- x
Ryze Counter
15 Cevap4922 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

0 LOL Mesajı
122 Mesaj
9 Şubat 2013; 11:15:08 

çoğu counter sitelerine baktım fakat yanlışları çok tecrübe ile edinip bilen varmı ryze'in counterı nedir mekanızması nedir

rankedda ryze alıcagım sakata gelmiyeyim diye soyluyorum yardımcı olursanız sevinirim

örn: su champ gelırse pasif oyna su gelirse agresif(genellikle first pick oluyorum)

İşlemci: Core i7 4790K Soket 1150 4.0GHz 8MB Cache 22nm İşlemci Anakart: Z97-HD3 Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3100MHz(O.C) Ram: 16GB (2x8GB) HyperX Beast DDR3 2400MHz CL11 XMP Ram Kasa: Corsair CARBIDE SERİSİ™ 400R Ekran kartı: GTX580 DirectCU II GDDR5 1536MB 384Bit Nvidia DX11 Ekran Kartı

5000 LOL Mesajı
5562 Mesaj
9 Şubat 2013; 11:18:51 

Ryze tanky gitse bile damage vuran bir hero olduğundan yetenek ile counterlanır. Yani şu hero gelir seni counterlar diye bir şey söz konusu olamaz. İyi bir Mordekaiser veya Cassiopeia kullanıcısı gelirse ezebilir, başka bir şey yoktur karşı takımdaki adamın yeteneğine bağlı bir şey bu

Winter is Coming

0 LOL Mesajı
520 Mesaj
9 Şubat 2013; 11:21:29 

warmog.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

0 LOL Mesajı
122 Mesaj
9 Şubat 2013; 11:34:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

Ryze tanky gitse bile damage vuran bir hero olduğundan yetenek ile counterlanır. Yani şu hero gelir seni counterlar diye bir şey söz konusu olamaz. İyi bir Mordekaiser veya Cassiopeia kullanıcısı gelirse ezebilir, başka bir şey yoktur karşı takımdaki adamın yeteneğine bağlı bir şey bu

aradığım cevap buydu teşekkürler

İşlemci: Core i7 4790K Soket 1150 4.0GHz 8MB Cache 22nm İşlemci Anakart: Z97-HD3 Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3100MHz(O.C) Ram: 16GB (2x8GB) HyperX Beast DDR3 2400MHz CL11 XMP Ram Kasa: Corsair CARBIDE SERİSİ™ 400R Ekran kartı: GTX580 DirectCU II GDDR5 1536MB 384Bit Nvidia DX11 Ekran Kartı

0 LOL Mesajı
522 Mesaj
9 Şubat 2013; 11:40:55 

Ryze i durdurabilecek herolardan 1 tanesi Cassiodur . Çünkü skiller arasında ki menzil cok fazla olduğu için ve Cassio skill spamladığı için Ryze in karşısında iyi seçim . Ama bana göre Ryze karşısında Ryze ı kolayca yenebileceğiniz champ Annie dir. Annie şuan çok sağlam ve Skill menzilleri Ryze ile aynı olduğu için Üstüne 2 tane stun olduğu için Ryze in tam anlamıyla içinden geçebilirsiniz . Ryze vs Annie de Annie her zaman avantajlıdır . Farm yapın ondan önce 6 olun ve kesin . Ardından onun lanede ki minionlara ulti açmasını sağlayın ultisi bitince ardından tekrar kesin GG. Annie ye ignite almak çok saçma bi seçimdir o yüzden Teleport alıp gang yada TF den uzak kalma ihtimalini 0 larsınız . GG WP

Yazmıştım bi yere ben ama burayada yazıyım dedim işte bu şekilde ama içinde counterlanma korkusu varsa zaten pek pickleme derim.

skype - sempatigue

0 LOL Mesajı
40 Mesaj
9 Şubat 2013; 11:53:02 

Ryze en op mid şampiyonlarından biri,bana göre gragas başa çıkabilir gibi geliyor.Şahsi fikrim tabii.

0 LOL Mesajı
2183 Mesaj
9 Şubat 2013; 11:56:44 

ryze creeplerin arasında durabilir bu yüzden skillshot olan herolara karşı daha güçlüdür bide mobility gereken herolara karşı da güçlüdür. kısaca şunu atıyım: http://www.championselect.net/champ/Ryze

0 LOL Mesajı
1019 Mesaj
9 Şubat 2013; 12:04:04 

Karthus, ryze karşısında iyi bir seçim ama kesinlikle yanına yaklaşmayacak.Eyer seni w su ile yakalarsa ryze rahat bir şekilde öldürebilir.Eyer ben yetenekleri iyi kullanırım dersen karthus sana tavsiyem.

