Şimdi Ara

Sony Xperia SP'nin yeni görüntüleri paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sony Xperia SP'nin yeni görüntüleri paylaşıldı

Barcelona'da düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi için yavaş yavaş geri sayımın başladığı şu günlerde, Sony tarafında gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Sony'nin ''HuaShan'' kod adlı akıllı telefonu Xperia SP'nin, Xperia V ile yan yana çekilmiş fotoğrafları paylaşıldı.

En alt kısmının şeffaf olduğu tahmin edilen Xperia SP'ye, 28 nm üretim süreci teknolojisiyle geliştirilen ve 1.7 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli (Krait) Qualcomm MSM8960T Snapdragon S4 Pro platformunun ve Adreno 320 grafik işlem biriminin güç vermesi bekleniyor. Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 4.1.2 ''Jelly Bean'' sürümünü kullanan Xperia SP'nin ekran çözünürlüğünün ise 720 x 1280 piksel olacağı bildiriliyor. Fotoğraflardan gördüğümüz kadarıyla akıllı telefonun ekran boyutu Xperia V'den (4.3-inç) büyük olacak. Bataryanın ise çıkarılamadığı verilen detaylar arasında yer alıyor.

• blackmart alpha :D

• Suya, toza dayanıklı olursa alacağım bu telefonu :)

• sony bu sefer sektörü tamamen ele geçirmek istiyor galiba
  • ha

• bi sonrası SX olcak :D

• ben sürekli tv internet vs. uğraştığım için yedek batarya taşıyorum ama çoğu modelde batarya değişmiyor...
  • blackmart nedir ya :D

• P kadar karizma değil.
  • Xperia Z'nin orta segment versiyonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: knightmert

blackmart nedir ya :D

Telefona para verip uygulama için eli cebine gitmeyenler her yerdeler dostum.
  • TFT ekran kullanmaktan vazgeçsinler artık.

• Blackmart gördüm ya orada. :D

• 2 çekirdek ve ufak ekran sayesinde pil ömrü uzun olsun inşallah 4 çekirdek alanların kaçı faydasını görüyorki zaten.tek soru piyasaya çıkışının ya da ülkemize gelişinin ne kadar gecikeceği.gecikme yüzünden xperia V gibi ölü doğmaması lazım.

bataryanın çıkarılabilir olasına gerek yok.en son batarya değişimi yaptığım telefon nokia 3210'du yedek pil isteyen sayılı kullanıcı için piyasada micro usb'den takılan harici bataryalar mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 11 Şubat 2013; 10:26:51 >
  • z gibisi yok gelmedide valla

• z 620 € gözüküyor avrupada.ön sipariş.
    daha düşük ekran,daha düşük işlemci lakin adreno 320.
    çok tatlı telefon olmuş,4,3 de ideal kim ne derse desin.
    lakin fiyatı mutlaka s3ten düşük olmalı.
    400€ bandında olursa tadından yenmez.
  • bu telefon 4.6 inch süper bişey bu pazar alıcam

• onu alacağına biraz daha bekle yeni xperia m2 al daha güncel versiyonu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.