Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (919. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.480
Cevap
1.421
Favori
2.591.652
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İncelemenizi okuduğum kadarıyla bu cihazda tarayıcı özelliği yok. Sanırım EXERGEN daha mantıklı bir seçenek olacaktır.
  • mozdurak kullanıcısına yanıt
    Exergen kullanmadım. Nasıl taradığı hakkında bir fikrim yok.Ama temassız ateş ölçerlerin hepsi zaten tarayarak ölçüm değeri veriyorlar. Beurer ile ölçüm yaparken alın bölgesinde cihazı gezdirerek yapıyorsunuz ve cihazdan titreşimli bir ses duyuluyor.Tarama'dan kasıt bu ise,aynı özellik mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dupondii

Amazondan hangi vitamini almamız gerek arakadaşlar. Biraz bakınca birden fazla marka gördüm.

Carlson baby drops d3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende yaklaşık 1 sene önce exergen almıştım hakikaten de çok iyi, tavsiye ederim.
  • Merhabalar İnsallah 2 ay sonra bizde bir Bebek bekliyoruz Bebek arabası ve beşik alacağız tavsiyeleriniz ne olur
    Bebek arabası icin bir kac model arasında kaldık ama farklı tavsiyelerede açığız
    Prego laon
    Cybex iris
    Mamas papas flip armodilla
    Sizce bunlardan hangisi almalıyız beşik olarak da tavsiyelere açığız suanda tahtaravelli elipso modelini beğendik daha önce tecrübeli arkadaşlar tavsiyeler de bulunurlarsa sevinirim tesekkurler

• kardeşim yurt dışına çıkacak carlsons d vitamini getirtmeyi düşünüyorum gümrükte sorun çıkar mı bir yerde doktor raporu gerekiyor yazıyordu ve kaç şişe getirteceğim 1 şişe yetiyor mu uzun süre ? yurt dışından neler getirtsem acaba uygun fiyatta neler var tavsiye edebileceğiniz exergen ateş ölçer getirtmek istiyorum ama garanti sorunu canımı sıkıyor kararsız kaldım
  • Ark.lar kampanyalı isofix li 9-36 araç koltuğu almak istiyorum...tavsiye edebileceğiniz ve kampanya da bir ürün var mı acaba? Bütçem 750 tl ye kadar

• srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Peki bu Carlson markasının ne farkı var. Neden bunu almalıyız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcanoos

merhaba amazondan linkteki ürünü aldım AmericanWholesale. adlı satıcıdan. track number vermedi ve 1,5 ay geçmesine rağmen ürün gelmedi. ısrarlı mesajlarıma cevap verip 1,5 aydan sonra tekrar ürünü kargoladığını belirtiyor. dikkatli olun.

https://www.amazon.com/gp/product/B01FV5WQCS/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Amazon google play uygulamadiyla satin almaya calistigimda Ankaraya gonderim yok ibaresi çıkıyor. Nasil edinebilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dupondii

Peki bu Carlson markasının ne farkı var. Neden bunu almalıyız.

diğerlerini bilmiyorum. bu bitkisel bi takviye.
  • caglarshn C kullanıcısına yanıt
    Merhaba , bir şişede 365 damla oluyor her gün bir damla veriliyor. Kargo ile alırsanız gümrükten geçmesi için doktor reçetesi isteniyor ancak kendisiyle getirirse bu prosedüre takılmaz muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TylerD.

Merhaba , bir şişede 365 damla oluyor her gün bir damla veriliyor. Kargo ile alırsanız gümrükten geçmesi için doktor reçetesi isteniyor ancak kendisiyle getirirse bu prosedüre takılmaz muhtemelen.

selam direk gelmiyor mu doktor reçetesini gümrükçü arkadaşlar mı istiyor ?
  • volcanoos V kullanıcısına yanıt
    Gümrük kontrolüne takılırsa reçeteyi istiyorlar, reçeteyi istediklerine dair faksı postacı getiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaRukUA

Merhabalar İnsallah 2 ay sonra bizde bir Bebek bekliyoruz Bebek arabası ve beşik alacağız tavsiyeleriniz ne olur
    Bebek arabası icin bir kac model arasında kaldık ama farklı tavsiyelerede açığız
    Prego laon
    Cybex iris
    Mamas papas flip armodilla
    Sizce bunlardan hangisi almalıyız beşik olarak da tavsiyelere açığız suanda tahtaravelli elipso modelini beğendik daha önce tecrübeli arkadaşlar tavsiyeler de bulunurlarsa sevinirim tesekkurler

Tahterevalli yanda kullanıyoruz. 550 tl ye gg den almıştık artı wp vardı. Karyola yanı ve sallanır olması iyi. 8-9 ay civarı kullanım olması eksi. Yalnız çocuk ilk doğduğunda bu sallama olayı çok kullanışlı oluyor. Ürün çok kaliteli değil. Ama sizi yarı yolda da bırakmaz.
    Mamas papas olanı 2. el olarak 500'e aldım. Güzel bir bebek arabası ama sıfırına o kadar para vermek çok mantıklı gelmiyor.

