Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (601. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ramo Ağa , Bellythief Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
38.465
Cevap
1.421
Favori
2.590.409
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uzun süre araştırıp beurer jft90 aldım, doğacak bebeğimiz için. Yaklaşık bir ay oluyor. Bu akşam bi deneyelim dedik. Eşimi düzgün ölçüyor, bana gelince sapıtıyor alet. Evde biraz iş yaptım. Çok az terledim. Beni ölçerken low diyor, yada 34.6 falan gibi saçma sapan değerler veriyor. Terimi sildiğim zaman biraz daha artıyor, bu sefer 35 küsür değerler ölçüyor. Tekrar eşimi ölçüyorum o genelde 36.4 36.6 arası çıkıyor.

Hayır terleyince ölçemeyeceksek ne anlamı var. Teri silince bile o bölgede başlayan buharlaşma nedeni ile hala düşük sıcaklık gösteriyor. Bebeği mi kurulayacağız her seferinde ölçmeden? Bebek hasta olduğunda ister istemez terleyecek. Boş yere mi para verdik şimdi :/ sizden ricam ft90 sahibi bir arkadaş az da olsa terlemiş vaziyette test yapabilir mi acaba? başka bir konuya da yazdım dün ama cevap veren olmadı.

ayrıca arkadaşlar geçen de kliksa'dan kiddy bebek arabası almıştım. hesabıma 500 tl ve üzeri alışverişte kullanılmak üzere 60 tl indirim tanımladılar. satışa çıkardım ama bebek arabası alacak bir arkadaşa ücretsiz vereceğim. :)
    ihtiyacı olan irtibata geçsin arkadaşlar.http://forum.donanimhaber.com/m_110543161/f_//tm.htm#110543161

• quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Hocam uzaktan yakından sağdan soldan ölçtüm.0,1-0,2 derece gibi sapmalar oldu bazen ama genelde aynı sonucu verdi.Alnımı ıslatıp ölçtüm,doğal olarak biraz düşük çıktı ama low falan yazmadı.

Sizdeki hafif terliyken low diyormuş.Onu da deneyim akşam sizin için :) suya soktum kafamı,sonra ölçtüm low falan demedi.Bir daha deneyim olmazsa.

üstad çok zahmet verdirdim sana merakla bekliyorum sonucu.
  • Merhaba,
    Allah nasip ederse biz de 3 ay sonra bebeğimize kavuşacağız.
    Yatak niyetine oyun parkı alın 3-4 yaşına kadar kullanır diyor herkes. Tecrübeli arkadaşlardan oyun parkı ve yatağı için tavsiye bekliyorum.
    Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Ayrıca mutlaka bebek doğmadan şunu da al diyeceğiniz ürünler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum, tecrübesizlik çok kötü :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuseyr kullanıcısına yanıt
    Biz de benzer bir seçim surecindeyiz ama sanırım karar verdik. Seyahatlerde kullanalım diye park yatak alacaktik ama IKEA Gulliver su anda ağır basıyor. Park yataktan daha az yer kaplıyor, park yatak gibi kademeli, ayrıca yanı açılabiliyor. Biz yan tarafini acarak direk yatagimizin yanına koymayı dusunuyoruz ilk zamanlarda. İleride urun koltuk olarak da değerlendirilebilir. Bir dusunun isterseniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • caymayandalgaci kullanıcısına yanıt
    sizin de dediğiniz gibi seyahatlerde de kullanmak için park yatak daha cazip geliyor hocam. biz park yatak düşünüyoruz.

Geçen hafta ebebekte buna Sena 350 liraya geliyordu. Kumaşı diğerlerinden daha iyi. 2 katlı modeli vardı. İncelemenizi öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • avcılar parseller e5 üzerinde taffy baby'de mağazanın bir bölümü kapandığı için karta %25 nakite %30 indirim var.
    pazar günü kraft london xl bebek arabasını 390'a aldım ki en ucuz 530 lira internette.
    ayrıca içerde park yataklar bebek arabaları ana kucağı küvet biberon vs de bulunuyor ihtiyacı olanlara göz atmasını tavsiye ederim
  • visio focus'u n11'den %11 indirim+5TL mobilden kargo dahil 127,90'dan indirimlerle 108,83TL'ye aldım.
  • Kraft calipso kullanıyoruz sıkıntı yok şu ana kadar. 70*120 ölçüleri. Kapılardan filan geçirmeye çalışmadık ihtiyaç da olmadı zaten.
    Bu yaz tatile götürdüm bi tanesini kurulumu katlaması kolay. Kumaşı sağlam. Tavsiye ederim.
    Fiyatlar uçmuş baya. Geçen sene civilden 320 tl civarı almıştık şimdi baktım 500 lü fiyatlar var. Allah kolaylık versin.
  • 4 numara prima bezi kampanyası varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ,
    elinizden öper 50günlük oğlumuz var.
    Tahminimize göre her bebekte olmayan kdr gazlı kendisi.
    Ne yazık ki her türlü gayretimize rağmen, 20günden sonra anne sütü gitti... SMA 1 numara kullanmaya başladık.

