Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
38.483
Cevap
1.421
Favori
2.592.002
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizde de pil sorun du hiç calismadi wewell servisine yolladik geldikten sonra hiç sorun yaratmadi.

Bebek yanında surekli prize takılı diğerini gece takiyoruz sadece. Bir yere giderken almiyoruz yanimiza telefonda uygulama daha kolay iş görüyor. Baby slepp ti sanırım ismi android.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 1 haftadır araştırıyorum önce kanz markasına ait kz 2020 hummer ile başlayan Bebek arabası puset oto koltuğu toplu travel sistem denilenlerden alma girişimlerim adı geçen set hakkındaki donanımdaki ve başka bir kaç sitede gördüğüm olumsuz yorumlar sonucu daha yüksek fiyatlı ürün gruplarına yönelmiş bulunuyor.

Son olarak şu yazacağım iki araçtan birini veya ikisini deneyen kullanan olumlu olumsuz özelliklerini yazabilecek arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var direk kullanıcıdan dinlemek duymak objektif olarak daha anlamlı oluyor.Şimdiden teşekkürler.

1-http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/casual-cadillac-air-travel-sistem-bebek-arabasi-122319995 bu pahalı olanı 200 tl daha pahalı 979

2-http://www.n11.com/casual-cadillac-trio-travel-sistem-bebek-arabasi-puset-new-2014-P17562092 bu daha uygun olanı 779

ikisi arasındaki görebildiğim tek fark a,r travel diye isimlendirilen setin tekerleklerinin şişirilebilir olması.Bu da daha konforlu,sarsıntısız, rahat bir sürüş keyfi demek ama uzun yolda hız yapılıcak araba almıyoruz :)
    .Bebek arabası nihayetinde ne dersiniz 200 tl daha verip pahalı olanı almaya değer mi ?

bir de alternatif olarak Kraftın şu modeli varhttp://www.n11.com/kraft-elite-travel-sistem-bebek-arabasi-2014-P18455791

aslında bu rakamları düşünmüyordum ama araştırdıkça çıtayı yükseltiyoruz :(

sanırım bu 779 tl olanı alıcam incelediğim videosunu izlediğim araştırıp kullanıcı yorumlarını okuduğum ürünler içerisinde en çok olumlu yoruma sahip ürün bu.
    yine de fikir belirtirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fethiparisa

Arkadaşlar 1 haftadır araştırıyorum önce kanz markasına ait kz 2020 hummer ile başlayan Bebek arabası puset oto koltuğu toplu travel sistem denilenlerden alma girişimlerim adı geçen set hakkındaki donanımdaki ve başka bir kaç sitede gördüğüm olumsuz yorumlar sonucu daha yüksek fiyatlı ürün gruplarına yönelmiş bulunuyor.

Son olarak şu yazacağım iki araçtan birini veya ikisini deneyen kullanan olumlu olumsuz özelliklerini yazabilecek arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var direk kullanıcıdan dinlemek duymak objektif olarak daha anlamlı oluyor.Şimdiden teşekkürler.

1-http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/casual-cadillac-air-travel-sistem-bebek-arabasi-122319995 bu pahalı olanı 200 tl daha pahalı 979

2-http://www.n11.com/casual-cadillac-trio-travel-sistem-bebek-arabasi-puset-new-2014-P17562092 bu daha uygun olanı 779

ikisi arasındaki görebildiğim tek fark a,r travel diye isimlendirilen setin tekerleklerinin şişirilebilir olması.Bu da daha konforlu,sarsıntısız, rahat bir sürüş keyfi demek ama uzun yolda hız yapılıcak araba almıyoruz :)
    .Bebek arabası nihayetinde ne dersiniz 200 tl daha verip pahalı olanı almaya değer mi ?

bir de alternatif olarak Kraftın şu modeli varhttp://www.n11.com/kraft-elite-travel-sistem-bebek-arabasi-2014-P18455791

aslında bu rakamları düşünmüyordum ama araştırdıkça çıtayı yükseltiyoruz :(

sanırım bu 779 tl olanı alıcam incelediğim videosunu izlediğim araştırıp kullanıcı yorumlarını okuduğum ürünler içerisinde en çok olumlu yoruma sahip ürün bu.
    yine de fikir belirtirseniz sevinirim.