• exergen alından veya kulak arkasından tarayabiliyor. saniyede bilmem kaç bin tane ölçüm yaparak gerçeğe baya yakın bir sonuç verdiğini iddia ediyor. diğerlerinden temel farkı bir bu bir de ilk alından tarayıcıyı bulan firma olması.
  • FaRukUA F kullanıcısına yanıt
    11 Adımda bebek arabası seçmenize yardımcı olabilirim = ) Ben Mamas&Papas Armadillo Flip bebek arabasını tavsiye ederim size.İncelemek isterseniz link'e tıklayabilirsiniz.
  • Merhabalar,

ateşölçer ihitiyacı olan arkadaşlar için visio focus markasını öneririm. Her ne kadar daha bebeğimiz doğmasada tüm akrabalar üzerinde duvar oda sıcaklığı su sıcaklığı hepsini manyak gibi denedim:)

2 gün boyunca araştırdım deli gibi yabancı forumlar da dahil sonrasında bu ürüne karar verdim.
    zaten alacaksanız ya alman malı alın ya da italyan malı alın en iyilerini bu ülkeler üretiyor ve aldığınız ürünün dünya çapında geçerli olan sertifikaları varmı kontrol edin.
    Benim bu ürünü seçmemdeki en büyük etken temassız alından ölçen ürünlerde hep hangi mesafenin ne yakın ve ya uzak olduğunu anlayamamak oluyor bir çok video ve yorumda insanlar bu tarz eleştiri yapmıştı.
    bu üründe size alın da doğru mesafesenin ne olduğunu gösteren kızıötesi ışınlar mevcut .böylece doğru mesafeyi anlıyorsunuz. alından ölçerken tek patentli üründe bu dünyada zaten bu teknolojiye sahip.
    internette videosu var ürünün tam anlamak için.
    araştırıyor olanlar bir incelesin belki işlerini görür ...hepsi burada linkinide aşağıda koyuyorum ben aldığımda daha pahalıydı bu arada.

yardımcı olduysam ne mutlu bana. hepinize şimdiden iyi bayramlar

http://www.hepsiburada.com/visio-focus-temassiz-ates-olcer-p-AILEAKLE6064027

• Arkadaşlar yaklaşık 1 aylık süreç sonunda yurtdışından sipariş verdiğim carlson baby drops bugün elime geçti. Bu sürecin 15 günlük süresi ise malesef gümrükte geçti. Reçete ve kimlik fotokopisini mail attım. Sonrasında 1 haftada damla bana ulaştı. Bana maliyeti 36 tl + 1 tl de bugün ptt görevlisine damga vergisi olmak üzere toplam 37 tl oldu.

• Bu arada jokerde britax dualfix 1499 tlye düşmüş. Bence ihtiyacı olan değerlendirebilir

• Arkadaşlar selamlar,

Kısaca başımdan geçen bir olayı anlatmak isterim, Türkiye' deki bebek ürünlerinin malesef tamamı inanılmaz derecede pahalı. Zaten tümü yurt dışından ithal neredeyse. Ve devlet ithalatçılardan %50 vergi alıyor diye ithalatçılar yakınıyor, halbuki %50 almasa ne kadar kar edecekler bilmiyorum. Buna bir örnek

bu bebek arabasını :

https://www.joker.com.tr/urun/inglesina-trilogy-puset-ecru-16-61372

bu fiyata aldım. (Oradan gelen bir tanıdığa aldırdım, kendim sipariş ile getirtmedim, gümrük ile ilgili bir bilgim yok ama alınamıyor sanırım)

http://inglesina.ro/store/carucioare/123-carucior-trilogy-6-36-luni.html

1450 * 0,714329139 = 1035 TL.

Düşünün adam burada 3290 TL ye satma cesaretinde bulunuyor. Sadece joker de değil her mağazada 3200.
    Ki aldığım ülke romanya, italya almanya gibi ülkelerde bu daha da ucuza geliyor.

Jokerden bir bebek arabası alıyordum az daha, beni önce avcılardan altunizade ye, oradan da galeria ya gönderdiler. (iyi ki de göndermişler ve almamışım) Ve paketin içinden üzerinde krem rengi yazan CAM marka bir ürünün içinden kırmızı çıktı. Joker yetkilileri firmada sorun olduğunu, paketleme hatası olduğunu belirtti. Ama ben rahat durmadım tabii ki. Önce Joker müşteri temsilcisinin ses kaydını aldım (kendisinden izin alarak) Ve İTALYA CAM firmasına türkçe ve ingilizce çevirileri ile gönderdim. Bakın dedim sizin için şöyle böyle diyorlar.

CAM firmasından gelen yanıt :

Dear Sir,

thanks for explaining the problem you had.
    I’m really sorry for what happened to you.
    But frankly speaking nobody from company Joker ever informed us about any packaging problem on any of our products. From our side everything is ok and I really don’t understand why they offer such a poor service.

I don’t know how to help you and I feel sorry because this is only damaging our image as a company. We work very hard and very seriously and we have been in the market since 1969. We could have never survived during all these years if we were not working seriously.

We have recently started distributing our products in a different way in Turkey, so if you are still interested in this product I can check if it is available in some other shops, maybe closer to you. Can be this an option? Please let me know.

Sorry again for the inconvenience and I look forward to hearing from you soon.

Thank you and kind regards.

Viv.... Goz....
    Export Sales Dept.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taklitsis -- 1 Temmuz 2016; 20:25:28 >

• 
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.