Şimdi Ara

PEUGEOT 206 1.4 HDİ XT

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
7.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar bir tane PEUGEOT 206 1.4 HDİ XT en full 2004 model gümüş gri turbo dizel 90 beygirlik araç buldum aracın kilometresi şu anda mal sahibinin söyledigine göre 163bin civarında imiş sizce bu kilometrede dizel araç alınırmı benzinli olsa birde motor hacmi büyük olsa düşünmeden alırdım ama turbo dizel olunca kafam karıştı birde bunlarda turbo sıkıntılı oluyormu kısacası bu aracı kullananlar veya teknik bilgisi yüksek arkadaşlardan fikirlerini almak istiyorum şimdiden çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mOLCar

selam arkadaşlar bir tane PEUGEOT 206 1.4 HDİ XT en full 2004 model gümüş gri turbo dizel 90 beygirlik araç buldum aracın kilometresi şu anda mal sahibinin söyledigine göre 163bin civarında imiş sizce bu kilometrede dizel araç alınırmı benzinli olsa birde motor hacmi büyük olsa düşünmeden alırdım ama turbo dizel olunca kafam karıştı birde bunlarda turbo sıkıntılı oluyormu kısacası bu aracı kullananlar veya teknik bilgisi yüksek arkadaşlardan fikirlerini almak istiyorum şimdiden çok teşekkürler.

Turbosu ne zaman değişmiş öğrenin.

Eğer 1 kere değişmişse iyi olur yoksa siz değiştirmek durumunda kalabilirsiniz.

Triger ve rutin bakımlar yetkili olmasa da özel serviste yapılmışsa faturalarına bakın.

Boya illaki vardır.3-4 parça sorun değil.Tavanda olmasın gerisi çok önemli değil.

Bir de değişen parçalar var mı ona bakın.

Balatalar,yaylar iyiyse sorun yok.

Temizse alınabilir.200.000'e rahat götürür bence

Önemli olan size az masraf çıkarması.

Muayene de en az 1 yılı olsun.

• hocam adamla görüşüp turbo durumunu sormadım
    yapılan bakımlarını da sormadım
    boya sadece sofor kapısında var oldugunu soyledi
    değişen ise on kaputa kiremit parcası düsmüs orj ile değiştirmişler onun harici sag arka camurluk değişti dedi
    araba en dolusu 90 lık 8 hava yastıklı modeli işte aracın durumu bu yani teşekkür edderim bilgileriniz icin
    fakat km için 200.bin demişsiniz ondan sonrasına gitmezmi bu arabalar sıkıntı cıkarırmı yani
  • quote:

hocam adamla görüşüp turbo durumunu sormadım
    yapılan bakımlarını da sormadım
    boya sadece sofor kapısında var oldugunu soyledi
    değişen ise on kaputa kiremit parcası düsmüs orj ile değiştirmişler onun harici sag arka camurluk değişti dedi
    araba en dolusu 90 lık 8 hava yastıklı modeli işte aracın durumu bu yani teşekkür edderim bilgileriniz icin
    fakat km için 200.bin demişsiniz ondan sonrasına gitmezmi bu arabalar sıkıntı cıkarırmı yani

Motor çıkarmaz ama diğer aksamlar yıpranmaya başlar.

Bakımı düzenli olursa sorun olmaz ama
  • hımmm anladım hocam cok tesekkür ederim fiyatı ise 14 bine bıraktı mal sahibi onun hakkında bilginiz ne şekilde fiyatı da uygun gibi geldi bana
  • quote:

hımmm anladım hocam cok tesekkür ederim fiyatı ise 14 bine bıraktı mal sahibi onun hakkında bilginiz ne şekilde fiyatı da uygun gibi geldi bana

Aldınız mı hocam?

Fiyatı çok iyi

Alır almaz bi elden geçirtin.Filtreleri,yağı,suyu değiştirin.Periyodik bakım gibi.
  • hocam almadım daha şehir dısına cıkmam gerekti fırsatım da olmadı ilgilenemedım ama duruyorsa görüşüp mal sahibiyle almak icin görüsmeyi düsünüuorum
  • quote:

hocam almadım daha şehir dısına cıkmam gerekti fırsatım da olmadı ilgilenemedım ama duruyorsa görüşüp mal sahibiyle almak icin görüsmeyi düsünüuorum

Alınca haber verin hocam

206 başlığına bekleriz
  • Merhabalar,

PEUGEOT 206 1.4 HDİ XT en full 2004 model gümüş gri turbo dizel 90 beygirlik demişsiniz. Bende 2002 model 1.4 hdi xr var 68 beygir ve 1.4 lerin 90 beygirlik bir modelini araştırıken hiç dikkatimi çekmedi. Ayrıca 8 hava yastığı ve en full olanı için bu fiyat bana çok düşük geldi. Böyle uygun fiyata bir araba almak istiyorsanız bence direk 101 nokta ekspertiz yaptırın derim. 100 tl verirsiniz büyük masraftan kurtulursunuz yada araç gerçekten temiz ise kafanız rahat olur.

Saygılarımla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

quote:

hocam almadım daha şehir dısına cıkmam gerekti fırsatım da olmadı ilgilenemedım ama duruyorsa görüşüp mal sahibiyle almak icin görüsmeyi düsünüuorum

Alınca haber verin hocam

206 başlığına bekleriz

bizde almayı düşünüyoruz otomatik vites ancak benzinli. 2006 model, elektirikli camlar vb özellikleri mevcut. ne dersiniz otomatik olması üzer mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 2JZ-GTE

quote:

quote:

Alınca haber verin hocam

206 başlığına bekleriz

bizde almayı düşünüyoruz otomatik vites ancak benzinli. 2006 model, elektirikli camlar vb özellikleri mevcut. ne dersiniz otomatik olması üzer mi ?

4 ileridir biraz yakar.

Onun disinda uzmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 2JZ-GTE

quote:

quote:

Alınca haber verin hocam

206 başlığına bekleriz

4 ileridir biraz yakar.

Onun disinda uzmez.

teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.