Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.443
Cevap
1.420
Favori
2.589.383
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bebek için amazon.com'dan ip kamera alıyorum arkadaşlar.

kargo dahil 48$'a geliyor.

D-Link DCS-931L

• maxMESA M kullanıcısına yanıt
    Bende ip kamera almayı dusunuyorum foscam marka s,z bu modelı arastırdınız mı? ve nasıl getırteceksınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah
    Uni baby acil ihtiyaç olmuştu bizde, annelütfenden sipariş ettik, gecikince onu iptal edip hızlıaldan birtakım indirimlerle 36 paket aldık. Sonra bir de trendyol efsane kampanya yapınca 36 paket de oradan aldık
    Evde epey ıslak mendi oldu

Bu Huggies de şu anda ilgimi çekiyor ama evde ıslak mendil patlaması yaşanabilir

Bu arada Trendyol siparişlerimizde gelmeyen şampuanlarla ilgili siteden bir geri dönüş alan var mı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

Bende ip kamera almayı dusunuyorum foscam marka s,z bu modelı arastırdınız mı? ve nasıl getırteceksınız?

foscam markasını araştırdım ancak beğenmedim.

amazon.com'da bu ürüne 2000 küsür tane yorum gelmişti bayağı bir yorum okudum. tr'de fiyatlarını araştırdım 200-250 lira istiyorlar.

eve kadar yolluyor amazon postayla.
    Ben foscam almaya calsıtıgımda 166 tl ye gelıyor sizin bu ürün ne kadar gelıyor sıze ayrıca ınternet uzerınden ızlenme olanagı var mı?

• quote:

Ben foscam almaya calsıtıgımda 166 tl ye gelıyor sizin bu ürün ne kadar gelıyor sıze ayrıca ınternet uzerınden ızlenme olanagı var mı?

wi-fi'den bağlanıyor.

117 tl falan gösterdi amazon. ama karttan o an ne kadar çekilecek bilmiyorum kura göre değişir.

http://www.dlink.com.tr/tr/products/1433/1806_b.html

internetten izleniyor tabi. ayrıca ses ve hareket sensörü var. bir hareket olursa mail atıyor

ayrıca iphone ya da android için uygulaması var.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dlink.mydlink

cepten izleyebiliyorsun.

Benim söylediğim foscam için 47 TL kargo alıyor 166 ya geliyor dlink benimde aklıma yattı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benim söylediğim foscam için 47 TL kargo alıyor 166 ya geliyor dlink benimde aklıma yattı

ben siparişi geçtim bakalım ödemesi nasıl olacak tam anlamadım kart numarası falan girdim ama cv2 kodunu sormadı. onay maili attılar. sonra parayı çekecekler sanırım.

beğenmezsem en olmadı satarım gider
  • Bence güzel cihaz iyi yaptın almakta. Bebeğinizin mi izleyeceksiniz.

• quote:

Bence güzel cihaz iyi yaptın almakta. Bebeğinizin mi izleyeceksiniz.

evet. 2 ay sonra bir bebek olacak inşallah.

onu işyerimden izlemek ya da evde yatarken takip etme amaçlı kullanacağım.
    maşallah bizde subat ortasında bekliyoruz. hayırlısıyla inşallah kucagınıza alırsınız.

• quote:

maşallah bizde subat ortasında bekliyoruz. hayırlısıyla inşallah kucagınıza alırsınız.

inşallah bakalım. hepimiz için hayırlısı olsun.
  • Akıllı telefonu olanlar için çok güzel bir uygulama var. Google playden ya da İos'dan ilk6yıl yazıp aratın. Çocuk yetiştirmekle ilgili güzel bilgiler paylaşıyor, veriyor.

• arkadaşlar oto koltuğu için özellikle koala innova veya koala ino plus modelleri için veya bu ürünler ile aynı kalite de başka hangi koltuklar var, şu anda fırsat ürünü olan tavsiye edebileceğiniz ürün var mı? bütçemiz maalesef kısıtlı 300 lira gibi
  • Yükledim. Henüz çözemedim ama hoş bir programa benziyor.
  • Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    bir vakıf neden benım fotograflarıma, hesaplarıma, kablosuz ag bılgılerıme erısmek ıstesın var mı acıklaması

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilcc -- 22 Ekim 2014; 19:28:41 >
  • Philips Avenit Göğüs pompası alan, kullanan(eşi), var mı ?

Fiyat olarak n11 deki kampanyadan 175 liraya aldım bugün. Hanım araştırmış, fiyat uygun hemen al dedi. Bende aldım. Varmı ürün veya göğüs pompası ile bilgisi olan ?
  • By_EKReM kullanıcısına yanıt
    ben 249'a mağazadan aldım 1 ay önce, acildi bizim yoksa ben de oradan alacaktım. valla çok memnunuz bizimki kuvözde idi, her gün götürdü hanım. piyasada madela, kraft vs. var ama biz philips'ten çok memnun kaldık. kesinlikle ihtiyaçsa manuel falan alma, otomatik natural yazan avent ürününden alın.
  • arkadaşlar kısmetse kasım 15 gbi doğum var.hangi bezlerden kçar paket stoklayayım ve en ucuz nerde bulacağım siz genelde nerelerden temin ediyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.