Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
38.480
Cevap
1.421
Favori
2.591.644
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mpolat35

quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

quote:

Orijinalden alıntı: Tamarak

quote:

Orijinalden alıntı: Ablay

quote:

Orijinalden alıntı: goqmen

bebek arabası arıyoruz ama nasıl bir şey alacağız henüz karar veremedik :/

İlk tercihiniz Arabanın bagajına rahat sığacak bir model olsun.

Kesinlikle katılıyorum. Chicco liteway plus aldık ama hatchback arabamın bagajına zar zor sığıyor. Daha doğrusu bebek arabasını koyunca bagajda yer kalmıyor pek. bebekli ailelere sedan araba şartmış bunu öğrendim, geç oldu malesef. Yada Gerçekten katlanınca çok az yer kaplayan, katlayıp açması kolay ve hafif bir araba seçilmeli.

Arkadaşlar burada sürekli yazıyorum. Peugeot 308 HB aracım var ve Casual Cadillac Travel sistem bebek arabasını çok rahat sığdırıyorum. Hatta yanına bir büyük valiz sığıyor. Üstüne de 2-3 ufak torba, çanta koyabiliyorum. Hatta tekerleklerini sökerek dik konumda koyduğumda iki valizi rahatlıkla alıyor. Hem hafif(7.5kg) hem az yer kaplıyor. Araba almadan önce muhakkak bu ürüne bakın. Marka diye bazı chicco ürünleri çok konuşuluyor ama daha geçen gün bir arkadaş sormuştu burada arabanın boş ağırlığı 12kg dı Yeri gelecek bebekle birlikte arabayı kaldırıp, kaldırım atlatacaksınız. Maalesef memlekette bırakın bebekli aileleri düşünmeyi engelli kardeşlerimizi düşünmediklerini bebek sahibi olunca daha çok anladım. Geçen gün biraz dışarı çıkalım dedikte, çoğu yerde arabayı kaldırmam gerekti.İşte bu noktada arabanın hafifliği çok önemli.

Bende dün sipariş verdim Kraft Nova Travel Puseti fakat bagaj meselesi aklımı kurcalıyor.

Ürün bu https://www.joker.com.tr/urun/kraft-nova-travel-puset-kahverengi-1910

Arabam sedan yaklaşık 430 litre bagajı var. Sizce bir sıkıntı yaşarmıyım ilerde? Hanım Quinny bebek arabası + maxi cosi ile birlikte olan takımı çok beğenmişti. Onun fiyatı kampanyada 1.070 tl idi. Bu modeli 400 tl ye geldi. Siz hangisini tercih ederdiniz? Aradaki fark 200 tl gibi birşey olsa düşünmeden Quinny'i alırdım fakat 2.5 kat fiyat farkı olunca hala karar veremedim.

Açıkcası iki ürünü de incelemedim. Bu nova modelini bacanak 800 tlye almıştı 2-3 hafta önce :) Fiyat uygun ama ağırlık ve katlandığındaki ölçülerini bilemiyorum. Bilemediğim konuda bir şey demem yanlış olur.

Edit: şimdi Nova modeli için şöyle bir açıklama buldum.

•Ağırlık: 11,20 kg Ciddi anlamda çok fazla geldi.

