Şimdi Ara

Ryze Counter

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
7.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çoğu counter sitelerine baktım fakat yanlışları çok tecrübe ile edinip bilen varmı ryze'in counterı nedir mekanızması nedir

rankedda ryze alıcagım sakata gelmiyeyim diye soyluyorum yardımcı olursanız sevinirim

örn: su champ gelırse pasif oyna su gelirse agresif(genellikle first pick oluyorum)

• Ryze tanky gitse bile damage vuran bir hero olduğundan yetenek ile counterlanır. Yani şu hero gelir seni counterlar diye bir şey söz konusu olamaz. İyi bir Mordekaiser veya Cassiopeia kullanıcısı gelirse ezebilir, başka bir şey yoktur karşı takımdaki adamın yeteneğine bağlı bir şey bu
  • warmog.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

Ryze tanky gitse bile damage vuran bir hero olduğundan yetenek ile counterlanır. Yani şu hero gelir seni counterlar diye bir şey söz konusu olamaz. İyi bir Mordekaiser veya Cassiopeia kullanıcısı gelirse ezebilir, başka bir şey yoktur karşı takımdaki adamın yeteneğine bağlı bir şey bu

aradığım cevap buydu teşekkürler
  • Ryze i durdurabilecek herolardan 1 tanesi Cassiodur . Çünkü skiller arasında ki menzil cok fazla olduğu için ve Cassio skill spamladığı için Ryze in karşısında iyi seçim . Ama bana göre Ryze karşısında Ryze ı kolayca yenebileceğiniz champ Annie dir. Annie şuan çok sağlam ve Skill menzilleri Ryze ile aynı olduğu için Üstüne 2 tane stun olduğu için Ryze in tam anlamıyla içinden geçebilirsiniz . Ryze vs Annie de Annie her zaman avantajlıdır . Farm yapın ondan önce 6 olun ve kesin . Ardından onun lanede ki minionlara ulti açmasını sağlayın ultisi bitince ardından tekrar kesin GG. Annie ye ignite almak çok saçma bi seçimdir o yüzden Teleport alıp gang yada TF den uzak kalma ihtimalini 0 larsınız . GG WP

Yazmıştım bi yere ben ama burayada yazıyım dedim işte bu şekilde ama içinde counterlanma korkusu varsa zaten pek pickleme derim.
  • Ryze en op mid şampiyonlarından biri,bana göre gragas başa çıkabilir gibi geliyor.Şahsi fikrim tabii.
  • ryze creeplerin arasında durabilir bu yüzden skillshot olan herolara karşı daha güçlüdür bide mobility gereken herolara karşı da güçlüdür. kısaca şunu atıyım:http://www.championselect.net/champ/Ryze
  • Karthus, ryze karşısında iyi bir seçim ama kesinlikle yanına yaklaşmayacak.Eyer seni w su ile yakalarsa ryze rahat bir şekilde öldürebilir.Eyer ben yetenekleri iyi kullanırım dersen karthus sana tavsiyem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: betara

çoğu counter sitelerine baktım fakat yanlışları çok tecrübe ile edinip bilen varmı ryze'in counterı nedir mekanızması nedir

rankedda ryze alıcagım sakata gelmiyeyim diye soyluyorum yardımcı olursanız sevinirim

örn: su champ gelırse pasif oyna su gelirse agresif(genellikle first pick oluyorum)

Casso , Morde , Talon dövüyor Ryze'yi.
  • cassio ve anivia ile counterlanabilir rahat bi şekilde ryze ı ama ryze ın en güzel yanı fizzin dırek counterı olması fizz oyundaki en kıl en gıcık herolardan biri o e skili yok mu
  • cass en iyi counterı ryze ın kanımca
    sonra morde ve talon geliyor..

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Big-Brother -- 9 Şubat 2013; 12:47:12 >
  • Tartışmasız Kayle.
  • en iyisi talon bence silence at zaten gerisi geliyor kaçamazda ondan sonra cassi diyorum ben
  • Garip gelecek ama Vayne
  • cass morde talon hepsine karşı oynadım ryze ile ama zigs ve swain kadar hiç birisi madara edemedi
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmo41 -- 18 Mayıs 2021; 22:21:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.