Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.464
Cevap
1.421
Favori
2.590.333
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar şu bebek arabası nasıl kullanan oldu mu hiç n11 de 50 tl hediye çekim varken alayım diyorum
    http://www.n11.com/kraft-elite-bebek-arabasi-kirmizi-P24842091
  • quote:

Orijinalden alıntı: wéndigo

arkadaşlar şu bebek arabası nasıl kullanan oldu mu hiç n11 de 50 tl hediye çekim varken alayım diyorum
    http://www.n11.com/kraft-elite-bebek-arabasi-kirmizi-P24842091

benim bir tanıdığım yenilerde aynı modelin beneto markasını aldı çok memnun
  • Arkadaşlar yürüteç almayı düşünüyorum ama kararsızım sallanan tiplerden alsam daha mantıklı geliyor yükseklik ayarıda var doğru değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: white35

Ben oyun parkına o kadar para vermeye karşıyım açıkçası.. Sonuçta en fazla kullanacağı 1 yıl...

Bebeğim için BURADA Kİ yeni doğan paketinden aldım aynı şekilde park yatakta 100 TL lik olanından.. Geldi kurdum gayet şık ve güzel.. Yorumları da okudum bir şikayet yok..

Bebek odasını da coplambbooo mu ne var :) Oradan 1.650 ye aldım.. Her ay bir odayı indirime sokuyorlar.. Başka yerler 4 - 5 bin TL istediler..

Yazıktır günahtır yahu.. Ha diyebilirsiniz ki 4000 - 5000 TL olanlar sağlıklıdır.. Garantisi var mı? Hayır..

Bu caplombaa en azından TR çağında bir firma..

Yorumları okudum da eskilerin dediğini diyeceğim bebeğin yediği helal giydiği haramdır...

1650 tl'ye nasıl aldınız anlamadım.Söylediğiniz fiyata karyolaları var sadece.Bende haftasonu çilek'den safari modelini aldım uzuyan karyola ve 3 kapılı dolabını.

• wollex bu arabadan daha iyi bence.hepsiburada tam ben aldıktan sonra nispet yapar gibi indirim yapmıştı wollex te alamadığım için üzülmüştüm daha sonra saraçhaneden drago diye daha önce duymadığım bir marka aldım.ilk defa dün kullandım ve çok hoşuma gitti.
  • Stanislav Petrov kullanıcısına yanıt
    wollex bu arabadan daha iyi bence.hepsiburada tam ben aldıktan sonra nispet yapar gibi indirim yapmıştı wollex te alamadığım için üzülmüştüm daha sonra saraçhaneden drago diye daha önce duymadığım bir marka aldım.ilk defa dün kullandım ve çok hoşuma gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: no_Antijen

Arkadaşlar yürüteç almayı düşünüyorum ama kararsızım sallanan tiplerden alsam daha mantıklı geliyor yükseklik ayarıda var doğru değilmi?

hocam bu konuda yazan arkadaşlarca genel olarak yürütece karşıyız :) yürütecin zararlı olduğu konusunda ciddi kaygılar olması, bu konuda doktorların da olumsuz yorumları olması nedeniyle böyle bir kanımız mevcut. genelde de sizin gibi tavsiye isteyen arkadaşlara çok tavsiyede bulunulamıyor.. ama belki kullanan vardır.. google amcaya yürütecin zararları diye bir sorun öncelikle isterseniz.. veya doktorunuza danışın, o sizi daha iyi yönlendirecektir..
  • 1 ay kadar sonra yiğenim (erkek) 1 yaşına basacak hediye olarak ne alsam güzel olur ? 3 tekerli bisiklet ya da akülü araba için erken mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: entryca3587

quote:

Orijinalden alıntı: white35

Ben oyun parkına o kadar para vermeye karşıyım açıkçası.. Sonuçta en fazla kullanacağı 1 yıl...

Bebeğim için BURADA Kİ yeni doğan paketinden aldım aynı şekilde park yatakta 100 TL lik olanından.. Geldi kurdum gayet şık ve güzel.. Yorumları da okudum bir şikayet yok..

Bebek odasını da coplambbooo mu ne var :) Oradan 1.650 ye aldım.. Her ay bir odayı indirime sokuyorlar.. Başka yerler 4 - 5 bin TL istediler..

Yazıktır günahtır yahu.. Ha diyebilirsiniz ki 4000 - 5000 TL olanlar sağlıklıdır.. Garantisi var mı? Hayır..

