Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (541. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: VeyselHLT Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
38.483
Cevap
1.421
Favori
2.591.942
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oto koltuğu almak isteyenler için şu blogdaki bilgiler bir çok yönden bilgilendirici olacaktır.Okumanızı tavsiye ederim.Markalar ve testler hakkında bir çok bilgi mevcut(Daha önce bu paylaşıldı mı bilmiyorum)...

http://bebekvecocukgerecleri.blogspot.com.tr/
  • ADAC çarpışma testlerine bir göz atmanızı tavsiye ederim. Birçok popüler markanın sınıfta kaldığını, yüzüne bakmadığınız markaların da başarısını göreceksiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yetkilibirabi

Arkadaşlar park yatak için öneri istiyorum kullananlar yazabilirmi marka model olarak

N11'den baby max aldım 169.00 TL 11Tl kupon vardı 158e geldi. Gelir gelmez kurdum hiçbir sıkıntı yaşamadım. Tabii ki bütçeyle ilgili bi durum ama 500-600e park yatak almak çok mantıklı gelmiyor bana. O parayı bebek arabasına / oto koltuğuna harcamak daha doğru bence.

Zaten park yatak için önemli olan içine alacağınız yatağın kalitesi diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExTReMee

quote:

Orijinalden alıntı: al_pacino_77

daha cocugun gelmesine 3 ay var ama malum bu zamlardan dolayı birkac sey alıyım diyorum.tecrübeli arkadaslar danısmak istiyorum.ooto koltugu ne alıyım ??
    Koala Ino-Fix nasıl bir ürün ?
    tavsiyeleriniz nedir _?

http://www.epttavm.com/item/7750155_koala-ino-fix-oto-koltugu-sport?ref=akakce&v=1.78.7

Inofix fiyatina gore gayet iyi urundur hocam. Jokerde calisiyorum bizde 499 reklam olmasinda :)

Koala sefix ile inofix arasındaki fark nedir? İkisinde isofixli sanırım.

Eşit. Buldum grup farkı varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _KoLCu_ -- 7 Temmuz 2015; 10:54:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimyuksel

Arkadaşlar bizim ufaklığın gelmesine daha çok var. Henüz 3 aylık. Ancak vergi artışından etkilenmemek için bebek arabasını alayım diyorum.

Brion-Vega Adria/Mira travel sistem bebek arabaları hakkında bilgi sahibi olan var mı acaba? n11: 400 tl

Alternatifler:
    Joie Aire Luxx travel sistem. ebebek: 650 TL
    Chicco Liteway travel sistem. n11: 760 TL

Hangisini öneririrsiniz? Çok pahalıya kaçmayı veya 2. el almayı düşünmüyorum.

Casual markasi da gayet iyidir. Travel system olarak Cadillac diye bir model aldim bebegin gelisine hayirlisiyla daha 2 ay var ama biraz denedim kurcaladim guzel geldi bana. tavsiye edebilirim yani. Internette ozelliklerini anlatan turkce videolar da mevcuttur.

Bu arada fiyati 880 tl fakat alacaginiz yerle yapacaginiz pazarliga bagli 800e indirebilirsiniz rahatlikla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaliteli ince ve kalın kağıt bant alarak sabitledik köpükleri. Şeffaf bant kullanırsanız eşyalarda leke kalacaktır kullanmayınız.
    Köpüklerin ağızları kapalı boru şeklinde makas yada maket bıçağı ile kesiliyor.

@uyeanil yorumun için teşekkür ederim :)
    Polietilen çok net emin olmamakla birlikte plasik kablar su şişeleri vs de bu üründen üretiliyor. Tabi bu köpükte herhangi bir başka kimyasal var mı bilemiyorum. Çocuğun ısırıp koparması riskli olabilir dikkat etmekte fayda var.
    Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak FırsatlarBebek İhtiyaçları İçin Sıcak FırsatlarBebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

• quote:

Orijinalden alıntı: dgndgn2

Maxi-cosinin family fix bazasini aldim gecenlerde gayet memnunum. Guvenlik sizin icin onemliyse tavsiye ederim.
    Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Hocam resimdeki ürün bumudur?
    http://www.kliksa.com/urun/anne-bebek-oyuncak/901859957?utm_source=akakce&utm_medium=champions-b&utm_campaign=bidding&cm_mmc=Akakce-_-CPC-_-Comparison-b-_-Reg&ref=akakce&v=1.15.8
    50 TL World Puan ile birlikte yaklaşık 709 liraya geliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasdereli70 -- 7 Temmuz 2015; 12:29:11 >

• Evet. Ben de e-bebekten aldım aynı fiyata. Jokerde 100 lira daha pahalı.
  • quote:

Evet. Ben de e-bebekten aldım aynı fiyata. Jokerde 100 lira daha pahalı.