Konu içerisinde şiddetle tavsiye ettiğim gibi Casual Cadillac Travel sistem sizi çok memnun edecektir. Ama fiyat olarak araştırma yapınız, kampanyalar olabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün çocuğa bayramlık almak için CA mağazasına uğradık gayet güzel ve kaliteli ürünler vardı, fiyatlarda uygundu ihtiyacı olan arkadaşlar değerlendirebilir.
  • E-bebekte joie marka bebek arabası almayı düşünüyoruz

ürün şu ---->http://www.e-bebek.com/joie-juva-travel-sistem-bebek-arabasi_JOI-T0926BLK000

kocaeli n-city deki mağazada inceledim oradaki personel arkadaşta oldukça yardımcı oldu ama sizlerinde görüşlerini almak istiyorum

arabanın bence en büyük özelliği hafif olması , bu fiyata travel sistem bana uygun geldi

yorum yapıp bana yardımcı olursanız çok sevinirim sağolun şimdiden
  • Arkadaşlar, elimde Annelütfen'de Kraft ürünleri hariç tüm ürünlerde geçerli ve son kullanım günü bugün olan bir adet 150/25 indiirm kuponu var. Kullanmak isteyen bana pm'den ulaşabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: robot216

E-bebekte joie marka bebek arabası almayı düşünüyoruz

ürün şu ---->http://www.e-bebek.com/joie-juva-travel-sistem-bebek-arabasi_JOI-T0926BLK000

kocaeli n-city deki mağazada inceledim oradaki personel arkadaşta oldukça yardımcı oldu ama sizlerinde görüşlerini almak istiyorum

arabanın bence en büyük özelliği hafif olması , bu fiyata travel sistem bana uygun geldi

bende 2 ay önce bu modeli almak için gittim e-bebek'e. yan desteklerinin olmayışı ve fazlasıyla hafif olmasından dolayı sanki kırılacak gibi gelmesinden dolayı altta linkini verdiğim joie muze modelini aldım. benim aldığım 8,5 kg civarı ancak daha sağlam daha güvenli bir hissiyat veriyor. yerli mallı wollex, casual gibi markalardansa joie ingiliz markası ve uygun fiyatıyla iyi bir marka. kesinlikle tavsiye ederim.

http://www.e-bebek.com/joie-muze-travel-sistem-bebek-arabasi_JOI-S1036ADCRB0

• quote:

Orijinalden alıntı: Hellori Hazretleri

quote:

Orijinalden alıntı: robot216

E-bebekte joie marka bebek arabası almayı düşünüyoruz

bende 2 ay önce bu modeli almak için gittim e-bebek'e. yan desteklerinin olmayışı ve fazlasıyla hafif olmasından dolayı sanki kırılacak gibi gelmesinden dolayı altta linkini verdiğim joie muze modelini aldım. benim aldığım 8,5 kg civarı ancak daha sağlam daha güvenli bir hissiyat veriyor. yerli mallı wollex, casual gibi markalardansa joie ingiliz markası ve uygun fiyatıyla iyi bir marka. kesinlikle tavsiye ederim.

http://www.e-bebek.com/joie-muze-travel-sistem-bebek-arabasi_JOI-S1036ADCRB0

muze modelide güzel evet teşekkürler yorumun için. 2 modelden birini alıcaz inş. Bayramdan sonra hediye çeki kampanyası olabilir bekleyeceğim biraz daha.