Ebatları:
    Açık halde: 94 x 56 x 111 cm
    Kapalı halde: 91 x 51 x 56 cm

Bu ölçülere göre bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOXIN -- 26 Ağustos 2014; 12:21:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sağolun hocam ben diğer modellerinde kapandığındaki boyutlarına falan bir bakayım. İzlediğim videoda kapanınca çok kaba duruyordu sanki ondan şüpheye düştüm. Fiyatı gayet uygun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpolat35 -- 26 Ağustos 2014; 13:16:00 >
  • Arkadaslar, esinizin agirlik kaldirabilme sinirlarini bilemem ama alacaginiz bebek arabasinin agirliginin 7-8 kgmi cok gecmemesine ozen gosterin. Hepimiz buyuk bebek arabalarini gorup begeniyoruz ama, arabanin agirligi 10 kg civarinda olsa ve bebek agirligi 6-8 kg olsa, sepete koyacaklariniz ve bebek cantasi ile beraber 20 kglik bir agirliga ulasabilirsiniz ki Istanbul icin bu cok yorucu ve sikintili bir agirlik. Malesef kaldirimlar ve yollar duzgun olmadigi icin surekli on tekerlekleri kaldirma, merdiven inip cikarken yeri gelince arabayi bebek ve sepettekiler ile beraber tamamen havaya kaldirma durumlarinda insani ciddi olarak yoruyor. Guzel bir haftasonu gezintisi, sikintili ve yorucu bir kabusa donusebilir.
    Yakin bir arkadasimin bizden birkac ay buyuk bebegi ve donanimli buyuk bir bebek arabalari var. Gecen kalamista gezerken kaldirim onarimina denk geldik ve bebek arabalarini cocuk icerisindeyken bir kac defa 20 saniyelik periyodlarda tasidik. Sicakta acayip yorucu birseydi ve bir anne tek basina orada olsa cocugu yola cikarmadan nasil gecerdi bilemiyorum.

• arkadaşlar e-bebek 100 tl üzeri %10 indirim çeki var yarın son vaktim olmadığı için buraya yazıyorum kim kullanırsa hayırlısı olsun

kod : PK2BCA81100
  • quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

Ateş ölçer için infrared tabancaları oneriyor musunuz? hastahanaelrde bile gordum kullanıyorlardı.

Hangi marka onerirsiniz?
    ebaydekiler nasıldır acaba?

BREMED Bluebeam Temassız Termometre sipariş ettim, fiyat en iyi annelutfendeydi

ateş ölçer için zaten almış çoktandır kullanan çok kişi vardır diye tahmin ediyorum.

infrared olanlar ortam sıcaklıgından etkileniyormuş galiba?

tavsiye bekliyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kesinlikle katılıyorum. Chicco liteway plus aldık ama hatchback arabamın bagajına zar zor sığıyor. Daha doğrusu bebek arabasını koyunca bagajda yer kalmıyor pek. bebekli ailelere sedan araba şartmış bunu öğrendim, geç oldu malesef. Yada Gerçekten katlanınca çok az yer kaplayan, katlayıp açması kolay ve hafif bir araba seçilmeli.

Arkadaşlar burada sürekli yazıyorum. Peugeot 308 HB aracım var ve Casual Cadillac Travel sistem bebek arabasını çok rahat sığdırıyorum. Hatta yanına bir büyük valiz sığıyor. Üstüne de 2-3 ufak torba, çanta koyabiliyorum. Hatta tekerleklerini sökerek dik konumda koyduğumda iki valizi rahatlıkla alıyor. Hem hafif(7.5kg) hem az yer kaplıyor. Araba almadan önce muhakkak bu ürüne bakın. Marka diye bazı chicco ürünleri çok konuşuluyor ama daha geçen gün bir arkadaş sormuştu burada arabanın boş ağırlığı 12kg dı Yeri gelecek bebekle birlikte arabayı kaldırıp, kaldırım atlatacaksınız. Maalesef memlekette bırakın bebekli aileleri düşünmeyi engelli kardeşlerimizi düşünmediklerini bebek sahibi olunca daha çok anladım. Geçen gün biraz dışarı çıkalım dedikte, çoğu yerde arabayı kaldırmam gerekti.İşte bu noktada arabanın hafifliği çok önemli.

Bende dün sipariş verdim Kraft Nova Travel Puseti fakat bagaj meselesi aklımı kurcalıyor.

Arabam sedan yaklaşık 430 litre bagajı var. Sizce bir sıkıntı yaşarmıyım ilerde? Hanım Quinny bebek arabası + maxi cosi ile birlikte olan takımı çok beğenmişti. Onun fiyatı kampanyada 1.070 tl idi. Bu modeli 400 tl ye geldi. Siz hangisini tercih ederdiniz? Aradaki fark 200 tl gibi birşey olsa düşünmeden Quinny'i alırdım fakat 2.5 kat fiyat farkı olunca hala karar veremedim.

hocam link ilgili ürün için açılmıyor
    genel sayfa acılıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

quote:

Ateş ölçer için infrared tabancaları oneriyor musunuz? hastahanaelrde bile gordum kullanıyorlardı.

