- x
Hi-Level HLV-T1001W??
699 Cevap68490 Görüntüleme14 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     3 4 [6] 8 9 10 11 12      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1051 Mesaj
18 Şubat 2013; 23:21:02 

quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

bilgisayar işiyle ugrastım hi level ram takıyorduk 2 sinden 1i arızalı cıkıyordu .

Tahmin ettim. Olabilir. Bende yıllarca uğraştm. Hiçmi arızalanan çıkmadı. Tabii ki çıktı fakat geneli iyidir. Az önce yazdığım gibi istersek en kalitelisini alalım biraz da şansa bakıyor. Düşünsenize en kalitelisi hangisi? misal sony yada apple her neyse fabrikasında kapağını takan adamın o an aklına bişey takılmış ya da kontrolcülerin biri üzerine hapşırı, öksürü, tıksırı vermiş ve ya getiren kargocu önceki akşam yengeyle biraz tartışmış. Gitti bizim tablet. Parçaların Çinden geldiğini göz önünde bulundurursak çok karamsarlığa düşeriz. En iyisi boşverelim. Birde bu yorumu siparişi vermeden önce yazaydın iyiydi :P :)) Neyse gelsin bakıcaz nasılmış. :)

1326 Mesaj
18 Şubat 2013; 23:23:24 

quote:

Orijinalden alıntı: birisi007

Tahmin ettim. Olabilir. Bende yıllarca uğraştm. Hiçmi arızalanan çıkmadı. Tabii ki çıktı fakat geneli iyidir. Az önce yazdığım gibi istersek en kalitelisini alalım biraz da şansa bakıyor. Düşünsenize en kalitelisi hangisi? misal sony yada apple her neyse fabrikasında kapağını takan adamın o an aklına bişey takılmış ya da kontrolcülerin biri üzerine hapşırı, öksürü, tıksırı vermiş ve ya getiren kargocu önceki akşam yengeyle biraz tartışmış. Gitti bizim tablet. Parçaların Çinden geldiğini göz önünde bulundurursak çok karamsarlığa düşeriz. En iyisi boşverelim. Birde bu yorumu siparişi vermeden önce yazaydın iyiydi :P :)) Neyse gelsin bakıcaz nasılmış. :)

inş sorunsuz kullanırsınız hayırlı olsun bende siparis verdım bugun artes D1002

LG G2 Beyaz 16GB / Anadolu Universitesi

305 Mesaj
18 Şubat 2013; 23:28:54 

quote:

Orijinalden alıntı: muhoi

Ustadim ne demek forumun amaci yardimlasmak bildiklerimizi aktarmak. Ben ekrani 10.1 oldugu icin artes d1002 aldim. Benim beklentilerimi karsiladigimi dusundugum icin bu tableti aldim. Bakalim siparisi verdik INS. mahcup etmez bizi. Hi-level da cok dusundum ama icim artese daha cok isindi. Geriye kaliyor tableti beklemek :)

şimdiden hayırlı olsun hocam :) :)

bana boş hayalleri olmayan birini göster sana mutlu birini göstereyim

1051 Mesaj
18 Şubat 2013; 23:34:13 

quote:

Orijinalden alıntı: sefa091124011

normalde ıstenıldgı kadar sarj edılebılır ama en basıt cep telefonu bataryaları ılk kullanırsın sarj guzel gıder bellı bır sure sonra gunu zor tamamlar daha sonrada 2 bataryaya dusersın. Normalde uyarı verir cıkartın dıye ama bız sarjı kestgnı sanarız o sarj etmeye devam edıyor ve ıcerısındekı komurlerı erıtır ve bataryanın tamamen olmesı saglanır. Oncekı msj da benımksı sadece bır onerı ısteyen ıstedgı sekılde kullanır bu kendısının tercıhi örn: bundan 12 sene önce bır musterımıze panasonıc tlfn ıcın pıl vermışız ve tarıf ettıgmız gbı kullanmıs ve 2012 sonunda musterı pıl deyistırmek ıcın tekrar geldı

Evet eski pillerin sizinde söylediğiniz gibi problemleri vardı usulü çok önemliydi fakat lityum iyon pillerin akışkan iyon teknolojisi eskiye nazaran çok daha avantajlı. Yani haklısınız kim nasıl kullanacağını bana sormaz heralde sormasın da zaten ama vakit kaybetmeyin uğraşmayın diye söyleyeyim dedim.

