Şimdi Ara

Borderlands 2'nin Satışları Açıklandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Sektörün en önemli firmalarından Take Two, yeni finansal raporlarını paylaştı. Firmanın finansal raporlarında Borderlands 2'nin satışlarına ait bir veri de yer aldı.

Yayınlanan bilgilere göre Borderlands 2'nin satışları 6 milyonu geçti. Take Two'nun dijital satışlarından en yüksek payı alan Borderlands 2, firmanın bu kolundaki gelirlerini bir hayli arttırmış. Gelen açıklamalara göre Take Two'nun dijital satışları son çeyrek itibariyle %244'lük bir artış göstermiş.

Borderlands 2 ile dijital kısmı bir tarafa bırakırsak, son finansal çeyrekte Take Two firması genel manada olumlu işler yaptı. 415.8 milyon dolar gelir elde eden firmanın geçtiğimiz sene aynı dönemdeki geliri 236.3 milyon dolardı. Bahsi geçen 2013 finansal yılının 3. çeyreğinde firma 70.9 milyonluk kar elde etti. Take Two'da işler iyi gözüküyor...

• Gayet güzel satış rakamları, e oyunda bir harika..
  • Kesinlikle hakeden bir yapım.Oynarken en çok keyif aldığım oyunlardan biri.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyun bencede harika ama ingilizce bilmediğin zaman tadını alamıyosun oynamakta istiyorum ama bu yüzden oynayamadım

• Oyunu PC icin aldim,yetmedi Season Pass aldim,o da yetmedi Premiur Club aldim,e o da yetmedi Borderlands GOTY Edition aldim,parasini hak ediyor mu peki? Son kurusuna kadar helal-i hos olsun :)

• Herşey iyi hoşda 2013 yılının 3.çeyreğinde nasıl elde etmiş?

• you're worse than the midgets

• Borderlands'ı nedense bir sevemedim, elim de borderlands game of the year edition key var hala duruyor :D

• Claptrap ve Tiny Tina için bile hakeder.

• İlk oyunu 100 saat oynamıştım ama beğenmemiştim 2. oyuna da bulaşmak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CommandPrompt

Herşey iyi hoşda 2013 yılının 3.çeyreğinde nasıl elde etmiş?

Firmaların finansal takvimleriyle bizim yaşadığımız günlük takvimler farklı.
  • cl4-tp!

Güzel oyundu,ama bir zaman sonra kendini fazla tekrarladığını düşünüyorum(oyun alanı olarak).
  • ben oyunu hiç sevemedim. yani ing pek yok bende belki ondandır ama ne dünyası nede fps elementleri yani vuruş hissi olsun silhların tasarımı olsun bana çok basit geldi zaten grafikler çizgi filmdi.. belki grafikleri gerçekçi yapmayı deneseler daha çok sevilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

quote:

Orijinalden alıntı: CommandPrompt

Herşey iyi hoşda 2013 yılının 3.çeyreğinde nasıl elde etmiş?

Firmaların finansal takvimleriyle bizim yaşadığımız günlük takvimler farklı.

L&M deki gibi 1 sene ileren mi gidiyor yani ilginç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.