Şimdi Ara

Samsung SCX-3405FW Mİ ? YOKSA HP LaserJet Pro M1217nfw Mİ ??? ACİL YARDIM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ev için almayı düşünüyorum. Wi-fi olması şart. Bu modelleri kullanan arkadaşlar var mı acaba ? Yada bu konular hakkında bilgisi olup tavsiye verebilecek ? Toner konusunda sıkıntı yaşamayacağım, sonradan doldurabileceğim, wi-fi si sorun çıkarmaması lazım.. Aşağıya linkleri atıyorum..

Samsung SCX-3405FW Wi-Fi + Faks + Fotokopi + Tarayıcı+ Network Laser Yazıcı

HP LaserJet Pro M1217nfw Faks + Fotokopi + Tarayıcı + Laser Yazıcı (CE844A)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_deViLs -- 10 Şubat 2013; 10:08:03 >

• SAMSUNG SCX-3405FW YAZICI TARAYICI FOTOKOPİ FAX yada Canon i-Sensys MF4780W bu iki model daha iyi ve hepsiburadadan daha ucuz

• quote:

Orijinalden alıntı: by_deViLs

Arkadaşlar ev için almayı düşünüyorum. Wi-fi olması şart. Bu modelleri kullanan arkadaşlar var mı acaba ? Yada bu konular hakkında bilgisi olup tavsiye verebilecek ? Toner konusunda sıkıntı yaşamayacağım, sonradan doldurabileceğim, wi-fi si sorun çıkarmaması lazım.. Aşağıya linkleri atıyorum..

3405e dolum toner kullanabilmeniz için, Yazılım atmanız gerekiyor. Ama HP ole bir problem yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: BYYUNUSX

quote:

Arkadaşlar ev için almayı düşünüyorum. Wi-fi olması şart. Bu modelleri kullanan arkadaşlar var mı acaba ? Yada bu konular hakkında bilgisi olup tavsiye verebilecek ? Toner konusunda sıkıntı yaşamayacağım, sonradan doldurabileceğim, wi-fi si sorun çıkarmaması lazım.. Aşağıya linkleri atıyorum..

3405e dolum toner kullanabilmeniz için, Yazılım atmanız gerekiyor. Ama HP ole bir problem yok.

Hocam hp nin kullanımı nasıl ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BYYUNUSX

quote:

Hocam hp nin kullanımı nasıl ?

Gayet iyi, lakin toneri biraz küçük.

• Dolum da sorun yaşarmıyız peki ? Aslında bu tarz bişey almam bile gereksiz gibi ama almışken böyle birşey alayım diyorum.. Çok Önümüzde ki 4-5 aydan sonra çok fazla kullanmam. Bunun yerine sana şunu önereyim diyebileceğin bir marka model var mı ? Bunun toneri ile ne kadar çıktı alabiliriz ?
  • quote:

Dolum da sorun yaşarmıyız peki ? Aslında bu tarz bişey almam bile gereksiz gibi ama almışken böyle birşey alayım diyorum.. Çok Önümüzde ki 4-5 aydan sonra çok fazla kullanmam. Bunun yerine sana şunu önereyim diyebileceğin bir marka model var mı ? Bunun toneri ile ne kadar çıktı alabiliriz ?

HP size uygun bir yazıcı.
  • Samsung scx3405 dahil olmak üzere samsung yazıcıların yeni versiyonlarının tamamının kullandığı toner kartuşları üzerinde çip denilen elektronik kart bulunmaktadır, samsung mlt101 model kartuşun üzerinde bulunan çip en pahalı çipler sınıfında olduğundan dolum ve yenileme ücretlerinin yanında muadil kartuşlarıda pahalıdır. Hp m1217nfw yazıcının kullandığı 85a kartuşun üzerinde de çip olmasına karşın çip fiyatı ucuz olduğundan dolum, yenileme ve muadil kartuş fiyatları ucuzdur. Bu nedenle kesinkikle hp lazer yazıcılar caziptir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.