Şimdi Ara

Android 4.2.2 güncellemesi yakın bir zamanda yayınlanabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•   

Mobil işletim sistemi Android'in bir sonraki sürümü "Key Lime Pie" için çalışmalarını sürdüren Google'ın bir sonraki büyük güncellemeyi mayıs ayında düzenlenecek yazılımcı etkinliğinde tanıtması bekleniyor. Ancak, bazı kaynaklar Google'ın Android 5.0'ı yayınlamadan önce Android 4.2.2 numaralı güncellemeyi kullanıcılar ile buluşturacağını iddia ediyor.

Konuyla ilgili olarak yayınlanan haberlere göre, Google'ın bu güncellemeyi Nexus 4, Galaxy Nexus, Nexus 10 ve Nexus 7 için test ettiği belirtiliyor. Büyük bir güncelleme olmaktan çok güvenlik açıkları üzerine odaklanan ve Nexus 7'nin bluetooth ses aktarımının hatalarını düzelten bir güncelleme olacağı belirtiliyor.

Güvenlik ve küçük hata düzeltmelerine odaklanacağı söylenen Android 4.2.2 güncellemesinin çıkışı için şubat ve mart aylarının işaret edildiğini de belirtelim. 

• Açıkçası Samsung Galaxy Nexus um için 4.2.1 güncellemesinden hiç memnum değilim.
    Keşke 4.1.1 de kalsaydım diyorum. Çok daha hızlı, akıcı ve pratikti..

• Ama bu her telefon için geçerli değildir bence, belki de 4.2.2 diğer telefonlar için daha stabil olacak.

• Bir güncellemesi sorunları çözüyor, yeri geliyor bir güncellemesi cihazı yavaşlatıyor. Android kullanıcısı olsam her ufak güncellemeyi yüklemezdim.
  • Sürekli guncelleme yalnizca google cihazlarina yariyor diger firmalar yetisemiyor bu yuzden de ornegin adamlar 4.1i portlamaya calisirken bi bakmislar 4.2 cu durum cok olmaya basladi googlein diger firmalarla oturup detaylica konusmasi lazim yazilim guncelleme konusunu ya da bilmiyorum belki de boyle yaparak bir nebze de olsa kendi nexus cihazlarinin satilmasini sagliyor olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 2 aldim sirf donanimi için ama 4.1.2 hala stabil degil,google yakinda 5gb ram isterse sasmam.

• bu güncellemeyi ilk samsung alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: musa_unsal2005

bu güncellemeyi ilk samsung alır

Hayır ilk Nexus alır

• Nexus u kim uretti?

• quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

Nexus u kim uretti?

LG, Asus, Samsung..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebrigiryan -- 7 Şubat 2013; 12:35:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemaloztin

quote:

Hayır ilk Nexus alır

nexustan sonra demek istemiştir arkadaş
  • gelsinde 4.1.1 den atlayalim
  • Son güncellemeyi çok geç aldık ummrım bunda da aynısı olmaz
  • Bunu vereceklerine direk 5 sürümünü verirler diye düşünüyorum firmalar. Android bu konuda gerçekten sıkıntılı, Google çabuk güncelleme yapıyor; ancak diğer firmalar yetişemiyor. Google SDK'yı geç çıkıyor, firmanın alıp düzenleyip kendi arayüzünü entegre etmesi uzun sürüyor, optimizasyonlar(kernel vs.). Sürüyor da sürüyor yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozisik

quote:

quote:

Hayır ilk Nexus alır

nexustan sonra demek istemiştir arkadaş

Yoksa olmaz zaten

• quote:

quote:

Hayır ilk Nexus alır

Nexus dışında demek istedim o zaten alacak

• android böyle sürekli güncellenirse htc batar herhalde
  • quote:

quote:

quote:

Hayır ilk Nexus alır

Nexus dışında demek istedim o zaten alacak

%100

• quote:

Orijinalden alıntı: InsTead-Be

Açıkçası Samsung Galaxy Nexus um için 4.2.1 güncellemesinden hiç memnum değilim.Keşke 4.1.1 de kalsaydım diyorum. Çok daha hızlı, akıcı ve pratikti..

katılıyorum

• 4.2.2 güncellemesi Nexus 4'de ki sorunları düzeltmek için yapılan fix gibi birşey diğer android kullanıcıları yeni sürüm diye boşuna heycanlanmasın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.