Şimdi Ara

[Satılık] Lamptron Fc Touch- Noctua NH-L9i -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
6
Favori
6.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.

Noctua NH-L9i

[Satılık] Lamptron Fc Touch- Noctua NH-L9i -  [Satılık] Lamptron Fc Touch- Noctua NH-L9i -

Boyutuna göre alınabilecek en performanslı sogutuculardandır.Stock sogutucudan daha ufaktır.Mini itx sistemler için tasarlanmıştır.Ürün max 10 saat kullanılmıştır.Tüm kutu ve kutu içerigi bulunmaktadır.Sıfırı kargo hariç en uygun 45$ ,benim istedigim fiyat .Kargo benden ve yanında intel stok sogutucu hediye 70tL

Lamptron Fc Touch

Ürünün kozmetik ve teknik bakımdan bir sorunu bulunmamaktadır.Dokunmatik ekrandır, 6 adet fan kontrol kanalı ve ısı sönsörü bulunmaktadır.Kanal başı 30w desteskler, fanları tamamen kapatabilirsiniz ve otomatik modu vardır ayarladıgınız sıcaklıga göre devri yükselir otomatik .

Tek eksik tarafı kutusu yok ve sadece kutu içeriginden sadece 6 adet fan uzatma kablosu duruyor yani sensör vs kabloları yoktur. İstedigim Fiyat 100 Tl.

Phobya Touch 6

[Satılık] Lamptron Fc Touch- Noctua NH-L9i - [Satılık] Lamptron Fc Touch- Noctua NH-L9i - [Satılık] Lamptron Fc Touch- Noctua NH-L9i -

Dokunmatik ekrandır.
    6 adet fan kontrol kanalı ve 6 adet ısı sensörü kanalı vardır.
    Kanal başı 30W ye kadar destekler.
    Fanları manuel ayarlıyabileceginiz gibi otomatik moda getirdiginizde sıcaklıga göre fanlar kendi devrini ayaralr.

Ürün toplam 2 saat çalıştırılmamış.Kutu ve kutu içerigi tamdır.Kozmetik olarak sorunu yoktur.

İstedigim fiyat 95 Tl. Satılmıştır

Rothco Paracord

Ürün piyasadaki en kaliteli paraşüt iplerindendir.Çeşitli amaçlarla kullanılabilir ama ben sleeve malzemesi için kullandım.Her renkten toplamda 30 Metre vardır.Dayanıklılık seviyesi ise 250 Kg dir.Bende sarı ve siyah renkleri mevcut.Metresi 1,3 liraya geliyor.

Sıfır Fiyatı

http://urun.gittigidiyor.com/spor/parasut-ipi-rothco-made-in-usa-100-ft-550-lb-z33-75857618
    http://urun.gittigidiyor.com/spor/parasut-ipi-rothco-made-in-usa-100-ft-550-lb-z21-75858537

Ürünün tanesi içi istedigim fiyat 40 Tl dir. Satılmıştır.

Phanteks PH-TC14PE

Ürünü yurt dışından temin ettim.Kutu ve kutu içerigi full durmaktadır.Ürünü çok az bir süre kullandım ve sıfırdan bir farkı yoktur.Ürünü bilen bilir hava sogutmada en iyisidir .İntelden 2011/1155/1156/11366/775 ve AMD AM2/AM2+/AM3 uyumludur.

Sıfır fiyatları
    http://specialtech.co.uk/spshop/customer/cart.php
    http://www.tigerdirect.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=1704999&CatId=798

Ürüne istedigim fiyat 175 Tl dir. Satılmıştır.

Thermalright Ultra 120 eXtreme Rev.C [Fan Ve Arctic MX4 Hediyeli]

Ürünün kutu ve kutu içerigi durmaktadır.Ürünün herhangi bir problemi yoktur.775,1366,1155,1156,AMD AM2,AM2+ i için montaj aparatları beraberinde geliyor.Kutu içeriginde fan ve macun olmamasına ragmen mavi ledli bir adet fan ve piyasada degeri 20 tl civarında olan çok az kullanılmış arctix mx4 verecegim.İstedigim fiyat 65 tlSatılmıştır

Akasa Venom

Ürünün kutu ve kutu içerigi fan hariç tamdır.Viper yerine ondan daha performanslı A.C. Ryan 120mm BlackFire verilecektir.Uyumlu platformlar AMD/Intel LGA 775/1156/1366/1155/AM2/AM3

Sıfır Fiyatıhttp://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=3040

Ürüne istedigim fiyat 60 Tl dir. Satılmıştır.

