Şimdi Ara

LG'nin Optimus L3 II, Optimus L5 II ve Optimus L7 II modellerinin özellikleri internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• LG'nin Optimus L3 II, Optimus L5 II ve Optimus L7 II modellerinin özellikleri internete sızdı

LG'nin geçen yıl pazara sunduğu ve tasarımı ön plana çıkardığı Optimus L serisi 1 milyondan fazla satış yaparak beğeni toplamıştı. Firmanın serinin devamını hazırladığı sık sık dile getirilirken özellikleri de bugün internete sızdı.

Bir İtalyan sitesinde yer verilen bilgilere göre serinin bütçe dostu fiyatlandırmasını devam ettireceği görülüyor. Modeller Optimus L3 II, Optimus L5 II ve Optimus L7 II şeklinde sıralanıyor.

Optimus L3 II (LG-E430) modelinde 3.2 inçlik 320 x 240 piksel çözünürlükte ekran, 5MP çözünürlükte arka kamera, A-GPS, Bluetooth, WiFi özellikleri olduğu görülüyor ve selefinden sadece kamera olarak önde bulunuyor.

LG Optimus L5 II (LG-E455) modeli; 4 inçlik 800 x 480 piksel çözünürlükte ekran, 1GHz saat hızında çalışan Cortex-A9 tabanlı işlemci, PowerVR SGX531 grafik birimi, Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemi özelliklerine sahip ve selefinden çözünürlük ve işlemci olarak biraz daha iyi durumda.

LG Optimus L7 II (LG-P715) modelinde ise 4.3 inçlik 800 x 480 piksel çözünürlükte IPS ekran, 1GHz saat hızında çalışan Qualcomm MSM8225 işlemci, Adreno 203 grafik birimi, 768MB RAM, 8MP çözünürlükte arka kamera, 2460mAh batarya, Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemi şeklinde özellikler bulunuyor. LG Optimus L7 II modeli selefinden daha iyi özelliklere sahip.

LG'nin MWC 2013 etkinliğinde 4 yeni model tanıtacağı dile getiriliyor. Yeni Optimus L serisi ve Optimus G Pro firmanın tanıtmayı planladığı modeller olabilir. 

• L9'dan haber yok galiba:) L5 ile L7'nin çözünürlükleeri en azından 540 x 960 pixel olsa imiş:(

• l5 4 inç ekranı ve 230-480 lik ekranı ile aşırı saçma bir mdoeldi zaten, gördüğüm en kötü ekrana sahip

• 4.3 inç ve 2460 Mah batarya...

• L7 nin bu quallcom işlemcisi dual-core mu? eğer öyleyse giriş-orta seviyeyi bu bataryayla süpürür.

• adreno 203 ? üst model ama ismi mi düşük yoksa.

• 240x320 çözünürlük kaldırılsın artık. Dalga geçermiş gibi.. 2.5 yıllık cihaz bile bunlardan daha iyi...

• Ben büyük ekranlı telefon taşımayı sevmeyen bir insanım.Samsung ve lg küçük ekranlı telefonlar yapmaya devam ediyor ama donanımlarını düşük sunuyor (s3 mini hariç).Çıkardıkları 3.2"-4" ekranlı telefonların işlemci,ram,ekran çözünürlülüğü veya pilleri en düşük özelliklerde sunuyor.Telefonun boyutları büyüyünce özelliklerininde artması tamam normal birşey ama doğru orantılı olmaması lazım.

• unuttugunuz birsey vr lg ekranları cok canlı oluyor bende gd880 var akıllı tel degil ama ekrandaki çanlılık daha s3 de bile yeterli degil ben ekrana bakınca al beni diyor meret ya :D

• l5 te gerekli düzenlemeler yapılmış.bide bataryada değişikliğe gidilirse çok iyi olur.

• phonesarena da yazdığına göre L5 2 de 1700 mah batarya L3 2 dede 1540 mah batarya olacakmış.

• L7 2'deki adreno 203 205 den iyi yeni nesil a5 ama a8 den iyi bir işlemcidir. Şuan desire x'in kullandığı işlemci çok iyi işleri çıkarıyor. bence alınası bir telefon olmuş L7 II

• Özellikler birbiri ile uyumsuz
  • L5 II aldım.Kesinlikle tavsiye ederim.Pili 2 gün gidiyor.İPS Ekran iyi,103gr hafif,menü geçişleri hızlı,kamerası gayet yeterli,kasma yok,en kaliteli görüneni beyazı.Dikkat edin Kore üretimi olanını alın.

• L7 DUOS P715 Türkiyeye ne zaman gelir acaba

• L7 modeli HD ekran, 4 çekirdek işlemci ve 1GB ram ile gelse mantıklı olurdu. Hem de GM Discovery için rakip olurdu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.