Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.473
Cevap
1.420
Favori
2.591.187
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kemer derken araçta ki emniyet kemeri değil mi kastınız

onu kullanacağız yani sabitlemek için
  • Merhaba,

Ümraniye Carrefour Joker mağazası outlet olarak bebek arabalarında baya bir indirim sağlıyor. ben bugün Graco Evosistem modelini 899 TL'ye aldım. Diğer arabalarda da indirimler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: omer14

kemer derken araçta ki emniyet kemeri değil mi kastınız

onu kullanacağız yani sabitlemek için

evet
  • Arkadaşlar realde gördüm chicco auto fix oto koltuğu 199 TL ye satılıyor. Fiyatı sıcak gibi geldi. İhtiyacı olanlar bir göz atsınlar. Dikkatli incelemedim ana 0-13 kg olabilir. Resim çektim ancak nasıl ekleneceğini bilmediğim için ekleyemedim. Tarif ederseniz resim ekleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phatron_23 -- 2 Nisan 2014; 23:43:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepagam

quote:

Orijinalden alıntı: vinas

quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

ACİLL.

Arkadaslar bebek arabasina ihtiyacim varda aradigim ozellikler cift tarafli olmasi ve en onemlisi hafif olmasidir esimde tek basina tasiyabilsin tavsiyelerinizi bekliyorum.

aynısından banada lazım, tabi uygun bütceli olarak :) birde sallanan ana kucağı önerisi yapabilirseniz çok sevinirim.

Bende bu ozelliklerde bi araba arastiriyordum ve fiyat olarak da uygun olan bi tek casual pasific buldum.ben gayet memnunum ve cok kullanisli.cift yonlu hagif ve cok az yer kapliyor.ben 1 ay oldu alali 289 a almistim.fiyat olarak da bana uygun geldi.gonul rahatligiyla tavsiye ederim....

tavsiyeniz için teşekkür ederim, nerden aldınız acaba siz? zam gelmiş sanırım 400 küsür lira şuan da :(

• vinas V kullanıcısına yanıt
    Hocam ben n11 den almidtim 2013 modelini.2014 modelinden tek farki kumas rengi idi.dediginiz gibi 2014 modelinin fiyati biraz pahali.birde gittigidiyordan da bakabilirsiniz.suanda mobilden yaziyorum aksam eve gecince detayli bilgi verebilirim.sadece sunu soyleyebilir ben cok memnunum.

• Baby Trend Portatif Hamak Beşik
    69,9 + Ücretsiz Kargo.

http://www.hizlial.com/...&filterBrand=Baby+Trend

Bebeği uyutma garantili
    - Ürünün montajı son derece basit olup, istendiğinde demonte haline getirilip kolayca taşınabilir.
    - İç kısmı pamuk terikoton, dış kısmı silinebilen leke tutmaz oxford kumaş özelliğine sahiptir.
    - İç yan kısımları elyaf dolgu olup, bebeğinizin sağlığına zarar verecek herhangi bir madde bulundurmamaktadır.
    - 0 & 3 Yaş kullanım sürelidir.

http://www.hizlial.com/...e+%26+Bebek+%26+Oyuncak

Cazal Omega Anakucağı & Taşıma (0-13 Kg)
    49,9 + Ücretsiz kargo

CAZAL bir PİERRE CARDİN markasıdır.
    - Güneşten koruyucu tente.
    - Yan darbelere karşı kafa koruyucu minder.
    - Çıkarılabilir yıkanabilir yumuşak kumaş.
    - 3 noktalı bebek emniyet kemeri.
    - Kansorojen madde içermez.
    - Antibakteriyel kumaşa sahiptir.
    - Doğumdan itibaren kullama olasılığı sağlar.

• Arkadaslar Annelutfen de NISAN25 kodu 25 tl indirim yaptırıyor.

Bence her ay bu sekılde deneyın mart ta da vardı buyuk ıhtımal mayıs da da MAYIS25 olacaktır.

SAYGILAR.

Bu arada alt limit 150

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dangerdanger -- 3 Nisan 2014; 16:03:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepagam

Hocam ben n11 den almidtim 2013 modelini.2014 modelinden tek farki kumas rengi idi.dediginiz gibi 2014 modelinin fiyati biraz pahali.birde gittigidiyordan da bakabilirsiniz.suanda mobilden yaziyorum aksam eve gecince detayli bilgi verebilirim.sadece sunu soyleyebilir ben cok memnunum.

baya baktım netten, 449 dan aşağıya bulamadım, sizce bu fiyata alınır mı?
  • Arkadaşlar, bana bebek telsizi tavsiyesi etmenizi rica ediyorum. Gereksiz özellikleri olmasın. Yok dereceymiş, ışıkmış. Aslî görevini yapacak, çekim güvü iyi bir bebek telsizine ihtiyacım var. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar Hepsiburada da UnıBaby urunlerınde 3 al 2 öde kampanyası var. Ne dersiniz? Islak mendil stoklamak istiyorum ama alınır mı?

http://www.hepsiburada.com/liste/Static.aspx?id=5565&t=1&bnrcamp=a.348annf

• quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

Arkadaşlar Hepsiburada da UnıBaby urunlerınde 3 al 2 öde kampanyası var. Ne dersiniz? Islak mendil stoklamak istiyorum ama alınır mı?

