Şimdi Ara

Tablette WhatsApp Olur Mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
16.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba donanımhaber ailesi.Benim Piranha Business Tab 10.1 tabletim var.

Özellikler
    -----------
    10.1 inç TFT - LCD 1024*600 Kapasitif 5 noktalı ısıya duyarlı hassas dokunmatik HD ekran
    16 GB Dahili hafıza
    1 GB DDR3 RAM
    Dört çekirdekli ARM Mali 400 @350 MHz 3D Grafik Ekran Kartı

Sorum şu : Tabletime WhatsApp yükleyebilirmiyim? Çalışır mı ya da tablete zarar verir mi?
    Cevaplayan herkese teşekkür ederim.İyi forumlamalar :)

• Daha önce de sorulmuştu olmaz denildi. Whatsapp'ın kendi sitesinde ya da uygulamasında yazıyor tabletlerle uyumlu değildir diye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: justpassenger

Daha önce de sorulmuştu olmaz denildi. Whatsapp'ın kendi sitesinde ya da uygulamasında yazıyor tabletlerle uyumlu değildir diye..
    Arkadaşımda galaxy tab 2 var onda çalışıyor gayet
  • Viber kur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

Viber kur.
    tango çalışır mı sim kart takılmayan tablette ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

tango çalışır mı sim kart takılmayan tablette ?

Alıntıları Göster
    WhatsApp olsa cok iyi olurdu tecrubeli arkadaslardan katılım rıca edıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

WhatsApp olsa cok iyi olurdu tecrubeli arkadaslardan katılım rıca edıyorum

Alıntıları Göster
    Artes D712 tabletimde whatsapp ı sorunsuz kullanıyorum. Tabletlerdede kullanılabilir, illa sim kart girişi olmasına gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HuRGeNeR@L

Artes D712 tabletimde whatsapp ı sorunsuz kullanıyorum. Tabletlerdede kullanılabilir, illa sim kart girişi olmasına gerek yok.

Alıntıları Göster
    Şimdi denedim de oluyormuş. 3G ve konuşma özelliği olan tabletlerde çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litminov

konuşma özelliği derken? telefon mu demek istedin?
  • quote:

quote:

Evet sim girişi olmayan telefonlarda nasıl çalışsın ki telefon numarasından iletişime geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justpassenger -- 9 Şubat 2013; 3:46:14 >
  • quote:

quote:

quote:

Evet sim girişi olmayan telefonlarda nasıl çalışsın ki telefon numarasından iletişime geçiyor.

Benim tabletimde sim girisi yok kullaniyorum. Zaten kurdugunda uygulamayi cep numarasi soruyor oraya kod gönderiyor sonra aktif oluyor.
  • Yani ne kadar meraklisiniz bilmeden atmaya...

WhatsApp.apk dosyasi ile kurulum yapilir.
    Numara dogrulama icin kendi cep telefon numaraniz girilir. (isterse Ericsson 388 olsun)

Bir sure gectikten sonra SMS olarak sifre gelir.

Şifre tablete girilir ve biter gider...

Bilmeden cahil cahil konusmayın!..
  • Calisir.Telefon sadece sms onayi icin gerekiyor
  • her turlu caliilsir zaten arkadaslar yukarda belirtmis
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

her turlu caliilsir zaten arkadaslar yukarda belirtmis
    Ben Ainol crystal e denedim ancak Cihazınız uyumlu degildir hatası aldım hep bir türlü olmadı.Bir yolu varsa söyleyin bizde kullanalım
  • Tabletinde calistiran biri apksini upload etse ne guzel olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majorca

Tabletinde calistiran biri apksini upload etse ne guzel olurdu
    google playden indirirken uyumsuzluk hatası veriyor, tarayıcıdan kendi sitesine girip apk sını ordan download edin. İnen dosyayı kurup kullanabilirsiniz. Tabi tek sıkıntı burada sim kart olmadığı için rehberi tablete nasıl taşıyacaksınız?
    Onuda gmail hallediyor. Telefondaki rehberi gmail hesabınıza aktarın. Tabletteki whatsapp ınızın aynı zamanda gmail hesabınızdaki kişileri görür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuRGeNeR@L -- 9 Şubat 2013; 12:46:23 >
  • Whatsapp in kendi sitesinde uyumlu değildir yazıyor çünkü tabletlere özel olarak uyarlamamışlar dolayısıyla her tablette olacak diye birşey yok. O yüzden saçma sapan ithamlarda bulunmadan önce ne ne değildir siz öğrenin.. Sizin tabletinizde çalışması her tablette çalışacağı anlamına gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justpassenger -- 9 Şubat 2013; 18:29:24 >
  • quote:

Whatsapp in kendi sitesinde uyumlu değildir yazıyor çünkü tabletlere özel olarak uyarlamamışlar dolayısıyla her tablette olacak diye birşey yok. O yüzden saçma sapan ithamlarda bulunmadan önce ne ne değildir siz öğrenin.. Sizin tabletinizde çalışması her tablette çalışacağı anlamına gelmez.

Android 2.2 ve üstü her tablette çalışır hocam!!!
    Hayatım Apple, Microsoft ve Google'a yazılım danışmanlığı yapmakla geçti!

Ben olur diyorum, siz KESİN olmaz diyorsunuz!

O zaman siz de BAZI TABLETLERDE OLUR deseydiniz!

Windows 98 dahil tüm Window'larda da çalışır ayrıca!
    Biraz araştırma kafi!

TABLETten bol WhatsApp'lı günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Febr -- 10 Şubat 2013; 12:45:17 >

• Ben kendi web sitesinde yazan şeyi diyorum kendim uydurmuyorum. Tabletlere uyumlu değildir diyor. Bunu bilmek için profesör ya da bilim adamı olmaya gerek yok. Yerli yabancı çoğu foruma bakarsanız whatsappı çalıştıramayan pek çok kişi var. Ayrıca askerlik arkadaşınız değilim üslubunuza biraz daha dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justpassenger -- 10 Şubat 2013; 10:33:02 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.