- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
30.kattaki evimden resimler
254 Cevap8194 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: <<     1 [3] 5      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1292 Mesaj
7 Şubat 2013; 9:42:46 

denizi görmedikten sonra ne yapayım 30uncu kattaki evi

(-e(RC)o-...(..._35_1/2_KSK_...) http://ercoloji.blogspot.com.tr/ http://alfalogy.blogspot.com.tr/ http://erco35coast.blogspot.com.tr/

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
6 sa. 45 dk. kadarı kaldı.
7 Şubat 2013; 9:54:28 

Güle güle otur kardeşim çok ferah evin var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

898 Mesaj
7 Şubat 2013; 9:57:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Jestia

yangın asansörü var hocam. zaten bina da akıllı bina öyle çok problem olacağını zannetmiyorum

Bina akıllı olmasına akıllı olabilir de binayı yapanlar akılsız olduktan sonra... sonucundan korkarım...

Bir de bukadar daire muhabbetinden sonra bir anektod u anlatıyayım ama kimse üstüne alınmasın sadece gülümseme babında... kimseyi kastedmiyorum.lüzumsuz alınganlığa gerek yok..

Böyle anadolu yakasının tarlalarına gökdelenler yapılmadığı dönemlerde revaçta olan yarlerden birinde ...

Maçka da süperlüx 400 M2 bir daire satışta...emlakçı daireyi müşteriye bir ağaya..gezdirir ..
ağa : güzeeeel güzeeel deyince emlakçı yapıştırır. beyefendi eğer beğendiyseniz hemen kaparo verip bağlantı yapın dairenin çok talibi var deyince...
alıcı: beğendim beğenmesine de.. ama merak ettim bu dairenin ahırı nerde diye sorar...
emlakçı : ne ahırı beyefendi, ahırı ne yapacaksınız.herhalde garajını sordunuz , bodrum katta 4 arabalık özel garajı var deyince..
ağa : yok yok garajı değil... ahırı sordum ahırı...bu daireyi alacak heyvanoglu heyvanın nerde oturacağını merak ettimde.....

kimse üstüne alınmaya sadece bir fıkra...
güle güle otur delikanlı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arg-ist -- 7 Şubat 2013; 10:11:46 >

1508 Mesaj
7 Şubat 2013; 9:58:03 

quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Temizlikci kadin camlari silmek icin dublor kullaniyor mu?

muhtemelen camlar açılmıyordur

81 Mesaj
7 Şubat 2013; 10:23:36 

şimdi bana onaltıdokuzdakı 482 m2 lik evin resmini koydutmayın

jjjjj

82 Mesaj
7 Şubat 2013; 10:28:37 

aşağıda biri seni çağırsa tamam 10 dakika sonra geliyorum desen. evden 20 dakika önce çıkman lazım anca inersin

139 Mesaj
7 Şubat 2013; 10:38:50 

Oraya cikarken sıkılmak ayrı bir dert

-

1592 Mesaj
7 Şubat 2013; 10:54:29 

Kardeşim güle güle otur evinde. Allah evi olmayana da gönlünce versin olanınınkini de korusun.

Yalnız demeden geçemeyeceğim, insanın gözü sayısız çıban misali topraktan bitmiş beton yığını değil yeşillik ve engin mavilik görmek ister. Ne ettilerse bu İstanbul'a artık toprak nefes alamaz oldu. Yazık ya! Bir de düzen olsa keşke. Aşağıya bakın tam bir kaos hakim. Türkiye'deki şu çarpık plansız programsız kentleşmeden nefret ediyorum. Elimde olsa herkesi İstanbul'dan dışarı çıkarır tümünü yıkar (tarihi değeri olanları restore eder) ve planlı programlı 2 kat max evler inşa ederdim. Evi olmayana da ev yapar aynen Amerikan tarzı yaşama geçiş yapardık. Sonra sırasıyla diğer illeri de elden geçirir , herkesi mutlu huzurlu bir hayata kavuştururdum. Bir sonraki seçimlerde BANA OY VERİN!

In Crypto We Trust!

1247 Mesaj
7 Şubat 2013; 11:03:27 

Yan olsa yıne ıyı one oyle ters resım bıle var...

