Şimdi Ara

simtaş fortune 3lü set hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar,konuları okudum fakat bana 800 tl yi geçmeyecek yani en uygunundan set gerekiiyor acil..kiracı olarak tuttugumuz evde ev sahibimiz 3lü seti kendiniz alın dedi;Zaman kısıtlı oldugu için baska ev bulamayacagız.kendime ait bir fırınımda var..maddi durumumuz sıkışık oldugu için en uygun fiyatlı işimi görecek bir set lazım..yardımcı olursanız çok sevinirim..

• farklı bir marka da olur;tavsiyede bulunacak olan yok mu?iki cihazın farkını bile anlamayacak kadar cahilim ankastre konusunda:(
  • ıcf nin üretimi simtaş, sobaları çok meşhurdu bunların, ankastrelerini ilk kez duyuyorum ama. kalitesi konusunda bişey diyemem ama hepsiburada da üçlü set 589 liradan satılıyor. çok bişey beklememek gerek o fiyata. ha çok iyide çıkabilir kullanıcı yorumu lazım. hepsiburada da 1 tane yorum var oda olumlu. o paraya riske girilebilir sanırım.

fırını 3 fonksiyonlu, muhtemelen üst ızgara, turbo ve statik fırındır özellikler. çok şey beklemezseniz yeter her türlü. fırın en nihayetinde
    ocakta klasik tip sorun çıkaracağını sanmam ama malzeme kalitesi çok iyi değildir o fiyata tahminim. ilerde düğmeler ve çakmaklar dert olabilir. oda belki.
    ama davlumbazdan çok şey beklemeyin çekişi çok düşük. mutfak küçükse belki iş görür. onun dışında anca gürültü yapar.

800 lira limitiniz i biraz arttırabilcek olsanız şu alttaki seti tercih edebilirsiniz bence. ama imkanınız yoksa alternatif kısıtlı malesef.

http://www.ankastreci.com.tr/SILVERLINE-SLV-239-FIRIN-AS-131-F-OCAK-3170-X-6-VERA-DAVLUMBAZ,PR-1069.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZEITGEIST -- 7 Şubat 2013; 13:07:34 >

• çok teşekkür ederim;ürünü yorumlamanız bile beni çok aydınlattı;diğer ürünün özellikle daha iyi evet ama dediğiniz gibi kiracıyım ve tamamen mecbur oldugum için alıyorum..size zahmet linkini verdiğim ürünü de yorumlarsanız ikisinden birini alıcam bugün:(
    http://www.koctas.com.tr/firin-ve-ocaklar/TDG-Uclu-Ankastre-Set/8552-14054/

tekrar teşekkür ederim...
  • termikel de simtaş gibi yerli üretim. aralarında çok kalite farkı olacağını sanmam aşağı yukarı muadil ürünler. yalnız koçtaş ın sitesindeki davlumbazın bilgisi yanlış. 550m3 değil 350m3 onunda çekimi. sizin içinize hangisi sinerse onu alın aralarında bir performans farkı olmayacaktır sonuçta. ha ben olsam termikel daha bilindik olduğundan onu seçerdim belki, ama sadece o kadar, başka bi sebepten değil

servis öne çıkıyor aslında bu ikisi arasında. hangisinin servisi daha sağlıklıysa o tercih edilebilir ama benim hiç bilgim yok o konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZEITGEIST -- 7 Şubat 2013; 16:01:02 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.