Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.465
Cevap
1.421
Favori
2.590.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tırt zaten o indirim. 50 tl indiri m var diyor ama bir çok şeyde geçerli değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_351

quote:

Orijinalden alıntı: maxMESA

Arkadaşlar 3 mama sandalyesi arasında kaldım siz hangisini tavsiye edersiniz? ayrıca bu fiyatlar bulduğum en ucuz fiyatlar, ihtiyacı olanlar değerlendirsin.

chicco polly : 329 tl

http://www.onurbebe.com/Mama-Sandalyeleri/Chicco-Polly-Cift-Kilifli-Mama-Sandalyesi-Moon.aspx

holmer kids high tech maxi comfort : 229 tl (hepsiburada fiyatına bakmayın ithalatçıdan direkt alabiliyorsunuz 229 tl'ye veriyorlar)
    http://www.hepsiburada.com/holmer-kids-high-tech-maxi-comfort-mama-sandalyesi-turuncu-p-AILEOZANHOLMER-TRC

brevi convivio: 299 tl
    http://www.hepsiburada.com/brevi-convivio-highchair-mama-sandalyesi-orange-zen-p-AILESERRA1455-0

bunlardan birini kullanan var mı?

az once bu urunun siparişini verdim. e-bebekte 50 tl anında indirim var. 180 TL ye denk geldi

http://www.e-bebek.com/joie-mimzy-mama-sandalyesi_JOI-H1013ABWTB000

Hocam holmer'i nereden alıyorsunuz o fiyata bilgilendirirseniz almayı düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• maxMESA M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ben chicco poly almıştım, güzel iş görüyor. Ben ikinci el 100TL'ye almıştım size de tavsiyem ikinci ellerine bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoNKaLe

quote:

Orijinalden alıntı: ali_351

quote:

Orijinalden alıntı: maxMESA

Arkadaşlar 3 mama sandalyesi arasında kaldım siz hangisini tavsiye edersiniz? ayrıca bu fiyatlar bulduğum en ucuz fiyatlar, ihtiyacı olanlar değerlendirsin.

chicco polly : 329 tl

http://www.onurbebe.com/Mama-Sandalyeleri/Chicco-Polly-Cift-Kilifli-Mama-Sandalyesi-Moon.aspx

holmer kids high tech maxi comfort : 229 tl (hepsiburada fiyatına bakmayın ithalatçıdan direkt alabiliyorsunuz 229 tl'ye veriyorlar)
    http://www.hepsiburada.com/holmer-kids-high-tech-maxi-comfort-mama-sandalyesi-turuncu-p-AILEOZANHOLMER-TRC

brevi convivio: 299 tl
    http://www.hepsiburada.com/brevi-convivio-highchair-mama-sandalyesi-orange-zen-p-AILESERRA1455-0

bunlardan birini kullanan var mı?

az once bu urunun siparişini verdim. e-bebekte 50 tl anında indirim var. 180 TL ye denk geldi

http://www.e-bebek.com/joie-mimzy-mama-sandalyesi_JOI-H1013ABWTB000

Hocam holmer'i nereden alıyorsunuz o fiyata bilgilendirirseniz almayı düşünüyorum.

http://www.ozanithalat.com/heyner-holmer-iletisim-adres-telefon.html

size özel fiyat verelim bölümünden mail attım. bu fiyatı verdiler.

• Şimdi bu konulara tamamen yabancıyım ve deneyimsizim. Ancak kızım dünyaya gelmeden çoğu şeyi tamamlamak istiyorum... Aşağıda yaptığım listeyi yazdım. Birde fiyatları ile birlikte bu hafta alacağım, birkaç ürün paylaştım olumlu veya olumsuz yorumları bildirir misiniz?

Philips avent 4lü biberon seti/En ucuz E ptt avm 105 TL

Philips avent sf281 buhar sterilizatoru/N11 112 TL

Weewell whc 730 buhar ufleyici // ereyon,n11 119 TL

Visio focus temassiz ates olcer // minirome 115 TL

Bebek arabası konusu tamamen deneyim ve bilgi isteyen konu. Her bütçeye göre matkalar mevcut. Şimdi benim anlamadığım bi kaç konu var... Cahilliğime verin.. Hem araba hem Puset tarzı olanlar var. Onlara travel sistem mi deniyor? Bu puset aynı zamanda oto koltuğunada uyumlu mu oluyor? Oto koltuğu için ayrıca baza dedikleri şey mi alınmalı? Ve hangi marka ve model tercih edilmeli?

Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim..

• Bol Miktarda Islak Mendil (Unibaby yeni Doğan)
    • Bebek Bezi (1 no 2 Ad, 2 No 2 Ad)
    • Bebek İçin Banyo Süngeri
    • Biberon
    • Bebek İçin Tırnak Makası
    • Bebek Hastane Çıkışı Takımı
    • Bebek Arabası ve Oto Koltuğu (Acelesi Yok)
    • Diş Kaşıyıcı
    • Bluetooth Hoparlör (Bim Market)
    • Oyun Halısı Çadırı
    • Bebek İçin Pişik Kremi (Bübchen Marka)
    • Bebek İçin Burun Aspratörü
    • Serum Fizyolojik
    • Bebek İçin Ateş Ölçer
    • Kamera Telsiz
    • Uyku Arkadaşı Sleep Sheep
    • Mama Sandalyesi (Sonra Alınabilir)

• Beyler yeni doğacak bir bebek için hangi yatağı önerirsiniz? Omurga sağlığı açısından en uygunu hangisidir? Part yatak için önerilerinize açığım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemkacar

Şimdi bu konulara tamamen yabancıyım ve deneyimsizim. Ancak kızım dünyaya gelmeden çoğu şeyi tamamlamak istiyorum... Aşağıda yaptığım listeyi yazdım. Birde fiyatları ile birlikte bu hafta alacağım, birkaç ürün paylaştım olumlu veya olumsuz yorumları bildirir misiniz?

Bebek arabası konusu tamamen deneyim ve bilgi isteyen konu. Her bütçeye göre matkalar mevcut. Şimdi benim anlamadığım bi kaç konu var... Cahilliğime verin.. Hem araba hem Puset tarzı olanlar var. Onlara travel sistem mi deniyor? Bu puset aynı zamanda oto koltuğunada uyumlu mu oluyor? Oto koltuğu için ayrıca baza dedikleri şey mi alınmalı? Ve hangi marka ve model tercih edilmeli?

• Biberon
    • Diş Kaşıyıcı
    • Oyun Halısı Çadırı
    • Serum Fizyolojik
    • Bebek İçin Ateş Ölçer
    • Kamera Telsiz

açıkçası liste bence biraz abartı olmuş bence ilk etapta alınması gerekenler;

- ıslak mendil
    - 1 no bebek bezi
    - banyo küveti ve file
    - tırnak makası
    - hastane çıkışı ya da kıyafet
    - pişik kremi
    - burun aspiratörü
    - ateş ölçer
    - bol bol zıbın

bunların dışındakilerin çoğunu ihtiyaç oldukça alın. paranızı boşa harcamayın.

• Bebek Arabası konusunda ben 2010 yılında Concord Neo yu 1200 tl ye almıştım. Şimdi 2. Çocuğumuzda ilk günki gibi kullanıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Şimdi bu konulara tamamen yabancıyım ve deneyimsizim. Ancak kızım dünyaya gelmeden çoğu şeyi tamamlamak istiyorum... Aşağıda yaptığım listeyi yazdım. Birde fiyatları ile birlikte bu hafta alacağım, birkaç ürün paylaştım olumlu veya olumsuz yorumları bildirir misiniz?

• Biberon
    • Diş Kaşıyıcı
    • Oyun Halısı Çadırı
    • Serum Fizyolojik
    • Bebek İçin Ateş Ölçer
    • Kamera Telsiz

Allah tamamına erdirsin. Bizim bebiş de 10gün önce dünyaya geldi. Paranızı ilk hevesle çok harcamayın hocam, eksikler bitmiyor.

Size en acil olan 2 şey ; bebişe hastane çıkışı dediğimiz kıyafet ve evde bol bol üst değişeceği için zıbın ve annesine 3 - 4 gecelik. Gerisi o kadar acil değil. Bunlar hastanede elinizin altında olmalı. Bez olarak 1 markayı depo yapmayın. Biz 1 no Pampers ve 2 no Pampers almıştık. Kullanamıyoruz hala. 1 no Pampers büyük geliyor zibina çiş kaçıyor. Hastane eşantiyon Canbebe 1 no vermişti 10adet. Onu kullandık hiç sorun olmadığını gördük. Gittim 1 no 84'lü paket Canbebe aldım sorunsuz devam ediyoruz ki üstelik en ucuz bez Canbebe

Serum Fizyolejik gerekiyor. Gözler çapak nedeniyle kapanıyor yenidoğanlarda. Bu serumu uygulamak için de en uygun ekipman gazlı bezdir. 25'li steril paketler 3-TL dolaylarında. Çekmecenize 3 - 5 paket 25'li alıp atabilirsiniz. Aynı gazlı bez göbek bağı bakımında da kullanilacak Alkol damlatmak suretiyle.

