Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.465
Cevap
1.421
Favori
2.590.564
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsofixli arac koltugu ariyorum tavsiyelere simdiden tesekkur ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş Ankaradayım

Mobilya Beşik almayı düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum
  • Merhaba arkadaşlar,
    Bizim de 2 aya kadar bebeğimiz geliyor inşallah. Buhar makinası çok gerekli mi? İhtiyaçları almaya başladım. Eğer gerekliyse onu da alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orislevin

quote:

Orijinalden alıntı: husock

quote:

Orijinalden alıntı: orislevin

quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

quote:

Orijinalden alıntı: husock

Arkadaşlar bizim bebeimiz erken dpğdugu için abdamil pre.. veriyoruz anne sütü daha tam oluşmadı.. geric bebek yiyo ama başka bir üürn için öneriniz varmı ?

bide benim asıl istediğim şey SOĞUK BUHAR MAKİNASI bunu kullanan varmı hang, markayı almalıyım nerden ????

Soğuk buhar makinası olarak şunu öneririm:http://www.akakce.com/buhar-makinasi/en-ucuz-weewell-whc730-soguk-programlanabilir-fiyati,130354.html
    Bir de bunun daha ufak versiyonu çıktı:http://www.akakce.com/buhar-makinasi/en-ucuz-weewell-whc729-soguk-buhar-ufleyici-fiyati,862400.html

Ya hocam biz bu buhar makinesinden hiç memnun kalmadık siz rahat kullanabiliyor musunuz? Özellikleri çok iyi diye almıştık ama son seviyede çalışınca her yeri ıslatıyor, ürünü açıp kapatırkenki bip sesi felaket, kaç kere bebeğimizi uyandırdı. Ayrıca bizim bebek karanlık odada uyuyabiliyor, gece lambasını da bir türlü kapatamadık, lamba kısmını boyayarak gece lambası mevzusunu çözebildik Yani açıkçası ben hiç memnun deyilim bu modelden

valla wewell ile ilgili olarak buhar mak. ile alakalı bende hiç iyi şeyler duymadım.. bisrüü şikayet vardı. başka markalara bakcam ama hangisini alsam bilmmedim ilginiz için teşekkürler.

Hocam dediğimgibi ben deneyimlerime dayanarak size önerirsem günah almış olurum bu model için biraz daha araştırma yapmanızı öneririm. Size arkadaşlarımın sorunsuz kullandığı Chicconun aşağıya linkini verdiğim ürününü tavsiye ederim. Gerçi komşumun 50TL lik Sinbo Buhar Makinesi bile epey iş görüyor

http://www.benimbebek.com/CHICCO-RESPIRAPURO-IYONLU-SOGUK-BUHAR-UFLEYICI%2CPR-1123.html?ref=akakce&v=1.57.2

bu linktekini 3 sene kullandık, ionizer bölümü kireç biriktiriyor, temizlemesi zor

• quote:

Orijinalden alıntı: mrt710

Arkadaş Ankaradayım

Mobilya Beşik almayı düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum

Hocam ben Ulus özelcandan aşağıdaki linkini verdiğim beşiği pazarlıkla 250 TL ye almıştık. Ulusta çıkrıkçılar yokuşunda bir sürü bebek eşyası satan yer var. ÇEşitli şekil ve fiyatlarda beşikler var. Eyer nakit alacaksanız çok iyi pazarlık payı var

http://www.ozelcan.com.tr/anne-bebek/3809-Funnababy-Smile-Licno-Sallanir-Bebek-Besik.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orislevin -- 19 Şubat 2013; 20:13:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar1457

İsofixli arac koltugu ariyorum tavsiyelere simdiden tesekkur ediyorum

http://www.aktifbebek.com/?urun-6258-Nania-I-max-SP-Plus-Isofix-9-36kg-Oto-Koltugu--Top-tether-HEDiYELi----Green-.html

Kullandığımız bu.. Diğer isofixlilerin yanında oldukça ekonomik ve güvenlik testlerinden başarıyla geçmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mycene

Merhaba arkadaşlar,
    Bizim de 2 aya kadar bebeğimiz geliyor inşallah. Buhar makinası çok gerekli mi? İhtiyaçları almaya başladım. Eğer gerekliyse onu da alayım.

