorum ama xperia enin satış fiyatını hiçbiryerde bulamadım?

3909 Mesaj
10 Şubat 2013; 17:35:44 

quote:

Orijinalden alıntı: atom239

Yanlışlık bende mi bilmiyorum ama xperia enin satış fiyatını hiçbiryerde bulamadım?

Sony Xperia E dual suan hepsibrada da satista yakinda tek sim kartli modelide gelir.

2757 Mesaj
10 Şubat 2013; 17:43:06 

quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Sony Xperia E dual suan hepsibrada da satista yakinda tek sim kartli modelide gelir.

Tesekkur ederim.

2757 Mesaj
10 Şubat 2013; 17:44:22 

Baska telefon onerisi olan yok mu arkadaslar?

1675 Mesaj
10 Şubat 2013; 17:52:05 

quote:

Hepinize merhaba arkadaşlar.Arkadaşımın 500-600 tl arası bütçesi var ve kendine bir telefon bakıyor.Kendisi pek anlamadığından bana danıştı,ben de size sormak istedim.

Sizce bu fiyatlara alınabilecek en iyi telefon hangisidir?

Not:arkadaşım çok büyük olmasa da oyunları oynamak istiyor.Buna göre değerlendirirseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Buradan kendinize göre seçim yapabilirsiniz.. http://www.mobiletisim.com/telefonlar/asistan.asp

SAMSUNG i8160 Galaxy Ace 2 sizin için önerimdir.. http://www.bizdeuygun.com/i8160#1

0

2757 Mesaj
10 Şubat 2013; 18:15:48 

Lg p970 optimum white nasildir?

1675 Mesaj
10 Şubat 2013; 18:18:58 

quote:

Lg p970 optimum white nasildir?

Samsung Galaxy Ace 2 daha ucuz ve daha kaliteli.. Performans, estetik, cpu, ram vs...

http://kiyas.la/tr/cep-...s-LG-Optimus-Black-P970

2757 Mesaj
10 Şubat 2013; 18:59:33 

quote:

Orijinalden alıntı: mucahid01

Samsung Galaxy Ace 2 daha ucuz ve daha kaliteli.. Performans, estetik, cpu, ram vs...

http://kiyas.la/tr/cep-...s-LG-Optimus-Black-P970

Cok tesekkur ederim,o telefona bakalim o zaman.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Şubat 2013; 19:05:04 

quote:

Cok tesekkur ederim,o telefona bakalim o zaman.

Optimist Black çıkalı nerdeyse 3 yıloluyo bunu ggöz önünde bulundurularak derim

2757 Mesaj
10 Şubat 2013; 19:08:28 

quote:

Orijinalden alıntı: har3

Optimist Black çıkalı nerdeyse 3 yıloluyo bunu ggöz önünde bulundurularak derim

Android versiyonunu gorunce sogudum zaten telefondan.

Yine de tesekkurler.

396 Mesaj
10 Şubat 2013; 19:15:54 

Samsung galaxy s plus nasıl ?

Yaşasın Küresel İntifada !
|Çetin Topçuoğlu-İbrahim Bilgen-Ali Haydar Bengi-Cevdet Kılıçlar-Fahri Yıldız-Necdet Yıldırım-Cengiz Songür-Cengiz Akyüz-Furkan Doğan|

88 Mesaj
11 Şubat 2013; 10:52:55 

Fiyatına Göre Biraz Pahalı Telefondur . Ama İyidir Onu Alcağınıza Xperia Sola Öneririm Fiyat olarak daha uygun Kalite - Performans - Fiyat . = Sony Xperia Sola Ve NFC Teknolojisi yer almaktadır. Xperia da http://www.hepsiburada....esola&categoryId=371946

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kawastr TR -- 11 Şubat 2013; 10:53:35 >