1271 Mesaj
7 Şubat 2013; 11:13:42 

fotolara bakarken başım döndü :)

1160 Mesaj
7 Şubat 2013; 11:23:44 

Bekle bu yaz dubai'ye felan gidersem burj khalifa tepesinden foto çeker atarım.

Hatta örnek bir resim http://www.cokgezenlerkulubu.com//uploads/phpxg9aUi.txt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naklan -- 7 Şubat 2013; 11:27:34 >

Gtx 670 4gb Slı-İntel i7 3770k-16gb ram-1tb 7200 hard disc-120 gb ssd-1000 watt psu-

2452 Mesaj
7 Şubat 2013; 11:27:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Jestia

yok içinde ama günlük hayatta sık kullanılmayan farklı bir kısımda ve yük asansörü olarak geçiyor. biraz daha özellikli ve yanmaya karşı dayanıklı bir asansör

hayirli olsun gule gule oturun moralinizi bozmayayaim ama 30 kati kac saniyede inip cikiyor? bina ahalisinin tamamini tek asansorun kac saatte tahliye edebilecegini hic hesapladiniz mi? yuk asansoru ise yavastir bide allah bilir o.herkes panikle basicak , her katta dura dura 30 kati inip cikmasini hayal bile edemiyorum :)))

8581 Mesaj
7 Şubat 2013; 11:43:37 

yangin asansoru en alt kattan en ust kata maksimum 1 dakikada cikmaliymis sizin yangin asansoru 1 dakikada en ust kata cikabiliyormu?

Hp G62-B01ET
Huawei Ascend G7

3422 Mesaj
7 Şubat 2013; 11:52:40 

quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Çorlu emlak bankası konutları 21. katta 4 yıl yaşadım deniz göremedim

baktığın yer önemli,evden 20-30 km lik bir alan gözüküyor ama belli bir yerinden deniz gözüküyor sadece

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…

324 Mesaj
7 Şubat 2013; 12:09:38 

quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Temizlikci kadin camlari silmek icin dublor kullaniyor mu?

• PSN: Onurchik

• 12766 Mesaj
    7 Şubat 2013; 12:12:28 

Yüksek binalar hep ilgimi çekmiştir.

491 Mesaj
    7 Şubat 2013; 12:21:59 

Arkadaslar yorumlar icin tesekkurler allah herkese daha iyisinde oturmayi nasip etsin .
    Cok soran olmus ayri ayri pm atmamak icin burdan yazayim genel sorularin cevaplarini

1 ) Evi 650 bin e aldik suanki guncel fiyati 800 felan
    2) zaten 4 tane asansor var binada yangin icinde ozel kapilari olan bi bolmede asansor ve merdiven var ama zaten akilli sondurme sistemi var her evde her odada her katta asansorde henuz oyle bise yasamadik allah yasatmasin :)
    3) valla manzaram cok guzel deniz gormesede bana huzur veriyor kalktigimda manzaraya karsi uyaniyorum ozellikle karli gunlerde guzel

4) Ev 31 katli ve 41 katli iki bloktan olusiyor a blok 41. Katta tarkan oturuyor benim ust katimdada ozel bi hastanenin sahibi oturuyor mercedes sls amg si var dr plaka :D baya havali amcam bi kac tane daha unlu var

5) sifirdan 30. Kata cikmak 15 saniye suruyor yani dedgnz gibi uzun degil sure

6) evden cok memnunum genc oldgum icinde olsa gerek seviyorum yuksek katta oturmak guzel maceraperest olmaminda katkisi var sanirim

İstek uzerine bugun disardan ve siteden cekilmis bi kac resimde eklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0!!Obbs!!0 -- 7 Şubat 2013; 12:26:05 >

813 Mesaj
    7 Şubat 2013; 12:24:45 

adam 3,kata arabasını parkediyo biz hala dhde

hocam mahsuru yoksa ne iş yapıyosunuz

2747 Mesaj
    7 Şubat 2013; 12:29:20 

Evin içini bile çekmemiş, siz de yemişsiniz. Belli ki yangın merdivenine tırmanmış gizlice.

