Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (577. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.488
Cevap
1.421
Favori
2.592.257
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bizim de aynen, biraz uyumuşsa şayet, yolun kalanında asla orda oylece oyuncaklar falan idare etmiyor illa ki ordan kalkıp koltukta oturcak bagarıyor neler yapıyor oturmuyor hem güvensiz hem polis ceza bile yazar orda görse onu geçtim gerçekten güvensiz ben ne kadar tutabilirim ki allah korusun kaza falan olsa. Koltuk rahat mı çok rahat görünüyor ama tutamıyoruz işte, yoksa alarm gibi durmaksızın bagarıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motorola bebek telsizleri nasıl, tavsiye edermisiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlar için teşekkür, bir tek biz değilmiş demek :)
    neyse bebekle koltuk savaşına bir süre daha devam edeceğiz anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyeanil

Arkadaşlar selamlar,

Konuyu doğru olarak nereye yazacagimi bilemedim fakat burada bebekler için araç koltuğu vb yazılar çok olduğu için danışmak istedim.
    Bende arabada cybex sirana kullanıyorum arasırmalarım neticesinde yalnız, Çocuğum Suna 9 aylık ve araç koltuğunda çok sıkılıyor. Onu bazen oyalıyoruz bazen ağlamasına rağmen almıyoruz fakat herşeylerinde rahat bir yolculuk yaptığımızda söylenmez. Ağlamalar arttığında çocuğu oyalamak için eşim bazen kucagina alıyor bazen koltuğu yan çevirip gidiyoruz falan. Biliyorum bu durumda Allah korusun bir kaza gelse Korunmasız olacağız ama merak ettiğim nokta şu; siz kendi bebegınıze Kars'ı ne kadar katı durabiliyorsunuz? Yani ağlasa da zorlasa da onu koltukta oturtabiliyormusunuz yoksa sizde Dayanamayıp esneklik sağlıyor musunuz? Ben vicdan ve kurallar Arasında biraz sıkıştım 😄

Bizimki de bazen durmuyor.
    Mesgul edecek bi seyler astik. Biri de bondigo guneslik. Muzik vs caliyor cok mizlarsa aciyoruz. Ayna takili onla ilgileniyor. Bizimki memnun hayatindan ama ilerde ne olur bilmem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar cybex Pallas oto koltuğunu bende bugün kargodan aldım. biraz inceledim de baş/boyun kısmı çok sert oturak kısmını da aynı şekilde. Sizinkilerde öylemi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sènior Farfalla

Quinny Zapp Xtra yı biraz inceledim, 3 teker mi dört teker mi anlayamadım.
    Birkaç video inceledim, kapatılması çokta pratik değil gibi.
    Bir de 2. versiyonu da var aralarında ki fark nedir acaba.

Bu arada ilk versiyonu 699 a var hatırladığım kadarı ile maxi ana kucağı da 199 tl ye var yani 900 tl ye set alan doğru söylemiş.

Maxi cosi citi ana kucağı nerede 199 acaba link verir misiniz?
  • rageofdynax kullanıcısına yanıt
    2-3 gün önce e-bebek te (Konya) görmüştüm, sanırım C.tesi yada Pazar günüydü.
    Bugün tekrar o tarafa gideceğim sizin için tekrar bakabilirim. Sitede olmuyor bazı indirimler mağazada oluyor.
  • Bizim kızda 9.aya girdi pusette şehir içinde bile bazen tutamıyoruz illa annesinin kucagında yola bakacak şimdilerde dikiz aynasından bana bakma alışkanlıgı edindi illa gözgöze gelcez Kafasını saga sola yatırıp oyun ediyor fındık
    Her çocuk baska ama Salihli den geçen hafta gelirken baya bir eziyetti uyumadıgı için çogu zaman eşim kucagında oyalamak zorunda kaldı bende80 km hıza tabi oluyorum bu yüzden Giderken ne güzel uyumustu rahat etmiştik

• quote:

Orijinalden alıntı: cyclops

Beyler bu cybex Pallas ı emniyet kemeri ile bağlayamadım. Aracın emniyet kemeri yetişmiyor. Araç Fiat punto. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu hiç? Kemer uzunlukları standart değil mi? Ben mi yanlış yapıyorum acaba. Çözüm önerisi olan var mı?

