Şimdi Ara

android uydu alıcısı kullanan var mı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
568
Cevap
11
Favori
70.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihazla yaklaşık 10 gündür uğraşıyorum android uygulamalarda bir sıkıntı yok dahili wifi ile internete bağlanıyor, ANCAK uydu alıcısı bölümüne geçersek burda ki program biraz karışık türksat kurulu geliyor onda da problem yok kanal arama yaptığınızda tp leri buluyor ama kanalların frekansının hepsini bulmuyor kisinde de ismi oluyor görüntü alınamıyor. hazır listeler var ama bir türlü beceremedim atmayı hala çözüm bulmaya çalışıyorum.bulduğu kanallarda trt 1 hd trt hd falan bunlarda var ama görüntü mükemmel hz yüksek televizyonda çok güzel görüntü veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersinssahiner

cihazla yaklaşık 10 gündür uğraşıyorum android uygulamalarda bir sıkıntı yok dahili wifi ile internete bağlanıyor, ANCAK uydu alıcısı bölümüne geçersek burda ki program biraz karışık türksat kurulu geliyor onda da problem yok kanal arama yaptığınızda tp leri buluyor ama kanalların frekansının hepsini bulmuyor kisinde de ismi oluyor görüntü alınamıyor. hazır listeler var ama bir türlü beceremedim atmayı hala çözüm bulmaya çalışıyorum.bulduğu kanallarda trt 1 hd trt hd falan bunlarda var ama görüntü mükemmel hz yüksek televizyonda çok güzel görüntü veriyor.

gelişmeleri ve incelemeleri merak la bekliyorum ben de sipariş veriyorum android uydu alıcılarına merakım oldukça fazla.

• bu cihazı bende takıp edıyorum..75 usd cıvarı aliexpresste...ama su varki bu cıhaz normal uydu alıcısı gıbı dırek uydu olarak acıkabılıyormu?
  • cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    aynen uydu alıcısı görevi yapıyor yanında ek olarak televizyonuna bağlı android işletim sistemli bir bilgisayar var gibi işlem yapıyor.yani elindeki akıllı telefonla ne yapabiliyorsan oyun, uygulama web arayıcısı falan var internete girebiliyorsun
  • ersin hocam demek ıstedıgım su...cıhazı ılk acarken dırek uydu alıcısı modunda mı acılıyor yoksa once androld ısltım sıstemı acılıta sonramı programı calıstırıoyrsunuz? umarım anlatabılmısımdır...ben cıhaz dırek uydu alıcısı modunda acılıyormu?bırde bazı yazılarda xbmc yuklenebılıyor denmıs..bu xbmc nedır ve bu program ıle kullanan varmı_? bır dıger olayda su an cıhaz biss ve cccam olarak sorunsuz kullanılabılıyormu?
  • cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    cihaz açıldığında android ana ekranı geliyor, ordan dvb player var onu ok lediğimizde uydu alıcısı moduna geçiyor.kanalları tam olarak yerleştiremedim, bir sıralama sıkıntısı var görünüyor sanki çözüm bulmaya çalıştığım konu bu o yüzden bissler le ilgili ve ccam le ilgili bişey diyemeceğim.
  • eyvallah...ersin....umarım bu sorunlar cozulur...
  • quote:

cihaz açıldığında android ana ekranı geliyor, ordan dvb player var onu ok lediğimizde uydu alıcısı moduna geçiyor.kanalları tam olarak yerleştiremedim, bir sıralama sıkıntısı var görünüyor sanki çözüm bulmaya çalıştığım konu bu o yüzden bissler le ilgili ve ccam le ilgili bişey diyemeceğim.

bana bu cihaz dier uydu cihazlardan daha iyi gibi geliyor.sizin yorumlarınıza göre
    ram 1 işlemci iyi sizin daha yeni yorumlarını yazdıkça merakımız gider saygılar
  • Bu sitede 75.59 EUR tutuyor fiyat düşerse burdan alacağım diğer sitelerde ucuza var fakat bu site çok güvenilir 15 günde elinde oluyor

http://www.geekbuying.com/item/US-Plug-DVB-S2-Android-4-0-Google-TV-BOX-Amlogic-M3-1-2GHz-1GB-4G-Hardward-3D-Graphics-Acceleration-AV-HDMI-Black-RJ-45-Remote-Controller-314940.html
    Ebay daha ucuz fakat ebaydan hiç alış veriş yapmadım
    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=171066262064&ssPageName=ADME:L:COSI:US:1123

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munib -- 6 Ağustos 2013; 21:43:33 >

• şimdi arkadaşlar bahsi geçen cihazın üretici çinli firmadan firmware dosyasını uzun uğraşlar sonucu aldım.linkihttp://ajvffahkbd.l31.yunpan.cn/lk/QXJ6hXdVAm6Cb burası çin dosya paylaşım sitesi.yanlız tüm cihazın mı yoksa dvb bölümünün mü anlayamadım.bilen arkadaşlar bir yardımcı olabilir mi?lütfen
  • Next Pandora HD kullanıyorum oldukça memnunum almak isteyene tafsiye edebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: focus1