Onun için bu minik adama gaz yapıcı etkisi az olduğu söylenen Dr Browns 250ml biberon alalım diyoruz.
    Tabii azaltacak garantisi yok ama, ne yazıkki deneme yapmazsam içim rahat etmicek.

eczanede 35tl, nette nerden uygun alırız, tavsiyesi olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C_e_R_k_H_a_N_n -- 29 Eylül 2015; 13:24:22 >
    ben de baya bir araştırmadan sonra kraft 006 modelini aldım. kapılardan da geçiyor. bizim kapı iç ölçüleri 75 cm.

malzeme kalitesi iyi, joie'lerin daha iyi ama boyutları küçük ve dönencesi yok onların da. uzun olması 3-4 yaşına kadar kullanabilmek için bir avantaj.

evde kurdum, gayet stabil basıyor yere. altında kolayca kolayca açılıp, kapanabilen sallanmaya yarayan aparatları var.

kurulumu bi 20 - 25 dk sürüyor. belki benim acemiliğimdendir :)

aldığım site de bu:http://www.minicity.com.tr/efm~u~kraft-006-oyun-parki-60-x-120-cm- 398,00 tl

hepsiburada'da fiyatı 559,00 tl

güvenilir bir site, almadan önce arayıp stok sor, çok ilgililer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cronos10 -- 29 Eylül 2015; 13:29:00 >

• cronos10 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. 60x120 olanlara baktım da sanki içi dar gibi geldi, çocuk içinde rahat dönemez gibi geldi bana o yüzden 70x110 ya da 120 alayım diyorum. ama kapı genişliğini ölçmem lazım hatırlattığınız çok iyi oldu sağolun

İçinin size dar gelmesi normal. 60*120 bir park yatak kullanıyorum. Bence 1 yaşına kadar sorunsuz yatar ama , içinde oyun oynar mı emin değilim. 70 lik alsanda durum aynı bence.
    üstad kapılarını ölçtükten sonra, alacağın park yatağın dış ölçülerine de dikkat et alırken. 60x120 - 70x120 hep iç ölçüler. dış ölçüleri 10 - 15 cm daha geniş.

göze dar gibi gelmesi normal ama yetişkinler için standart tek kişilik yatakların eni bile 90 cm. sonuçta 3-4 yaşına kadar kullanacak en fazla.

yine de kapılarınızdan rahat geçecekse 70 cm alın derim.
  • cronos10 kullanıcısına yanıt
    hatırlatmalar için teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik
    Hocam aradaki 1.000 TL farka farklı ihtiyaçlarınızı alın. Mesele 100 TL sine gidin aliexpressden kanguru alın. ( ergo baby 360) . Baharda gezdikçe kanguru ile iyiki almışız dersiniz.

Mesela gidin amazondan kameralı telsiz alın bebeğiniz odasında uyurken evde diğer odalarda özgürlüğün tadını çıkarın :)

aliexpress te ergo baby 360 olarak arattığımda bir şey bulamıyor. farklı bir isimde mi satılıyor. replika filan diye mi aratmak lazım bilemedim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sènior Farfalla

quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik
    Hocam aradaki 1.000 TL farka farklı ihtiyaçlarınızı alın. Mesele 100 TL sine gidin aliexpressden kanguru alın. ( ergo baby 360) . Baharda gezdikçe kanguru ile iyiki almışız dersiniz.

Mesela gidin amazondan kameralı telsiz alın bebeğiniz odasında uyurken evde diğer odalarda özgürlüğün tadını çıkarın :)

aliexpress te ergo baby 360 olarak arattığımda bir şey bulamıyor. farklı bir isimde mi satılıyor. replika filan diye mi aratmak lazım bilemedim. :)

Ergo baby olarak aratırsanız çıkmayabilir.

Baby carrier diye aratın. Daha yeni modellerde çıkmış olabilir.

Feedbacki yüksek ve olumlu yorum olanlardan almaya dikkat edin.

Bazı ürünler ergo baby değil de sunna baby diye bir marka şeklinde olabiliyormuş.

Benim aldığım ergo baby idi.

http://m.aliexpress.com/item/32288036916.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bireysel.emeklilik -- 29 Eylül 2015; 17:35:59 >

• Trendyol'dan aldığımız ve faturası duran Denokids Kelebek Uyku Seti'ni yan korumaların karyolamıza büyük gelmesi nedeni ile satıyorum. Karyola 60x120, yan korumalar 140x45. Ürünleri yıkadık ve sadece bir kere karyolada denedik. Büyük geldiğini görünce satmaya karar verdik.

Fiyat 160 TL.

Tekirdağ Çorlu, Çerkezköy ve Kapaklı'ya elden teslim edebilirim. İstanbul Florya Polis Okulu'na çok yakın bir yerde çalışıyorum, oradan da alabilirsiniz. Bu bölgelerin haricinde kargo ücreti alıcıya aittir.

İlgilenenler PM ile iletişime geçebilir.

• ihtiyaç fazlası, temiz ve kullanışlı bebek ürünlerimizi satıyorum. ilgilenen varsa

http://forum.donanimhaber.com/m_110579091/f_//tm.htm#110579091
  • 
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.