• http://www.e-bebek.com/joie-extoura-travel-sistem_JOI-T941MDN000

Ben de bu modelini aldım daha kullanmadım ama açtım kurdum baktım gayet güzel. Malzeme kaliteside iyi gibi duruyor. Kumaşları kaliteli. 9 kg olması biraz ağır gibi geldi bana ama bakalım kullanmaya başlayınca anlayacağız orasınıda. Ayrıca acelen yoksa indirime girmesini bekle derim indirimden 420 tl gibi bir fiyata almıştım ben.
  • Travel sistem çocuk biraz büyüdükten sonra kullanışlı olmadığı için ben tam yatar puset aldım ( Chicco Liteway) ve doğumdan itibaren 4 yaşına kadar kullanılabiliyor.
  • aşağıdaki bebek arabasını (baston puset) bebek housedan pazarlıkla ve kampanya dahilinde bahar ayında 320 TLye almıştım. F/P açısından çok iyi. başka yerde satılmıyordu. şimdi hızlıalda 265 TL iki arkadaşıma daha aldırdım.
    özellikle ayak uzatma kısmının olması, arkasının yatması, tentesinin büyük olması en büyük artıları. bence ağırlık hususu hariç aynı fiyata bile bulamayacağınız maclaren modelleri ile aynı kapışır. fiyat açısından ve kalite açısında şiddettle tavsiye ederim.

marka: silver cross
    model: pop sport
    menşei: ingiliz
    üretim: çin

hızlıal kısayolu, siyak kırmızı ve mavi var.
    http://www.hizlial.com/silver-cross-pop-sport-bebek-arabasi-siyah/10196121

benim aldığıım renk mor gibi olan hızlıalda yok.

http://www.bebekhouse.com/?urun-1778-silver-cross-pop-sport-baston-puset-aubergine

• quote:

Orijinalden alıntı: bahtsızpistole

http://www.e-bebek.com/joie-extoura-travel-sistem_JOI-T941MDN000

Ben de bu modelini aldım daha kullanmadım ama açtım kurdum baktım gayet güzel. Malzeme kaliteside iyi gibi duruyor. Kumaşları kaliteli. 9 kg olması biraz ağır gibi geldi bana ama bakalım kullanmaya başlayınca anlayacağız orasınıda. Ayrıca acelen yoksa indirime girmesini bekle derim indirimden 420 tl gibi bir fiyata almıştım ben.

ben galiba juva modelini alıcam , çok hafif. Ben işteyken eşim tek başına hafif olan bu modelle daha rahat eder dışarıda diye düşünüyorum.

• Tabi tercih meselesi ama bana uçacakmış gibi olan baston modeller ve hafif modeller hiç güvenli gelmiyor.Özellikle uzun süreli kullanımda,alışverişe gidildiğinde yanlarına biraz poşet filan astığınızda baston modeller eğrilip büğrülüyor dengesizleşiyor

Ayrıca gösterdiğiniz modelin mclaren ile uzaktan yakından alakası yok tasarım dışında :) O da tartışılabilir yani.Mclarenin dış gövde tasarımı karbon görünümlü zira :)
    malzeme kalitesi olarak aralarında uçurum var ki bu gayet normal.İnsana aldığı kullandığı ürün güzel gelebilir övebilir ama lütfen kıyaslama yaparken mantıklı kıyaslamalar yaparsak almayı düşünenleri de yanıltmamış oluruz.Kanz 2020 hummer,Chicco sportway modelleri ile eşdeğer bir arabadır Silver Cross.

Ayrıca yerli malı olunca bir ürün kalitesiz olmuyor aksine yaygın servis ağı ve bulunabilirlik ile daha tatminkar bir satış sonrası destek sunabiliyor çoğunlukla.Casual ve Babyhope ürünleri mesela kraft ın üst modelleriyle gayette başabaş ürünler seriler üretmektedir.Chicco ve Kanz ise bizim babyliss ile hemen hemen aynıdır orta segment ürün guruplarında.Elbette sözü geçen yabancı markaların çok yüksek fiyatlı 1500-200 gurundaki araçlarını karşılaştırma dışı tutuyorum.
    Kaldı ki ürünler ingiliz alman italyan menşeili olunca direk kaliteli harika anlamında gelmiyor.Lütfen etiketçilikten ziyade özellikleri kıyaslayalım.Ve bu özelliklerin kullanışlılığını fiyatına göre performansını anlatan yazılar yazarsak daha yararlı oluruz gibime geliyor.Yine de herkesin tercih görüşlerine saygı duymakla birlikte ifade ve tanımlarımıza dikkat edersek bu yazıları okuyanlar için daha verimli olucaktır;)

• quote:

Orijinalden alıntı: kymelria

Arkadaslar ben yavastan oto koltugu arastirmaya basladim. Aranizda kullanan arkadaslarin goruslerini almak isterim. oglum su anda 8 kilo oldugu icin simdiden aramakta fayda var.

