Şimdi Ara

Ouya için 450 Civarında Oyun Hazırlanıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Android tabanlı bir konsol olan Ouya bildiğiniz gibi bir Kickstarter projesi olarak başlamıştı büyük ilgi görmüştü. Oyuncuların maddi desteğini alan Ouya'nın geliştiricilerin de büyük desteğini aldığını görüyoruz.

Ouya Inc'in patronu Julie Uhrman'ın açıklamalarına göre şu anda konsol için 450 civarında oyun geliştiriliyor. Bu oyunlar arasında Double Fine'ın The Cave adlı yapımı da bulunuyor. Haziran ayında piyasaya çıkacak konsol 99 dolardan satılacak. Eğer oyun desteği böyle yüksek olursa konsola olan ilgi de fazla olacaktır.

• mevcut projelerimi bitireyim . Ben bile buna el atmayı düşünüyorum.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Zaten mevcut android platformunda olan oyunlar çok basit bir şekilde auya uyarlanabilir sonuçta bilindik bir işletim sistem kullanıyor bu nedenlede geliştiricileri çekiyor kendisine

• 450 oyun yerine 2-3 güzel oyun çıksa daha iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: CoMBaTTR

450 oyun yerine 2-3 güzel oyun çıksa daha iyi olur

senin için güzel 2-3 oyun benim için onun için şunun için bunun için şoradaki için burada ki için derken 450 olur kardeşim sonuçta zevkler evrensel değildir ne kadar çok oyun okadar çok mutlu oyuncu varsın olsun 450 oyundada sende 2-3 güzel oyun bulursun kendine muhtemel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.