738 Mesaj
11 Şubat 2013; 10:55:31 

Yurtdışı S3 Mini alabilirsiniz hocam 650-700TL piyasası

Bu cihazları sanalpazarda bulmanız mümkün bu arada

2757 Mesaj
11 Şubat 2013; 22:38:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Kawastr TR

Fiyatına Göre Biraz Pahalı Telefondur . Ama İyidir Onu Alcağınıza Xperia Sola Öneririm Fiyat olarak daha uygun Kalite - Performans - Fiyat . = Sony Xperia Sola Ve NFC Teknolojisi yer almaktadır. Xperia da http://www.hepsiburada....esola&categoryId=371946

Verdiginiz bilgiler icin tesekkur ederim.

Peki htc desire x onerirmisiniz? Edindigim bilgilere gore bu telefon bana daha iyi geldi.

88 Mesaj
12 Şubat 2013; 18:20:13 

Ewt Kardeşim Oda olabilir Ama Sony Den Şaşman Ben

122 Mesaj
12 Şubat 2013; 20:36:57 

galay s duosa bak bnce

2757 Mesaj
12 Şubat 2013; 21:34:59 

quote:

Orijinalden alıntı: fetu

galay s duosa bak bnce

Onda da cift simkart ozelligi oldugu icin gereksiz oldugunu dusunuyorum.

1675 Mesaj
12 Şubat 2013; 21:53:35 

quote:

Yani sana birşey demiyorum artık. Sana yapılabilecek en iyi öneriyi yaptım. Bunu forumda 100 kişiye sorsan 90 kişi kadarı benim önerimi okeyler..

0

quote:

Buradan kendinize göre seçim yapabilirsiniz.. http://www.mobiletisim.com/telefonlar/asistan.asp

SAMSUNG i8160 Galaxy Ace 2 sizin için önerimdir.. http://www.bizdeuygun.com/i8160#1

0

2757 Mesaj
12 Şubat 2013; 22:12:17 

quote:

Tamam.

Hayir tek android telefon olarak ace 2 mi var dunyada?

Siz soyledikten sonra biraz daha arastirdik,htc desire xin rami ve islemcisi daha guclu mesela.Bugun gidip inceledi arkadasim,htcnin kasasi da daha hosuna gitti,buyuk ihtimalle onu alacak.

Arastirmada fayda var yani.Zaten ben ace 2yi begenmedim diye birsey soyledim mi size?Sadece arkadasa cevap verdim,kendi kendinize atar yapmissiniz.

4926 Mesaj
12 Şubat 2013; 22:13:23 

Galaxy Ace 2

Xperia Z2

1675 Mesaj
12 Şubat 2013; 22:17:26 

quote:

Güzel Türkçemizde "atar" diye bir kelime yok. Yaşınızı bilmiyorum ama karşınızdaki lise arkadaşınız değil, birazda yorum yazarken prfilleri araştırsanız iyi olacak.. Birde adanalısınız hemşerim olacaksınız. Sizin için en iyisini önerdim ve ısrar ettim illaki başka bir cihaz diyorsanız sizin tercihiniz. Ama şuna emin ol ki, önerdiğim cihazı almayarak ilerde "Ah be !.. Keşke forumdaki abinin sözünü dinleseydim" diceksiniz.. Benden bu kadar, gerekli yardımı yaptığımı düşünüyorum.. İyi forumlar..

2757 Mesaj
12 Şubat 2013; 22:23:59 

quote:

Güzel Türkçemizde "atar" diye bir kelime yok. Yaşınızı bilmiyorum ama karşınızdaki lise arkadaşınız değil, birazda yorum yazarken prfilleri araştırsanız iyi olacak.. Birde adanalısınız hemşerim olacaksınız. Sizin için en iyisini önerdim ve ısrar ettim illaki başka bir cihaz diyorsanız sizin tercihiniz. Ama şuna emin ol ki, önerdiğim cihazı almayarak ilerde "Ah be !.. Keşke forumdaki abinin sözünü dinleseydim" diceksiniz.. Benden bu kadar, gerekli yardımı yaptığımı düşünüyorum.. İyi forumlar..

