Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Bridion , Bridion , Ramo Ağa , sarampol , gurkan3407 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.402
Cevap
1.421
Favori
2.586.572
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar english home da %50 indirim var.Ben bebeğin hemen hemen tüm nevresim ihtiyaçlarını çok uyguna aldım hem de kaliteli. Yün yorgan 40 + nevresim 27 + lastikli çarşaf 2 adet 12,5+12,5+ yastık kılıfı+3=95 -TL ye geldi. Kaz tüyü yastık da 20-TL di ilk aşamada lazım olmayacak diye almadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MedicuS_

Gittigidiyorda 599 dan satiliyor
    %7 indirim ve 50 banka puani ile 500 civarina mal edilebilir

Bu fiyat dün mü vardı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nesl-i Fatihan

quote:

Orijinalden alıntı: _MedicuS_

Gittigidiyorda 599 dan satiliyor
    %7 indirim ve 50 banka puani ile 500 civarina mal edilebilir

Bu fiyat dün mü vardı?

Evet , dün vardı bu %7 indirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmir35350

arkadaşlar english home da %50 indirim var.Ben bebeğin hemen hemen tüm nevresim ihtiyaçlarını çok uyguna aldım hem de kaliteli. Yün yorgan 40 + nevresim 27 + lastikli çarşaf 2 adet 12,5+12,5+ yastık kılıfı+3=95 -TL ye geldi. Kaz tüyü yastık da 20-TL di ilk aşamada lazım olmayacak diye almadım.

fiyatlarda bindirme var mı, yoksa sahici indirim mi?
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    Daha önceden bakmıştık zaten harbi %50 indirim.zaten piyasada 40-TL ye yün yorgan, 30-TL pamuk yorgan , 20-TL ye kaz tüyü yastık bulmak imkansız.Ama çeşit az ve yoğunluk çok fazla.
  • quote:

Daha önceden bakmıştık zaten harbi %50 indirim.zaten piyasada 40-TL ye yün yorgan, 30-TL pamuk yorgan , 20-TL ye kaz tüyü yastık bulmak imkansız.Ama çeşit az ve yoğunluk çok fazla.

eyvallah
    ürünleri inceliyorum ama stokların çoğu tükenmiş :(
    bir başka konuda ekstra %15 indirim kodu da paylaşılmıştı, kod şu: eh84paro
  • Geçenlerde A101 silikon bebek yorganı getirmişti o bile 25-TL mi neydi.
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    yakınınızda varsa mağazaya gidin çok fazla bayan vardı ama sağ olsun 1 tane mağaza görevlisi benimle çok ilgilendi (izmir konak pier). Ne istediysem gidip depodan bulup geldi.İnternet mağazasında tükendi yazan ürünleri bile.
  • internette gözükmeyen ama mağazada olan birçok ürün var .Kaz tüyü yorgan %90 gıdık tüyü idi fiyat 80 ne geldi.
    Dünden bu yana yağmaladık

Kaldı mı bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

Arkadaşlar biz de kısmetse ekim ayına bekliyoruz oğlumuzu. Yavaştan incelemeye başladım. Kesinlikle alınmalı dediğiniz ürünler nelerdir?
    Bebek arabasında da opel corsa c kasaya sığacak bir tavsiyede bulunursanız sevinirim. Ama yok "arabaya sığmaz ama iyidir" diyeceğiniz bir ürün varsa arka koltuğa da konabilir. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhaba,
    yaklaşık 5 ay önce doğum yapmış biri olarak, tecrübelerimi sizin aracılığınızla forum üyeleriyle paylaşayım.

Bebek kıyafeti olarak alttan çıt çıtlı uzun kollu-kısa kollu body ve ortadan çıtçıtlı tulumlar kullanacaksınız (bazı tulumlar tek bacağa doğru çıtçıtlı, onları giydirmek çok zor, niye üretiliyor onu da anlamış değilim). sırtta düğmesı olanlardan da kaçının.

Bez olarak prima kullandık, 3 numaraya geçtiğimizde huggies denedik ama hem kuru tutmadı ham de kakası taştı. Stoklamayın, bir paket alın devamını alırsınız bence.

unibaby yenidoğan ıslak mendil, hala kullanıyoruz, bundan stoklayabilirisniz ucuza bulursanız.