1051 Mesaj
18 Şubat 2013; 23:39:59 

quote:

inş sorunsuz kullanırsınız hayırlı olsun bende siparis verdım bugun artes D1002

Teşekkürler sizde allahın izniyle güle güle kullanın. Söylediğiniz modele bakıvermiştim. Donanımları aynı. Bu daha ucuz diye tercih ettim. Al birini vur ötekine hepsi aynı işte :))

156 Mesaj
19 Şubat 2013; 3:37:08 

quote:

normalde ıstenıldgı kadar sarj edılebılır ama en basıt cep telefonu bataryaları ılk kullanırsın sarj guzel gıder bellı bır sure sonra gunu zor tamamlar daha sonrada 2 bataryaya dusersın. Normalde uyarı verir cıkartın dıye ama bız sarjı kestgnı sanarız o sarj etmeye devam edıyor ve ıcerısındekı komurlerı erıtır ve bataryanın tamamen olmesı saglanır. Oncekı msj da benımksı sadece bır onerı ısteyen ıstedgı sekılde kullanır bu kendısının tercıhi örn: bundan 12 sene önce bır musterımıze panasonıc tlfn ıcın pıl vermışız ve tarıf ettıgmız gbı kullanmıs ve 2012 sonunda musterı pıl deyistırmek ıcın tekrar geldı

12 sene boyunca aynı telefonu mu kullandı bu vatandaş

@$!L
DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

273 Mesaj
19 Şubat 2013; 7:13:03 

quote:

Orijinalden alıntı: cennterr

şimdiden hayırlı olsun hocam :) :)

Tesekkur ederim hocam INS. gelsinlerde soyle tadini cikaralim tabletlerin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

233 Mesaj
19 Şubat 2013; 8:37:21 

evet kardes 12 sene kullanmıs panasonıc sıyah uzun antenlı tlfnu belki bilrsıniz

https://www.facebook.com/sefa.ozturk.146?ref=tn_tnmn

7 Mesaj
19 Şubat 2013; 8:44:04 

arkadaşlar herkese iyi günler bende dün aldım hi leveli usb den hdd ve android tlf görmemesi normalmi acaba cehaletime verin konuya çok hakim değilim şimdiden tşkler

Steam:manell11
Kanalım:http://www.youtube.com/user/furkanturkoglu

1051 Mesaj
19 Şubat 2013; 10:32:44 

quote:

Orijinalden alıntı: manel1

arkadaşlar herkese iyi günler bende dün aldım hi leveli usb den hdd ve android tlf görmemesi normalmi acaba cehaletime verin konuya çok hakim değilim şimdiden tşkler

usb den hdd yi görmeme sebebi hdd nin güç ihtiyacını görememesiyle alakalı olabilir. Telefonlar için durum biraz daha farklı. Telefonunuzun usb moduyla alakalı olabilir. Mesela sony ericssonlarda iki modu var. medya aktarım modu, yığın depolama modu diye. Normal bilgisayara her iki modda da rahatlıkla bağlanıyor fakat tv yada araba müzik sistemine sadece yığın depolama modunda bağlanabiliyor. mesela eski Android telefonumda bu mod olmadığı için tvye bağlayamıyordum (sadece şarj oluyordu tvden şarj etmekte parlak bir fikir :))) ). Ya da başka ürünlerin (klavye, mouse vs. vs. ) bağlanıp bağlanmadığınıda kontrol etmek lazım.

43 Mesaj
19 Şubat 2013; 11:25:07 

Cihazın orjinal adı ''Teclast a11 dual core'' cihazın orjinal ve kaliteli videosu altta.

Buda aynı cihazın 4 çekirdekli olanı. Kasa tasarım aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARAHANLI_81 -- 19 Şubat 2013; 11:46:55 >

43 Mesaj
19 Şubat 2013; 11:36:29 

Cihaz çok şık ve ucuz. Ölü piksel olayı kafama takılmıştı ama, 7 gün içerisinde hiçbir gerekçe göstermeksizin iade hakkımız var yasal olarak.

322 Mesaj
19 Şubat 2013; 12:28:47 

quote:

Orijinalden alıntı: KARAHANLI_81

Cihazın orjinal adı ''Teclast a11 dual core'' cihazın orjinal ve kaliteli videosu altta.

Buda aynı cihazın 4 çekirdekli olanı. Kasa tasarım aynı.

Ben en iyisi 4 çekirdekli ve 2 GB Ram olanının türkiyeye gelmesini bekliyim...
Video 'u izledigimde baya fark gördüm... Hız olayı baya belirgin çunku video 'da.....

Değiştirebildiğim şeyleri değiştirdim, değiştiremediğim şeyleri ise gizledim....

43 Mesaj
19 Şubat 2013; 12:44:58 

quote:

Orijinalden alıntı: yuémcé

Ben en iyisi 4 çekirdekli ve 2 GB Ram olanının türkiyeye gelmesini bekliyim...
Video 'u izledigimde baya fark gördüm... Hız olayı baya belirgin çunku video 'da.....