Next Pandora HD kullanıyorum oldukça memnunum almak isteyene tafsiye edebilirim

cccam ve biss'lee çalışıyormu Next Pandora'da
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilyild

quote:

Orijinalden alıntı: focus1

Next Pandora HD kullanıyorum oldukça memnunum almak isteyene tafsiye edebilirim

cccam ve biss'lee çalışıyormu Next Pandora'da

Evet çalışıyor hocam sorunsuz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba bende Android 4.0 4GB DVB-S2 yeni aldım.türksat aramada kanalların hepsini buldu
    fakat şu kanal sıralamasını bir türlü yapamadım kanalların taşıması nasıl yapılır saygılar
  • Çin'den alibaba sitesi üzerinden TV16+S2 android yazılımlı bir uydu alıcısı ve T3 air mouse da ben aldım.

http://bluetooth-mobile.en.alibaba.com/product/978204524-218958496/2013_Newest_Android_satellite_receiver_Support_DVB_S2_.html

http://www.alibaba.com/product-gs/839585163/2_4GHz_wireless_T3_air_mouse.html

55 $ uydu alıcı + 14 $ air mouse + 20 $ çin posta kargosu + 3 $ kadar da paypal komisyonuyla yaklaşık 92,60 $'a mal oldu bana.
    Gümrükte herhangi bir sorun olmadı, siparişimden yaklaşık 14 gün sonra dün elime ulaştı.

Akşam çok fazla kurcalama şansım olmadı. Birkaç gün sonra daha detaylı bilgi vermeye çalışırım.

Arkadaşların bahsettiği gibi kanal sıralamasını ben de çözemedim.
    Kanal görüntü kalitesi, kanal geçiş hızı normal gibi geldi bana.
    Menüsü ilk bakışta biraz karışık gibi görünse de, standart kumanda üzerindeki kısa yol tuşları kolaylık sağlıyor.
    Kablosuz ağı hemen tanıdı, Google - Google Play sayfalarına rahatça girebildim, birkaç uygulama indirdim.

Teknosa'dan çok uygun fiyatla (sadece 29 TL'ye) bir panasonic tv kamerası almıştım, hemen tanıdı.
    http://forum.donanimhaber.com/m_80243286/tm.htm

Air-mouse da fiyatına göre fena sayılmaz,
    özellikle klavye gerektiren sayfalarda kolaylık sağlıyor.

Çok çok kaliteli cihazlar değiller.
    Ancak android desteği ile standart bir panel TV'yi bile smart özelliklere kavuşturabilen AKILLI cihazlar bunlar.

Benzer cihazların üzerine yakın zamanda x marka etiketler yapıştırılarak ülkemizde de satışa sunulacağından eminim.

• ben çozdum Kanal taşıma kolay kumanda sağ tusuyla kanal editörünü açıp zaten allta edit tıklayıp taşıma seçilip kanalı çift tıklayınca nereye taşıyacaksanız o numarası (sıra numarası yazın tamam)
  • ben aldım gayet güzel seri yalnız kanalları sıralayamadım kulanan arkadaşlardan dvb-s programı ne önerirsiniz kanal sıralaya bilecegim favorilerde düzenleye biliyorum kanalı yalnız favorilere ulaşmak için kumandadan 2 tusa basmam gerekiyor
  • quote:

şimdi arkadaşlar bahsi geçen cihazın üretici çinli firmadan firmware dosyasını uzun uğraşlar sonucu aldım.linkihttp://ajvffahkbd.l31.yunpan.cn/lk/QXJ6hXdVAm6Cb burası çin dosya paylaşım sitesi.yanlız tüm cihazın mı yoksa dvb bölümünün mü anlayamadım.bilen arkadaşlar bir yardımcı olabilir mi?lütfen

Arkadaşım Merhaba!
    Bu Yazılımı kullanabildinmi!
    Cihazla İlgili şu anki gelişmeler nedir merak ettim .
    Ben sizlerin bu yeni cihaz heyecanını tesadüfen okudum ben de bu tarz bir cihaz almak istiyorum,
    o nedenle bir karar vermek anlamında araştırıyorum.
    Bilgi verebilirsen memnun olurum.
    Bu Topici Takip eden arkadaşların Başka cihaz tavsiyeleri olur mu ?

• Bu cihazdan bende almak istiyorum.Fakat cccam olmadığı söyleniyor.Bence bunun olmaması imkansız mutlaka vardır.Artı oscam uygulaması olduğunu bilsem hemen bende alacağım.

sanırım bahsedilen cihazın videosu

http://dvbdroid.info/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri26 -- 7 Eylül 2013; 12:18:05 >
  • Bu cihazdan bende almak istiyorum.Fakat cccam olmadığı söyleniyor.Bence bunun olmaması imkansız mutlaka vardır.Artı oscam uygulaması olduğunu bilsem hemen bende alacağım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.