Tesekkur ederim oneriniz icin ben size birsey demedim zaten,ace 2ye kotu de demedim,yani niye tepki gostetdiginizi anlamadim.

Benim 'atar' dememle 'tepki gostermek' demem arasinda bir fark oldugunu dusunmuyorum.Sonucta amac bilgi alisverisi oldugundan bana gore amac anlatmak istedigimizi anlatmak olmalidir,nasil anlattigimiz degil.Ben yine de soyleyeyim,halk arasinda tepki gostermek,kizmak anlamina geliyor 'atar'.

Merak ettim cidden niye tepki gosterdiginizi.

2584 Mesaj
12 Şubat 2013; 22:30:12 

Hocam eğer adana içi iseniz pm atın yardımcı olayım tel konusunda .(yurtdışı)

1675 Mesaj
12 Şubat 2013; 22:35:50 

quote:

Bilişim sektöründe 15 yılım bitti.(Esnaf-Bilgisayarcı) Teknolojiyi zevkle ve severek takipçilerinden birisiyim; işim gereği olmasada.. Kendim şahsen 2 ve üzeri "S3" alma olanağım varken gidip kendime en uygun cihaz olan "S3 mini" aldım. Sebebi ise öncelikle fiyatı ve boyutları idi.. Diğer özellikleri fazla bir fark etmiyordu..

Diyeceğim o ki; bunu anlatmamın sebebi insan nefsi herzaman daha iyisini ve daha güzelini ister. Burada aklımızı ve irademizi kullanarak bu nefsin önüne geçerek doğru kararlar alırız. Yaptığınız güzel bir şey, forumdaki insanlara danışmak ve fikir alışverişi yapmak. Ama bu kadar kişi benim önerdiğimi söyledikleri halde halen bir arayış içinde olmanız biraz garipsedim açıkcası. Bu bir tepki asla değildi..

Biraz daha samimi olmak gerekirse diyebilirdim ki; "amaaaan banane, ne alırsa alsın; ben zaten diyeceğimi dedim" diyebilirdim. Ama demedim, uyarma gereği duydum. Siz bunu doğal olarak sanal ortamda benim jest ve mimiklerimi görmediğiniz için böyle bir varsayımda bulundunuz.(Sanal ortamda yapılan genel hatalardan ilk başta geleni: Görmeden, bilmeden, ön yargı ile yaklaşmak..)

Durumun özeti bu.. Sanırım yeteri kadar açıklayıcı olmuşumdur.. Takdir sizin..

2757 Mesaj
12 Şubat 2013; 22:50:24 

quote:

Bilişim sektöründe 15 yılım bitti.(Esnaf-Bilgisayarcı) Teknolojiyi zevkle ve severek takipçilerinden birisiyim; işim gereği olmasada.. Kendim şahsen 2 ve üzeri "S3" alma olanağım varken gidip kendime en uygun cihaz olan "S3 mini" aldım. Sebebi ise öncelikle fiyatı ve boyutları idi.. Diğer özellikleri fazla bir fark etmiyordu..

Diyeceğim o ki; bunu anlatmamın sebebi insan nefsi herzaman daha iyisini ve daha güzelini ister. Burada aklımızı ve irademizi kullanarak bu nefsin önüne geçerek doğru kararlar alırız. Yaptığınız güzel bir şey, forumdaki insanlara danışmak ve fikir alışverişi yapmak. Ama bu kadar kişi benim önerdiğimi söyledikleri halde halen bir arayış içinde olmanız biraz garipsedim açıkcası. Bu bir tepki asla değildi..