4 Çekirdekli çıktığı zamanda 8 çekirdeklisini beklersin. :)

107 Mesaj
19 Şubat 2013; 12:52:40 

test yapmadim olu pixel harika ekrani wazr digiturk playda mac izledim harika wifi suanda full cekiyo bir kat altta modem 2 duvar war

233 Mesaj
19 Şubat 2013; 13:49:43 

3g olayi icin servisi aradim gonder bakalim dediler bende gerek gormedim. Hb tp link 3040 wifi router aldim benim icin daha avantajli geldi telefondada girmek icin. 3g olayini cozen olursa bilgi verirseler sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

7 Mesaj
19 Şubat 2013; 14:16:29 

quote:

usb den hdd yi görmeme sebebi hdd nin güç ihtiyacını görememesiyle alakalı olabilir. Telefonlar için durum biraz daha farklı. Telefonunuzun usb moduyla alakalı olabilir. Mesela sony ericssonlarda iki modu var. medya aktarım modu, yığın depolama modu diye. Normal bilgisayara her iki modda da rahatlıkla bağlanıyor fakat tv yada araba müzik sistemine sadece yığın depolama modunda bağlanabiliyor. mesela eski Android telefonumda bu mod olmadığı için tvye bağlayamıyordum (sadece şarj oluyordu tvden şarj etmekte parlak bir fikir :))) ). Ya da başka ürünlerin (klavye, mouse vs. vs. ) bağlanıp bağlanmadığınıda kontrol etmek lazım.

ilginize teşekkürler akşam bir usb modunu değiştirip deneyim bakalım olacakmı

Steam:manell11
Kanalım:http://www.youtube.com/user/furkanturkoglu

1051 Mesaj
19 Şubat 2013; 17:32:59 

quote:

3g olayi icin servisi aradim gonder bakalim dediler bende gerek gormedim. Hb tp link 3040 wifi router aldim benim icin daha avantajli geldi telefondada girmek icin. 3g olayini cozen olursa bilgi verirseler sevinirim

3g ile ilgili tahmini bir yorumda bulundum kusura bakmayın. Meğer hata yazılımsalmış.
Root yetkisi kazanmak için;
http://forum.donanimhab...65446842/mpage_2/tm.htm (ortalarda @layzeboy paylaşımda bulunmuş)
http://www.ulozto.net/x...odashi-2-2-17-setup-exe (Yeni sürümü @tarimbilisim paylaşımda bulunmuş )

İşe yaramayabilir. Bu işletim sistemine uygun olmaması durumu var. Denemek lazım. Akşam tableti eşim beğenmezse geri göndereceğim, beğenirde göndermezsem araştırmalara başlarım heralde. Modem driver ı, root erişimi filan araştırmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birisi007 -- 19 Şubat 2013; 17:58:37 >

43 Mesaj
19 Şubat 2013; 21:33:47 

quote:

3g ile ilgili tahmini bir yorumda bulundum kusura bakmayın. Meğer hata yazılımsalmış.
Root yetkisi kazanmak için;
http://forum.donanimhab...65446842/mpage_2/tm.htm (ortalarda @layzeboy paylaşımda bulunmuş)
http://www.ulozto.net/x...odashi-2-2-17-setup-exe (Yeni sürümü @tarimbilisim paylaşımda bulunmuş )

İşe yaramayabilir. Bu işletim sistemine uygun olmaması durumu var. Denemek lazım. Akşam tableti eşim beğenmezse geri göndereceğim, beğenirde göndermezsem araştırmalara başlarım heralde. Modem driver ı, root erişimi filan araştırmak lazım.

Bu çin malı tabletler bütün 3g modemleri görmüyor. Cihaza uygun olan modemi takarsan çalışır.

1051 Mesaj
19 Şubat 2013; 21:40:58 

quote:

Orijinalden alıntı: KARAHANLI_81

Bu çin malı tabletler bütün 3g modemleri görmüyor. Cihaza uygun olan modemi takarsan çalışır.

Servis zte mf190 modelinin normalde görmesi gerektiğini söyledi.

11 Mesaj
19 Şubat 2013; 23:03:24 

cihazı hepsi buradadan siparişini verdim bekliyorum gelince detaylı bir şekilde video çekimini koyarım

88 Mesaj
19 Şubat 2013; 23:34:34 

ben rootlamayı denedim ama olmadı o yöntem 4.0.1 geçerli 4.1 gecerli değil forumlarda filan arastırdım ama bulamadım root yapabilsem tablet yerinde durmayacak O/1 ayarı ve işlemci ayarı değitire bilsem ama bir türlü bulamadım.zaten 4.0.1 veya 4.0.4 sürümünü düşürsek tabletten daha çok verim alıcaz ram kullanma miktarı daha az olucak ama ne yazık ki 4.1.1 ve rootsuz 1 ve 2 ay böyle kullanacaz belki başka birisi bulur.DEAD TRIGGER,Need for Speed™ Most Wanted.GTA 3,CONTRACT KILLER 2,ETERNITY WARRIORS 2,Real Football 2012 oyunlarını yükledim tabi biraz kasma oluyor.tablette 30-35 tane uygulama yüklü belki ondandır.bana sorarsanız memnun musun diye tabiki memnunum.artes yeni model çıkarmış artes görseydim onu alırdım servisi ve sitesi daha iyi Hi-level sitesinde daha bizim tablet yok ve hiçbir ürünün özeliklerine bakamıyoruz driver ya da günçelleştirme yapamıyoruz Hi-level çok önem vermiyor.artesin bataryası daha iyi yeni teknoloji kısacası root yapabilsem hiçbir sorun kalmayacak ben tabletten memnunum.

