Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.483
Cevap
1.421
Favori
2.591.997
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ahmet©

merhaba arkadaşlar,

1 yaşına 23 gün kalan kızım var, doğum günü kutlaması yapmayı planlıyorum inşallah :) (darısı yaşını dolduracaklara :)

Doğum günü süsleri arıyorum. İstanbul da elden alabilirim veya netten de alabilirim. Ayrıca daha önce organizasyon yapmış olanlar neleri tavsiye ederler?

Tşkler şimdiden.

Düşünürken bile heyecanlanıyorum

İstanbuldaysanız Eminönüne gidin. Kurukahveci mehmet efendinin sokağında yaş günü, doğum vs için süs satan onlarca dükkan var. Toptan fiyatına gayet uyguna çıkartırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geoxid kullanıcısına yanıt
    anldım tşk ederim tavsiye için. Hafta içi yoğunum şu sıralar. Sadece pazar günleri müsait olabiliyorum orası da kapalıdır herhalde. Bir ara izin alabilirsem uğrayacağım öğleye kadar.

Başka tavsiyelere de açığım arkadaşlar. Muhakkak diğer arkadaşlarında ihtiyacı olacaktır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

anldım tşk ederim tavsiye için. Hafta içi yoğunum şu sıralar. Sadece pazar günleri müsait olabiliyorum orası da kapalıdır herhalde. Bir ara izin alabilirsem uğrayacağım öğleye kadar.

Başka tavsiyelere de açığım arkadaşlar. Muhakkak diğer arkadaşlarında ihtiyacı olacaktır :)

Pazar kapalı ancak cumartesi sabah erkenden (10 gibi) gidin. Yoksa çok kalabalık oluyor adım atmak zor oluyor, öğlene kadar işinizi halledemezseniz zaten kalabalığı görürsünüz :)

• geoxid kullanıcısına yanıt
    tmmdır tşk ederim

Anadolu yakasında nereden güzel pasta siparişi verebiliriz peki?
  • a101e bu hafta bebek urunleri geliyor.
    150 liraya araba var ihtiyaci olanlarin incelemelerinde fayda var.

• aynen arkadaşlar benım kızında 25 günü var 1. yasına
    bende ankarada partı malzemesi ve mekan tavsiyesi'ne ihtiyacım var
    mekan pahalı olursa evde yapcam mecburen
  • Henüz 25 günlük olan yeğenime bebek arabası almayı düşünüyorum, ne zamandan itibaren kullanmaya başlayabilir? Bonus kullanılabilen bir internet sitesinden 175-200 TL aralığında önerilerinize açığım.
    Ayrıca 4 paket 2 numara Prima Premium Care bez alacağım, en uygun nereden temin edebilirim? (İnternet üzerinden)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgehankalkan -- 8 Nisan 2014; 12:20:30 >
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    Prima premium carde şu anda en iyi fiyat markado'da galiba. Ekteki konuda arkadaşlar bahsetmişler.

http://forum.donanimhaber.com/m_55392272/mpage_107/tm.htm
  • Ahmet© kullanıcısına yanıt
    Biz 3 seferdir aynı yerden yaptırdık. Çok ilgili ve becerikli bir bayan. Fiyatlar da uygundu. Ataşehirde yeri.

http://sihirlisekerler.blogspot.com.tr/

• Gögüs pompası için önerileriniz var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Henüz 25 günlük olan yeğenime bebek arabası almayı düşünüyorum, ne zamandan itibaren kullanmaya başlayabilir? Bonus kullanılabilen bir internet sitesinden 175-200 TL aralığında önerilerinize açığım.
    Ayrıca 4 paket 2 numara Prima Premium Care bez alacağım, en uygun nereden temin edebilirim? (İnternet üzerinden)

4 paket no2 fazla gelebilir. Bebekler ilk 3 ay çok hızlı büyüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

Gögüs pompası için önerileriniz var mı acaba?

Düşündüğünüz fiyat aralığına göre: 1.ameda lactaline 2. Lansinoh affinity tavsiye ederim.

