Şimdi Ara

xperia z bekleneni vermicek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
3
Favori
7.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=AEPsojndl5g
    burada adam unboxing videosu çekmiş ara geçişlerde 1 sn lik fark var
    buda türkiyedeki lansmanda yapılan ilk bakışhttp://www.youtube.com/watch?v=uix5zRaZEws
    burdada adam diyo ama tanıtım ürünü olduğundandır bence diyo fakat ingilterede alanların hepsinde var offfffffffffff canım sıkıldı xperia z yi deli gibi bekliyodum hergün resimlerine bakıp okşuyodum

• quote:

Orijinalden alıntı: servetbugra

http://www.youtube.com/watch?v=AEPsojndl5g
    buda türkiyedeki lansmanda yapılan ilk bakışhttp://www.youtube.com/watch?v=uix5zRaZEws
    burdada adam diyo ama tanıtım ürünü olduğundandır bence diyo fakat ingilterede alanların hepsinde var offfffffffffff canım sıkıldı xperia z yi deli gibi bekliyodum hergün resimlerine bakıp okşuyodum

Ben sevmiyorum ama bana kalırsa Galaxy S4 yine 1 numara olur.Deli gibi xperia Z bekleyenlerde bolca satış yapıp S4 e dönebilir. Tersi olacağını düşünmüyorum çünkü S 3 ve note 2 ile Samsung bu işi bayaa öğrendi.Z ye karşılık bir bombaları mutlaka vardır diye düşünüyorum yada olması gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: headcoach

quote:

Orijinalden alıntı: servetbugra

http://www.youtube.com/watch?v=AEPsojndl5g

Ben sevmiyorum ama bana kalırsa Galaxy S4 yine 1 numara olur.Deli gibi xperia Z bekleyenlerde bolca satış yapıp S4 e dönebilir. Tersi olacağını düşünmüyorum çünkü S 3 ve note 2 ile Samsung bu işi bayaa öğrendi.Z ye karşılık bir bombaları mutlaka vardır diye düşünüyorum yada olması gerekir.

Ön incelemede bazı arkadaş parlaklık ve sesin isteneni vermediği yazmış. Ses fazla çıkmıyormuş , ekranda fazla parlak değilmiş.
    Bence de S4 zirve de olur.

ön inceleme link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HectorBarbossa -- 10 Şubat 2013; 2:16:04 >

• Nexus 4 le Xperia z arasında kalmıştım ama fiyat fazla gelince n4 ten yana kullandım tercihimi. Umarım pişman olmam
  • Nexus 4 fazlasıyla akıcı ve sade bir telefondur, saf android diyebiliriz. Xperia Z ise telefondaki özellikler ve yoğunluktan dolayı Nexus 4 kadar akıcı değil; ancak sunduğu özelliklere bakarsak gerçekten iyi özellikler vaat ediyor. Galaxy S4te ise 8 çekirdekli grafik işlemci ile 8 çekirdekli işlemci bulunacağı söyleniyor. Samsung teknik özellik olarak fazlaca doyuracak gibi hayranlarını
  • 4 çekirdek 1080 p kamera kayıt full HD ekran dunyanın ilk lik özelliklerini taşıyan 13.1 mp kamera 441 ppı çözünürlük sunsun + birde kasmasın diye 2 gb ramıde yerleştirsin yaranamazsın yok arkadaş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: epoukya

4 çekirdek 1080 p kamera kayıt full HD ekran dunyanın ilk lik özelliklerini taşıyan 13.1 mp kamera 441 ppı çözünürlük sunsun + birde kasmasın diye 2 gb ramıde yerleştirsin yaranamazsın yok arkadaş..

Ben Xperia S kullanıcısıyım ve Xperiaların hastasıyım. Ancak gerçekleştirilen Sony Türkiye Lansmanı'nda telefon tanıtıldığında, arayüzündeki geçişlerin akıcı değil de takılarak geçtiği görüldü. Onun haricinde telefona diyecek yok zaten, bana göre tek eleştirilmesi gereken nokta bu. Yoksa Xperia Z candır
  • quote:

Orijinalden alıntı: AfterAll

quote:

4 çekirdek 1080 p kamera kayıt full HD ekran dunyanın ilk lik özelliklerini taşıyan 13.1 mp kamera 441 ppı çözünürlük sunsun + birde kasmasın diye 2 gb ramıde yerleştirsin yaranamazsın yok arkadaş..

