Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (874. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.482
Cevap
1.421
Favori
2.591.856
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cocugumun belli yasa kadar arkaya dönük oturması önemli olduğu için 8 ay önce araba koltuğu alırken be safe izi combi x4 u tercih etmiştim. Cok memnunum. Kizim 81 cm 10 kg, arabam da megane stationwagon. Yerleştirirken sadece başını birz eğmem gerekiyor. Yolculuk sırasında 10 dakikada bir durup çocuğu indirip bindirmiyorsaniz dönen modele gerek olduğunu dusunmuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar jokerde 10 paracık 3 kat değerli ayrıca 20tl yeni üyelik çeki var değerlendirin

• quote:

Orijinalden alıntı: bluesoul

Arkadaslar ebebek internet sitesinde 150 ye 50 cek kampanyasi devam ediyor mu ? Ya da bildiginiz baska bir cek indirim kampanyasi var mi? Bebek izleme kamerasi alacagim da telsizimiz bozuldu weevel marka..tesekkurler

dün akşam mağazaya sordum bitti dedi izmirdeki ebebek
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Rengi burada biraz pembe gibi ama kırmızısı kırmızı
    Bu mesaja eklenen görseller:

recaro young hero modeli mi bu
    bide isofix yok galiba bunda
    bide fiyat kaça geldi acaba

• espanyol55 E kullanıcısına yanıt
    hocam hayırlı olsun bebegınız oncelıkle. nuna pepp i canlı gormedım ben hıcte ama goruntu tasarım hosuma gıdıyor acıkcası az yer kaplıyor agırlıgı ne durumda ? kasısli yollarda gezerken falan sıkıntı cıkartırmı? bıraz bahsedersenız sevınırım.
  • TzisTa kullanıcısına yanıt
    cevabın için öncelikle teşekkürler. bu da iyiymiş, ben de kanz'ın mesajımda belirtmiş olduğum modelini civil'in kampanyasından 200 TL indirim ve 50 TL kart puanı ile 750 TL'ye denk geldi. Siyah rengini almıştım kırmızısı geldi, değişime yolladım siyahı içn. ilk izlenimlerim gerçekten çok güzel ve kaliteli duruyor, sürüş açısından da rahat ve hafif gözüküyor.

ayrıca daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama civil'in bazı ürünlerde 250 TL'ye 50 TL indirim kampanyasında son 2 gün

http://www.civilim.com/kampanya-27
  • Güle güle kullanın Hocam. Bizimki henüz gelmedi. @EFKEY
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

quote:

Recaro Zero.1 modeli hocam. Isofix var ve çift yönlü kullanıma uygun. Youtube üzerinde güzel videoları mevcut. Normal fiyatı 1.899-TL ( E-Bebek ) 600-TL hediye çeki var. 1.300-TL ye denk gelmiş oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 29 Nisan 2016; 11:40:36 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

quote:

Recaro Zero.1 modeli hocam. Isofix var ve çift yönlü kullanıma uygun. Youtube üzerinde güzel videoları mevcut. Normal fiyatı 1.899-TL ( E-Bebek ) 600-TL hediye çeki var. 1.300-TL ye denk gelmiş oldu.

Hediye Çeki bez ıslak mendilde geçmiyo galiba
    http://www.hepsiburada.com/britax-romer-trifix-9-18-kg-oto-koltugu-chili-pepper-p-AILEBR2000008225 peki römerin bu modeline verilir mi bu kadar para değer mi yani.

• Öne yönelimli koltuk kullanmakta sizin açınızdan sorun olmaz ise ( 3 - 4 yaşa kadar ters yönelimli tavsiye ediyorlar - bknz " i-size " ) bu koltuk güzel. Fiyatı normal galiba. Ancak Römer'in DualFix'ini düşünürseniz o bence çok dar. Trifix ve Advansafix öne yönelimli koltuklar arasında kaliteli koltuklar bence.

Islak mendili bilemiyorum ama hediye çeki ile bez ve mama alınamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 29 Nisan 2016; 11:58:53 >
  • Haziran'da doğacak oğlum için Graco Mirage Travel sistem bebek arabasını İzmir Mina bebekten 500 tlye 6 taksit aldım.
    http://www.hepsiburada.com/graco-mirage-seyahat-sistem-bebek-arabasi-chili-p-AILEGRCG7M78CRDE

İlk oğlumda da Graco kullanmıştık. Gayet kaliteli kumaşı, tek elle katlanabilmesi ve sürüş kolaylığından tercih ettim.
    Hem ekonomik hem kaliteli olsun diyenlere tavsiyemdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tuncaybe kullanıcısına yanıt
    rebl için eski teknoloji demişsiniz ama i-size standardında.. sirona i-size standardında değil yeni versiyonunun geleceği söylentisi var
  • akıllıdeli06 A kullanıcısına yanıt
    Yanlislik olmasin, eski teknoloji bir koltuk gibi duruyor dedim, yani yeni bir model gibi degil de 5-6 yildir piyasada olan eski bir model gibi.

5 donen koltuk icinde gorunus olarak bence en guzeli DualFix, disinin kirik beyaz olmasinin da etkisiyle bir bilim kurgu filminden cikmis bir kapsul gibi duruyor. Ikinciligi ise Sirona ve (henuz yakindan goremesem de) Zero.1 paylasiyor, sonra AxissFix, en son da Rebl geliyor.

• quote:

Simdi sitesine bilmem kacinci kez bakarken farkettim, size gelen racing red ile sitedeki arasinda biraz fark var, siyah ve kirmizi bolumler yer degistirmis gibi:

http://int.recaro-cs.com/files/recaro/int/childseats/Zero.1/RECARO_Zero1_RacingRed.jpg

• fevzi17 kullanıcısına yanıt
    merhaba paracıklar sadece mağazada mı geçerli acaba internet sitesinde de kullanılabiliyor mu bir de kaç liraya kadar paracık 3 kat geçerli bilginiz var mı?
  • Yok hocam fark yok. Sitesindeki görselde "yenidoğan" kademesi mevcut değil. Benim çektiğim fotoda siyah olan "yenidoğan" kademesi. Onu çıkartınca alt kat aynen böyle kırmızı

• ultrAslanOzZzY kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam sağolun. Daha almadım nuna pepp ama bir iki defa inceledim. Çok abartılı ağır değil. En güzel yani çoğu arabaya göre katlaninca çok yer kaplamiyor. Kullanan arkadaşlar varsa sormak istiyorum. Hanim biraz dar diyor çocuk sığmaz az büyüyünce. Ne diyorsunuz.
    Ayrıca bugün samsunda yeni bir mağaza daha açıldı. Indirimli ürünler de dahil tüm ürünlerde 150 ye 50 hediye çeki var. Nuna pepple ilgili yorum yapan olursa almak istiyorum baya uyguna gelecek çeklerle

• Arkadaslar ben travel almak istiyordum fakat bazi cocuk yetistiren arkadaslar dedi ki anakucagini maksimum 2 ay kullanirsin idareten bisey alsan bile olur takilma ona direk arabaya odaklan sadece. Fikirleriniz onemli

• Arkadaşlar rica etsem amazon.com'dan Exergen ateş ölçeri Türkiyeye gönderen bir satıcı ismi verebilir misiniz?
    Bir sipariş verdim 2 gün parayı çekmediler, sipariş düştü aynı zamanda kargo seçeneğide yok oldu.
  • 
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.