Şimdi Ara

Pioneer VSX-520 Kullananlar Topluluğu (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
844
Cevap
21
Favori
55.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bİrde şunu sorayım vsx520 de sanırım 1 adet hdmi çıkış var bu hdmi çıkıştan görüntü ile birlikte ses sinyali de gönderiyormu eğer gönderiyorsa gönderdiği sinyali tv nin optik çıkışından alıp z5500 e aktarabilirim sorular saçma olabilir ama kusura bakmayın işte hayal gücü
  • Merhaba arkadaşlar benim 2 sorum olacak

Dolby trueHD formatı DTS gibi filmin özelliği mi olmalı, yani aktif etmek için yapmamız gereken bazı ayarlar var mı

diğer sorum da equalizer ayarını manuel yapamıyor muyuz, sadece eq on ve eq off seçeneklerini bulabildim
  • erhangun84 E kullanıcısına yanıt
    hocam vsx-520 o subwooferı çalıştırabiliyor ayrıca sesi neden 2 yerde işlemeye uğraşıyorsunuz ? bu şekilde herhangi bir güç ve detay artışı olmaz vsx-520 sadece ses işlemez aynı zamanda hem görüntü işler vede işlediği sesi hoparlörlere gönderir kule tipi set dediğiniz fiyatlara gelir ama 2.elde daha uygun çözümler olabilir
    hocam hem ses hemde görüntü aktarabiliyor bence siz z-5500 ile uğraşmaktan vazgeçin
  • merhaba hocam

dolby true hd ve dts hd ses almak için filmin ses formatının o şekilde olması gerekiyor ayrıca hd ses formatları sadece hdmi kablo ile aktarılıyor ona görede sistem ayarları hdmi üzerinden gönderecek şekilde ayarlanmalıdır başka bir şey gerekmiyor gerisini avr hallediyor

malesef yapamıyorsunuz o özellik vsx-9xx li serilerden sonra var
  • des_955 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim

şu siteden demo indirip deneyeceğim, belki başka arkadaşlara da lazım olabilir

http://www.demo-world.eu/trailers/high-definition-trailers.php
  • sizleri anlıyorum biraz birikim yapıp aranıza katılmaktan başka şansım yok peki bu avr lerin sub ı kendi başına çalıştırabilecek olanı varmı yani aktif sub kullanmak istemiyorum
    hocam htp-073 kodlu set var o setin avr sinde pasif subwoofer çıkışı var eski modeli ise htp-071
  • des_955 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler sanırım 073 değerlerinde ama 4k özellikli bir AVR alacağım tabi bendeki 5500 satılınca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hozes

bugun pioneer vsx520 amfimi satarak aranızdan ayrılıyorum...alacak arkadaslara giriş seviyesi olarak tavsiye edecegim bir amfi, özellikle benim için 3d passthrough bu fiyat aralıgındaki en önemli özellik oldu...

yoluma denon avr 1912 ile devam edicem nasipse...

merhaba ben anfi almayı düşünüyorum ve sıfır olarak PIONEER VSX-520-K modeli 800,00 TL buldum bu anfi nasıldır güçlümüdür çıkışların 130 w yazıyor özelliklerinde güçlü bir anfi arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsek59

quote:

bugun pioneer vsx520 amfimi satarak aranızdan ayrılıyorum...alacak arkadaslara giriş seviyesi olarak tavsiye edecegim bir amfi, özellikle benim için 3d passthrough bu fiyat aralıgındaki en önemli özellik oldu...

merhaba ben anfi almayı düşünüyorum ve sıfır olarak PIONEER VSX-520-K modeli 800,00 TL buldum bu anfi nasıldır güçlümüdür çıkışların 130 w yazıyor özelliklerinde güçlü bir anfi arıyorum

Mümkünse sıfır almayın... Pioneer 921 garantili cihazlar var ikinci elde satan git dinle bak öyle al. Çok zararı var bu işin , yarın satmaya kalksan 520 yi 450 ye zor satarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: sascha35

quote:

Orijinalden alıntı: simsek59

quote:

Mümkünse sıfır almayın... Pioneer 921 garantili cihazlar var ikinci elde satan git dinle bak öyle al. Çok zararı var bu işin , yarın satmaya kalksan 520 yi 450 ye zor satarsın.

anlıyorum peki vsx 921 öneriyorsunuz garantili ikinci el İstanbul Anadolu yakasında nerede bulabilirim bilginiz var mı , teşekkürler

• Sitenin İkinci el ilanlarına bak vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesin Yeni Yılını Kutlar Sevdikleri İle Geçirmelerini Dilerim Kalım Sağlıcakla ....
  • pioneer vsx-520 model kaç yıl oldu çıkalı bu cihazı ikinci el olarak 550,00 TL ye buldum sizce alınmalı mı ?
  • simsek59 kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam 2010 yılında çıktı 2.el piyasası 400-500 bandında temiz ise alınabilir
  • merhaba daha önce amfim tvye bağlıysı ses alabiliyordum. ancak amfi kumandasında bir tuşa bastım karıştı ses gelmiyor. amfiye optik kablo bağladım o kablonun ucu da uydu alıcısına bağladım televizyonda harici hopörleri seçtim ancak ses alamıyorum. acaba ne yapmam gerekir. optik kablonun gireceği amfide alt alta 2 giriş var farkedermi.
  • erhan63 E kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam 520 nin hangi optik girişine bağladı isen kumandadanda o girişi seç gene ses gelmiyor ise signal select tuşuna basarak o giriş arasında gez o zaman ses gelecektir
  • mesela optik kabloyu üstteki optik girişe bağladım ama hangi klumandada girişi seçeceğim signal select ile tek tek bastım gelmedi. Bir amfi ekranında solda kırmızı ışık yanıyor.
  • erhan63 E kullanıcısına yanıt
    dvr/vcr veya cd-r/tape yazen toplamda 2 adet optik giriş var bunlardan herhangi birisine bağlayın sonra kumandadan hangisine bağlantı yaptı iseniz onu seçin eğer ses gelmez ise signal select tuşuna ses gelene kadar basın kırmızı ışık kalibrasyonun açık olduğu gösteriyor yanması normal
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.