birşey söylemeyi unuttum 4.1.1 flash desteği yok yani video filan açamıyoruz tabi manuel olarak yükleyebiliyoruz ben facebook oyunlarını filan açamıyorum.firefox tarayıcı açıyor ama normal gibi olmuyor yani oyunda ekranı kaydıramıyruz ve tam ekran olmuyor.videomda var.4.0.1 olsa bunların hiçbiri olmayacak adope flash güncelleştirmeyi durdurdu ve 4.1.1 desteklemiyor.biz yüklüyoruz.açıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza anıl -- 19 Şubat 2013; 23:46:37 >

1051 Mesaj
20 Şubat 2013; 0:03:56 

@hamza anıl

Ayrıntılı bakamadım ama root olayını biraz araştırdım. Modeli yada markası çok büyük ihtimalle birşey ifade etmiyor. Rootlama işlemini rk3066 ( rockchip 3066 bizim işlemcilerin modeli mali 400 gpu adını eklemekte fayda var ) olarak araştırırsak sanki bir neticeye ulaşabiliriz. Çünkü donanımı bizim modele benzeyen onlarca çeşit var. Vakit buldukça bilgide bulabilirsem paylaşırım.

5 Mesaj
20 Şubat 2013; 1:33:23 

Arkadaşlar sessiz takipcilerdenim fakat kafama brşey takıldı bnm 32 gb kartı takıyorum fakat görmesine rağmen dosyaları göremiyorum sd tıklıyorm fakat cihaz kartı okuyamıyo class4 benimki ondan olabilirmi yada başka deneyen warmı sorun benim cihazdamı alacaklara sylm makina biraz sürat yapınca kasıyo,donuyo ayrıca bendede 1 ölü pixel war ipad new aldım ama iade ettim ıtunes zımbırtısıyla vakit kaybedemiyeceğimi farkettim ama bu cihazda çok düşünüyo :) belki golauncher ın uyumsuzluğudur bilemiyorum donanımı yeterli duruyo değerli yorumlarınızı bekliyorm saygılar

107 Mesaj
20 Şubat 2013; 2:06:13 

arkadaslr flash player 11.1 uygulamlarda yuklenmis gosterio bende

youtubedan video izleyebiliom google chrome ile fakat facede flash yukle dio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arcaacar -- 20 Şubat 2013; 2:12:30 >

402 Mesaj
20 Şubat 2013; 6:46:46 

bende siparişi an itibari ile verdim bakalım,gelince denemeleri yapar buraya yazarım..

88 Mesaj
20 Şubat 2013; 10:06:15 

quote:

@hamza anıl

Ayrıntılı bakamadım ama root olayını biraz araştırdım. Modeli yada markası çok büyük ihtimalle birşey ifade etmiyor. Rootlama işlemini rk3066 ( rockchip 3066 bizim işlemcilerin modeli mali 400 gpu adını eklemekte fayda var ) olarak araştırırsak sanki bir neticeye ulaşabiliriz. Çünkü donanımı bizim modele benzeyen onlarca çeşit var. Vakit buldukça bilgide bulabilirsem paylaşırım.

Android sürümü 4.0.1 veya 4.0.4 olsa root yapabiliyorum.4.1.1 daha yeni olduğu için olmuyor kimse de yapamamış.yapanlarda sürümü düşürüp yapıyorlar.biz ne yazık ki sürümü düşüremiyoruz.Hi-level çok ilgilenmiyor.onun işi ram ile bellek

233 Mesaj
20 Şubat 2013; 11:11:08 

bir gönlüm iade et bir gönlümde iade etme diyor kararsız kaldım

1051 Mesaj
20 Şubat 2013; 11:41:35 

quote:

bir gönlüm iade et bir gönlümde iade etme diyor kararsız kaldım

Valla bende de durum aynı. Gönlüm iade et diyor fakat eşim sevdi. :) Ondan fırsat kaldığı zamanlar bende kurcalarım. Ama servisi ücretsiz yazılım yükleriz diyor. Aklınızda bulunsun.

@hamza anıl

hangi root yöntemlerini denediniz?