• nurf N kullanıcısına yanıt
    Maalesef siparişi verdim, diğer siteden de alamadım stok bitmiş. Mecbur 4 paket HB'den aldım.
    Araba olarak tavsiyeniz var mı? Şimdilik çift yönlü biraz büyüdükten sonrası için 3 tekerli planları vardı bizimkilerin, sizce mantıklı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Usta gaz sorunu 3 aydan sonra azalmaya basliyormus kendi kendine atmaya basliyor o zamandan sonra yavas yavas dedigim gibi kimyon olayini bi arastir ben faydasini gordum uyumasinada faydasi oluyor kimyon un

Kimyon çok allerjik bir baharattır. Dikkatli olun . Annesi içsin sütle bebeğe geçer ve rahatlar

• vinas V kullanıcısına yanıt
    Yeğenime de aldık Casual Pasific 289 liraya Hello babyden
    Teyzem çok çok memnun
    Fakat çift yönlü olarak kullanışlı değil çünkü 4 teker de dönmüyor
    sadece 2 teker 360 derce dönüyor
    diğer ikisi sabit.
    Fazlaca rüzgar olursa bebeği kendimize doğru döndürüyoruz
    ama kısa mesafe gidilebiliyor 4 teker dönmediği için zor oluyor.
    tek yönlü olarak düşünün.
    yine de çok memnunuz.
  • A101 e bu hafta çokca bebek ürünleri geliyor. Biberonlar, mamalar, bezler..
    Kaliteli ve avantajlı olanlar hangileri? Bir arkadaş genel bir yorum yapsa..
    Özellikle molfix yenidoğan ve biberonlar hakkında..

http://forum.donanimhaber.com/m_90118024/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayaz1309 -- 9 Nisan 2014; 10:14:21 >

• Kendin al Kendin kur 230lira
  • Arkadaşlar merhaba.
    Forumu takip ediyor, ancak uzun zamandır paylaşımda bulunmuyordum.

Söz konusu bebek ürünleri ve hassas bir konu olunca dayanamadım ve sizlerin de dikkat etmesi açısından paylaşımda bulunmaya karar verdim.

Yaklaşık 4 ay önce oğlum doğmadan park yatak almaya karar verdik ve annelütfen sitesinden sipariş geçtim. Ancak, sitenin her yerinde 1-3 iş günü kargoya teslim yazmasına rağmen, bizim tedarik süreci tam bir eziyete döndü. Arıyorum açılmıyor, maile cevap verilmiyor. Çocuğum doğdu doğacak neredeyse! şikayetvara yazdım firmaya bir şekilde ulaştım ve tabiki verdim veriştirdim...

Bu sıkıntının üzerinden yaklaşık 4 ay sonra; yani geçtiğimiz günlerde, belki firma kendine bir çeki düzen vermiştir gibi basit bir mantıkla, tekrar sipariş verme gafletinde bulundum. Bahse konu siparişim bu sefer bebek bezi ve ıslak mendil di. Bu sefer, tedarik 3 gün içinde gerçekleşti ve beni şaşırttı. Ancak, koliyi açtığımda toplu alım promosyonu olan ıslak mendillerin yer almadığını ve çok daha önemlisi hijyen açısından büyük hassasiyet gerektiren bebek bezlerinden bir tanesinin paketinin yırtık olduğunu gördüm :( ... kargoyu olduğu gibi geri iade ettim... 1 hafta oldu hala geri ödeme bekliyorum alırken 1 günde hesaptan çekiyorlar geri verirken 1 hafta oldu halen yok...

Bunu yazmamın nedeni, bebeklerimiz gibi en hassas varlıklarımız için alışveriş yaparken dikkatli olmamız gerekli. sonuçta parasıyla alışveriş yapıyoruz tedarik süreçleri ve ürün kalitesi çok önemli

• ebebek için indirim kodu var mı güncel ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Visam Lord

Yeğenime de aldık Casual Pasific 289 liraya Hello babyden
    Teyzem çok çok memnun
    Fakat çift yönlü olarak kullanışlı değil çünkü 4 teker de dönmüyor
    sadece 2 teker 360 derce dönüyor
    diğer ikisi sabit.
    Fazlaca rüzgar olursa bebeği kendimize doğru döndürüyoruz
    ama kısa mesafe gidilebiliyor 4 teker dönmediği için zor oluyor.
    tek yönlü olarak düşünün.
    yine de çok memnunuz.

O fiyata ne zaman aldınızç 450 liradan aşağı yok o araba
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.