1624 Mesaj
    7 Şubat 2013; 12:35:23 

quote:

Orijinalden alıntı: 0!!Obbs!!0

Arkadaslar ikinci seneme girdim evimde aklima geldi oyle bi kac resim atayim dedim

Atasehir agaoglu skytowers'ta oturuyorum
    0

0

0

0

Her gün o katlari çıkıp inmek asansör yoksa ölüm

5 Mesaj
    7 Şubat 2013; 12:58:51 

yüksekler soğuk olmuyormu bilader...:D

1758 Mesaj
    7 Şubat 2013; 13:05:02 

Bide evin içinden fotoğraf koyarmısın...
    Dekorasyonu merak ettim

1322 Mesaj
    7 Şubat 2013; 13:08:18 

quote:

Arkadaslar yorumlar icin tesekkurler allah herkese daha iyisinde oturmayi nasip etsin .
    Cok soran olmus ayri ayri pm atmamak icin burdan yazayim genel sorularin cevaplarini

2) zaten 4 tane asansor var binada yangin icinde ozel kapilari olan bi bolmede asansor ve merdiven var ama zaten akilli sondurme sistemi var her evde her odada her katta asansorde henuz oyle bise yasamadik allah yasatmasin :)
    3) valla manzaram cok guzel deniz gormesede bana huzur veriyor kalktigimda manzaraya karsi uyaniyorum ozellikle karli gunlerde guzel

4) Ev 31 katli ve 41 katli iki bloktan olusiyor a blok 41. Katta tarkan oturuyor benim ust katimdada ozel bi hastanenin sahibi oturuyor mercedes sls amg si var dr plaka :D baya havali amcam bi kac tane daha unlu var

6) evden cok memnunum genc oldgum icinde olsa gerek seviyorum yuksek katta oturmak guzel maceraperest olmaminda katkisi var sanirim

dostum evin içinden odanı falan koyar mısın, iç mekanı merak ettim odaları falan, bir de ne iş yapıyorsunuz ?

1955 - 2011 Aç kal, budala kal..
    Macbook Pro Retina Display 13'' || iMac 21.5'' || iPhone 5 16 GB Black || iPod Nano 3G 4GB || iPod Touch 4G 8GB || iPad 2 16 GB 3G WiFi
    Mac OS X Yosemite

162 Mesaj
    7 Şubat 2013; 13:10:02 

Ne iş yapıyor peder bey hocam?

1820 Mesaj

[23 Aralık 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

7 Şubat 2013; 13:10:17 

30. katta oturuyosun bi üst katında kim oturuyor. Ayrıca daha tost makinası ile fotoğraf çekiyorsun.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2007 Mesaj
    7 Şubat 2013; 13:25:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Stay With Me

30. katta oturuyosun bi üst katında kim oturuyor. Ayrıca daha tost makinası ile fotoğraf çekiyorsun.

Kıskançlık belirtileri volume 2

1820 Mesaj

7 Şubat 2013; 13:28:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

Kıskançlık belirtileri volume 2

Ne kıskançlığı arkadaşım resimler 2mp ayranın yok içmeye demezmi insan.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

14 Mesaj
    7 Şubat 2013; 13:30:45 

Aidat kaç TL alıyorlar ,mahsuru yoksa :)

2007 Mesaj
    7 Şubat 2013; 13:31:53 

quote:

Ne kıskançlığı arkadaşım resimler 2mp ayranın yok içmeye demezmi insan.

Her şey son model olmak zorunda değil ki. Tercih meselesi.

9436 Mesaj
    7 Şubat 2013; 13:37:48 

Ay'a bakınca yakın mı görünüyor

Lenovo IdeaPad Y510P / Logitech Z5500 / Buffalo LinkStation 1 TB

311 Mesaj
    7 Şubat 2013; 13:39:13 

yazın bazen eve çıkanakadar merdivende başlanır işe kafada güzel oldumu o evde otursam :D eve girmeden iş biter hadi good bye derim :D

1820 Mesaj

7 Şubat 2013; 13:39:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

Her şey son model olmak zorunda değil ki. Tercih meselesi.