Islak Mendili de bebeginizin cildini kontrol ederek almanızı tavsiye ederim. Bir markaya yığınak yapmak iyi olmayabilir çünkü pişik sorunu olursa değiştirmek isteyebilirsiniz. Pampers Hassas Cilt için olanın 3'lü paketlerini 7 - 8-TL ye bulursanız bir kaç tane alabilirsiniz.

Biberon olarak ise ben Dr.Brown's aldım. Cam bir biberon. 1 no emzik beraberinde geliyor. İlk etapta 125ml olan versiyonu işinizi görür ama 2 - 3. ayda mama miktarı artacagi için 250ml olanı da alabilirsiniz. Dr.Brown's biberonlarinda biberonun hava almasını sağlayan bir sistem mevcut, bu da gaz oluşumunu azalttığını iddia ediyorlar. İlk bu markayı aldım sonra değiştirmeye cesaret edemedim çünkü memnunuz. Set alıp o kadar ödeme yapmanıza gerek yok. Biberon 28-TL - 36-TL arasında fiyatlarla satılıyor. 8-TL E-Bebek kazığı yedim, eczanede daha ucuz olduğunu görünce sağlam sinirlendim oradan biliyorum .

Listenizdeki diğer ürünler bizde hala olmadığı için yorum yapamayacağım. Ama son tavsiyem bol bol Pamuk Tülbent bulup alın. Tül mendil de alın. Bebeğin ağzını elini silmekte çok yardımcı olacak size. Ayrıca bebek pamukları da çok işe yarıyor. 6'lı paketler halinde satılanlarda 1 adet bedavaya denk geliyor alabilirsiniz.

Doğum sonrası süt sorunu yaşayabilirsiniz. Biz normal doğum olmasına rağmen yaşadık ve yaşıyoruz. Yenge bol bol su içsin, mümkünse bulgur, tahin helvası ve süt tüketimini arttirsin. Biz durumu Promalt ve Lactamil ile toplamaya çalışıyoruz ama en zor süreç ilk 1 - 3 gün süt gelmediginde yaşanılan olumsuz psikoloji.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 29 Temmuz 2015; 13:38:22 >

• maxMESA M kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim yardımlarınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

• Biberon
    • Diş Kaşıyıcı
    • Oyun Halısı Çadırı
    • Serum Fizyolojik
    • Bebek İçin Ateş Ölçer
    • Kamera Telsiz

Allah tamamına erdirsin. Bizim bebiş de 10gün önce dünyaya geldi. Paranızı ilk hevesle çok harcamayın hocam, eksikler bitmiyor.

Size en acil olan 2 şey ; bebişe hastane çıkışı dediğimiz kıyafet ve evde bol bol üst değişeceği için zıbın ve annesine 3 - 4 gecelik. Gerisi o kadar acil değil. Bunlar hastanede elinizin altında olmalı. Bez olarak 1 markayı depo yapmayın. Biz 1 no Pampers ve 2 no Pampers almıştık. Kullanamıyoruz hala. 1 no Pampers büyük geliyor zibina çiş kaçıyor. Hastane eşantiyon Canbebe 1 no vermişti 10adet. Onu kullandık hiç sorun olmadığını gördük. Gittim 1 no 84'lü paket Canbebe aldım sorunsuz devam ediyoruz ki üstelik en ucuz bez Canbebe

Serum Fizyolejik gerekiyor. Gözler çapak nedeniyle kapanıyor yenidoğanlarda. Bu serumu uygulamak için de en uygun ekipman gazlı bezdir. 25'li steril paketler 3-TL dolaylarında. Çekmecenize 3 - 5 paket 25'li alıp atabilirsiniz. Aynı gazlı bez göbek bağı bakımında da kullanilacak Alkol damlatmak suretiyle.