buhar makinesinin en büyük avantajı, ionizer'in ortamdaki tozu yere indirmesi. bizim çocuk öksürdüğü için almıştım, daha kullandığım ilk gece öksürüğü azaldı, 1-2 günde de geçti, ortamı çok güzel nemlendiriyor. illa alınmalımı, hayır tabiki. ihtiyaç duyarsanız alın. önceden CHICCO RESPIRAPURO kullanmıştık, bugün Comfort Neb Plus Soğuk Buhar Makinesi geldi, bu çok daha güzel. buhar miktarı ayarlanıyor. timer da var cihazda, 2 saat diye ayarlıyorsunuz, zamanı gelince kapanıyor ve en önemlisi, eski modelden çok daha sessiz çalışıyor
    bebeğinize de çok sevindim, Allah yardımcınız olsun

• mama sandalyesi almak istiyoruz, chicco polly çift kılıflıları düşünüyoruz, kullanan var mı aranızda acaba? memnun mu? bir de fiyat olarak en uygun nerden bulabilirim? (nakit olabilir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy_mulo

mama sandalyesi almak istiyoruz, chicco polly çift kılıflıları düşünüyoruz, kullanan var mı aranızda acaba? memnun mu? bir de fiyat olarak en uygun nerden bulabilirim? (nakit olabilir)

biz de kullanıyoruz 1 yıldır. bence çok güzel. 200 tl civarı almıştık. akakce.com dan bakıp en ucuzunu ordan bulduk. sadece önde tekerlek olmaması kötü. 2 teker var yani sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stentor

quote:

mama sandalyesi almak istiyoruz, chicco polly çift kılıflıları düşünüyoruz, kullanan var mı aranızda acaba? memnun mu? bir de fiyat olarak en uygun nerden bulabilirim? (nakit olabilir)

biz de kullanıyoruz 1 yıldır. bence çok güzel. 200 tl civarı almıştık. akakce.com dan bakıp en ucuzunu ordan bulduk. sadece önde tekerlek olmaması kötü. 2 teker var yani sadece.

2013 modellerde arka tekerlekleri de çıkartmışlar, sorun yaratıyor mu sizce tekerleksiz olması ?
  • merhaba hepsiburada.com sitesinden baby2go marvel bebek arabasının beğendim.almayı düşünüyorum.Alan var mı hiç?de monte geliyormuş yapımı nasıldır.zor kolay?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stentor

quote:

2013 modellerde arka tekerlekleri de çıkartmışlar, sorun yaratıyor mu sizce tekerleksiz olması ?

çok sorun değil ama sürüklemek daha kolay olurdu 4 lü olsa.

• quote:

Eğer evim mutfağım geniş diyorsanız düşünmeyin alın. Ama eviniz dar ise kesinlikle daha küçük tip bir şey tercih edin. Bebeğiniz kaç aylık? Eğer oturma sorunu yoksa ikea mama sandalyeleri gayet iyi iş görüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mycene

Merhaba arkadaşlar,

buhar makinası için oturduğunuz bölgede önemli ben mersinliyim bilenler bilir nem oranı oldukça yüksektir akdeniz sahil kısmında ama ankarada oturuyorum havası kuru nem oranı düşük o yüzden buhar makinası aldık sinbonun basit ucuz bir modelini aldık buhar oranı ayarlanıyor ama ses oranı yüksek tavsiye etmem herhangibir makineyi alırsanız kullanım tavsiyem satılan yerdeki gibi buharın tütmesi olayı gözünüzü boyamasın onlar reklam kokan hareketler evde bu şekilde son ayarda kullanılmaz yoksa makinanın bulunduğu bölge komple ıslanır çok kısık ayarda kullanmanız nem oranı için yeterli olacaktır. bebeğiniz hayırlı olsun şimdiden sağlıkla ve mutlulukla büyütün inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: we_ra

quote:

Eğer evim mutfağım geniş diyorsanız düşünmeyin alın. Ama eviniz dar ise kesinlikle daha küçük tip bir şey tercih edin. Bebeğiniz kaç aylık? Eğer oturma sorunu yoksa ikea mama sandalyeleri gayet iyi iş görüyor.

