Şimdi Ara

Crysis 3'ten Keyifli Bir Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Şu sıralar betasıyla birlikte serinin hayranlarını mest eden Crysis 3'ten keyifli bir video daha yayınlandı. Yayınlanan yeni videoda oynanış sahneleri de yer alıyor.

Prophet'in kendini gösterdiği bu videoda arka plana yerleştiren Muse'un Liquid State parçası oldukça keyifli bir hava katmış. Farklı farklı savaş sahnelerinin gösterildiği videoda birbirinden farklı robotlar da karşımıza çıkıyor. Oyun içi oynanış sahneleriyle oluşturulan bu videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz;

• Yeni player'e geçtiler diye sevinirken olmadı bu. Video yine yavaş yükleniyor
  • Grafiklerde oyunda harika olmuş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 2. oyundan daha iyi olucak ...

• istek uyandıran bi oynanış olmuş gerçekten :) neyse sabır sabır 2 haftaya elimde İnşallah :)

• Ön siparişi vericem ama pişman olmaktan korkuyorum :(

• TEK KELİMEYLE WOOOOOOW
  • Ben multiplayerı beğenmedim, ama singleplayer müthiş,muazzam denilecek olucak bu kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Yeni player'e geçtiler diye sevinirken olmadı bu. Video yine yavaş yükleniyor

1080p hd videoyu Türkiye'de donmadan izlemek zordur.
  • gtx 275 kartım var crysis 2 yi full oynadım bunu min. da oynayamicam. bu nasıl iş arkadaş
  • grafikler oyun içinde de videodaki gibi olacaksa dehşet bi şey :D
  • multiplayer betayı denemiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki grafik olarak crysis 2 den aman aman dedirtecek bir fark yok, sadece detay. Fakat optimizasyon konusu apayrı bir konu. Nvidia GTX 660 ti ekran kartım var. Daha geçen gün crysis 2 yi yaklaşık 70 fps de oynadım. Crysis 3 ise aynı ayarlarda 25 fps idi. Yani grafik olarak çok fark olmasa da ne yazık ki optimizasyon berbat denilecek düzeyde. :(

• Türk oyun sektörü daha da gelişsin diye alacaktım oyunu fakat gördüm ki cryteek şimdiden EA nın uşağı olmuş bile. Yazık.

• guzel oyun olcak bellı acaba multısı ıyı olursa ps3 olmazsa pc alırım ps3 bete 2 dekı gıbı multısı ılk mıllet oynadı sonra bon boştu onlıneleri işallah bu ıyı olur.

• Oyunu PC ye almak lazım.

• Crysis 3 MPsini kısa bir süre oynadım ve Hunter mod bence çok eğlenceli. Ama haritalarda biraz da saklanabilecek yerler olmalı bence. Yoksa kabak gibi ortada kalınca çok rahat avlanıyorsunuz Hunterlar tarafından :)

• BETA'sını oynadım. Beğendim. Singleplayer'ı çok daha güzel olacağa benziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

gtx 275 kartım var crysis 2 yi full oynadım bunu min. da oynayamicam. bu nasıl iş arkadaş

Bilgin olsun Crysis 3'ü oynamak için dx11 destekleyenn ekran kartına ihtiyacın var fakat gtx 275 dx11 desteklemiyor. Oyunu oynamak için ekran kartı değiştirmen şart.

• BSC Misafiri
    7.2.2013 23:21:28

texture izlemek için oyun oynayan tayfa geldi gene.
  • Arkadaş Grafiklere Bak Benim Merak Etiğim Crysis 2 'nin Sonunu Crysis 3 de Nasıl Olucak Seneryoyu Çok Merak Ediyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.