Biraz daha samimi olmak gerekirse diyebilirdim ki; "amaaaan banane, ne alırsa alsın; ben zaten diyeceğimi dedim" diyebilirdim. Ama demedim, uyarma gereği duydum. Siz bunu doğal olarak sanal ortamda benim jest ve mimiklerimi görmediğiniz için böyle bir varsayımda bulundunuz.(Sanal ortamda yapılan genel hatalardan ilk başta geleni: Görmeden, bilmeden, ön yargı ile yaklaşmak..)

Durumun özeti bu.. Sanırım yeteri kadar açıklayıcı olmuşumdur.. Takdir sizin..

Tesekkur ederim hocam cevabimiz icin,zaten amacim herhangi biriyle laf dalasi veya saygisizlik yapmak degil,sadece bilgi alisverisi.

Bu arada ben de s3 mini kullaniyorum,mesajimi da onun uzerinden yaziyorum.Sizin gibi deneyimli biri de bu telefonu sectiyse bu benim icin mutluluk verici birsey,cunku dogru tercihi yaptigimin bir gostergesidir.

Allaha cok sukur benim de note 2 veya iphone 5 alacak durumum var,ben de olaya sizin gibi bakiyorum.Ama benim asil garibime giden sey,2000-2500 tllik telefon alanlarin,bu meblanin bazi insanlarin 3 aylik maasina tekabul ettigini unutmasi.Cunku herkesin hayati gulluk gulistanlik degil bunu unutmamak gerek.ve bazi aileleri uzun bir sure gecindirecek bir parayi sirf egolarin icin harcamak cok sacma bence.

Sonucta benim icin 900 tllik telefonda ayni isi goruyor,2000 tllik telefon da.Fakat dediginiz gibi insan nefsi her zaman daha iyisini istiyor.

İyi forumlar hocam.

20 Mesaj
13 Şubat 2013; 0:10:30 

Kardeş ben sana önerimi söylüyüm bikere desire x ace 2 den farkı desire x de ics var ve işlemcisi daha iyi sen oyunlarda performans istediğin için desire x al derim çünkü tasarımı falan harika bi telefon benim önerim Desire x :)

55 Mesaj
13 Şubat 2013; 8:57:37 

Samsung Galaxy Ace 2 Öneririm.Performansı Güzel Ama Fiyatı 800

3909 Mesaj
13 Şubat 2013; 10:12:54 

quote:

Tamam.

Hayir tek android telefon olarak ace 2 mi var dunyada?

Siz soyledikten sonra biraz daha arastirdik,htc desire xin rami ve islemcisi daha guclu mesela.Bugun gidip inceledi arkadasim,htcnin kasasi da daha hosuna gitti,buyuk ihtimalle onu alacak.

Arastirmada fayda var yani.Zaten ben ace 2yi begenmedim diye birsey soyledim mi size?Sadece arkadasa cevap verdim,kendi kendinize atar yapmissiniz.

Desire X'in işlemcisi Ace2'den dahamı güçlü?! emin misiniz? tekrar araştırmalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1myst -- 13 Şubat 2013; 10:15:14 >

1675 Mesaj
13 Şubat 2013; 11:00:52 

20 Mesaj
13 Şubat 2013; 20:12:33 

kiyas.la dan karşıaştır gör hangisininki daha güzel sonrada böyle boş boş yorum yapmassın

88 Mesaj
13 Şubat 2013; 20:21:21 

Arkadaşlar Galaxy W Fiyatının Hakkını Verebilcek Bi Telefonmudur

169 Mesaj
13 Şubat 2013; 20:35:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Kawastr TR

Arkadaşlar Galaxy W Fiyatının Hakkını Verebilcek Bi Telefonmudur

Wonder kullanıcısıyım sorunları rami 512 mb ve çok ısınıyor

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
13 Şubat 2013; 20:35:57 

quote:

Orijinalden alıntı: gündüzgece

Kardeş ben sana önerimi söylüyüm bikere desire x ace 2 den farkı desire x de ics var ve işlemcisi daha iyi sen oyunlarda performans istediğin için desire x al derim çünkü tasarımı falan harika bi telefon benim önerim Desire x :)

desire x i almak bana göre pişmanlık bu zamanda 800 tl vericeksin 480p video çekicek hicmi hic akil kari değil.