Ben de bu chicco polly mama sandalyesi ile ilgileniyorum. Okuduğum yorumlarda aynen ön tekerleklerinin olmamasından ve bir de çok ağır olmasından şikayet edilmiş. Gerçi yine de oldukça fazla beğeneni var. Bir aksilik olmazsa bundan alacağım. Bir de bizimkilere veya kayınvalidelere giderken falan rahatça götürüp getirebiliriz diye ikea'dan da portatif mama sandalyelerinden alayım diyorum. Şu da var, chicco'yu almayıp sadece ikea ile de yetinebilirim :) Daha almaya biraz daha var ama şimdiden ara sıra göz atıyorum modellere, fiyatlara falan..

• quote:

quote:

aslında benim de aklımdan ikea sandalyeleri geçiyo, ancak eşim çok basit göründüğü için pek sıcak bakmıyor ve kullanışsız olacağını düşünüyor. bebeğim 6. ayına girdi..

• quote:

quote:

quote:

aslında benim de aklımdan ikea sandalyeleri geçiyo, ancak eşim çok basit göründüğü için pek sıcak bakmıyor ve kullanışsız olacağını düşünüyor. bebeğim 6. ayına girdi..

Ben kuzenden alacaktim parasiz bi chikonun buyuk mama sandalyelerini ama cok buyuk ve gereksiz kabaydi ikeadan mama sandalyesi aldik kullaniyoruz super pratik ve guzel basit lik bazen faKasiyla yetiyor tavsiyr ederim ikea sandalyeyi forumuda arayin yorumlari tavsiyelri gorcdksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar1457

quote:

quote:

quote:

Ben kuzenden alacaktim parasiz bi chikonun buyuk mama sandalyelerini ama cok buyuk ve gereksiz kabaydi ikeadan mama sandalyesi aldik kullaniyoruz super pratik ve guzel basit lik bazen faKasiyla yetiyor tavsiyr ederim ikea sandalyeyi forumuda arayin yorumlari tavsiyelri gorcdksiniz

bebeğiniz kaç aylık? ve acaba kaç aya kadar(veya yaşa kadar) hitab ediyor ikeanın sandalyeleri?

• 1 yas bitti. Sikinti yok 2-3 yasa kadar kullanilir busandalye ufak gorunsede

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

quote:

quote:

Ben de bu chicco polly mama sandalyesi ile ilgileniyorum. Okuduğum yorumlarda aynen ön tekerleklerinin olmamasından ve bir de çok ağır olmasından şikayet edilmiş. Gerçi yine de oldukça fazla beğeneni var. Bir aksilik olmazsa bundan alacağım. Bir de bizimkilere veya kayınvalidelere giderken falan rahatça götürüp getirebiliriz diye ikea'dan da portatif mama sandalyelerinden alayım diyorum. Şu da var, chicco'yu almayıp sadece ikea ile de yetinebilirim :) Daha almaya biraz daha var ama şimdiden ara sıra göz atıyorum modellere, fiyatlara falan..

selamlar,

ben her ikisinden de aldım :) 8. aydan sonra oturarak yemek yesin istedik ve gerçekten de oturacak kısmının en rahat olduğunu gözlemlediğim chicco polly aldım...dökülen yiyecekler de hem tepsisinden hem de kılıfından kolayca temizlendi... yükseklik ayarı fln güzel... ama gel gelelim bizim ufaklık çok oturmak istemedi..ısrar ettiysek de başaramadık ve 2-3 ay efektif kullandıktan sonra ne yalan söyleyeyim fazla oturmadı. ben 2012 nisanı gibi ACity özelcan bebeden (Ankara) nakit 200 tl'ye almıştım...

sonra yazın tatile giderken chicco büyük,ağır ve hantal olduğundan ikea (antilop) mama sandalyesi aldım... portatif, hafif ve kurulumu kolay... ve sizin de değindiğiniz gibi annemlere ve hatta bazen AVM'ye fln giderken de bagaja atıyordum, evde duracağına yanımda dursun diye... bunu hala kullanıyoruz...(bebek 20 aylık oldu) ama sonuna yaklaştığımızı hissediyorum çünkü oturturken zorlanıyorum artık :)

naçizane tavsiyem ikeanınkini almanız olur...

saygılar.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.