Bebişim 7 aylık olmak üzere ve enson tartımı 8 kg idi (malum 6. ay aşısında tartıldı). Dolayısı ile bende otokoltuk bakıyorum.

Kraft Rino deri gri renk olanı hoşuma gitti birde KANZ Kz-7008 arasında kaldım.
    Oto koltuk alırken gördüğüm kadarıyla herkes isofix olması veya olmamasına takılmış kalmış (bence isofix çok ta faydalı değil güvenlik faktörünü fazla değiştirdiğine inanmıyorum, her çarpışma test ortamındaki gibi olmuyor trafikte :(( bir de bu işin sonu yok arabanın heryerini strafor da kaplatsak bir sonu yok) ama kumaş ve bebişin terlemesi bence daha önemli (elbetteki bu yazdıklarım güvenlik faktöründen sonra değerlendirilmeli).

Sonuç olarak Edirnekapıda KANZ ın bir outlet mağazasını gördüm bu akşam gitmeyi planlıyorum. Fiyat bilgisini paylaşacağım internette gördüğüm kadarıyla 350-400 TL skalasında...

Bu modeller hariç kullandığınız memnun olduğunuz terletmeyen modeli yazar mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: mirt

quote:

Orijinalden alıntı: kymelria

Arkadaslar ben yavastan oto koltugu arastirmaya basladim. Aranizda kullanan arkadaslarin goruslerini almak isterim. oglum su anda 8 kilo oldugu icin simdiden aramakta fayda var.

Bebişim 7 aylık olmak üzere ve enson tartımı 8 kg idi (malum 6. ay aşısında tartıldı). Dolayısı ile bende otokoltuk bakıyorum.

Kraft Rino deri gri renk olanı hoşuma gitti birde KANZ Kz-7008 arasında kaldım.
    Oto koltuk alırken gördüğüm kadarıyla herkes isofix olması veya olmamasına takılmış kalmış (bence isofix çok ta faydalı değil güvenlik faktörünü fazla değiştirdiğine inanmıyorum, her çarpışma test ortamındaki gibi olmuyor trafikte :(( bir de bu işin sonu yok arabanın heryerini strafor da kaplatsak bir sonu yok) ama kumaş ve bebişin terlemesi bence daha önemli (elbetteki bu yazdıklarım güvenlik faktöründen sonra değerlendirilmeli).

Sonuç olarak Edirnekapıda KANZ ın bir outlet mağazasını gördüm bu akşam gitmeyi planlıyorum. Fiyat bilgisini paylaşacağım internette gördüğüm kadarıyla 350-400 TL skalasında...

Bu modeller hariç kullandığınız memnun olduğunuz terletmeyen modeli yazar mısınız?

Biz chicco'nun eski bir modelini kullanıyoruz. İsofix yok olmaması bence büyük sıkıntı kemer ile çok sağlam bir türlü sabitlenmiyor, takmak çıkarmak ölüm gibi. Kumaşı terlettiği için uzun yolda sıkıntı oluyor. Bence oto koltuğu alırken isofix ve çocuğu terletmemesi en önemli faktörlerden biri bizim abimden kullanılmayan aldığımdan seçme şansımız yoktu ama böyle giderse değiştireceğim.

