Şimdi Ara

BlackBerry 10 hakkında merak edilenler 'BlackBerry Yazılım Kategori Başkanı Vivek Bhardwaj' ile röportaj

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Hollanda'nın Amsterdam şehrinde düzenlenen BlackBerry jam'de sohbet etme şansı yakaladığımız BlackBerry Yazılım Kategori Başkanı Vivek Bhardwaj ile yeni işletim sistemleri BlackBerry 10, cep telefonları ve mobil dünyada güvenlik üzerine konuştuk.

• deneyim;deneyim diyorda android den farklı olarak sunduğu hiç bişey yok.
    düşük donanım android uygulamalarını çalıştırmaya çalışmalarıda cabası ortada farklı bişey yokki.bunlarla uğraşacağıma gider baba bi android cihaz alır devam ederim yoluma enazından kafam rahat olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: seven_7343

deneyim;deneyim diyorda android den farklı olarak sunduğu hiç bişey yok.
    düşük donanım android uygulamalarını çalıştırmaya çalışmalarıda cabası ortada farklı bişey yokki.bunlarla uğraşacağıma gider baba bi android cihaz alır devam ederim yoluma enazından kafam rahat olur.

Bir taraftan haklisiniz ancak android 4.1 den daha stabil bir isletim sistemi oldugunu düsünüyorum.Androide project butter cihazlara yeni yeni geliyor ama ios olsun blackberry playbookdaki 2.0 olsun project buttera 2-3 sene önceden sahiplerdi.Uygulama sayisini artirmak icin bir yerden baslamak gerekir gameloft ve ea oyunlarini getiriyor unity de destek geldikten sonra daha kaliteli yapimlari görecegimizi düsünüyorum.Birde androidde oyunlari farkli bir platform veya herneyse onun üzerinde calistirdigindan performans kaybi yasiyor zaten yazilim güncelleme olarak nexus cihazlar haric biraz sikintili gözlerle bakiyorum.Suan z10 alicagima nexus 4 alirim daha iyi hem fiyati uygun yazilim sorunuda yok.Üst taraftaki yazimda androidden farklarini söyledim
    Not:Playbookun browserini en iyi browser olarak düsünüyorum cok stabil ve flash iceriklerde gram kasma yok..

• 1:56 Apple Sucks! :D

• abi tek kelime ile harika ya. Harika bir röportaj olmus. Blackberry nin harikalıgından bahsetmiyorum

• Blackberry 10 un playbook lara ne zaman geleceği hakkında bir soruda sorsaydın keşke yada bildiğiniz bir tarih varmı

• oyun kısmı tırt burdan bunu anladım:) sene olmuş 2013 hala artık takvim ajanda demeyin yahu:) bi de insanlar piyasada herkesin rağbet ettiği ürünleri aldığı halde bu ürünlerde bile güncelleme olsun kalite olsun sıkıntı yaşarken benzer fiyatlara neden risk alsın. blackberry e en iyi örnek windowsphone işte:) alıyorsun ve tamamen boş. müzik dinlerken müziği ileri bile sardıramıyorsun. ama bakıyorsun adamlar wphone lu telefona ses çipi yapmış en iyi müzik telefonu:) piyasa çok karışık. herşey yarım yamalak. adam gibi f/p ürünü yapan pastayı yer. ha f/p derken giriş seviyesinden bahsetmiyorum. bi telefon hem en iyi telefon hem de fiyat bakımından makul olabilir. yani o fiyatı hak eden bi telefon olsa kapış kapış gider. bugün note2 yi 1200-1300tl den ver piyasaya ürün yetiştiremezsin karaborsaya düşer telefon:) 1300 tl az para mı hayır ama telefon onu hak ediyor. şu anda ise garantili note 2 1600-1700 civarında birsürü adam sotede bekliyor. tabi bi model duyurulup da milletin aklı çelinmezse satarlar:)

• Mesut Bey;

Vidyonun hemen başında 1500 geliştirici 15000 olarak çevrilmiş,

İyi çalışmalar.

• Gerçekten çok güzel bi röportaj olmuş öncelikle Mesut Abi'ye teşekkürler.

BB10 bence gelecek vaat eden bir platform benim gözümde , gelişime ihtiyacı var tabi. Android ve iOS ile kıyaslarsak biraz daha geri kalıyor fakat işletim sisteminin akıcılığına hayran kaldım diyebilirim o donanıma rağmen. Blackberry World mağazasını da gayet yeterli biçimde anlattığına inanıyorum Vivek Bhardwaj 'ın. Google Play gibi reklamlardan , gereksiz ve zararlı uygulamalardan korudukları bence iyi. Geriye kalan tek şey uygulama yapımcılarının ve Blackberry 'nin (eski adıyla RIM) destek vermesi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plegus

Mesut Bey;Vidyonun hemen başında 1500 geliştirici 15000 olarak çevrilmiş,İyi çalışmalar.

fifteen hundred diyor. Buda 15 bin demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

Orijinalden alıntı: PlegusMesut Bey;Vidyonun hemen başında 1500 geliştirici 15000 olarak çevrilmiş,İyi çalışmalar.
    fifteen hundred diyor. Buda 15 bin demektir.

Fifteen hundred = one thousand five hundred; 1500 demektir. Fifteen thousand 15000'e denk geliyor.

Düzeltmenin neden eksilendiğini de anlayamadım.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plegus -- 10 Şubat 2013; 17:03:42 >
  • yeni oynatıcınız harika

BlackBerry 10 hakkında merak edilenler 'BlackBerry Yazılım Kategori Başkanı Vivek Bhardwaj' ile röportaj
  • "video otomatik başlamasın" olayını düzeltseniz artık,her seferinde açılıyor..

• Cikmasini merakla bekliyorum.Yasal olarak diktiği gün ali çam.Umarim hayal kirik ligi ya satmaz blackberry bir daha.

• :)
  • :)
  • bu video player ikide bir kadın erkek anketi yapıyor bırak kardeşim ne elde edicekler kadın erkek kullandığında bari adam gibi bir anket olsun yararlı olalım

• "video otomatik başlamasın" olayını düzeltseniz artık,her seferinde açılıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: can_66

1:56 Apple Sucks! :D

Nasıl bir göz var abicim sizde ya. Apple radarı var sanki :DDDD

• Blackberry çırpınmayı kes, Android ya da WP8'e geç işte. Ne uğraşıyosun kendi işletim sisteminle

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.