Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (604. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.473
Cevap
1.420
Favori
2.591.234
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada Joker'de dün aksam hopi kullanarak ödeme yaptım. Bilginize...
  • Han_zade kullanıcısına yanıt
    üstad bence cihazda değil bu tip cihazların ölçme tekniği ile alakalı bir durum söz konusu. forumdan başka bir arkadaşa daha sordum, o da su ile ıslatarak denedi cihazı.
    onda da aynı problem söz konusu. standart ölçmede bende sorun yaşamıyorum ama terlemiş vücut sıcaklığını ölçme konusunda, ten yüzeyini ölçtüğü için güvenilir değil bana göre.
  • can_247 C kullanıcısına yanıt
    süt bebeği farkı olabilir haklısınız.
    değerlendircez artık bakalım yorum için sagolun....
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    Neden inek sÜtü?
    henüz 2 aylık olmadı bebek. Erken degilmi ?
  • cronos10 kullanıcısına yanıt
    Bizde çok araştırıp aynısını aldık ve aynı sorunu yaşadık. Servis değişim yaptı bişey değişmedi. En son koltuk altından ölçüm yapan esnek uçlulardan aldık en güveniliri bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NosWagen kullanıcısına yanıt
    üstad araştırma körlüğü yaşadım resmen. 1 ay boyunca hangi temassız termometre daha iyi diye aradım, sonra karar verip Beurer JFT90 aldım ama tüm bunlardan önce hangi tip termometre diye araştırma yapmış olsaydım, bu hataya düşmüş olmayacaktım. forumda konu açmayı bile düşünüyorum temassız termometre almayın diye.

servis bana gönderin kalibrasyon yapalım dedi ama kalibrasyonda bir sorun yok, normal kuru ten sıcaklığını çok net ve stabil ölçüyor. sorun gelmesini istemediğimiz, bebeğimiz ateşlenip ter içinde kaldığı anlarda bize ne kadar doğru sonuç verip, vermediği. denemelerimize göre de güvenilir bir sonuç vermiyor ne yazık ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C_e_R_k_H_a_N_n

Neden inek sÜtü?
    henüz 2 aylık olmadı bebek. Erken degilmi ?

Mama kullanan bebeklerde mama içinde süt tozu ve inek sütü bileşenleri olduğu için

• drvimu kullanıcısına yanıt
    aklımıza hiç gelmemişti.
    tşk ederim.
  • Merhaba,
    Aşağıdaki park yatak hakkında bilgisi olan var mı acaba, yada başka bir önerisi olan eşim pahalı olsun diyor ama ben aynı görüşte değilim ?
    Bir de park yataklarda nelere dikkat etmek lazım yolladığım linkteki üründe kanserojen madde vb. kullanılmamıştır herhalde ?

http://www.kliksa.com/urun/holmer-kids-maxi-comfort-eurostyle-aluminyum-oyun-parki-70x110-mavi/902079114
  • phantasm P kullanıcısına yanıt
    Evet bende sonradan farkettim. Yenidoğan için en iyi fiyat e-bebek şuan 49,90
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronos10

üstad araştırma körlüğü yaşadım resmen. 1 ay boyunca hangi temassız termometre daha iyi diye aradım, sonra karar verip Beurer JFT90 aldım ama tüm bunlardan önce hangi tip termometre diye araştırma yapmış olsaydım, bu hataya düşmüş olmayacaktım. forumda konu açmayı bile düşünüyorum temassız termometre almayın diye.

servis bana gönderin kalibrasyon yapalım dedi ama kalibrasyonda bir sorun yok, normal kuru ten sıcaklığını çok net ve stabil ölçüyor. sorun gelmesini istemediğimiz, bebeğimiz ateşlenip ter içinde kaldığı anlarda bize ne kadar doğru sonuç verip, vermediği. denemelerimize göre de güvenilir bir sonuç vermiyor ne yazık ki.

Bebeğimiz şimdiye kadar iki kere ateşlendi.
    İlk ateşinde uzaktan ateş ölçerini kaldırıp attım desem yeridir. Bir elimizde koltuk altı ateş ölçer bir elimizde uzaktan ateş ölçer.
    Maalesef uzaktan ateş ölçer ilk sınavında bizi yarı yolda bıraktı desem yeridir.

Sonra linkteki üründen aldım. Exergen TAT-2000c

http://www.amazon.com/Exergen-Temporal-Artery-Thermometer-TAT-2000C/dp/B004T6G550/ref=sr_1_1?s=hpc&ie=UTF8&qid=1443787558&sr=1-1&keywords=Exergen+Temporal+Artery+Thermometer&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011

İkinci ateşimiz ise bilenler vardır 8. ayda altıncı hastalığa maruz kaldık ve 4-5 gün ateşi 38.7'ye kadar çıktı. Ve bu süreçte bu cihaz teklemeden her seferinde doğru sonuçlar verdi. Bunun doğru sonuç verdiğini nasıl anladık.

İlk ateşinde peşi sıra yaptığımız ölçümler alakasız çıktı. Mesela 36.5 - 37.4 - 37.0 gibi
    İkinci ateşinde ise ölçümler mesela 37.5-37.6-37.5 gibi sonuçlar verdi.

Bu arada bir tanede şundan almıştım.
    http://www.ebay.com/itm/Infrared-Digital-Thermometer-Hot-Use-Gun-With-Laser-Sight-Non-Contact-IR-Laser-/141189110282?var=&hash=item20df86da0a

Bu da altı ay sonra geldi. Bırakın ateşi ölçmeyi normal ölçüm bile yapmıyor. Lazeri yemek yedirirken işe yarıyor. :)

• bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    Exergen TAT-2000c gerçekten mantıklı bir cihazmış, şimdi tekrar 150 - 200 tl daha vermek koyuyor ama gerekiyorsa alacağız mecburen.