2027 Mesaj
20 Şubat 2013; 12:18:42 

Cihazın gördüğüm eksilerinden biri hoparlörü. 7" cihazlarda tek olabilir ama 10" bir üründe stereo hoparlör olmalı diye düşünüyorum. Ses az değil, sonuna kadar da açamıyorsunuz zaten ses bozuluyor son 2 kademede. İlk geldiğinde launcher ile ilgii problemler yaşadığımı ilk sayfalardan görebilirsiniz fakat marketten yeni launcher yükleyerek sorunu giderdim ve şu an için bir sıkıntı yok gayet stabil çalışıyor. Deneme için most wanted yükledim ve hiç takılmadan gayet akıcı bir şekilde oynadım. Kendi tarayıcı ile açarak flash player ile herhangi bir problem yaşamadan sörf yapabilisiniz. chrome, firefox ve opera da ben youtube da video problemleri yaşadım, hatta youtube eklentisinde bile videolarda yarıyı geçtikten sonra kesilmeler yaşatıyordu her videoda fakat kendi tarayıcısı ile direk akıcı bir şekilde izleyebiliyorum. Kalemi hiç denemedim fakat kılıf 10" için universal bir kılıf geliyor, stand olarak da kullanabiliyorsunuz fakat kılıfın açık olan kenarından cihazın düşme tehlikesi var maalesef. Cihaza bağladığım usb üzerinden atmaya çalıştığım toplamda 1 gb kadar olan e-bookları bir kaç sefer denememe rağmen hep yarıda kesti, cihazı bilgisayara usb den bağlayarak yükledim mecburen.

Umarım android 5,0 desteği de gelir cihaza da bizde gayet güzel kullanabiliriz. Şimdilik fiyatına göre alınabilecek en iyi cihaz bu gibi görünüyor. Genel anlamı ile memnunum, tavsiye ederim.

107 Mesaj
20 Şubat 2013; 13:58:08 

arkadaslar youtube muzik aciyom diger sekme gecince duruyo muzik onu nasil cozebilirim

1326 Mesaj
20 Şubat 2013; 14:02:05 

quote:

Orijinalden alıntı: arcaacar

arkadaslar youtube muzik aciyom diger sekme gecince duruyo muzik onu nasil cozebilirim

butun tabletlerdemı oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 20 Şubat 2013; 14:02:31 >

LG G2 Beyaz 16GB / Anadolu Universitesi

233 Mesaj
20 Şubat 2013; 15:53:05 

quote:

Valla bende de durum aynı. Gönlüm iade et diyor fakat eşim sevdi. :) Ondan fırsat kaldığı zamanlar bende kurcalarım. Ama servisi ücretsiz yazılım yükleriz diyor. Aklınızda bulunsun.

@hamza anıl

ne icin yazılım yukleriz diyorlar birde yüklemek icın servisemi gondermenizimi ıstıyorlar

1063 Mesaj
20 Şubat 2013; 16:01:01 

ben de alacağım bakalım.

SEEING IS BELIEVING

1355 Mesaj
20 Şubat 2013; 16:06:52 

quote:

butun tabletlerdemı oluyor

evet androidin ayıbı bu benim xperia dada oluyor

Fenerbahçe

1051 Mesaj
20 Şubat 2013; 17:22:20 

quote:

ne icin yazılım yukleriz diyorlar birde yüklemek icın servisemi gondermenizimi ıstıyorlar

Modem sürücüleri eksik normalde tanıması lazım demişlerdi. Kargo ücreti ya da herhangi ücret talep etmiyoruz, Aras kargoyla alıcı ödemeli gönderin yazılımı güncelleyip göndeririz dediler. Açıkçası ben de biraz önce gönderdim. Bana kalırsa geri gönderirdim fakat eşimin hoşuna giden bir üründü tip olarak tarz olarak. Aslında benim aklıma yatan birşey değil android tablet filan (birde çinli tablet) fakat ufak tefek işleri görmek için ideal. Alt tarafı bir iki internet sitesine bakılacak diye koskoca dizüstü bilgisayarı (vay be bizim dizüstü bilgisayarlar artık koskoca oldu :)) ) aç iki saat kapat iki saat meşaketli geliyor. Artı olarak yine alttarafı bir iki internet sitesi için 1000 küsür lira vermek istemedim. 400 liraya oyuncak işte. Bir yanımda kurcala diyor. Bu tür elektrikli, elektorik şeyler, yazılımlar hobi olarak ilgimi çekiyor.

233 Mesaj
20 Şubat 2013; 18:06:54 

quote:

Modem sürücüleri eksik normalde tanıması lazım demişlerdi. Kargo ücreti ya da herhangi ücret talep etmiyoruz, Aras kargoyla alıcı ödemeli gönderin yazılımı güncelleyip göndeririz dediler. Açıkçası ben de biraz önce gönderdim. Bana kalırsa geri gönderirdim fakat eşimin hoşuna giden bir üründü tip olarak tarz olarak. Aslında benim aklıma yatan birşey değil android tablet filan (birde çinli tablet) fakat ufak tefek işleri görmek için ideal. Alt tarafı bir iki internet sitesine bakılacak diye koskoca dizüstü bilgisayarı (vay be bizim dizüstü bilgisayarlar artık koskoca oldu :)) ) aç iki saat kapat iki saat meşaketli geliyor. Artı olarak yine alttarafı bir iki internet sitesi için 1000 küsür lira vermek istemedim. 400 liraya oyuncak işte. Bir yanımda kurcala diyor. Bu tür elektrikli, elektorik şeyler, yazılımlar hobi olarak ilgimi çekiyor.

