Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: burak001100 , burak001100 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.481
Cevap
1.421
Favori
2.591.753
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhalif13

quote:

Orijinalden alıntı: barissever

migeosta molfix 1 numara 44lü yenidoğan 15.50tl 2 numara 54lü 15.50tl
    sanalmarket 50/15 indirim veriyor. igaranti kartı olanlara 100/20 iade var.
    toplamda 100tl de 35tl indirim alabilirsiniz. Ayrıca ilgili güne göre 50tl üzeri alışverişlerde 30tl
    civarındaki ürünleri 5 ile 9tl gibi (bugün 4Lt komiliyağ 7tl) fiyatlara alabiliyorsunuz.

sanalmarket 50/15 için PM yardımcı olabilirim.

A101 lerde de kampanya var aynı fiyat.

15.50 değilmi hocam A101 de ?

Bu arada sanalmarket puanı nasıl kazanılıyor ??
  • Molfix. A101'de 15,50 bazılarında 13,50 idi. Sanalmarket migros un. Bir üyelik açın. Birinciden ikinci üyeliğinize davet yollayın. İkinci üyeliğinizle 50 Tl üstü alışveriş yapın. İki üyeliğinizle de 15 + 15 30 lira puan kazanın.
  • entryca3587 kullanıcısına yanıt
    yok yeni doğan bebeğe uygun değilmiş yok kasası diğerlerine göre sağlam değilmiş. Eşimin aklını çeldi yoksa ben yine onu alacaktım. Bu aldığım baston değil. çocuk 2 yaşını geçince bakalım ne yapacağız.
  • Baby sling ikinci el ariyorm..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oğlumuz 5.5 aylık yürüteç almayı düşünüyoruz. hangi modelleri tavsiye edersiniz? Azami 150 TL civarı....
  • arkadaşlar 3 aylık oğlumuz için bebek arabası bakıyoruz bütçemiz 300-400 arası tavsiyeleriniz nedir?
  • Arkadaşlar bugün carrefourda gördüm tüm bebek bakım ürünlerinde (bez ve ıslak mendil hariç) %50 indirim var.kızımdan dolayı takip ettiğim fiyatlar.dolayısıyla tüm ürünler net %50 indirimli.

Misal;

nivea pişik kremi normalde 20 tl (en uygun 18 tl) carreforda 10.45tl
    unibaby göğüs pedi 12 tl (en uygun 10.5 tl) carrefourda 6 tl
    nivea baby şampuan büyük boy normalde 15 tl carrefourda 7.5 tl

daha bir sürü ürün var arkadaşlar.şampuan krem sabun vs ihtiyacı olanlar kaçırmasın.yarın son gün yalnız
  • neyro61 kullanıcısına yanıt
    mesajınızı görünce cevap vereyim dedim. geçen sene bu zamanlar chicco liteway plus aldık ve şu an oğlum 9 aylık. hala oto koltuğu olarak da kullanılabilen ana kucağımsı parçayı arabaya monte edip o şekilde gezdiriyoruz. arada arabanın alt kısmını açıp ileride kullanacağı kısımda pratik de yaptırıyoruz. çok güzel ve kullanışlı bir araba. 9 aydır gayet güzel kullanıyorum ve bagajda az yer kaplıyor. tek sıkıntısı tekerlekleri çok büyük olmadığı için sarsıntı fazla oluyor. bu durumda oğlumun çabuk uyumasını sağlıyor.
  • http://m.n11.com/mcrae-mc-815t-triple-jogger-travel-set-3-tekerlekli-bebek-arabasi-P35541522 böyle bir araba var arkadaşlar, alma arefesindeyim, bir de sizlerin fikrini alayim dedim.Ne dersiniz

• e-bebek şubat %28 indirimi başladı arkadaşlar.

bugun prima premium aylık paketler 49,90

joie mimzy mama sandalyesi 179,28 (1 ay kadar önce 220 tlye almıştım . 20 tl çekle)

inşallah gerçek %28 olur. önce bindirim sonra indirim yapmazlar 1 ay boyunca
  • quote:

Orijinalden alıntı: faldov

Oğlumuz 5.5 aylık yürüteç almayı düşünüyoruz. hangi modelleri tavsiye edersiniz? Azami 150 TL civarı....

