Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (871. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: burak001100 , burak001100 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.481
Cevap
1.421
Favori
2.591.753
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uni Baby Yenidoğan Islak Mendil arıyorum hanım 12'li istiyor en ucuz nerden bulurum?
  • Yukarıda bir arkadaş Dualfix için gittigidiyor da 1750 olduğundan bahsetmiş. Annelutfen.com da normalde 1900 tl LUZ15 koduyla 1615 tlye geliyor. İlgilenen varsa değerlendirilebilir bence.Ben nuna rebl düşünüyorum aslında ama baya bi takip ettim 1349 tlyken almadım şimdi 1499 oldu. Tekrar düşerse diye bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abdy kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam

• arkadaşlar kiwy marka oto koltuğu kullanan varmı. gittigidiyorda uyguna gelecek. anlayan arkdaşalar bakabilir mi nasıl sizce. italyan malı ve italya üretimiymiş.

http://www.hepsiburada.com/kiwy-slf123-9-36-kg-q-fix-oto-koltugu-stone-p-AILEKIWY14103KWGRI
  • Sayenizde benim de düşünmeye başladığım bir model oldu, tekrar hayırlı olsun. Hangi e-bebek mağazasından aldınız, tam olarak kaç lira ödediniz ve çeklerin son kullanma tarihi ve alt limiti var mı acaba?

DualFix'i çok dar bulma sebebiniz içinde yenidoğan kılıfı olması olabilir mi, çünkü hiç bir yorumda böyle bir şikayete rastlamadım, forumdan ürünü kullanan ve memnun olan John Shepard gayet geniş ve rahat olduğunu söylüyor.
  • Le.Mans L kullanıcısına yanıt
    Yukarıdaki mesajında 10lion "cybex sirona öne dönükken kemer ile kullanılmaz. bunu unutmayın öne dönükken anca katakulli ile kemer yerine karton sıkıştırarak öne kemerli kullanabilirsiniz." yazdığı için öne dönük sağlıklı bir kullanım olmayacağını düşündüm.

Aşağıdaki incelemede koltuğun ayak bölümünü çıkarıp bir şeyler yapmadan 180 derece döndürelemediğinden bahsetmiş, yani yoldayken çocuk sıkıldı arkaya bakarken öne çevireyim (diğerleri gibi tek hareketle kolayca) mümkün değilmiş:

http://www.madeformums.com/reviews/car-seats/car-seats-from-birth/cybex-sirona-car-seat/1771.html

• 3 yaşındaki kızım için 4 tekerlekli bisiklet bakıyorum. ümit z trend yada pierre cardin
    violet dusunuyorum. tavsiyesi olan var midir? bisiklet alirken nelere dikkat etmeli? çabuk dökülecek birşey istemiyorum kardeşi de binsin..dolgu teker istemiyorum

• zorc Z kullanıcısına yanıt
    Yazan bendim, daha ucuzunu gösterdiğiniz için teşekkürler.
    Nuna Rebl, Nuna araba ve anakucağı kullandığımız ve memnun olduğumuz için benim de sıcak baktığım bir modeldi ancak ürünü bir türlü testlere sokmadıkları için şu an listemde son sırada. Ürünün güvenliğinden emin olabilseydik ilk sıralarda düşünebilirdim çünkü yurtdışı yorumları genelde hep olumlu olan bir model.
  • Bostancı E-Bebek hocam. Aynı kampanya Beylikdüzü E-Bebek için de gecerliymis. Diğerlerinde olmadığını söylediler. Mağazada ellerinde 1 adet stok, 1 adet de teşhir vardı. Ben teşhir olanı almak istemedim. Onda ekstra %10 indirim yapıyorlardı. Stok olan da benim ikinci gidisimde satılmıştı. Soğuk satış şeklinde mağazada olmayan ürünü internetten alır gibi satabildiklerini genel stokta ürünün göründügünü söylediler. Ben de Kırmızı rengi sipariş verdim. Kargo ile eve gelecek. Ödemeyi yaptım. E-Arşiv fatura çıktısı verdiler. Altında kampanya kodu var. Koltuk normalde 1899-TL. Her 150-TL ye 50-TL hediye veriyorlar. O kodla 1 ay içerisinde mama ve bebek bezi hariç toplam 600-TL lik alışveriş yapma hakkımız var. Ben zaten Park Yatak ve iç yatağını alacaktım. Yaklaşık 450-TL bunlar tutuyor. 2 - 3 de oyuncak alarak o 600-TL yi değerlendiririm kısmetse. Kampanya ay sonuna kadar olduğu için düşünüyorsanız Bostanci veya Beylikdüzü yakınsa kapıdan bir uğrayıp koltuğu inceleyip kampanya hakkında da bilgi alın hocam.
    DualFix'in yenidoğan kademesini çıkartmamıza rağmen bana dar göründü. Sirona çok çok rahat duruyor. Bunun etkisi ufaklıklar 3-4 yaşına gelince belli olacaktır. Her iki koltuk da 0-18 kg ama teki 4 yaş öteki 4.5 yaş olarak lanse edilmiş zaten. Bir de Dualfix; BeSafe İzi Combi X4 ve Sirona ile yanyana konunca daha koza şeklinde korunaklı duruyor ama o görüntünün içini daralttigi da yan yana gelince belli oluyor. Fırsat bulup yan yana bakabilseniz harika olur

• quote:

Orijinalden alıntı: By-kara

Uni Baby Yenidoğan Islak Mendil arıyorum hanım 12'li istiyor en ucuz nerden bulurum?