Islak Mendili de bebeginizin cildini kontrol ederek almanızı tavsiye ederim. Bir markaya yığınak yapmak iyi olmayabilir çünkü pişik sorunu olursa değiştirmek isteyebilirsiniz. Pampers Hassas Cilt için olanın 3'lü paketlerini 7 - 8-TL ye bulursanız bir kaç tane alabilirsiniz.

Biberon olarak ise ben Dr.Brown's aldım. Cam bir biberon. 1 no emzik beraberinde geliyor. İlk etapta 125ml olan versiyonu işinizi görür ama 2 - 3. ayda mama miktarı artacagi için 250ml olanı da alabilirsiniz. Dr.Brown's biberonlarinda biberonun hava almasını sağlayan bir sistem mevcut, bu da gaz oluşumunu azalttığını iddia ediyorlar. İlk bu markayı aldım sonra değiştirmeye cesaret edemedim çünkü memnunuz. Set alıp o kadar ödeme yapmanıza gerek yok. Biberon 28-TL - 36-TL arasında fiyatlarla satılıyor. 8-TL E-Bebek kazığı yedim, eczanede daha ucuz olduğunu görünce sağlam sinirlendim oradan biliyorum .

Listenizdeki diğer ürünler bizde hala olmadığı için yorum yapamayacağım. Ama son tavsiyem bol bol Pamuk Tülbent bulup alın. Tül mendil de alın. Bebeğin ağzını elini silmekte çok yardımcı olacak size. Ayrıca bebek pamukları da çok işe yarıyor. 6'lı paketler halinde satılanlarda 1 adet bedavaya denk geliyor alabilirsiniz.

Doğum sonrası süt sorunu yaşayabilirsiniz. Biz normal doğum olmasına rağmen yaşadık ve yaşıyoruz. Yenge bol bol su içsin, mümkünse bulgur, tahin helvası ve süt tüketimini arttirsin. Biz durumu Promalt ve Lactamil ile toplamaya çalışıyoruz ama en zor süreç ilk 1 - 3 gün süt gelmediginde yaşanılan olumsuz psikoloji.

Detaylı açıklamalarınız için çok çok teşekkür ederim. Allah analı babalı büyütsün bebeğinizi

• Crassus arkadasim ayrintili anlatmis eline saglik bizim bebegimizde 1 hafta once dunyaya geldi bi kac ekleme yapayim.
    *Temassiz ates olcerden ziyade kulak ici olcum yapan modellerden alirsaniz daha guvenlilir sapmasi az. Temassizlar havali gorunse de guven vermiyor. Braun ates olcer tavsiyemdur butceye gore midelleri mevcut
    *Sut icin humana still tea sut arttirdigini soyluyorlar biz kullandik.
    *Sut pompasi gerekebilir anne sutu duzene girene kadar biz avent kullaniyoruz muhtelif markalar var.
    *pisik iicn sudocrem diye bir marka var uygun fiyatli ve kesin cozum.
    *Oyuncak dis kasiyici vs. en erken 2 aydan sonra gerekir butcenizi zorlamayabirsiniz bu konuda.
    *telsiz yerine bebevo kamerali model aldik uygun fiyatli telsiz fiyatina geldi. Digital telsiz almassaniz cizirti yapiyor.

• cemocancem kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim yardımlarınız için allah analı babalı büyütsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graystorm -- 29 Temmuz 2015; 14:28:49 >
  • quote:

• Biberon
    • Diş Kaşıyıcı
    • Oyun Halısı Çadırı
    • Serum Fizyolojik
    • Bebek İçin Ateş Ölçer
    • Kamera Telsiz

Hocam bence bir bebek markete gidin orada liste veriyorlar hepsini almanız şart değil ama insanın unuttuklarını hatırlatıyor.
    Pişik kremi için sudocream öneririm memnun kaldık , en ucuz diye aratın kampanyalar oluyor
    Islak mendil de unibaby tercihimiz bu bakımdan onu öneririm
    buhar makinesini iyi araştırın bence yararlı diyen var , zararlı diyen var . Bizim şuana kadar ihtiyacımız olmadı
    Ateş ölçer de bauer marka aldık.