Bu caplombaa en azından TR çağında bir firma..

Yorumları okudum da eskilerin dediğini diyeceğim bebeğin yediği helal giydiği haramdır...

1650 tl'ye nasıl aldınız anlamadım.Söylediğiniz fiyata karyolaları var sadece.Bende haftasonu çilek'den safari modelini aldım uzuyan karyola ve 3 kapılı dolabını.

caplombaa da her ay 2 oda kampanyaya giriyormuş.. Ya da en azından biz gittiğimizde öyleydi öyle söylediler.. Ama gitmeden sitelerinden bakmıştım bana da pahalı geldi diye hatırlıyorum..

Ancak orada ciddi indirim yaptılar.. Orman conceptli olanı tek çekim 1650 TL ye aldım..

• 3 tanesi 4.95 TL BİM in ıslak mendilini kullanıyoruz çokta memnunuz, mutlaka deneyin jenny willy gibi birşeydi.
  • Benim gibi trendyolun Unı Baby yeni doğan kampanyasına yetişemeyenler için anne lütfen de 30lu paket 118.90. 150 tl uzerine 25 liralık kupon (vfg25) alışveriş anında kullanılıyor, avatajixten 6,7 tl karta verdiği bonuslar ve 6tl civarında da annelutfen puanı derken adedini 2.7 civarına mal ettim.
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    yürüteçler yerine artık ilk adım arabalarını öneriyorlar

http://www.akakce.com/yurutec/en-ucuz-kraft-oyuncakli-ilk-adim-arabasi-fiyati,1165383.html
  • ilgilenen varsa elimde Prima Islak Havlu Hassas Ciltler İçin var 14 paket. kocaelideyim. gölcük izmit başiskele hatta 25 ekim için körfez ve derinceye elden teslim edebilirim. 25tl geçiyor aklımdan.ilgilenen ilk arkadasa verebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

yürüteçler yerine artık ilk adım arabalarını öneriyorlar

http://www.akakce.com/yurutec/en-ucuz-kraft-oyuncakli-ilk-adim-arabasi-fiyati,1165383.html

bebeğim 6 aylık bunu kullanamaz ayakta durmayı çok seviyor o yüzden yürüteç düşündüm yani doktora da danışmadım işin gerçeği

• Bebe confort streety travel sistem kullanan var mı ya da bilgi sahibi olan. Tavsiye edermisiniz? Kullanışlı mıdır? İstanbulda en uygun bebek arabasını nereden alabilirim? Havuzluhan diyorlar ancak henüz gitme imkanım olmadı. Gidenler veya yer önerisinde bulabilecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soonkaya

1 ay kadar sonra yiğenim (erkek) 1 yaşına basacak hediye olarak ne alsam güzel olur ? 3 tekerli bisiklet ya da akülü araba için erken mi ?

Daha erken. Ilgisini çekebilecek ışıklı birşeyler alabilirsiniz. Masal anlatan ayı. Dans eden at gibi. Sesli ve ışıklı oyucaklarda olabilir. Ben yerinizde olsam iade fisli kaliteli kıyafetler alırdım. Her zaman lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fat_old_sun F kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler herkes kıyafet alacağını tahmin ettiğim için kıyafet işine girmiyorum. Ayrıca başka şehirde yaşadığım için sürekli göremiyorum almışken güzel ve uzun zaman kullanacağı bir hediye almak istiyorum o yüzden bisiklet/araba düşündüm ancak sesli ve ışıklı oyuncakta alınabilir.
  • Casual Cadillac Travel Sistem Bebek Arabası almayı düşünen arkadaşlar size bir sorum var

malum N11 in tık hızında indirimi ile çek aldık bu çeklerden biride 1500 Tl üzeri için 200 Tl indirim çeki.

Şimdi bu araba 779 Tl biz sepeti herhangi bir ürünle 1500 Tl tamamlayıp 200 Tl indirim yaptırsak.

Sonra o 1500 e tamamlamak içi aldığımız ürünü iptal etsek bebek arabası 670 tl civarlarına gelecek nasıl fikir alınır mı bu fiyata ???
  • O zaman da aldığın indirim 100 lira civarına dusuyor ... aldığın ürüne fiyatıyla orantılı olarak indirimi paylastiriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimde trendyol dan aldığım unibaby mendillerle şampuan gelmedi siz söyleyince hatırladım, yazayım bakalım ne diyecekler..
  • 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.