Noctua NH-U12P

Ürünün tüm kutu ve kutu içerigi tamdır.2 3 kullanımlık macunu bulunmaktadır.Fanlarının herhangi bir sorunu yoktur.

Ürüne istedigim fiyat 100 Tl dir Satılmıştır..

EK-DCP 4.0

Ürünün kutusunda Phobya DC12-400 yazmaktadır fakat Ek nin ismi daha kısa oldugundan başlıga onu yazdım.Ürün Ek nin ürünüyle aynıdır sadece üzerindeki etiket farklı.Ürün teorik olarak sıfır sayılmasa bile sıfır kabul edilebilir çünkü sadece deneme amaçlı 24 saat civarı çalıştırdım 800 L/hr gücündedir.Kutusu ve kutu içerigi,titreşim öyleyici aparatları eksiksizdir.

Ürünün için istedigim fiyat 85 Tl dir.
    Satılmıştır.

1 tanesi satılıktır.Ürün sıfırdır.Fan vs montaj bile edilmemiştir.Tüm kutu içerigi durmaktadır.Piyasadaki en kaliteli radyatörlerdendir. Yanında Corsair in140MM fanı hediyedir.Kargo benden .İstedigim fiyat 180 Tl. Satılmıştır

MagiCool 360 Ultra Radyator

Ürün sıfırdır, ne vida takılmıştır ne içine sıvı temas etmiştir.Ürünün içi bakıdır ve kalınlıgı 450MM dir..Yanın 24 adet vidası verilecektir.Hiç bir sorunu yoktur.Üründeki resimdir.

Ürüne istedigim fiyat 100 Tl dir Satılmıştır.

XSPC RX 360

360 radyatörler içinde en yüksek performansa sahip radyatörlerdendir.Kalınlıgı 63 MM dir.İçi full bakırdır.Ürüne daha yeni 26 saat sızdırma testi yapılmıştır her hangi bir sorunu yoktur.Vida yerlerinde kullanma baglı çizikler vardır sadece.Kutusu ve montaj vidaları duruyordur.

Ürün için istedigim fiyat 150 Tl dir. Satılmıştır.

Alphacool NexXxoS Xtreme III 360 Rev.2

Ürün sıfırdır.Tüm paket içerigi durmaktadır.24 adet adet vidası vs fanların montajı için titreşim önleyici lastikleri bulunmaktadır.Ürünün içi bakıdır ve kalınlıgı 45MM dir.

Ürünün için istedigim fiyat 110 Tl dir.Sondur.[ Satılmıştır.

MagicCool 140 Slim Radyator

[Satılık] Lamptron Fc Touch- Noctua NH-L9i -  [Satılık] Lamptron Fc Touch- Noctua NH-L9i -

Ürün
    http://www.specialtech.co.uk/spshop/customer/Magicool-Slim-140mm-Single-Radiator--MC-RADI140-pid-15041.html
    http://www.frozencpu.com/products/12704/ex-rad-229/Magicool_Extreme_140mm_Radiator_-_Slim_Profile_MC-RADI140.html

Toplamda 3 saat içinde su durmamış ve toz daha bile yoktur.Kutu vs kutu içerigi eksiksizdir.Yanında Thermaltakenin 120MM radyatörü hediyedirİstedigim fiyat 50 Tl.Satılmıştır

Swiftech Apogee GTZ Special Edition

Ürün sıfırdır daha altındaki jelatini dahi kaldırılmamıştır.Paket içerigi full durmaktadır.Intel 1366 ile uyumludur

Ürün için istedigim fiyat 75 Tl dir. Satılmıştır.

Arctic Cooling Accelero Xtreme Plus

Kendi kulvarında liderdir.Üstüne sogutucu yoktur.Sogutucu Gtx 4xx,5xx,6xx AMD HD 5xxx,6xxx,7xxx serisiyle uyumludur[Bazı kartlarda uyum sorunu olabiliyor,yazarsanız kartınızı ona göre bilgi veririm).Ama sogutucunu bazı durumları var.Daha önce kullanıldıgı için padleri kullanılmaz durumda.Öncelikli alışveriş Konya için eldendir.Arkadaş kartının getirir ben sorunsuz bir şekilde montajını yaparım.Ya da arkadaş başka şehirdeyse dilerse kartı yollar montajı yapıp geri yollarım.Direk sogutucuyuda yollayabilirim ama sink vs yapışmıyor gibi sorunlarla ugraşmam.

