Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.465
Cevap
1.421
Favori
2.590.567
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilkmat40

Arkadaşlar merhaba,eşim bugün taburcu oldu..Babalığın ilk günü güzel geçti.Oğlumla cok güzel zaman geçirdik.Daha doğrusu o uyudu uyandı mamasını yedi ,gazını çıkardık,altı değişti tekrar uyudu..:))
    Bilmiyorum güzel bir duygu,allah herkese nasıp etsin bu duyguyu.
    Gelelim eşime,eşimin ağrıları devam ediyor.Belden uyuşturup sezeryan yaptılar.Bugün evimize geldik.Ama ağrıları var.Size tavsiyem sonuna kadar normal doğumu deneyin.Süt gelmedi.Yarın umarım gelir..
    Durum böyle..Görüşmek üzere..

Oncelikle gozunuz aydin. Allah anali babali buyutsun. Bizim kizimizda 17 Aralik 2014 te sezeryan dogum ile dunyaya geldi. Kilosu 4 kilonun uzerinde oldugu icin dr normal dogumu tercih etmedi. Bizde sezeryan dogum olsun istedik. Allah a cok sukur esim ve bebegim iyi. Ilk gun sut gelmedi ve mama verdiler hastanede. Ertesi gun taburcu olduk ve sut sagma makinasi kiraladim. Cok şükür makina sayesinde sut geldi. Bugun 5. Gun. Hem annesini emiyor hemde makinadan da sut sagiyoruz. O yuzden endiselenmeyin derim. Benim de ilk 2 gun aklim yerinde degildi. Ya sut gelmezse falan diye. Ama cok sukur bi sikinti olmadi. Bence sut sagma makinasini denemenizi tavsiye ederim. Hem makina annenin sut kanallarini da acmaya yardimci oluyor. 2. ve 3. gunde 20 ml sut alirken simdi cok sukur 50-80 ml sut aliyoruz makina ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Süt gelir hocam .Stres yapmasın ,ılık su ile duş alsın.Sık sık emzirmeye çalışsın.Birde Humana Still Tea var.
  • arkadaşlar benim kızım da 37 haftalık falan oldu. ultrasonda 2,5 kilo civarı gözükmüş. bana kilosu baya az geldi(özellikle buradaki doğum kilolarına göre). normal doğum süresine kadar kaç kiloya ulaşır acaba. kilosunun az olması artı mıdır eksi midir. aynı tecrübeyi yaşayan arkadaşlar da varsa yorum bekliyorum
  • bu tip bilgileri doktor verir kac kilo ve boyuna oranı tam olarak ultrasinda belli olmaz benim eşim 43 kilo hamile kaldi 54 kilo doğurdu 2.90 erkek doğdu simdi 7.5 kilo 5 aylik,bu kilo bilgisi doktor kontrolünde ve bilgisinde olur
    allah sağlık versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayastefanos2007 -- 22 Aralık 2014; 0:02:42 >
  • Han_zade, omron yada beurer demişti. ben de tercihimi beurer FT70'den yana kullandım. hem alından hem kulaktan ölçüyor.
    Ten sıcaklığı dış etkenler sebebi ile yanıltıcı olabileceğini düşünerek bu modeli seçmiştik.

http://www.beurershop.com/index.php?route=product/product&path=31&product_id=90
  • jacktheblack J kullanıcısına yanıt
    Mobilyalarnın boyutları gibi bir derdiniz varsa fabrikasyon üretimi yerleri tavsiye etmem.
    Ailecek karabağlar kardeşler mobilya'dan 3.kez alışveriş yaptık. Yine mahçup etmedi. İstediğimiz boyutlarda üretim yaptılar, odada yer olmadığı için tüm seti almak zorunda da kalmadık. Hemen yanında bir mağaza vardı, biraz daha pahalıydı ama onun da ürünleri başarılıydı.
  • GonzalFX7 G kullanıcısına yanıt
    hocam teşekkür ederim iyi dilekleriniz için..sizinde gözünüz aydın..allah sağlıkla sıhhatle bütmeyi nasip etsin..

Arkadaşlar acil şekilde spot aydınlatma tarzı bir ürün lazım..bebeğin gözünü alıyor tavandaki ışık rahatsı oluyor...

http://www.hepsiburada.com/liste/pelsan-ayakli-halojen-projektor-2500w/productDetails.aspx?productId=hrpel53211190&categoryId=13006546&SKU=HRPEL53211190

bunu buldum...var mı daha iyi birşey?acil yardımm..

• gittigidiyorda premium care 2 beden 0.44kr
    iyi midir arkadaşlar?
  • quote:

hocam teşekkür ederim iyi dilekleriniz için..sizinde gözünüz aydın..allah sağlıkla sıhhatle bütmeyi nasip etsin..