Çok para vermenize gerek yok bence. 150 yüksek bir rakam.
    Biz bir yakınımızdan almıştık ama arkadaşım linkteki üründen aldı. Gayet başarılı ve parasının hakkını veren bir ürün.
    http://www.n11.com/esaras-mavi-renk-yurutec-robot-luks-model-muzikli-yayli-P35976387

• quote:

Orijinalden alıntı: gloom4u

e-bebek şubat %28 indirimi başladı arkadaşlar.

bugun prima premium aylık paketler 49,90

joie mimzy mama sandalyesi 179,28 (1 ay kadar önce 220 tlye almıştım . 20 tl çekle)

inşallah gerçek %28 olur. önce bindirim sonra indirim yapmazlar 1 ay boyunca

Bende geçen ay 20tl indirimle 229 tlye almıştım mama sandalyesini.
    Fiyat gerçekten müthiş.
    Mama sandalyesi alacaklar hiç tereddüt etmeden joie mimzy mama sandalyesini alabilirler.
  • Arkadaşlar sizce ebebekteki indirimler hali hazırda ürünlerde geçerli olan indirimlerle birleşecek mi? Takip ettiğim üründe zaten %30lık indirim var, bu iptal olup şimdi günü geldiğinde %28 lik mi yapacaklar yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoMMeS -- 1 Şubat 2015; 6:02:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faldov

Oğlumuz 5.5 aylık yürüteç almayı düşünüyoruz. hangi modelleri tavsiye edersiniz? Azami 150 TL civarı....

Chicco alabilirsiniz plastigi kalin saglam piyasada 60-70 tlye satilanlar hafif kalitesiz ve cocuk dusebiliyor,
    Ilk cocugunda basit bisey vardi cokkez dustu,ikincisindeki chiccoydu ve cicuk hic dusmedi,ama soyle bisey var agir urun olduguna sanki cocuk rahat suremiyor tabi birde bunda zemin faktorude var,halilardan dikayi rahat ilerlemiyor ama bu zaten yuruteclerin hepsini kapsiyor,

• Murat006 kullanıcısına yanıt
    Mesaj geldi baktım fakat detayları okuyamadım yoldayim. bebek bezi almayı düşünüyordum zaten, bu indirim ile yeni üyelik gibi indirimler birleşiyor mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: ctrl x

http://m.n11.com/mcrae-mc-815t-triple-jogger-travel-set-3-tekerlekli-bebek-arabasi-P35541522 böyle bir araba var arkadaşlar, alma arefesindeyim, bir de sizlerin fikrini alayim dedim.Ne dersiniz

bende sadece bebek arabası var.fiyat performans ürünü.3 tekerlekli olması manevra kabiliyetini artırıyor,çift yönlü olmaması haricinde tüm özellikler mevcut.ayrıca tamamen türk malı.tavsiye ederim.n11'in kampanyasından geçen ay 157 tl'ye almıştım.(sadece arabayı)

• quote:

Orijinalden alıntı: ABAlı

quote:

http://m.n11.com/mcrae-mc-815t-triple-jogger-travel-set-3-tekerlekli-bebek-arabasi-P35541522 böyle bir araba var arkadaşlar, alma arefesindeyim, bir de sizlerin fikrini alayim dedim.Ne dersiniz

bende sadece bebek arabası var.fiyat performans ürünü.3 tekerlekli olması manevra kabiliyetini artırıyor,çift yönlü olmaması haricinde tüm özellikler mevcut.ayrıca tamamen türk malı.tavsiye ederim.n11'in kampanyasından geçen ay 157 tl'ye almıştım.(sadece arabayı)

Cevabınız için teşekkürler. Daha bebegimiz doğmadı. Puset çok lazim oluyor diye duyduk, Ondan pusetli alalim diye düşünüyoruz. Puset olmadan zor olmuyor mu bebeği taşımak. Şu an tek araba 210 tl gibi bi şey.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ABAlı

quote:

Cevabınız için teşekkürler. Daha bebegimiz doğmadı. Puset çok lazim oluyor diye duyduk, Ondan pusetli alalim diye düşünüyoruz. Puset olmadan zor olmuyor mu bebeği taşımak. Şu an tek araba 210 tl gibi bi şey.

Bir de çok uyguna almışsınız, nasil bi kampanyaydi böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Mesaj geldi baktım fakat detayları okuyamadım yoldayim. bebek bezi almayı düşünüyordum zaten, bu indirim ile yeni üyelik gibi indirimler birleşiyor mu acaba

Birlesiyormu tam emin degilim. Magazaya gidip bakmak gerekir. Ayrica indirim sadece belli urunlerde.
    Ebebek her subat ayinda yapiyor bu indirimi.
    Hergün farkli urunlerde indirimi var.

• E bebekte prima premium care aylık paketler 50 lira. Bu fiyata kaçmaz arkadaşlar haberiniz olsun. Sadece bugüne özel.

• 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.