Şimdi Ara

Pioneer VSX-520 Kullananlar Topluluğu (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
844
Cevap
21
Favori
55.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba hocam sağolasın o küçükler surround annem kablo ve ayak görmek istemediği için orda kalıyorlar
  • des_955 kullanıcısına yanıt
    hehe tahmin etmeliydim görünce kısakanıyorum ben hala frontları değiştiremedim :(
  • vsx-322 ile arasındaki fark nedir beyler ?

2. el 500 tl ye vsx 520 mi alınır yoksa 600 tl ye sıfır 322 mi alınır ?

MediaMarkt da satılıyor şuan. bunlarda birini alıp hkts serisi bir hoparlör takımı takmayı düşünüyorum sizce tatmin edici bir ses olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turk_mixed

vsx-322 ile arasındaki fark nedir beyler ?

MediaMarkt da satılıyor şuan. bunlarda birini alıp hkts serisi bir hoparlör takımı takmayı düşünüyorum sizce tatmin edici bir ses olur mu ?

temiz ise 520 bence. anladığım kadarıyla çok bi ekstrası yok 322 nin
  • hapsikoli H kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam ne yapalım kadınların elinden aslında şuda var eğer yetiyorsa boşuna masraf yapma onun yerine bookself alabilirsin bende bu ara ses katı ve pikap kovalıyorum bakalım ne olacak
  • turk_mixed kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam farklar şöyle 322 sade bir model gereksiz giriş çıkışlar kaldırılmış birde 1 tane daha hdmi portu var bir tek eksiği kalibrasyon yok bence çok büyük bi eksiklik değil bu işlere yeni başlıyorsanız fazla bütçe ayırmak istemiyorsanız 322 de olur 520 de arada öyle uçurum yok sizi 322 de tatmin eder 520 de harmanlarla tatmin edici derken nasıl yani kısık seste detay mı ?
  • quote:

MM da hangisi 600 ? sanirim 322 olan ?
    ben de 520 alacagim 800 lira teknosa . ama 322 daha ucuza olursa tabi onu tercih ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

ben de 520 alacagim 800 lira teknosa . ama 322 daha ucuza olursa tabi onu tercih ederim

322 M/M de 600 tl hocam.

tatmin edici derken aynen onu kastetmek istedim kısık seste detaylar ve kalite
  • Teşekkürler. Daha ucuz..Tercihim olacaktır. Bugün inceleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Alıntıları Göster
    İlave olarak 322'de ARC(ses geri dönüş kanalı) özelliği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyperborea61 -- 2 Ekim 2013; 16:46:55 >

• 3D desteği var ama değil mi ?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam 322 de de 3d desteği var
  • Teşekkür.
  • arkadaşlar biliyorum saçma bir soru olacak ama pioneer 520 ye atıyorum z5500 uyduları ve sub. bağlayabilir miyiz? yada normal analog 5+1 ses sistemini
  • elkun kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam bağlanabilir yapanlar var ama cihazın hakkı o değil analog 5+1 ses sistemi nedir marka model olarak ?
    farkındayım hocam hakkı olmadığının Ama benim durum mecburiyetten..Şöyleki oyun ve film ağırlıklı max 1000 tl bir sistem arıyorum...Logitech z906 dışında malesef optik bağlantılı sistem yok bende dedim böyle bir avr alsam sonra analog bir sistem mi bağlasam ama banada biraz yavan kalır gibi geldi...Aslında pioneer htp 200 aradım ama onuda bulamadım ne yapacağım bilmiyorum
    merhaba hocam aslında vsx-322 li setler var biraz daha bekleyip onu alabilirsiniz 1200-1300 tl gibi fiyatları var
    Benim yapacağım gibi yapabilrsin ? Pioneer 322 ile Yamaha NSP 8900...600 + 150-200 = 800 liraya mal olur en fazla.
    hocam zahmet olmazsa bu hazır setlerden var mı örnek verebileciğin ben incelesem
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    hocam bu yamahada sadece center ile 2 hoparlör var sub falan yok herhalde..Tam set olarak var mı bunların
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.