3g ile bende aramistim gonder bakalim dediler git gel beklemesini istemedim hb wifi router siparis ettim o benim icin daha makul geldi rj45 kameralari yonlendiriyim diye dusundum wifidende telfn tablet girerim diye dusundum birde wifi yi istememdeki sebep tableetten kablo sallanmamai icin daha faydali olur diye dusunuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

88 Mesaj
20 Şubat 2013; 18:33:43 

quote:

@hamza anıl

unlockroot ile denedim olmadı
dashi var pc uygulama yükleyerek tam root ediyorum ortada kalıp hata veriyor.
SuperOneClick ile denedim yanıt vermiyor hatası alıyorum.
bir türlü yapamadım.uğraşacam ama sistem çökse servise gitmek zorunda kalıcak biraz da korkuyorum yani korka korka deniyorum sistemi en baştan kursam iyi olucak çünkü çok rootlamyı denedim tablet ilk allındığı gibi değil derleme numarasında rk30sdk-eng 4.1.1 JRO03H eng.root.20121217.144131 test-keys yazıyor böyle yazmıyordu

unlockroot böyle hata veriyor

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza anıl -- 20 Şubat 2013; 18:36:26 >

309 Mesaj
20 Şubat 2013; 18:49:36 

bende siparis verdim ama iyi mi ettim kotu mu ettim acaba

1051 Mesaj
20 Şubat 2013; 19:07:53 

quote:

Orijinalden alıntı: hamza anıl
unlockroot ile denedim olmadı
dashi var pc uygulama yükleyerek tam root ediyorum ortada kalıp hata veriyor.
SuperOneClick ile denedim yanıt vermiyor hatası alıyorum.
bir türlü yapamadım.uğraşacam ama sistem çökse servise gitmek zorunda kalıcak biraz da korkuyorum yani korka korka deniyorum sistemi en baştan kursam iyi olucak çünkü çok rootlamyı denedim tablet ilk allındığı gibi değil derleme numarasında rk30sdk-eng 4.1.1 JRO03H eng.root.20121217.144131 test-keys yazıyor böyle yazmıyordu

unlockroot böyle hata veriyor

ilginç! makine yine elimde değil. ne yazdığına yaklaşık olarak bakmıştım. Yazdığınıza benzer birşeyler yazıyordu. Dün akşam AVG antivirüs deneyeyim dedim uyarılarının birinde rootlu sistem diye uyarı veriyordu. rk3066 rockchip batch tool diye bir uygulama var onunla cyanogen mod deneyecektim. Sonra sizinde dediğiniz gibi rom olmaz bişey olur servisle uğraşmak istemedim. Servis bu tür oynamalara filan birşey demiyormuş sanırım. Sorup emin olmak lazım. dashinin yeni sürümleri vardır belki. Neyse zamanla oturur herşey.

1051 Mesaj
20 Şubat 2013; 19:10:23 

quote:

3g ile bende aramistim gonder bakalim dediler git gel beklemesini istemedim hb wifi router siparis ettim o benim icin daha makul geldi rj45 kameralari yonlendiriyim diye dusundum wifidende telfn tablet girerim diye dusundum birde wifi yi istememdeki sebep tableetten kablo sallanmamai icin daha faydali olur diye dusunuyorum

aslında olabilir mantıklı bir düşünce. Hangi modeli sipariş verdiniz?

1051 Mesaj
20 Şubat 2013; 19:11:49 

quote:

Orijinalden alıntı: pelezinho

Tableti ne için kullanacaksınız?

107 Mesaj
20 Şubat 2013; 20:57:18 

quote:

Nette gezinirim video film oyun icin super ne yuklediysem oynuyo wifiside apartmanda cekio alt katta modem bzen 4 en kotu 3 cekio

107 Mesaj
20 Şubat 2013; 21:03:49 

arkadaslar ramin ekran kartinin ne olduguna nereden bakiyoruz

309 Mesaj
20 Şubat 2013; 21:12:39 

quote:

Tableti ne için kullanacaksınız?

ağırlıklı olarak internet film arada oyun flnda oynarım

@arcaacar siz memnunsunz sanırım. dediğiniz gibiyse bu fiyata ziyadesiyle yeterli o zaman :)

rom root fln nerde bulunur ki biraz sıkıntılı sanki bunda güncelleme fln olacak mı bakalım. androide yabancı değilim değişik romları olsa tadından yenmez galiba