• fethiparisa F kullanıcısına yanıt
    Bizde de Chicco liteway var. Denge konusu doğrudur altını üstünü heryeri doldurusanız bebek olmayınca geriye düşüyor. Ama dayanıklı bir ürün pazara gidip 15-20 kg karpuzu altına koyduğumuz oldu. Eğilme büzülme tek tarafa yatma vs yapmadı hiç.

ayrıca chico nun G3 veya P3 öyle bir setide var puset ve anakucağı ile birlikte olan açıkçası çok hantal ve ağır geldiğinden 6. aydan sonra hiç kullanmadık. Boston yeterli en önemli baston alacaksanız sırtı tık tık tık diye otomatik kaldırılabilir olsun olmayan modeller var bi dünya iş sakın tercih etmeyin. Birde sırtı tam yatsın uyuyunca kolaylık oluyor.

Liteway sırtı otomatik ayarlarnıp sabitleniyor, ama tam olarak yatmıyor sırtı biraz havada kalıyor yaklaşık 5 derece filandır. Ama yeterli geliyor. Çok hafif bagaja rahat sığıyor çoçuk sıkılınca alışverişte filan olursak katlıyoruz alışveriş sepetine koyuyoruz. Hantal setleri pek önermiyorum açıkçası ben.

• Kanz bebek arabası alman malı değil, Türk malı. Kanz bebek mağazalarında zaten kanz marka bebek arabası yok, onlar başka bir marka satıyorlar.(DOLL) Ben bunu bilerek Kanz marka bebek arabası aldım. 160-170 TL gibi bir fiyata mal oldu çeklerle falan. O diğer pahalı ve kaliteli modeller ayarında değil kesinlikle ama biz memnunuz, işimizi görüyor. Zaten çok sık kullanılmıyor.

http://www.n11.com/kanz-kz-650-atlantis-cift-yonlu-bebek-arabasi-2014-model-P17266569
  • "Casual Atlantis" modelini bilen tanıyan var mı? Yorumlarınızla yardımcı olursanız sevinirim. Sanırım bunu alıcam.

youtube tanıtım videosu:http://www.youtube.com/watch?v=Pbgw5jI1Aaw
    hızlıal link:http://www.hizlial.com/casual-atlantis-cift-yonlu-dorde-katlanabilir-puset-2014-pembe/10345541

• quote:

Orijinalden alıntı: fethiparisa

Tabi tercih meselesi ama bana uçacakmış gibi olan baston modeller ve hafif modeller hiç güvenli gelmiyor.Özellikle uzun süreli kullanımda,alışverişe gidildiğinde yanlarına biraz poşet filan astığınızda baston modeller eğrilip büğrülüyor dengesizleşiyor

Ayrıca gösterdiğiniz modelin mclaren ile uzaktan yakından alakası yok tasarım dışında :) O da tartışılabilir yani.Mclarenin dış gövde tasarımı karbon görünümlü zira :)
    malzeme kalitesi olarak aralarında uçurum var ki bu gayet normal.İnsana aldığı kullandığı ürün güzel gelebilir övebilir ama lütfen kıyaslama yaparken mantıklı kıyaslamalar yaparsak almayı düşünenleri de yanıltmamış oluruz.Kanz 2020 hummer,Chicco sportway modelleri ile eşdeğer bir arabadır Silver Cross.

Ayrıca yerli malı olunca bir ürün kalitesiz olmuyor aksine yaygın servis ağı ve bulunabilirlik ile daha tatminkar bir satış sonrası destek sunabiliyor çoğunlukla.Casual ve Babyhope ürünleri mesela kraft ın üst modelleriyle gayette başabaş ürünler seriler üretmektedir.Chicco ve Kanz ise bizim babyliss ile hemen hemen aynıdır orta segment ürün guruplarında.Elbette sözü geçen yabancı markaların çok yüksek fiyatlı 1500-200 gurundaki araçlarını karşılaştırma dışı tutuyorum.
    Kaldı ki ürünler ingiliz alman italyan menşeili olunca direk kaliteli harika anlamında gelmiyor.Lütfen etiketçilikten ziyade özellikleri kıyaslayalım.Ve bu özelliklerin kullanışlılığını fiyatına göre performansını anlatan yazılar yazarsak daha yararlı oluruz gibime geliyor.Yine de herkesin tercih görüşlerine saygı duymakla birlikte ifade ve tanımlarımıza dikkat edersek bu yazıları okuyanlar için daha verimli olucaktır;)

