Şimdi Ara

Sony Xperia Z video ön inceleme 'Yeni nesil süper telefon mercek altında'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
486
Cevap
5
Favori
18.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin yeni nesil süper telefon olarak tanımladığı Xperia Z, Türkiye'de. Tasarım, performans, kamera, su geçirmezlik özelliği ve satış tarihi de olmak üzere Sony Xperia Z hakkındaki deneyimlerimiz ve merak edilen diğer detaylar ön inceleme videomuzda

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Sony Xperia Z Türkiye'de
    Sony Xperia Z Türkiye'de
    Sony Xperia Z Türkiye'de
    Sony Xperia Z Türkiye'de
    Sony Xperia Z Türkiye'de
    Sony Xperia Z Türkiye'de
    Sony Xperia Z Türkiye'de
    Sony Xperia Z Türkiye'de
    Sony Xperia Z Türkiye'de
    Sony Xperia Z Türkiye'de
    Sony Xperia Z Türkiye'de
    Sony Xperia Z Türkiye'de
    Sony Xperia Z Türkiye'de
    Sony Xperia Z Türkiye'de
    Sony Xperia Z Türkiye'de
    Sony Xperia Z Türkiye'de
    Sony Xperia Z Türkiye'de
    Sony Xperia Z Türkiye'de
    Sony Xperia Z Türkiye'de
    Sony Xperia Z Türkiye'de

Editörün Notu: Sony Xperia Z'nin su geçirmezlik özelliğiyle ilgili yaptığımız denemelere ait daha fazla görünüyü, mobil teknoloji programımız Mobilite'nin şu an yayında olan yeni bölümünde bulabilirsiniz.

Editörün Notu-2 (23:50 - 11/02/2013): Sony Xperia Z birkaç saat önce, uzun uğraşlarım sonucu elime ulaştı. Hafta sona ermeden kapsamlı bir video inceleme yayınlıyor olacağız. Bu arada merak edenler için ev ortamında hızlıca yaptığım su geçirmezlik testi;

https://twitter.com/fx57/status/301057921641504768/photo/1

• Inceleme guzel olmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tesla Nikola -- 6 Şubat 2013; 20:27:56 >
  • samsung galaxy s3 ü satıp bunu alıcam şimdiden para toplıyorm üstü için

• Telefon tasarım anlamında yenilikçi gerçekten güzel olmuş. O mor yerin dandikliği dışında tabi. Donanımı konusmaya gerek yok zaten.

Bu arada yeni video oynatıcı daha kullanışlı ve performanslı olmus.

• şuana kadar gördüğüm modern akıllı telefonlar arasında bu seviye donanıma sahip telefonlar arasında en güzel görünen telefonlar arasında oldugunu .....

Cümle mantıken dogru ama biraz değişik kaçmış doğrusu anlamakta güçlük çektim :)
    Anlatımınız çok iyi telefon zaten dehşet videoya denecek laf yok :)
    Telefonu biraz silip kullansaydınız çok iyi olacaktı :)
  • Sony kalitesini belli etmiş bu sefer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu senenin en iddaalı modeli gibi duruyor, izleyelim görelim
  • Burası tutulu.

• On inceleme dersiniz tanıtım videosu çıkar, inceleme dersiniz on izleme çıkar..

• Muhteşem bir telefon.

• Holy Shit! Sony Z :)

• Timescape olmasaydı keşke Nexus 4 deki gibi işletim sistemi sade bırakılsaydı.
    Sony i yapmış bu sefer.

bu arada yukuberk nerelerde kaçırmazdı sony haberlerini :D

• Fiyatı daha uygun olmalıydı :) 1999 tl olursa cidden kötü ama 1500 felan olursa aldık gitti

• Xperia Z düşürülür mü hiç

• Çok iyi görünüyor.
  • hakıkaten müthiş ıyı görünüyor. kısmetse yaza z ıle gırmek güzel olacak
  • Erdi bey;

1- Ekran konusu en cok merak edilen konu oluyor. Acaba ekrana değişik acılardan baktığınızda görüntü soluklasiyor mu?

2- Hoparlörün ses yüksekliği ve kalitesi hakkında fikir sahibi oldunuz mu?

3- Üst tarafta olan ezilme cok sasirtti beni, acaba cok sert ve yüksekten mı düştü ?

4- kulaklık icin kullanılan kapak kısa surede aşinip, su sızıntısına sebep olabilir mı acaba? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

5- android bu donanımlarda bile kasmaya devam ederse, stabil bir isletim sistemi olmasi icin daha cok mu beklememiz lazim. iOS stabiletesine ulaşmasını sabırla bekliyorum ama pek mümkün olamayacak galiba. Sizin bu konuda düşünceniz nedir?

Teşekkürler

• Sonunda. Heyecanla izlemeye başladım...Video için teşekkürler :)

Sonuna kadar takıla takıla da olsa HD olarak izledim Yorumlarıma gelecek olursak;

Cihaz gerçekten güzel. Kulaklık kapağı bir süre sonra sızıntı yapar mı acaba diye düşünüyorum Sonuçta sık sık kullanacağımız bir kapak ve oradan su girerse cihazın şansı olmaz diye düşünüyorum. Öte yandan mor düşündüğüm kadar iyi durmamış Daha koyu bir mor olsa almakta tereddüt etmeye gerek olmazdı ama biraz kadınlar, bayanlar için gibi bir izlenim oldu. Ekran konusunda S3, One X+ ve Note 2 ile açık alanda karşılaştırmayı da bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firaristt -- 6 Şubat 2013; 20:29:16 >

• iphone ve samsung'un herkesin elinde olmasından rahatsız olanların alabileceği alternatif üst segment güzel bir telefon. 1500+ tl fiayatlarda telefon almaya karar verirsem kesinlikle tercihim olucaktır.
  • Gerçekten şık gözüküyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.