1051 Mesaj
20 Şubat 2013; 22:03:42 

quote:

ağırlıklı olarak internet film arada oyun flnda oynarım

@arcaacar siz memnunsunz sanırım. dediğiniz gibiyse bu fiyata ziyadesiyle yeterli o zaman :)

rom root fln nerde bulunur ki biraz sıkıntılı sanki bunda güncelleme fln olacak mı bakalım. androide yabancı değilim değişik romları olsa tadından yenmez galiba

internet için 3g modem kullanmayacaksanız sıkıntı yok işinizi görecektir. Güncelleme beklentisi içine girmeseniz iyi olur. 4.1 işletim sistemi şimdilik pek iyi fikir değil fakat yakın gelecekte iyi bir fikir olacak o yüzden şimdilik katlanacağız. Root olayı için bu tablet henüz çok yeni bir ürün yakın zamanda yol yordam ortaya çıkar.

233 Mesaj
20 Şubat 2013; 22:07:22 

quote:

aslında olabilir mantıklı bir düşünce. Hangi modeli sipariş verdiniz?

tp link mr3040 sarjlı bır urunmus

1051 Mesaj
20 Şubat 2013; 22:08:44 

quote:

Orijinalden alıntı: arcaacar

arkadaslar ramin ekran kartinin ne olduguna nereden bakiyoruz

androidin içinde yazılı olan biryer bildiğim kadarıyla yok. google play de donanımla alakalı programlar var (system info diye arattırın). ram markasını bilmiyorum fakat ekran çipseti quad mali 400.

1051 Mesaj
20 Şubat 2013; 22:16:41 

quote:

tp link mr3040 sarjlı bır urunmus

çok güzel bir ürüne benziyor şimdiden iyi günlerde kullanın.

467 Mesaj
20 Şubat 2013; 23:14:40 

Arkadaşlar bana da bi tablet lazım
Hem okula götürülüp öğrencilere ders anlatırken yardımcı olması açısından
Hem de normal ggünlük kullanmalık :) Bu arada sesinin yüksek çıkması tercih sebebidir...Zira sınıfta video, şarkı vb etkinliklerde kullanmam gerekli.
Senede 2-3 sefer 16-17 saat yol gidip geliyorum
Bu yolda da beni üzmeyecek 1-2 film izlettirecek, vakit geçirtecek bişey arıyorum

Hi-Level, Artes d1002 ve inca arasında kaldım...
Aslında inca özellikleri açısından bunlarla pil artısı dışında pek bi artısı olmadıgından +200 tl vermek çok cazip gelmiyor
Artesin de tasarımını çok iyi bulmadım.. Siyah mı beyaz mı ne olduğu belli değil
İncelediğim kadarıyla Hi-Level mutlu edecek bi cihaza benziyor ama.. Artes daha iyi denirse tasarıma göz yumup onu da alabilirim.

Yardımcı olursanız çok mutlu olurum...
Ucuz city'de artesin kart finansa 9 taksit olması da tercih sebeplerinden :D

Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü

233 Mesaj
21 Şubat 2013; 0:47:33 

quote:

çok güzel bir ürüne benziyor şimdiden iyi günlerde kullanın.

tskrler.

1051 Mesaj
21 Şubat 2013; 9:37:41 

quote:

Orijinalden alıntı: carpediem03

Arkadaşlar bana da bi tablet lazım
Hem okula götürülüp öğrencilere ders anlatırken yardımcı olması açısından
Hem de normal ggünlük kullanmalık :) Bu arada sesinin yüksek çıkması tercih sebebidir...Zira sınıfta video, şarkı vb etkinliklerde kullanmam gerekli.
Senede 2-3 sefer 16-17 saat yol gidip geliyorum
Bu yolda da beni üzmeyecek 1-2 film izlettirecek, vakit geçirtecek bişey arıyorum

Hi-Level, Artes d1002 ve inca arasında kaldım...
Aslında inca özellikleri açısından bunlarla pil artısı dışında pek bi artısı olmadıgından +200 tl vermek çok cazip gelmiyor
Artesin de tasarımını çok iyi bulmadım.. Siyah mı beyaz mı ne olduğu belli değil
İncelediğim kadarıyla Hi-Level mutlu edecek bi cihaza benziyor ama.. Artes daha iyi denirse tasarıma göz yumup onu da alabilirim.