Tanrı dağlarına kadar Türk, Hira mağarasına kadar Müslümanım.

0 LOL Mesajı
680 Mesaj
9 Şubat 2013; 12:14:17 

quote:

Orijinalden alıntı: betara

çoğu counter sitelerine baktım fakat yanlışları çok tecrübe ile edinip bilen varmı ryze'in counterı nedir mekanızması nedir

rankedda ryze alıcagım sakata gelmiyeyim diye soyluyorum yardımcı olursanız sevinirim

örn: su champ gelırse pasif oyna su gelirse agresif(genellikle first pick oluyorum)

Casso , Morde , Talon dövüyor Ryze'yi.

0 LOL Mesajı
112 Mesaj
9 Şubat 2013; 12:24:59 

cassio ve anivia ile counterlanabilir rahat bi şekilde ryze ı ama ryze ın en güzel yanı fizzin dırek counterı olması fizz oyundaki en kıl en gıcık herolardan biri o e skili yok mu

0 LOL Mesajı
466 Mesaj
9 Şubat 2013; 12:46:46 

cass en iyi counterı ryze ın kanımca
sonra morde ve talon geliyor..

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Big-Brother -- 9 Şubat 2013; 12:47:12 >

0 LOL Mesajı
194 Mesaj
9 Şubat 2013; 12:50:06 

Tartışmasız Kayle.

Shine Bright Like a Lux Laser!

0 LOL Mesajı
343 Mesaj
9 Şubat 2013; 12:55:50 

en iyisi talon bence silence at zaten gerisi geliyor kaçamazda ondan sonra cassi diyorum ben

Why so serious

0 LOL Mesajı
3253 Mesaj
9 Şubat 2013; 13:08:16 

Garip gelecek ama Vayne

PSN ID: VilliLapsi | Origin: VilliLapse | Battlelog: VilliLapse
DayZ | Uncharted 3 | Battlefield series | Left 4 Dead 2 | CS:GO | Borderlands 2
- Birlikte DayZ oynamak isteyen mesajla Steam'ini verebilir -

League Of Legends TR: Uddopekka

0 LOL Mesajı
5793 Mesaj
9 Şubat 2013; 13:30:05 

cass morde talon hepsine karşı oynadım ryze ile ama zigs ve swain kadar hiç birisi madara edemedi

Çıkalım yoldaş,yüce dağlara

0 LOL Mesajı
19 Mesaj
6 Mayıs 2013; 21:19:45 

Eveet başlıyalım konu hortlatmaya ve ryze hakkındaki saçmalıkları düzeltmeye ;

1.si ryze mercimek tanesi kadar bile bi akla sahipse cassinin efektlerinden ve hareketlerinden onun skillerinin tuzağına düşmez ki zaten çarpışmada cassinin ryze yapabilceği hiç bir şey yok bu lux içinde geçerli ki zaten ryze menzilli bir champ luxa o kadar kolay counterlanması söz konusu bile değil.
2.si kassadin ryze gibi tank olan bir heroyu tek combo da öldüremez ki ryzein susturması bitince yaninda da zaten bi ataların buyruğu varsa ultiyide açar hem adamı tüm damagelerin yanındaki birimlerede %50 ek hasar vermesiyle söndürür hemde inanılmaz canı geri kazanır.
3. Talonun silencesi biter ama ryzein kombosunu kolay kolay bitiremez malesef ben sizin gibi düşünmüyorum mordekaiser malzahar gibi 1e1 çarpişmayan minyonlara zehir atip karşikini yawaş yawaş öldürenler için geçerli.
4.Vayne fiora vs yakin dövüşcü şamplardan daha cok ve hızlı can caldigi için bundada bence yanılıyorsunuz
5.VEİGAR demiş çoğu kişi : veigarın ultisi ap şampiyonlara karşı cidden inanılmaz güçlüdür ama bir istisna var ryze ap dan deil manadan güc alir.
Ryzei sadece tek bir doğru kullanılan şamp counterlar atilla nında dediği gibi Tartışmasız kayle. ben ryzei lole başladığımdan beri oynuyorum ki 1 yılı baya bi geçti zannedersem ve benim cevabım bu yanlış diyenler buyursun söylesin hatamı zaten hatasız kul Olmaz!.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

1.688