Ürün için istedigim fiyat 75 tl dir. Satılmıştır.

Arctic Cooling Accelero Xtreme Plus

Kendi kulvarında liderdir.Üstüne sogutucu yoktur.Yanında beraberinde gelen heatsink ler verilecektir.Sogutucu 53 MM vida aralıgına sahip modellere uyumludur,yani bunlar referans : 5850,5870,6850,6870,6950,6970,7850,7870,7950,7970. Sogutucun bir sorunu vardır ve üzerindeki fanlardan biri çalışmamaktadır.Diger iki tanesinde sorun yok molex le çalışıyor onlar ve yanında biri 92 biri 80 lik iki fanda verilecektir.Ama çok rahat hava sirkülasyonu iyi bir kasada kullanabilirsiniz. İki fan çok rahat yetecektir karta.Ha ugraşamam derseniz Arctin kendi sitesinde 5$ a alabilirsiniz.Link

Ürün için istedigim fiyat 45 tl dir. Satılmıştır.

3 Adet Xigmatek CLF 120MM Fan

Ürün bu mavi ledli,kutusu garantisi vs duruyor hepsi

http://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-clf-f1251-clf-serisi-120mm-mavi-led-fan/productdetails.aspx?I_ID=45707
    Yanında bir adet 80MM aynı seri fan verilecektir.

http://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-clf-f8251-clf-serisi-80mm-mavi-led-fan/productdetails.aspx?I_ID=45705

Ürün için istedigim fiyat 30 Tl dir.Satılmıştır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneTreeHill -- 11 Temmuz 2013; 13:45:37 >

• hayırlı satışlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

hayırlı satışlar..

Sagolasın bro, paracord lazımsa ücretsiz verelim

İlana accelero xtreme eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneTreeHill -- 6 Şubat 2013; 14:49:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

hayırlı satışlar..

Sagolasın bro, paracord lazımsa ücretsiz verelim

İlana accelero xtreme eklendi.

• Hayırlı satışlar Emre.
  • special edition blok çok tatlı duruyor. bende 775 standart olanı vardı 1156/1155 modu yaptım. sistemi kurunca bakıcam sıcaklıklar ne alemde diye. Hayırlı satışlar
  • Akasa venom için takip. Hayırlı satışlar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guns 'N Roses

Hayırlı satışlar Emre.

Sagolasın Bahadır

quote:

Orijinalden alıntı: Aysat

special edition blok çok tatlı duruyor. bende 775 standart olanı vardı 1156/1155 modu yaptım. sistemi kurunca bakıcam sıcaklıklar ne alemde diye. Hayırlı satışlar

Aparatı merak ettim,fotografını çeker misin ?

Bende belki satmazsam şunu alabilirim.

http://www.frozencpu.com/products/13303/ex-swi-36/Swiftech_Socket_1155_1156_Motherboard_Mounting_Kit_Apogee_GTXGTZ_GTZ-UHD-1156-BP.html

Akasa Venom satılmıştır.

•  [Satılık] Lamptron Fc Touch- Noctua NH-L9i -

• Hayırlı satışlar :) Sıvı soğutma kullanıyor olmasaydım phanteks'i almak için 1dk durmazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Squadd

Hayırlı satışlar :) Sıvı soğutma kullanıyor olmasaydım phanteks'i almak için 1dk durmazdım.

Sagolasın Yusuf, zamanında sırf görüntüsünden dolayı almıştım.Performansıda cabası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

Sagolasın Yusuf, zamanında sırf görüntüsünden dolayı almıştım.Performansıda cabası.

Aynen performansı bir yana sırf görsellik için bile alınacak bir ürün
  • Radyatör için PM. Hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandia

Radyatör için PM. Hayırlı satışlar.

Ürün arkadaşa satılmıştır.
  • Aldım gitti
  • Accelero Xtreme Plus için pm gönderildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.Blackeye.

Accelero Xtreme Plus için pm gönderildi

Ürün arkadaşa satılmıştır
  • Fanlar da gitti
  • Tüh ya radyatörü geç görmüşüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

Tüh ya radyatörü geç görmüşüm.

RX 360 ve Apogee Lyrazed gitmiştir,hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.