Hangi marka onerirsiniz?
    ebaydekiler nasıldır acaba?

BREMED Bluebeam Temassız Termometre sipariş ettim, fiyat en iyi annelutfendeydi

ateş ölçer için zaten almış çoktandır kullanan çok kişi vardır diye tahmin ediyorum.

infrared olanlar ortam sıcaklıgından etkileniyormuş galiba?

tavsiye bekliyorum

Medifine temazsiz aldık memnunuz sıkıntı yok. Chicco kulaktan ölçer basarisiz almayın.

• Az önce müşteri hizmetlerini aradım ürün olmadığı için siparişim iptal edilmiş. Ne kadar gayriciddi iş yapıyorlar :s
  • Aman hocam ücretin kartınıza iadesini takip edin
    Zira ben markado com dan nisan ayı sonunda yaptığım alışverişin iptalinden doğan iadeleri 21 ağustosta (geçen hafta) alabildim.
    Ne müşteri hizmetleri kaldı ne mailler ne payu ödeme sistemleri..
  • ürün iptal edilmiş, açtım güzelce konuştum
  • Arkadaslar kizimin kolu sirti ve popo cevresi hep isilik oldu hergun yikiyoruz ve hameten diye merhem var onuda suruyoruz ama gecmedi bi turlu tavsiyelerinize ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam link ilgili ürün için açılmıyor
    genel sayfa acılıyor

Sizin sipariş ne oldu hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: viskolove

Aman hocam ücretin kartınıza iadesini takip edin
    Zira ben markado com dan nisan ayı sonunda yaptığım alışverişin iptalinden doğan iadeleri 21 ağustosta (geçen hafta) alabildim.
    Ne müşteri hizmetleri kaldı ne mailler ne payu ödeme sistemleri..

Selamlar

Bende bir siparişte eksik ürün yolladıkları için şikayette bulundum dediğiniz gibi m.h. + mailller + payu şikayeti
    Ancak halen alamadım

Benim siparişte haziran sonuydu
  • manyax M kullanıcısına yanıt
    Senin konu biraz farklı hocam.
    Umursamadim ilk baslarda Baktim onlarda umursamiyor üzerine yaticaklar, face hesabindan basladim, markado CEO sunun twitter hesabina kadar her yere ulastim.
    Tüketici hakları için elimde belge yoktu ve 14gunluk ihtar suresi geçmiş drumdaydi
    Sitede hesabim sayfasında alisverislerim silinmiştir
    Sonuçta iade ettiler hatta fazla iade ettiler ve avantajixleri de ödediler
    Geri vericem elbette ama ipin ucu elime gecmisken...

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Arkadaslar kizimin kolu sirti ve popo cevresi hep isilik oldu hergun yikiyoruz ve hameten diye merhem var onuda suruyoruz ama gecmedi bi turlu tavsiyelerinize ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim.

Sıcak havalarda bebegınızi denize götürün , azcık suya sokun.Deniz suyu isiliğin tek çaresi ,ilaç kullanmadan.
  • quote:

quote:

quote:

mclaren'i övüyor herkes ama o da çok pahalıymış.
    hb araç dediniz opel corsa almayı düşünüyorum cocuk olmadan. her türlü arac ihtiyacı var yani :)

katlanınca kendisi kadar bi tane daha olan arabalar var gercekten cok sacma hiç katlamasan daha iyi

• Arkadaşlar kanguru kullanan varmı?

Kızım 6 aylık.

Chicco go modeli nasıldır?

• mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Bebek ürünleri satan firmalarda genel olarak bir sorun var. Ebebek, joker bu iki oldu bakalım para iadesi ne zaman geçecek. şimdi yeni araba bulmamız gerekecek.
  • Dönence arıyorum millet var mı önerisi olan tavsiyeleri bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.