• http://www.babymall.com.tr/her200e_aninda_60tl_indirim?utm_source=Babymall&utm_campaign=0fbe3cf502-20150729a&utm_medium=email&utm_term=0_394b6f01ff-0fbe3cf502-157977821

babymall 200 tl lik alışverişlerde 60 tl indirim

"Bu kampanya 29.07.2015 18:00’da başlayıp 30.07.2015 06:00’da sona erecektir."

gibi bir ibare var, fiyatlar uygun mu ihtiyacı olanlar bakabilir

• Pc.programcı kullanıcısına yanıt
    Bebek bezlerine HB den bakabilirsin. Çeklerle birlikte 4 lü satılanlar çok uyguna geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

Bebek bezlerine HB den bakabilirsin. Çeklerle birlikte 4 lü satılanlar çok uyguna geliyor.

Teşekkurler hocam. İlgileneceğim..

• bende bildiğim kadarı ile bebek arabası konusunda yardımcı olayım.. sorunuz evet onlar travel sistem denilenler üzerine ana kucağı monte edilebiliyor, monte edilen ana kucağı da 13 kg olana kadar arabanızda kullanabiliyorsunuz

baza, isofix bağlantı için bu biraz sizin bütçenizle ilgili bir durum, normalde emniyet kemeri ile sabitliyorsunuz ama baza olursa daha sağlam durur ve araç içerisinde sadece soketlere takarak yerleştirmek daha pratik, ama ilk aldığınız ana kucağı altı ay oluncaya kadar kullanılıyor açıkcası ben bazalı almadım...

onun dışında marka model tercihi şu doğrultuda örnek vereyim,
    travel sistemler çok hantal görüntüm iyi ama ileride genelde kullanıcılar baston puset e geçmiş örnek http://www.babymall.com.tr/MCL-WSE03022/maclaren-triumph-baston-bebek-arabasi-blue-silver.html

kaliteli bir baston puset, ve ikinci bir masraf sizin için

çok yer kaplayan ağır bir araba yerine önerim şu olacak;
    https://www.ayhancocuk.com/luks-baston-arabalar/934-cybex-topaz-travel-sistem-baston-bebek-arabasi-new-2013.html

ağırlık 7,5 kilo, menşei almanya, katlanınca az yer kaplıyor, ana kucağının adac testleri var

alternatif http://www.babymall.com.tr/EMB-10001/easywalker-mini-buggy-baston-bebek-arabasi-black-jack.html
    ilave adaptörü 60 tl, ön bar 60 tl, ana kucağı cybex aton 400

• Arkadaşlar merhaba.Yeni bebeğimiz geliyor bizde o gelmeden önce bebek için değil ama bakıcı kontrolü için daha çok kamera almak istiyoruz ev içine.Deneyim herşeydir ve deneyimlerinize ihtiyacım var.500 lira civarı bir ücret ödeyerek çözmek istiyorum.İhtiyaç olarak istediğim an izleyebilme mümkünse bulut tabanlı kaydetme (olmadı sd karta ama ne kadar kaydeder bilgim yok).Kablosuz internet erişimi olmalı ve sabit ip ye ihtiyaç duymaması lazım.Kliksada 150 liralık çekim var ve bunu değerlendirmek istiyorum.

Weewell WMV900 Uni-Viewer
    http://www.kliksa.com/urun/weewell-wmv900-uni-viewer-uzaktan-akilli-telefontabletbilgisayar-ile-erisim-uzaktan-hareket-kontr-ucretsiz-ddns/901808336

D-LINK DCS-825L Gündüz/Gece HD Wi-Fi Kablosuz Bebek Kamerası

http://www.kliksa.com/urun/d-link-dcs-825l-gunduzgece-hd-wi-fi-kablosuz-bebek-kamerasi/902363094

D-Link Gece/Gündüz Cloud Kamera-Gelişmiş Wireless
    http://www.kliksa.com/urun/d-link-gecegunduz-cloud-kamera-gelismis-wireless/902196475

Bu 3 arasında kaldım.Bu konuda deneymi olan varsa yardımcı olabilir mi? Eve gelince kurmada sorun yaşamak istemiyorum.Yada yav bu nereye kaydediyor nasıl izleniyor vs vs gibi durumlarla ortada kalmakta.

• Bi kac arkadasa da tavsiye etmistim 249₺ etiketi var bu fiyata cok cok uygun mutlaka degerlendirin linkteki urunu i baby izleme kamerasi.
    http://www.dr.com.tr/elektronik/i-health-ibaby-bebek-ızleme-kamerasi-m3s//ev-elektronigi/bebek-guvenlik-urunleri/urunno=0000000571789

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemocancem -- 30 Temmuz 2015; 9:44:38 >
  • 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.