hangi model bebek arabası kullanıyorsunuz bilmiyorum ama silver cross bebek arabasını yakında incelemeden kullanmadan bir yorum yaptığınızı düşünüyorum.
    ben yukarıda yorumlarımı yazdım. eklemeye devam edeyim. markette bebek arabasının kollarına malzeme koyduğumda hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım. eğilip bükülme yolda giderken yalpalama vb hiç olmadı. gayet stabil. içinde bebek yokken arkaya çanta astığımda elbet geriye düşüyor. düşmeyen var mı? bunun yanında uçakla seyahatlerde bulundum. bagajda atıldı ordan oraya birşey olmadı. kumaş malzeme kalitesi maclarenin üst modelleri gibi olamaz tabi ki de ama alt modelleri ki 400-500 TL fiyatı olanlar ile karşılatırdığımızda onlara bin basar. mekanik aksam konusunda ben bir fark göremedim. ama malzeme ve mekanik bilginizle bir yorum yapıyorsanız bilemiyorum.

kendi arabam diye övmüyorum. sonuçta babamın malı değil. 265 TLye demeyeyim hadi 400 TL altı olsun sizin önereceğiniz bu kalitede bir araba var mı?

arkadaşımda chicco liteway var. ön tarafı tek teker. silver cross ile aralarında bariz manevra kabiliyeti var. ve arkadaş 4 ay kullanımında ki benim gezdiğim zorlu yollar ile alakası olmayan hep düz zeminde gezdi, ön tekerlerden birisi bozuldu, kendi kendine manevra kilidine giriyor.

kanz 2020yi önermişsin. silver cross ile aralarında 2 kg fark var. ve önerdiğin araba baston puset değil. katlandığında sağlam yer işgal eder ve taşınması sıkıntılı. silver crossta maclarendekine benzer omuz askısı var.

yerli malını ben de tercih derim ama fiyat performans açısından ürün bulunca insan ister istemez diğerine bakıyor.

son cümlene kesinlikle katılıyorum. görüşlerine saygı duyarım ama hangi açılardan neyden karşılaştırdığını bilmeden bir markayı kötülemek, kullanan birinin yorumlarına dikkat etmemek, alternatif bir ürünü fiyat özellik ve gerçek kullanıcı görüşleri olmadan doğrudan önermek bence okuyanlar açısından daha verimsiz bir davranış olacaktır.

• Şubat ayında bende çocuğuma epey bi bebek arabası bakındım.Travel sistem istedik ama bir diğer kriterimizde katlanınca az yer kaplaması idi.Bebek mağazalarını tavaf ettim daha sonra izmir kemeraltı çarşısını dolaşırken sunny baby olivera bebek arabasını 350 liraya buldum.İnceledim baktım diğer ürünlerden çok büyük bir fark göremedim.2yönlü olabliyor katlanınca fiesta aracımın bagajına sığıyor kolay katlanııyor,hafif,travel sistem dedikleri şekilde sonra boşyere fazladan para vermemeyi uygun görüp bu ürünü aldım.Yaklaşık bir aydır kullanıyorum memnunum.
    birde etrafımızda çocuğu olan arkadaşlardan bazısı diyr bizim çocuk hiç arabaya binmedi dünyanın parasını verdik
    bazısı diyor en fazla 6 ay-1yıl kullanacaksın daha sonra hantallığından ağırlığından bıkıp baston tipine geçeceksin
    e hal böyle olunca çok para vermemeyi uygun gördüm.

araba bu :http://www.e-bebek.com/sunny-baby-olivera-travel-sistem-bebek-arabasi_SUN-631320

ben 350 ye almıştım bi bebek mağazasından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bullfighter -- 23 Temmuz 2014; 16:20:06 >

• 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.