Tabiki ancan fundementalsi izlediysen hep resim çeken özürlü olmak zorundandır o aklıma geldi. Hep ters çekmiş evin içinden kare yok.

1547 Mesaj
    7 Şubat 2013; 13:41:48 

quote:

Ne isle mesgulsun?sen veya ailen?

401 Mesaj
    7 Şubat 2013; 13:44:24 

Fotoğraflara bakıcam diye boynum tutuldu. Deprem olaydı da yan yatıp çekeydin keşke.

"Yüksel Türk Senin için yüksekliğin hududu yoktur.İşte parola budur."
    M.Kemal Atatürk

2007 Mesaj
    7 Şubat 2013; 14:21:39 

quote:

Tabiki ancan fundementalsi izlediysen hep resim çeken özürlü olmak zorundandır o aklıma geldi. Hep ters çekmiş evin içinden kare yok.

Oralarına karışamayacağım

Uzaklaştırılmış
    Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    7 Şubat 2013; 14:21:40 

amcasına misafirliğe gitmiş fotoğraf çekmiş

372 Mesaj
    7 Şubat 2013; 14:27:20 

ben de 22. katta oturuyorum maceraperest olmayla ne alakası var onu anlayamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

388 Mesaj
    7 Şubat 2013; 14:31:48 

demekki 30.kattan bakıncada herşey aynıymış değişen birşey yok dışarıya bakarken :)

1792 Mesaj
    7 Şubat 2013; 15:30:51 

kayışdağı ormanı dimi oradaki görünen dağ? ayrıca fotonun yukarısında en sağda kalan binalar yeditepe üni. olması lazım

1205 Mesaj
    7 Şubat 2013; 15:38:21 

ustam yanlış anlamada hiç 30.katmış gibi gelmedi bana öyle durmuyor 10 15 anca gibi ya da hiç oturmadığımız için öyle geldi

MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2007 & MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2012 6 sıra silindir 422 Bg
    ECZACI

Uzaklaştırılmış
    13 gün cezanın,
    5 sa. 1 dk. kadarı kaldı.
    7 Şubat 2013; 15:40:26 

quote:

Orijinalden alıntı: StoryLine

30.katta oturmanın zorlukları neler ?

Muhtemelen eşya taşıması zor oluyor, pizza sipariş edince gelmesi uzun sürebilir kapalı yer korkusu olan arkadaşlar sana küsebilir... Asansöre mahkum olursun...

174 Mesaj
    7 Şubat 2013; 15:41:50 

Resim koymayı yeni öğreniyorsun galiba

Eski Kullanıcı Adı: Kill 'Em All

113 Mesaj
    7 Şubat 2013; 15:58:39 

quote:

Bu evde oturuyorsan araban ne çok merak ettim?

1098 Mesaj
    7 Şubat 2013; 16:00:26 

quote:

Orijinalden alıntı: StoryLine

30.katta oturmanın zorlukları neler ?

Ucak carpar.

İngiltere'deki eğitim hayatı hakkıda sorusu olanlar ulaşabilir.
    Tarih Bölümü Terk

2179 Mesaj
    7 Şubat 2013; 16:01:23 

Adamlar döner daire yapmışlar

JoeyBane || MONSTER® Q61MS-1762X || JoeyBane
    [CPU] Intel® Core™ i7-3610QM 6MB L3; 2.30GHz > 3.30GHz; 1600 MHz ------------------- ||
    [RAM] CORSAIR Vengeance 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9 SODIMM KIT ------------- ||
    [GPU] 1.5GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX 670M 192-Bit DX11 ------------------------ ||
    [DISPLAY] 17.3" Full HD ( 1920 x 1080 ) Mat LED Ekran----------------------- ||
    [SSD] 120GB HyperX 3K Serisi Sata 3.0 ------------------------------------ ||
    Emir || Bu hesap iki kişi tarafından kullanılmaktadır || Emre

360 Mesaj
    7 Şubat 2013; 16:02:55 

quote:

Bu resmide simdi cektim
    0

havuza tükürsene

“Beşiktaş şampiyon olsun, maç kazansın, kupa kaldırsın diye tutulmaz. Beşiktaşlılık bir değerler manzumesidir. Dürüstlüktür. Ahlaklı olmaktır. İyi insan olmaktır. Bir insan falanca fitbolcuyu, filanca başkanı sevdiğinden değil, takım sürekli şampiyon olduğu için hiç değil öncelikle ve esasen bu değerlere inandığı için Beşiktaşlı olur” Süleyman Seba
    Bi'r-ruh bi'd-dem nefdik ya OLCAY!