öncelikle esnek koltuk altı ölçen bir cihaz alacağım, umarım gerek kalmaz ama baktık ki çocuk çok huysuzlaşıyor ateşli olduğu zaman, Exergen TAT-2000c alacağım yapacak bir şey yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cronos10 -- 2 Ekim 2015; 16:09:21 >
  • Chicco liteway puset almayı düşünüyoruz iki tane, sıpalar büyüdü. Casual Cadillac büyük geliyor artık. 0 veya 2. el fırsat var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tum anne ve bababalara ve adaylarina selamlar.. Yeni dogaCak bebegimiz icin acikcasi cok bir hazirlik yapamadik. Duyduk ki eminonunde havuzlu handa hersey varmis ve normal piyasa fiyatlarina gore baya uygunmus. Ordan karsilanacak ihtiyaclarimizi internetten alacak olursak daha uyguna gelir mi yoksa gidip ordan ne var ne yoksa alalim mi. İllaki bunun karsilastirmasini yapmis olan tecrubeli ebeveynlerimiz vardir. Tavsiye ve yorumlarinizi bekliyorum. Bilmeyenler ici de eminonundeki havuzlu hani ogrenmis olur..

Ayrica ne gibi esyalar almak lazim bir ihtiyac listesi olusturduk ama ilk defa alacagimizdan gozden kacirabileceklerimiz olabilir. Bir ihtiyaihtiyax listesi bulabilir miyiz..

• quote:

Orijinalden alıntı: geluzmanım

Tum anne ve bababalara ve adaylarina selamlar.. Yeni dogaCak bebegimiz icin acikcasi cok bir hazirlik yapamadik. Duyduk ki eminonunde havuzlu handa hersey varmis ve normal piyasa fiyatlarina gore baya uygunmus. Ordan karsilanacak ihtiyaclarimizi internetten alacak olursak daha uyguna gelir mi yoksa gidip ordan ne var ne yoksa alalim mi. İllaki bunun karsilastirmasini yapmis olan tecrubeli ebeveynlerimiz vardir. Tavsiye ve yorumlarinizi bekliyorum. Bilmeyenler ici de eminonundeki havuzlu hani ogrenmis olur..

Ayrica ne gibi esyalar almak lazim bir ihtiyac listesi olusturduk ama ilk defa alacagimizdan gozden kacirabileceklerimiz olabilir. Bir ihtiyaihtiyax listesi bulabilir miyiz..

Havuzlu han bu konuda çok iyi her şeyi bulabilirsin ama ucuzluk konusunda internette bazen anlık indirimler oluyor bunları yakalarsan daha ucuz bulursun. Birde bunu herkese öneriyorum ama bazıları yanlış anlıyor. Çocuk için iç giyim badi vs gibi malzemeleri fazla kullanmayacaksın o yüzden ablan, abin, akraban vs. varsa bunlardan bu tarz elbiseleri alırsan daha karlı çıkarsın. 1 yaşına kadar çocuğa yaptığın her masraf( bez hariç) fuzuli gibi bunu çocuk doğunca daha iyi anlarsın. Bu anlattıklarımı durumum yok mu sanki çocuğuma 10 liralık bir badi alamayacakmışım gibi algılama çünkü durum bundan ibaret benim durumumda kötü değil ama iyi ki almamışım 1 ay giyiyor hemen küçük geliyor o alınanlar. Bunlar aklıma gelenler başka fikir almak istediğin bir şey varsa yardımcı olurum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba

Öncelikle bizde aynı alışverişi yaptık...

Sebamed ürünleri ve bazı ürünleri (pişik önleyici, pişik kremi, bebek yagı, şampuan, burun temizleme aparatı,1 tane cam avent biberon , biberon fırçası ,tırnak makası, saç için tarak fırça seti gibi ) ücretsiz kargo ile bir çok dükkandan ve siteden ucuza mamacim.com dan aldık.

ateş ölçer vb bir kaç elektronik ürünü minirome.com da ucuz idi (visiofocus temazsız ateş ölçer en iyi fiyat) .

kıyafet alışverişlerini e bebek bostancıda büyük bayram indirimi gibi birşey vardı oradan aldık.

bebek arabasıda bir tanıdıkdan aldık casual cadillac air travel.

havuzlu handa fiyatlar çokta uygun değil tek kar ettiğin nokta her şey bir arada her istediğini alabiliyorsun. ve toplu olunca indirimde yapıyorlar düz hesap diyip....
  • Excelde hazırlanmış ihtiyaç listesi olan varsa paylaşabilir mi?

• Ankara'da her türlü bebek kıyafeti (hastane çıkışı, zıbın, tulum, emzirme takımları vs.), babyjem banyo ürünleri (kanserojen ıvır zıvır madde içermeyen) "Nursima" isimli, Ankara Siteler'de yer alan toptancı da oldukça uygun fiyata bulabiliyorsunuz. Yıllardır bebek ürünleri üreten markaların tekstilleri mevcut. Öyle chicco neyim bulamazsınız.
  • Havuzlu Han pazarlığa açık bir yerdir. Ürünleri alırken internetteki fiyatları kıyaslayın. Ben öyle yaptım. Pek çok ürünümü tek bir mağazadan aldım.
    Yenidoğan dışındaki kıyafetler için Zeytinburnu Olivium karşısında Çiçek var. İndirimlerine denk gelirseniz stok yapın. Fiyatlar olağanüstü değil belki ama fiyatına göre kaliteli. Arada uğramanızı tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar deterjan olarak ne kullanmalıyız? Hangisini önerirsiniz?
  • 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.