Alt açma bezi (bunu da stoklayabilirsiniz, biz büyük hastalar için alt açma bezlerinden alıyoruz, daha büyük oluyor)

Yenidoğan döneminde taşımak için anakucağı (bebek arabasına dahil olarak da alabilirsiniz, bu konu karışık, biz tercihimizi maclaren techno XTden yana yaptık, 170 derece yatabilen koltuğu olduğu için yenidoğan kullanımına da uygun ve hafif, anakucağını akrabamız hediye etti)

Beşik bence çok gerekli değil, yine akrabamızdan gelen beşiği 2.5 ay kullandık, sonra sığmadığı için park yatağa geçtik. Karyolası da var ama ne zaman geçeriz ona bilmiyoruz. Park yatak hem pratik, hem daha az yer kaplıyor.

Banyo için küvet ve file aldık, file kullanmakta zorlandık ama memnun olanlar da var. Bebeği yıkamak için doğal süngerlerden kullandık.

Burun temizliği için otribebe nazal aspiratör ve yedek uçları. Hala hemen hemen her gün kullanıyoruz.

Emzik kullanmadık, gerekirse alırısnız

biberon için dr browns aldık, başka kullanmadığımız için kıyaslama yapamıyorum

süt saklama kabı ya da poşeti (avent kaplarından aldık. biraz pahalı ama sonrasında da kullanıma uygun, lansinohun poşetlerinden de kullandım, onlar da gayet iyi)

2-3 battaniye şart, evinizin sıcaklığına göre kalınlığını tercih edersiniz. Nevresim takımına gerek yok, çarşaf yeterli. Hatta biz englishome un çift kişilik battal boy çarşafını alıp 3 çarşaf çıkarttık ondan

Bebek ağız bezi (müslin)bende yaklaşık 30 tane falan var, çok kusan bebeğimiz olduğu için çok kullandık. Zaten ucuz ama mermerşah diye bir kumaştan yapılıyor(adını yanlış hatırlamıyorsam, kumaşçılar biliyor zaten), alıp siz de dikebilirisniz. Bence uğraşmaya değmez

bebek çamaşır deterjanı (dalin sıvı deterjan aldık, stoklamayın, alerji yapabilir)

Isı-nem ölçer (weewell aldık memnunuz)

Ateşölçer (visiofocus alından ölçen aldık, başka ürünle kıyaslamadık ama sorun da yaşamadık. br de chicco nun koltukaltından ölçenini aldık)

Anne için emzirecekse avent göğüs kalkanını kesinlikle tavsiye ediyorum, kısa süre kullanacak ama çok faydasını görecek. Ayrıca Lansinoh göğüs pedi. Süt sağma makinesini sona bırakın bence, duruma göre manuel ya ta otomatik alırsınız. Biz önce hastaneden kiraladık, sonra lansinohun manuelini aldık.

Telsiz biizim çok işimize yaradı, eviniz küçükse gereksiz olabilir. Avent aldık, memnunuz.

Şampuan, vücut losyonu, yağı mustela aldık. Dermatolojik testleri inceleyen güvendiğim bir arkadaşımın tavsiyesiyle aldık, memnunuz.

pişik kremi sudocream aldık memnunuz.

Anne için hastanede kullacağı gecelik ya da pijama. Sezaryende pijama rahatsızlık verebiliyormuş. Normal doğumda farketmiyor.

Biraz lükse kaçsa da bence doğum fotoğrafçısı iyi oluyor, çünkü o telaşla hiç bir şey hatırlamıyorsunuz.

Bebek odası mobilyası alma işi size bağlı, ben uzun süre bizim odamızda yatırmayı düşündüğüm için şu an odası boş duruyor, gerek yokmuş diyorum. Biz Ankara Sitelerden tam oda aldık. Dolap ve şifonyeri kullanıyoruz ama boya kokusu 6 aydır çıkmadı gitti. Şimdiki aklım olsa, boya kokusuz karyola (mothercare-ikea gibi) ve yine ikeadan dolap alırdım. Onun da dezavantajı, ikea mobilyaları köşeli, bizim aldıklarımızın köşeleri yuvarlatılmış, bebek yürümeye başlayınca daha az risk taşıyor.

Oyuncakla ilk 2 ay pek ilgisi olmuyor, onu zamanla alırısnız, zaten ilk oyuncakları pahalı şeyler değil.

Aklıma gelenler bunlar, umarım birilerinin işine yarar.