75 Mesaj
    7 Şubat 2013; 16:04:54 

Varyap'ın binası daha yüksek yaklaşık 40 kat.İnanılmaz bir manzara var, öyle böyle değil.

96 Mesaj
    7 Şubat 2013; 16:21:07 

30. katta oturup hala tost makinasi kullanan insanlar var.

935 Mesaj
    7 Şubat 2013; 18:21:39 

Sayın oturan, neden 30 ?

2479 Mesaj
    7 Şubat 2013; 18:25:09 

tr de çelik bina inşaatı maliyeti yüksek olduğundan pek uygulanmıyor veya yapılmıyor.6 şiddetindeki bir deprem bile bu binaları dökmeye yeter..belli bir tonajdan sonra kolonlardaki yük arttığı i,çin en ufak bir esnemede kül gibi dökülmeye başlar..bu binaların kimin yaptığı önemli değil nasıl ve ne derecede güvenli yaptığı önemlidir.

GÜLEREK KAYBETTİKLERİNİ AĞLAYARAK KAZANAMAZSIN

265 Mesaj
    7 Şubat 2013; 19:07:14 

quote:

Orijinalden alıntı: wox

tr de çelik bina inşaatı maliyeti yüksek olduğundan pek uygulanmıyor veya yapılmıyor.6 şiddetindeki bir deprem bile bu binaları dökmeye yeter..belli bir tonajdan sonra kolonlardaki yük arttığı i,çin en ufak bir esnemede kül gibi dökülmeye başlar..bu binaların kimin yaptığı önemli değil nasıl ve ne derecede güvenli yaptığı önemlidir.

haklısın Allah korusunda deprem olursa kaçmaya gerek yok %90 ölecez zaten

Atatürkçüler Birliği

2089 Mesaj
    7 Şubat 2013; 19:24:39 

adam yarasa beyler tavanda uyuyor

ALLES WAR DIE SEKTE

491 Mesaj
    7 Şubat 2013; 19:43:01 

Beyler yeni goruyorum disardaydim bi suru yorum olmus ellerinize saglik:) iyi yapandanda kotu yapandanda

1 ev 30. Kat resimdeki diger evlerin katlarini sayarsaniz zaten anlarsiniz
    2 2mp felan demissiniz telefonumdan cekip koydum resimleri telefonum iphone 5
    3 camdan cikartip cekmedgm icin belki iyi cikmamistir resimler
    4 evin icinide koyarim eve gecince simdi disardayim
    5 valla soguk olmuyor ama pencereleri bide havalandirma bolmesini acinca baya ruzgar esiyor ses oluyor
    6 isinmada bi problem yok
    7 evi babam aldi bana
    8 kendi aracim audi a3 sportback , babamin kendi araci var mal mulk degilde baska seylerle ilgli yorum atarsaniz sevinirim muhabbet bayiyor sonra baska yerlere cekiliyor daha dogrusu
    9 allah herkese daha iyisinde oturmayi nasip etsin hepimiz gordugumuzden gerisini gormeyelim once gonlumuz zengin olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0!!Obbs!!0 -- 7 Şubat 2013; 19:45:04 >

Uzaklaştırılmış
    13 gün cezanın,
    5 sa. 1 dk. kadarı kaldı.
    7 Şubat 2013; 20:13:11 

quote:

Orijinalden alıntı: wox

Malezyadaki Petronas ikiz kulelerinide benonarme yaptılar... İspanya'nın en yeni yapılan kuleside betonarme yapılıyor... belkide bitti... depreme dayanıklılık konusunda kurallara uyarsanız sorun olmaz...

2479 Mesaj
    7 Şubat 2013; 20:18:05