Yardımcı olursanız çok mutlu olurum...
Ucuz city'de artesin kart finansa 9 taksit olması da tercih sebeplerinden :D

Bu ürünlerin hepsi birbirine benziyor. 8 - 8,5 saat yolculuğu yaklaşık olarak hepsi çıkarabilir. (wifi açık olursa hepsi sizi yarı yolda bırakır) Ses için bu ürünlerde de dizüstü bilgisayarlar da olduğu gibi ses sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Bu sıkıntıyı tavsiyem harici bir pilli ya da adaptörlü hoparlörle çözebilir (çocukların gürültüsünü ancak bastıracaktır :)) ), hdmi çıkışıyla tv ya da monitöre bağlayabilirsiniz (Hdmi çıkışı sesi de iletir). Sürekli elinizde bir yardımcı olarak durmasını istiyorsanız daha bilindik (Asus, Sony, Samsung vs .vs.) modelleri tercih etmelisiniz. Eğer durum böyleyse benim önerim Windows 8 işletim sistemli modellerdir (Bunların pilleri daha güçsüz olabilir). Fakat elimde olsun ufak tefek işlerimi görsün istiyor, arada bana oyuncak olsun diye düşünüyorsanız. Hi-level'i ya da benzer aklınızdaki herhangi bir ürünü kullanabilirsiniz. Şahsen Hi-level'i tercih etme sebeplerimden biri daha uygun fiyatlı olmasıdır.

1051 Mesaj
21 Şubat 2013; 10:02:14 

Aklıma gelmişken yazayım dedim. Ürünü yeni alan arkadaşlarımız Go Launcher'da yatay pozisyonda iken simgelerin isimlerinin yazmadığını görürler. Çözümü Menü tuşuna basın tercihlere dokunun Go Launcher ayarlarına girmiş olduk. Go Launcher ayarlarından satır sayısını 6 ile değiştirirseniz bu sıkıntı ortadan kalkacaktır. Şunu unutmayın bu işlemi yapmadan önce ekranın alt tarafında kalan simge ve varsa widgetleri yukarı satırlara taşıyın çünkü kendisi taşımıyor ve simgeler ekranın dışında kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birisi007 -- 21 Şubat 2013; 10:03:28 >

467 Mesaj
21 Şubat 2013; 10:59:06 

quote:

Bu ürünlerin hepsi birbirine benziyor. 8 - 8,5 saat yolculuğu yaklaşık olarak hepsi çıkarabilir. (wifi açık olursa hepsi sizi yarı yolda bırakır) Ses için bu ürünlerde de dizüstü bilgisayarlar da olduğu gibi ses sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Bu sıkıntıyı tavsiyem harici bir pilli ya da adaptörlü hoparlörle çözebilir (çocukların gürültüsünü ancak bastıracaktır :)) ), hdmi çıkışıyla tv ya da monitöre bağlayabilirsiniz (Hdmi çıkışı sesi de iletir). Sürekli elinizde bir yardımcı olarak durmasını istiyorsanız daha bilindik (Asus, Sony, Samsung vs .vs.) modelleri tercih etmelisiniz. Eğer durum böyleyse benim önerim Windows 8 işletim sistemli modellerdir (Bunların pilleri daha güçsüz olabilir). Fakat elimde olsun ufak tefek işlerimi görsün istiyor, arada bana oyuncak olsun diye düşünüyorsanız. Hi-level'i ya da benzer aklınızdaki herhangi bir ürünü kullanabilirsiniz. Şahsen Hi-level'i tercih etme sebeplerimden biri daha uygun fiyatlı olmasıdır.

Teşekkür ederim. Ben bana küçük bi yardımcı olsun hem de yoldaş olsun diye istiyorum. Tüm dersi anlatmak gibi bi derdim yok. Bi resim, foto lazım olunca hemen acıp göstermek için vs...bahsettiğiniz ürünleri düşünmedim değil lakin fiyat olarak yüksek. Ben ennn fazla 600 civarı bi bütçe ayırdım. Tabii 600 incaya vereceğine 100 daha ver,e giderse olay işin içinden çıkamayız zira o işin sonu yok :) tüm bunlar göz önüne alınırsa acaba hangisini almak mantıklıdır ??

Lumia 925 Kullanıcıları Kulübü

1051 Mesaj
21 Şubat 2013; 11:54:25 

quote:

Orijinalden alıntı: carpediem03

Teşekkür ederim. Ben bana küçük bi yardımcı olsun hem de yoldaş olsun diye istiyorum. Tüm dersi anlatmak gibi bi derdim yok. Bi resim, foto lazım olunca hemen acıp göstermek için vs...bahsettiğiniz ürünleri düşünmedim değil lakin fiyat olarak yüksek. Ben ennn fazla 600 civarı bi bütçe ayırdım. Tabii 600 incaya vereceğine 100 daha ver,e giderse olay işin içinden çıkamayız zira o işin sonu yok :) tüm bunlar göz önüne alınırsa acaba hangisini almak mantıklıdır ??

Bana Hilevel mantıklı geldi onu aldım. Fiyat olarak daha uygundu. Tipi daha bir hoşuma gitmişti. Adı daha tanıdık gelmişti. Arada bakınmak için böyle birşeye zaten bu fayattan fazla vermek pek mantıklı gelmedi. Dediğim gibi sürekli elimde olacak birşey olsaydı, birincil kullanım için alsaydım paraya kıyıp sony alırdım.

309 Mesaj
21 Şubat 2013; 14:20:50