Herkesin bebeğine sağlıklı huzurlu ömür diliyorum.
  • Güzel paylaşım için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz önce mail geldi h.içi alışveriş yapmıştım bu siteden. 150TL ve üzeri alışverişlerinizde 25TL indirim! 23 Nisana özel bu fırsatı kaçırmayın!www.minirome.com

• quote:

Orijinalden alıntı: murtaza

quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Bebek telsizi olarak ne kullanıyorsunuz? Tavsiye alabilir miyim?

http://www.e-bebek.com/weewell-wma420-dijital-bebek-telsizi-300-mt_WEE-WMA420
    bunu kullanıyoruz 165 tl %25 indirim demiş.

Dijital olan modellerden alın ses yokken ince de olsa bir ses gelebiliyor(hışırtı)

Weewell WMV812 arkadaşlar.
    Indirim döneminde 275 tl ye almıştım. Şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. Ev içinde iki üç duvarı rahat geçiyor. Balkonda filan gayet iyi zaten uyarılarıyla sizi yönlendiriyor.
    Bahçede daha denemedim ama ev içi kullanım başarılı.
    Anne ünitesi ince ve hafif.
    Şarj sorunu yok pili iki üç gün sorunsuz kullanılıyor.
    Zoom yapıyor ve gece görüşü başarılı.
    Kesin tavsiyemdir.

• Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    çok makbule geçti, çok teşekkürler.
  • quote:

yakınınızda varsa mağazaya gidin çok fazla bayan vardı ama sağ olsun 1 tane mağaza görevlisi benimle çok ilgilendi (izmir konak pier). Ne istediysem gidip depodan bulup geldi.İnternet mağazasında tükendi yazan ürünleri bile.

hocam haber verdiğiniz teşekkürler.. dün bir mağazasına giderek kampanyadan layıkıyla faydalandık sağ olun :)
  • ARKADAŞLAR BEBEK ARABASI LAZIM 6+ AYLIK BİZİM BEBEK
    ŞİMDİ BABY HOPE VARDI BU ÇOK UCUZA GELMİŞTİ AMA 2-3 SONRA HER TARAFINDAN SES GELİYOR.
    SAĞLAM VE AĞIR OLMAYAN BİR TAVSİYE (TRAVEL SYSTEM DEĞİL )
    AŞAĞI KESTİRDİM GÖZÜME KULLANAN VAR MI BUNLARDAN ?

Mamas & Papas Urbo Bug Navy
    Uppababy G Luxe Sebby
    BMW Buggy Navy
    Quix Honey Beiege
    ?
  • Haber icin tesekkurler. Bizde konak pier e gidip ayni magzada ne varsa sömürdük.

• ahbap ve cemocancem arkadaşlar umarın sağlıklı günlerde kullanırsınız ürünlerinizi.

Ben de englısh homa dan aldım nevresimleri girdim kemeraltına .Daha önce gözüme kestirdiğim model olan baby to go 8434 ü aldım.Mağazada ürünü denemeden alma hatasına düştüm.Eve geldiğimde ürünü kurmaya çalışırken orta kısmı bastırıyorum aşağıya iniyor fakat bir kaç sn sonra hop yukarı fırlıyor ve park yatak kapanarak devriliyor.Ürünü alıp tekrar mağazaya gittim , depodan başka bir ürün geldi.Açtık denedik, tamam kuruldu. Ben orta kısmı bir kaç kez kapatıp açmayı denedim , o da saldı kendini.Adam başka bir tane daha getirecekti ama yeter dedim.Çünkü ben bu ürüne güvenip bebeğimi yatıramam.İadeyi yapıp paramı geri aldım. Diyeceğim Park yatak alırken dikkatli olun, ben artık beşikte karar kıldım.
  • Merhabalar,

Kameralı bebek telsizi kullanan arkadaşlarımızın marka/model bilgisi ile yorumlarını rica edebilir miyim? Seçim yapmak üzereyim.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_351

Atesolcer ile ilgili tavsiyesi olan var mı?

Beurer FT70
    https://www.youtube.com/watch?v=Ru81G2m5mWg

Beurer FT90
    https://www.youtube.com/watch?v=D0St8LACxWI

Thermofocus 01500A3
    https://www.youtube.com/watch?v=B7bCaCG8xeE

Visio Focus
    https://www.youtube.com/watch?v=JdN1ndHUrnw

Exergen Ateşölçer TAT 2000C
    http://www.exergen.com/medical/TAT/tatconsumerpage.htm

Bu urunlerden kullanan var mı? Ozellikle exergen 2000c. Yurt dısından (amazon-ebay,...) alan var mı?

Visio Focus kullanıyoruz şiddetle tavsiye ederim. Eğr olur da bozulursa birebir yenisiyle değiştiriyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.