Ben Xperia S kullanıcısıyım ve Xperiaların hastasıyım. Ancak gerçekleştirilen Sony Türkiye Lansmanı'nda telefon tanıtıldığında, arayüzündeki geçişlerin akıcı değil de takılarak geçtiği görüldü. Onun haricinde telefona diyecek yok zaten, bana göre tek eleştirilmesi gereken nokta bu. Yoksa Xperia Z candır

Yalnız o cihaz ilk üretilen öncül cihazlardan test için yani kullanıcı için üretilecekler de o sorunların olmayacağını düşünüyorum. bekleyelim görelim en iyisi :)

• tüm herkesin kaçırdığı bir nokta var o da sony model telefonlar menü geçişlerinde lag yapıyor gibi gözükmekte habuki time space arayüzünün salaklığıyla alakalı bir durum olduğunu belirtmek isterim inanmaya time space arayüzünü s3 veya note2 ye yükleyerek test edebilir hatta sony e bir tsf shel yüklendiğindeki akıcılığa hayran kalabilirsiniz...Benim anlamadığım nokta ise sony mühendisleri yazılım çalışmalarını yapan beyefendiler bu durumu görmezden gelmeleridir..tıpkı samsungun rehber açılma sorunu gibi....
  • ne sanıyordunuz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AfterAll

quote:

Yalnız o cihaz ilk üretilen öncül cihazlardan test için yani kullanıcı için üretilecekler de o sorunların olmayacağını düşünüyorum. bekleyelim görelim en iyisi :)

Xperia Z büyük işler yapacak bunda hemfikiriz sanırım, ama bu arayüzdeki takılma androidin genel sorunu, çözüm bulurlarsa helal olsun varsa

• Samsungun bu kadar sessiz kalması aklıma fırtına öncesi sessizlik gibi geliyor. Bir bomba patlayacak ama gelişme bakımından mı yoksa samsungun elindemi patlayacak bu bomba, göreceğiz
  • Büyük ihtimal gelişme anlamında olacaktır; çünkü Galaxy S serisi ile gerçekten çok iyi bir başarı ve pazar payı elde etti, bunu fazlasıyla devam ettirecektir
  • Akıllı telefon diye işlemcisi güçlü kasmayan telefon satıyolar ama akıl yok samsung güzel ozellikler ekliyor göz takibi resimlere bakarken telefonu kaydırma vsvs bunlar gerekli akıllı telefonlarda
  • Çok haklısın bunlar şart ama, maalesef gerçek şu ki bu tür yenilikleri tökezlemeden yapan tek firma Apple şu anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix22

tüm herkesin kaçırdığı bir nokta var o da sony model telefonlar menü geçişlerinde lag yapıyor gibi gözükmekte habuki time space arayüzünün salaklığıyla alakalı bir durum olduğunu belirtmek isterim inanmaya time space arayüzünü s3 veya note2 ye yükleyerek test edebilir hatta sony e bir tsf shel yüklendiğindeki akıcılığa hayran kalabilirsiniz...Benim anlamadığım nokta ise sony mühendisleri yazılım çalışmalarını yapan beyefendiler bu durumu görmezden gelmeleridir..tıpkı samsungun rehber açılma sorunu gibi....

nasıl test edicez ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eghnacr

quote:

tüm herkesin kaçırdığı bir nokta var o da sony model telefonlar menü geçişlerinde lag yapıyor gibi gözükmekte habuki time space arayüzünün salaklığıyla alakalı bir durum olduğunu belirtmek isterim inanmaya time space arayüzünü s3 veya note2 ye yükleyerek test edebilir hatta sony e bir tsf shel yüklendiğindeki akıcılığa hayran kalabilirsiniz...Benim anlamadığım nokta ise sony mühendisleri yazılım çalışmalarını yapan beyefendiler bu durumu görmezden gelmeleridir..tıpkı samsungun rehber açılma sorunu gibi....

nasıl test edicez ?

bunu indirerek deneyebilirsiniz..

• quote:

quote:

quote:

nasıl test edicez ?

Şuan denedim, evet gözle görülür akıcılık farkı var. Faydalı oldu teşekkür ederim

• quote:

quote:

quote:

nasıl test edicez ?

Uygulama yüklenemedi diye hata veriyor google play linki varmı

• quote:

quote:

quote:

quote:

nasıl test edicez ?

Uygulama yüklenemedi diye hata veriyor google play linki varmı

muhakkak vardır aratırsanız bulursunuz birebir xperia z luncheri mevcut internette ..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.