Ne kadar kısa geldi bilmiyorum ama kemer sesi susturma tokaları var , alt tarafı erkek, üst tarafı dişi olan 8 cm falan uzatabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 2 Eylül 2015; 9:29:26 >
  • Arkadaşlar bu ürünü 'CAM NEONATO Breeze Glam Puset' kullanan veya mağaza da inceleyen oldu mu??

http://www.annelutfen.com/urun/neonato-breeze-glam-puset-ve-canta-kirmizi
  • arkadaşlar park yatak alacağım. minik kızımızı bekliyoruz :)

tipistipis.com.tr sitesinden alış veriş yapan var mı aranızda? güvenilir mi acaba?
  • Axess , annelutfen.com da 200 tl alişverişe 25 tl indirim yapıyormuş. Bilginize...
  • Arkadaşlar selam. Acaba bana hafif bir park yatak önerir misiniz? İçindeki yatağı falan önemli değil. Bizimkiler yün koyacaklar. Kayınvalidelere çok gidip geliyoruz. Muhtemelen çok taşırım. O yüzden hafifi olmasını istiyorum. Bütçe maksimum 350-400 lira. Teşekkürler.
  • cowcow kullanıcısına yanıt
    hocam sakın bu 300-500 lük telsiz işlerine girmeyin ben aşağıdaki ürünü aldım ve inanılmaz memnunuz,

http://www.aliexpress.com/item/H-264-1-0MP-HD-720P-P2P-Pan-IR-Cut-WiFi-Wireless-Network-IP-Security-Camera/32322426985.html

ios ve android programı var her yerden bebeğinizi izleyebilirsiniz. ses, sıcaklık kontrolü, 360C döndürme, HD görüntü, IR gece görüş, hareket veya ses olduğunda telefona uyarı geliyor. Kayıt yapabilir, fotoğraf çekebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SercY

hocam sakın bu 300-500 lük telsiz işlerine girmeyin ben aşağıdaki ürünü aldım ve inanılmaz memnunuz,

http://www.aliexpress.com/item/H-264-1-0MP-HD-720P-P2P-Pan-IR-Cut-WiFi-Wireless-Network-IP-Security-Camera/32322426985.html

ios ve android programı var her yerden bebeğinizi izleyebilirsiniz. ses, sıcaklık kontrolü, 360C döndürme, HD görüntü, IR gece görüş, hareket veya ses olduğunda telefona uyarı geliyor. Kayıt yapabilir, fotoğraf çekebilirsiniz.

Hocam bilgilendirme için teşekkürler. Kayıt yapıyor mu cihaz? Uygulaması stabil çalışıyor mu?

• cowcow kullanıcısına yanıt
    hocam kayıt yapıyor bunun yanında sd kart girişi de var. Ayrıca tableti baş ucumuza koyup uygulamayı açıp yatıyoruz 15dk sonra ekran kararıyor (bunu tablet ayarlarından ayarlıyoruz) ve sabaha kadar bu şekilde çalışır vaziyette duruyor herhangi bir ses olunca zaten uyanıyoruz. Ayrıca programı kapatsanız dahi kamera ses veya hareket değişiminde yine program vasıtasıyla size uyarı gönderiyor.

kullandığı uygulama;https://itunes.apple.com/ca/app/netcam/id789681536?mt=8
  • Malum bizimkiler ikiz olunca anlattıklarınızın hiç birini uygulayamıyoruz. O yüzden doğduklarından 1 yaşına kadar ana kucağında 3 aydır da oto koltuğunda gidiyorlar. Başlarda hanım ortalarında oturuyordu ama uzun zamandır biz önce onlar arkada seyehat ediyoruz.
    Tabi yol uzadıkça sıkılmalar oluyor ama ne bizim ne de onların başka çaresi var. Kararlılık önemli. Önerim siz kendinizden emin olun. Onlar da alışacaktır. Tabi mola vermek gerektiğinde yola devam etmek sıkıntılı olabiliyor.
  • Paylaşmak istedim Almanlar güzel bir puset prototipi yapmışlar, önümüzde ki yıllarda görür müyüz piyasada bilemem ama çok güzel.
    Bunu biraz araştırırken bir başka icada rastladım, bir Türk mühendisimizin yapmış olduğu bir puset var bence çok kullanışlı bir şey artı her bebek arabasında olması gereken bir şey ama ilgi görmemiş ki şuan piyasada yok.
    Yalnız yapılan pusetlerin farkı var sadece bizim Türk müh. daha kaliteli bir pusete uygulasaydı bence rağbet görürdü. Almanlar bir Maxi-Cosi kullanmışlar.

Bu Almanların yaptığı puset

Bu da Bizim Türk Mühendisin yaptığı

• 01.09.2015 Hepsiburada.com faturalı kapalı kutu 1 adet Wollex San Francisco Planet/Kırmızı travel sistem
    ihtiyaç fazlalığından satılıktır.

Sıfırı nette en ucuz 800 TL. Yeni anne/baba adaylarına yardımcı olmak adına 625 TL

Avcılar'a en fazla 30 km uzaklığa kadar elden teslim edilebilir
    Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar
  • E-bebek mağazasından alınma sıfır,garantili ve Faturalı chicco lullaby europa silver park yatağını satıyorum.

Ürünün kutusu yok: Kızım kasımda doğacak kolisi yer kaplıyor diye icinden çıkan çantaya koydum,dolaba sığması için.

Satma nedenim: Sağolsun ailem bebek oda takımı aldı.O nedenle ihtiyaç kalmadı.

Not: bebek kasımda doğacağı için ürün kullanılmamış olup,çok merak ettiğimden ve heveslendigimden bir kere kurup baktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.