Şimdi Ara

** iOS 6 Jailbreak Hava Durumu Düzeltmesi **

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evasi0n güncellemesi ile çoğunun hava durumu problemi giderildi ancak hala bu sorunu yaşayanlar var.

Hala sorun yaşayan arkadaşlarhttp://cydia.myrepospace.com/iosdestek/ reposunu ekleyip "iOS 6 Hava Durumu Fix" modifikasyonunu indirip kursunlar.

Hava durumu probleminiz giderilecektir.

• ipad de işe yarayanı var mı? Benim hava durumu kayboldu; ne yaptıysam bulamadım. Kafayı sıyıracağım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tweaki silmeyi denedin mi hocam iPhone 4S sorunsuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

ipad de işe yarayanı var mı? Benim hava durumu kayboldu; ne yaptıysam bulamadım. Kafayı sıyıracağım

Bildiğim kadarıyla restore ettikten sonra hava durumuna konum girip kaydeder ve ondan sonra jb yaparsan hiç bir sorun yaşamıyorsun. Hiç çözemezsen bu şekilde dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: envoytr

quote:

ipad de işe yarayanı var mı? Benim hava durumu kayboldu; ne yaptıysam bulamadım. Kafayı sıyıracağım

Bildiğim kadarıyla restore ettikten sonra hava durumuna konum girip kaydeder ve ondan sonra jb yaparsan hiç bir sorun yaşamıyorsun. Hiç çözemezsen bu şekilde dene

iPad de hava durumu yok ki; neresine konum girip kaydedeceğim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: envoytr

quote:

iPad de hava durumu yok ki; neresine konum girip kaydedeceğim

Edit: ipad de genel olarak yokmus ben jb den sonra gitti sandim pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi envoytr -- 18 Şubat 2013; 9:41:48 >
  • Size Apple Cihazları Satanın Ben.... Biri Diyo iPad'te Hava Durumu Kayboldu Biri Diyo Jb Yap Gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

Size Apple Cihazları Satanın Ben.... Biri Diyo iPad'te Hava Durumu Kayboldu Biri Diyo Jb Yap Gelsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.