Akakçe de turuncukasa sitesi en ucuz diyor mamacım da 4 TL daha pahalı (mamacım ı kullanmıştım daha önce sorunsuz geldi, diğer sitede güvenli tercih size kalmış)

• anneluften
    RTN7VMR 30/175
    LFTQ402 30/150
    YENI20 20/125

• By-kara B kullanıcısına yanıt
    hocam ebebeğin kendi ıslak mendilinden öneririm yarı yarıya fark var ve kalite olarak bence aynılar.

• Chicco Lulababy kullanıyoruz, memnunuz.
  • arkadaşlar bende uzun zamandır araştırıyorum bi kaçtane araba aklımda bunlar mima xari ve quinny moodd du.yurt dışı amazon sitesini gezerken bir kactane araba gözüme çarptı fikri olan yada daha once bole bı teşebbuste bulunan arkdas varsa sevınırım ayrıca arabalar hakkında fıkrı olan varsa sevınırım...

Baby Stroller 2016, Hot Mom 3 in 1 travel system and Bassinet Combo,Whitehttp://www.amazon.com/S...77&sr=8-1&keywords=mima

http://www.amazon.com/F...ID=0XPV66J7JGAVYBSSCETV

ayrıca gümrük olayı nasıl işliyor getirttiğimiz zaman ...

• quote:

Orijinalden alıntı: thundere

anneluften
    RTN7VMR 30/175
    LFTQ402 30/150
    YENI20 20/125

hocam geçen gün mesajını görmüştüm. işime de yaradı. hatta annelütfen'de paypal ile ödeme de var, axess kartlara 10 tl de yurtdışı alışverişinden gelir. m.h. iki kampanyanın birleşeceğini söyledi. paylaştığın indirimler bebek bezlerinde de geçerli olunca süper bir kombo yakalamıştım. gerçi 6 gün geçmesine rağmen daha kargolamadılar ama bekliyoruz

• eerkancinar kullanıcısına yanıt
    amazonun kendi sattığı ürünleri alırsanız, gümrük de hesaplayıp fiyata dahil oluyor ve ürün geldiğinde başka birşey ödemiyorsunuz diye biliyorum ama bilgili ve tecrübeli arkadaşlar daha net yanıtlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: eerkancinar

arkadaşlar bende uzun zamandır araştırıyorum bi kaçtane araba aklımda bunlar mima xari ve quinny moodd du.yurt dışı amazon sitesini gezerken bir kactane araba gözüme çarptı fikri olan yada daha once bole bı teşebbuste bulunan arkdas varsa sevınırım ayrıca arabalar hakkında fıkrı olan varsa sevınırım...

Baby Stroller 2016, Hot Mom 3 in 1 travel system and Bassinet Combo,Whitehttp://www.amazon.com/S...77&sr=8-1&keywords=mima

http://www.amazon.com/F...ID=0XPV66J7JGAVYBSSCETV

ayrıca gümrük olayı nasıl işliyor getirttiğimiz zaman ...

Biz mima kullanıyoruz memnunuz en güzel yanı hafif ve kolay katlanabilmesi.

britax römer trifix Almayı düşünüyorum da 9-18 ideal olan mı ? Jokerdeki arkadaş 9-36 alanların pişman olduğunu söylüyor. Çocuklar kaç yaşına kadar oto koltuğunda oturmalı? 4 den sonra oturmak istemiyorlar galiba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar, migrosta ariel baby sıvı bebek deterjanı 1,56 Lt, 1 alana 1 bedava 24,95TL ye satılıyor.

Bebek deterjanı için ariel kullanan varmı yada önerirmisiniz? Fiyatı baya uyguna geliyor.
  • eerkancinar kullanıcısına yanıt
    Arabaları bilmiyorum ama amazon dan alınan ürünlerde zaten ödeme esnasında tahmini gümrük ücreti vs alıyor ürün türkiye geldikten sonra hangi kargo firması ile aldıysanız veya amazonda tc kimlik no alanına giriş yaptığınızda sanki yurt içi alışveriş gibi kapınıza kadar geliyor ek masraf olmadan eğer amazon fazla tahsil etmiş ise gümrük masraflarını onu da İade ediyor. Bu ancak shipping amazon olanlarda geçerli. 3 sene önce Almanya amazondan xbox öne aldım 3 günde adresime geldi sadece DHL firmasına gümrükten ürünü çekmesi için izin belgesi faksladim

• efecen84 kullanıcısına yanıt
    bayağdır var kampanya. 2-3 hafta önce bende aldım. her hangi bir sıkıntı yaşamadık, güzel. fiyat zaten çok uygun oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.