Alınmaz kesinlikle. Ürünlerin tek fiyatı bile normal piyasanın 2-3 tl üstünde.

3 al 2 öde de bile kampanyalı fiyatı piyasa fiyatına geliyor + kargo parası da çıkıyor.

butikbebe kampanyalarını ve anne lütfen kampanyalarını takip edin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıdemli Yarbay -- 4 Nisan 2014; 9:07:35 >

• KANZ 650 ATLANTİS modelini alayım diyorum. Genelde herkes bir süre sonra kaçınılmaz olarak baston da alacaksın diyor. Öyle olunca çok kaliteli çok pahalı bir şeye gerek yok diye düşünüyorum. F/P olarak bu ürün iyi gibi geldi. Çocuğun rahat etmesi önemli tabi. En önemli koşul o. Çekle 160-170'e alabilirim sanki. Ürünü bilen, görüşlerini paylaşabilecek kimse var mı?

http://www.hizlial.com/kanz-kz650-atlantis-cift-yonlu-bebek-arabasi-kirmizi/10359003
  • Babyhope 127 Little Panda Üç Teker

99,95 TL

http://www.akakce.com/cocuk-bisikleti/en-ucuz-babyhope-127-little-panda-fiyati,2226975.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtesla -- 5 Nisan 2014; 10:13:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

http://www.babymall.com.tr/nisan_kampanyasi

Arkadaşlar paylaşıldı mı bilmiyorum ama, Her 300 TL ye 70 TL hediye çeki kampanyası yapmışlar. Site ve ürün fiyatları hakkında hiç bilgim yok. Birinin işine yarar diye paylaşmak istedim.

Kampanya Nisan ayı boyunca geçerlidir.
    Kampanya kapsamında yapacağınız her 300 TL’lik alışverişinize 70 TL hediye çeki kazanacaksınız.
    Kazanılan hediye çekleri kazanılan gün kullanılamaz, bir sonraki gün aktif olur.
    Kazanılan hediye çekleri kazanılan tarihten itibaren 30 gün içerisinde kullanılabilir.
    Hediye çeki ile yapılan alışverişlerde yeniden çek kazanılamaz.
    İndirimli ürünler kampanyaya dahil değildir.
    Bebek bezi, ıslak mendil ve mama kategorilerinde; Kraft, Sunny Baby, Prego, Crystal Baby markalı alışverişlerinizde hediye çeki kazanılamaz.
    Kazandığınız hediye çekleri bebek bezi, ıslak mendil ve mama alışverişlerinizde kullanılamaz.
    Babymall önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
    Babymall.com.tr'de yapacağınız alışverişlerden kazanacağınız hediye çeki kodu size e-posta ile gönderilecektir.

LİNK

Burdan alış veriş yaptınız mı? Piyasa fiyatı 1340 lira olan oto koltuğu burada 1200 lira 280 lira da hediye çeki ile 920 liraya geliyor.
    Güvendiğiniz bir site ise alayım hemen

• YoK kullanıcısına yanıt
    Hocam tesadüfen gördüm. Site hakkında hiç bir bilgim yok. Ama formda alışveriş yapan arkadaşlar varsa fikir versinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

Arkadaşlar Hepsiburada da UnıBaby urunlerınde 3 al 2 öde kampanyası var. Ne dersiniz? Islak mendil stoklamak istiyorum ama alınır mı?

Kampanyada dahilindeki ürünler aşırı pahalı

Aynı sitede unibaby 12li mendil 49,90 a satılıyor ayrıca bu sitede 100/25 kuponlarından edinip daha da ucuza mal edebilirsiniz

• Aptamil 1200 Gr 2 ve 3 Numara 41.99 TL + 4'lü Priz Emniyeti HEDİYE + KARGO BEDAVA

Üstelik Bebek Maması Kategorisinden 100 TL ve üzeri ALışverişlerde Prima Premium Care Çeşitleri 9.99 TL.
  • Bondigo oyun halısı ile sorun yaşayıp değiştirten bir arkadaş vardı. Okuyorsa bana yardımcı olabilir mi?
    Not: halının elyaf dolgusu çıkıyor

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.