Arkadaşlar acil şekilde spot aydınlatma tarzı bir ürün lazım..bebeğin gözünü alıyor tavandaki ışık rahatsı oluyor...

http://www.hepsiburada.com/liste/pelsan-ayakli-halojen-projektor-2500w/productDetails.aspx?productId=hrpel53211190&categoryId=13006546&SKU=HRPEL53211190

Hocam naptin sen o koydugun linkteki projektör.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ramses-59 kullanıcısına yanıt
    :DDD hocam ben neyaptıgımı biliyormuyum sence?yaw bu sıpa geceleri uyanıyor ışığa bakamıyor duvara yansıyan bir ışık lazım lambader gibi bişey ama bulamamdım..yok mu forumda kullanan arkadaş..?
  • quote:

:DDD hocam ben neyaptıgımı biliyormuyum sence?yaw bu sıpa geceleri uyanıyor ışığa bakamıyor duvara yansıyan bir ışık lazım lambader gibi bişey ama bulamamdım..yok mu forumda kullanan arkadaş..?

aynı derdi az çok yaşadım benim de 2.5 aylık oğlum var ve avizdeki ışık çok rahatsız ediyor gerçekten. şunu yaptım; benim tv'im duvara asılı halde duruyor, tv nin arkasına beyaz led şerit döşedim dört tarafına 12v 2a adaptörle çalıştıyorum akşamlar çok rahat gözü hiç yormayan ve gazete dahi okuyabileğin aydınlık sağlıyor. Siz de buna benzer birşey yapabilirsiniz
  • ilkmat40 kullanıcısına yanıt
    http://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/aydinlatma/yer-lambalari/00110640/lersta-yer-ve-okuma-lambasi.aspx

http://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/aydinlatma/yer-lambalari.aspx

linktekileri inceleyin isterseniz.İlk linktekinin yönünü istediğiniz tarafa çevirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi historical2012 -- 22 Aralık 2014; 1:45:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ramses-59

quote:

Hocam naptin sen o koydugun linkteki projektör.

yanlış link ekledi herhalde

• Arkadaşlar Merhaba,

Kanguru almayı planlıyoruz Oğlum 3 aylık, 7 kilo. Uzun zaman kullanabileceğimiz kaliteli ve ucuz kanguru tavsiyeleriniz nelerdir?

• quote:

Orijinalden alıntı: nyy

arkadaşlar hatırlarsanız 2 ay önce trendyoldan 72tl ye 32li unibaby ıslak mendil almıştık ama tedarik edilemediği için hediye şampuanlar gelmemişti. bir kaç yazışmadan sonra 50tl altlimitli 20tl hediye çaki vermişlerdi, bugün o şampuanı yollamışlar. şimdi düşünüp duruyorum, acaba tedarikçi ile trendyol birbirinden habersiz olduğundanmı böyle yaptılar yoksa müşteri memmuniyeti için mi. off kendimi haksız kazanç elde etmiş gibi hissettim:(

hocam gelen şampuanlar yenidoğan mı? son kullanma tarihlerine baktınız mı?
  • wollex new york ve casual cadillac arasında kaldım. bu markaların ana kucakları isofix li araçlara sabitlenebiliyor mu, yoksa kemerle mi bağlayacağız?
  • Biz Casual Cadillac kullanıyoruz.
    Hem hafiflik hem de pratik olması açısından tavsiye ederim. Diğer marka ve modeli bilmiyorum ancak.
  • sp@wn kullanıcısına yanıt
    Boba 4G

http://www.tuniko.com/Ergonomik-Kangurular,LA_210-2.html/Boba-Bebek-Tasiyici,PR-661.html/soho

biz bundan aldık ibs fuarda. tavsiye eden çok kişi var.

iç kısmındaki özel parça ile yeni doğan bebeklerde de kullanımı uygun. Ancak ekonomik durumunuz müsait ise bunun öncesinde wrap sling alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyro61 -- 22 Aralık 2014; 14:03:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar allahın izniyle 15 gün önce bir kızımız oldu bebek arabası ve ana kucağı almam gerekiyor tavsiyeniz ne olur fiyat olarak üst sınır 500 .
  • MYKIL M kullanıcısına yanıt
    Kulak içi ve koltuk altı ateş ölçerleri pek tavsiye etmiyorum. Nedeni bebeğin huysuzluk yapması doğru düzgün ölçtürmemesi. Aslında en iyisi koltuk altı ölçerler, ancak bebek hasta iken zaten ayrı bir huysuzluğu oluyor. Bu durumda koltuk altında ölçüm yaptırmıyor. Ben gittiğimiz hastanede aşağıdaki ürünü gördüm ve ondan aldım. Yanlış ölçüme rastlamadım. Dıt sesine kızım o kadar alıştıki hadi dıt yapalım dediğimde hiç huysuzluk yapmadan duruyor.
    http://www.teknosa.com/urunler/120250104/medishop-mesitas-dt-8806-kizilotesi-alindan-ates-o

• 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.