20 Mesaj
13 Şubat 2013; 22:59:03 

Bakın ben desire x i arkadaş oyun oynamayı sevdiği için önerdim ben ace 2 kötüdür diyede bir şey söylemedim desire x 1000 mhz çift işlemciye sahip ace 2 800 mhz çift işlemciye sahip desire x in oyunlarda verimi fazla olur bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gündüzgece -- 13 Şubat 2013; 22:59:54 >

88 Mesaj
17 Şubat 2013; 18:00:27 

S.a Samsung galaxy W mı alıyım Galaxy Ace2 mi ? sizce hangisi internette çok gezinen birisiyim fakat wonder ramı ısınıyormı öle bişey duydumda

1536 Mesaj
17 Şubat 2013; 18:14:17 

Xperia sola veya u al.

1515 Mesaj
17 Şubat 2013; 20:19:41 

Paralel ithalat düşünürseniz 750 tl ye Galaxy S3 Mini alabilirsiniz

Opel Astra 1.6 CDTI 136 HP Sport HB
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Canon EOS 5D Mark II / Canon EOS 500D / Sigma 10-20mm f/4-5.6 EX DC HSM / Canon EF 50mm 1.8 II / Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM /
Canon EF 100mm F2.8 USM Macro / Sigma 70-200mm f/2.8 EX DG HSM II Macro Zoom Lens / Lowepro Pro Runner 200 AW
Samsung Galaxy NOTE 2 Titan Grey / Samsung Galaxy Gear 2 / iPad 2 WiFi 16 GB Beyaz

4841 Mesaj
17 Şubat 2013; 20:28:00 

motorola atrixede bakabilirsiniz

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3 Mesaj
22 Temmuz 2014; 13:51:14 

Merhaba Arkadaşlar benim 600-700 tl arası param var almak istediğim telefon şöyle olsa yeter :)

4.5 yada 4.7 inç

İşletim sistemi farketmez

wifi olacak

şık tasarım olacak

3g olabilir

kamera 5-8 mp olacak

Böyle bi telefon lazım bana :D

3 Mesaj
22 Temmuz 2014; 16:01:27 

bende 610 lira var kardeşim nokia xl veya turkcell t50 alabilirim vede kardeşim ben internetten almıyacam bizzat mağazadan gidip alacam orda 1000 tl dediğin tf :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxtar61 -- 22 Temmuz 2014; 16:02:43 >

Bu mesajda bahsedilenler: Batterx One

3 Mesaj
22 Temmuz 2014; 16:07:18 

alacağım telefon 600-730 tl arası olsa alırım
şuan aklımda nokia xl - turkcell t50 var ii telefon önerileri arıyorum
4.5 yada 4.7 inç ön kamerası ve flaşı olacak böyle bi telefon arıyorum . :)

Bu mesajda bahsedilenler: Batterx One

1 Mesaj
13 Ağustos 2014; 20:45:02 

bence samsung galaxy grand neo ya bakabilirsin:)

En Beğenilmeyen Yorumlar

Yoruma Git
Yorumun Devamı mucahid01 - 10 Şubat 2013; 17:52:05 -1
Merhaba Arkadaşlar benim 600-700 tl arası param var almak istediğim telefon şöyle olsa yeter :)

4.5 yada 4.7 inç

İşletim sistemi farketmez

wifi olacak

şık tasarım olacak

3g o... Yoruma Git
Yorumun Devamı maxtar61 - 22 Temmuz 2014; 13:51:14 -1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Telefonlar » Samsung » 600 tlye alınabilecek akıllı telefon----BUTCE 700 TLYE CİKTİ
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.828