Hocam yalnız e bebekteki 0-12 ay yazıyor açıklamalarda. Kliksada World Puan kampanyası ile 709'a geliyor 0-4 yaş olarak gözüküyor açıklamalarda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasdereli70

quote:

Hocam yalnız e bebekteki 0-12 ay yazıyor açıklamalarda. Kliksada World Puan kampanyası ile 709'a geliyor 0-4 yaş olarak gözüküyor açıklamalarda..

Ana kucağı içindir 0-12 ay dediği. Ana kucağı ile işiniz bittiğinde oto koltuğu ilede kullanabiliyorsunuz. Onu kastetmişlerdir.
    Aynı ürün sadece açıklama farklı boşuna 50-100 lira fazla vermeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgndgn2 -- 7 Temmuz 2015; 12:35:58 >
  • quote:

quote:

quote:

Ana kucağı içindir 0-12 ay dediği. Ana kucağı ile işiniz bittiğinde oto koltuğu ilede kullanabiliyorsunuz. Onu kastetmişlerdir.

Hocam cahiliiğimi mazur görün şimdi bir bundan almak gerekiyor bir de oto koltuğu değil mi? Linkini attığım ürün tak başına kullanılamıyor, doğru mu anladım acaba?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam cahiliiğimi mazur görün şimdi bir bundan almak gerekiyor bir de oto koltuğu değil mi? Linkini attığım ürün tak başına kullanılamıyor, doğru mu anladım acaba?

Evet. Bunun üstünde oturtuyorsunuz oto koltuğunu veya ana kucağını.

https://www.youtube.com/watch?v=P_KRrPUF-QU
    https://www.youtube.com/watch?v=mq7qnclsMdw

• wollex alacak arkadaşlar zamdan önce yardımcı olurum formda ve dışında birçok kişiye yardımcı oldum
  • Arkadaşlar merhaba,

Bende inşallah aranıza 5 ay sonra katılacağım. Bizim ikizler için malzeme bakmaya başladım ancak bebek arabaları zamlanacak haberi AB ülkeleri ve bazı ülkeler hariç diyor. Yani bizim alacağımız bugaboo vb. arabaları etkiler mi emin olamadım. Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar görüşlerini paylaşabilirse çok memnun olurum.

http://www.haberturk.com/ekonomi/haberin-var-mi/haber/1094230-bebek-urunlerinde-zam-haberi-satisi-40-artirdi
  • dgndgn2 D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz hocam verdiğiniz bilgiler için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cowcow kullanıcısına yanıt
    Markanın nereye ait olduğu önemli değil, üretim yeri yani çıkış ülkesi çinse vergi binecek. alman-ingiliz-amerikan olsun bunların çin üretimlerine vergi binecek her hürlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExZaL

wollex alacak arkadaşlar zamdan önce yardımcı olurum formda ve dışında birçok kişiye yardımcı oldum

bu wollex çin malı m?
  • quote:

Orijinalden alıntı: raziel82

Markanın nereye ait olduğu önemli değil, üretim yeri yani çıkış ülkesi çinse vergi binecek. alman-ingiliz-amerikan olsun bunların çin üretimlerine vergi binecek her hürlü

Habere göre vergi binmiş olması lazım değil mi?
  • cowcow kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen binmiş olmalı. ama onu söylediğiniz markayı takip eden arkadaşlar bilir. 1 ay öncesi fiyatlarını bilmediğim için birşey diyemem. mesela ben casual cadillac almıştım. Türk malı diye geçiyor ama tabiki çin üretimi. yeni fiyat 200 tl zamlı
  • Kraft Calipso Oyun Parkı Kırmızı,Kraft Visko Yatak 70x120 cm yatak ve Koala InoFix Isofixli 9-36 Kg Oto Koltuğu alacagım.
    park yatagı 429 yatagı 145 koltuk 523 liraya buldum sizce nasıl daha önce kullanan varmı ?
    Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak FırsatlarBebek İhtiyaçları İçin Sıcak FırsatlarBebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

• 
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.