Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (1255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
35.051
Cevap
332
Favori
2.217.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12531254125512561257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Modülü kapı içine mi koyuyorlar yoksa göğüs içinde mi tüm kapı döşemesini sökmek gerekir mi yoksa servise mi söyleyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.33 Corolla ya brc my32 takdırmayı duşunuyoruz 1950 tl dedi normal mi? Brc nin enjektörleri sesli diyorlar Ustanın dediğine göre Atiker Goldu un sesi hiç yokmuş. Sizce brc mi atiker mi brc nin fiyat uygun mu??

• anil0640 A kullanıcısına yanıt
    Hocam benim yasadigim sehirde servis yok, bayramdan sonra gidebilcem ancak. Ama ne gibi bir uygulama yapildigini paylasirim buradan. Filmle ilgili bir islem yaptirmadim, cikar tak ugrasmamak icin tekrar, kaldiki pek birseyin degisecegini de sanmiyorum, once bir servisi gormek lazim bence.

• CorollaLife C kullanıcısına yanıt
    Benim aracima şuan lpg takiliyor. Brc de karar verdim. Mtmkit önerdiler brc nin fabrikasinin kendi maliymis 2000 tl ye takilabiliyor daha kaliteli ama servis agi yetersiz geldi bana o yuzden brc de karar kıldım. Ankaradaysaniz usta tavsiyesinde bulunabilirim. Yaninda çalistigi bir elemani yok tek basina montaj yapiyor gunde 1 araba montaji yapiyor. Bugun sabah benim aracima montaja basladi aksama kadar ona montaj yapcak mesela. Tek basina oldugu icin montaji filan cok iyi bugune kadar oraya lpg montaji yaptirdigin 3. Aracim ankara şasmaz da yeri eger ankaradaysan oraya yonlendireyim seni ben pesin odedigim icin 1850 tl ye mal olcak. Disarda 2000 in altinda yok sanirim.

Tank işini ne yaptın hocam?

• jjbraddock kullanıcısına yanıt
    ince tank koyariz ama arkasinda 10 cm bosluk olmasi lazim oyle kabul ediyolar dedi. Bide 40lik silindir koycaz ama ayaklari yine 60lik tankin ayaklari olcak oyuzden baya yer kaplar bide kotu goruntu olcagina bagajda simit takalim hic gorunmesin dedi. O yuzden simitte ikna etti beni. Sehir icinde lastik tamirci spreyi kullancam uzun yoldada benim eski aracimin ince stepnesi duruyodu onu kullancam artik. Simit tank olarak takiliyo suan hocam

• Arkadaşlar bir konu hakkında bilginizi almak istiyorum.
    Bulunduğum şehirde bayi 3m marka cam filmi takıyor 3 yıl ürün 2 yılda işçilik garantili, reflektif özelliği varmış.
    300 TL fiyat aldım. Sizce nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: snatch123

Merhaba Arkadaşlar,
    2016 Corolla 1,33 aracıma ziebart'tan cam filmi taktırmayı düşünüyorum, ancak bazı forum sitelerinde özellikle Valkswagen araçların arka cam rezistans özelliğinden dolayı arkadan gelen far ışığının dağılarak yansıdığı ve sıkıntı olduğu yönünde eleştiriler var, acaba aranızda Ziebart cam filmi kullanan var mı, memnuniyet dereceniz nedir? Yorumlarınızı yazarsanız çok sevinirim.

ben ziebart cam filmi kullayorum yıllardır, şimdiki aracımdada mevcut ve gayet memnunum, araçlarda arkacamın eğimi nedeniyle yapılan cam filmleri rezistanka temas ettiği noktalarda tam bombe yapıyor doğal olarak bu tüm araçlar için böyle ve kaliteli cam filmlerinde yansıtma özelliği nedeniyle geceleri arkadan vuran far ışıklarında kısmen dağılma oluyor, ilk zamanda biraz değişik geliyor ama göz alışınca sorun kalmıyor

ben size ziebartı öneririm fiyat olarak emsallerinden biraz yüksektir ama fiyat/performans/dayanıklılık oranı da dengelidir, bir önceki aracımda 10 yıl aynı film vardı bir yerinden kalktı ne soyuldu nede soldu

• Sedat E S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yorumlarınız için, bu sıkıntı anladığım kadarıyla cam filminin markası ile alakalı değil, Ziebart'ı tercih edeceğim anlaşılan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mngrhn

Sonax'larda yapılan ASWF cam filmini önerir misiniz? Ömür boyu garanti deniliyor. Arka cam dahil 500 TL, arka cama yaptırıp yaptırmama konusunda kararsız kaldım. Arka cam olmaz ise 4 cama 350 TL fiyat verdiler.

Eski aracıma da yaptırmıştım, şuanki aracımada yine aswf ( sonax) filmi yaptırttım, çok memnun kaldım, ömür boyu garantili, fiyatlar normal, ön camada en açık olanı tavsiye ederim UV açısından gözlüksüz kullanabilişrsiniz aracı,
  • CorollaLife C kullanıcısına yanıt
    Merhab. Ben daha dün Çorlu'da ki BRC bayii ile telefonda görüştüm; nakitte ödesem, 2200 TL' den aşağı olmaz diyor. Hatta 100 lirada benzin depo kapağını yanına girişini koyarsa istedi. Sizin fiyatları duyunca içim gidiyor. Böyle olursa mecbur atiker gold taktiracam 1650 TL ye. Çünkü bana aylık 100 lira ekonomi sağlayacak olan bir parçanın en fazla 18 ayda kendini amorti etmesi lazimki birşeye benzesin.
    Bu arada, aramızda atiker gold ile 1.33 kullanıcısı varmı?
    Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rocknet -- 22 Haziran 2016; 17:57:29 >
  • mharununal M kullanıcısına yanıt
    Cenmax cam kaldirma modulunu takmak icin Kapi dosemesi sokulmuyor, direksiyon alti goguste sigorta panosu yaninda bos bir yere takiliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cbakan -- 22 Haziran 2016; 18:09:34 >
    Sökmeden olmaz filmi

• SF01 S kullanıcısına yanıt
    Söküp ayni adam takarsa yine acik kalcak söktüreyim ama takarken nasil taktirayim sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: Rocknet

Merhab. Ben daha dün Çorlu'da ki BRC bayii ile telefonda görüştüm; nakitte ödesem, 2200 TL' den aşağı olmaz diyor. Hatta 100 lirada benzin depo kapağını yanına girişini koyarsa istedi. Sizin fiyatları duyunca içim gidiyor. Böyle olursa mecbur atiker gold taktiracam 1650 TL ye. Çünkü bana aylık 100 lira ekonomi sağlayacak olan bir parçanın en fazla 18 ayda kendini amorti etmesi lazimki birşeye benzesin.
    Bu arada, aramızda atiker gold ile 1.33 kullanıcısı varmı?
    Edit:imla

1.33 ile atiker gold kullanıyorum geçen sene taktırdım 12000 km oldu sorun yok
    Geçenlerde bir tanıdığa taktırdık 1300tl

Farklı bir ustaya taktırın ben öyle yaptırmıştım.

• Bugün aracımın arka alt tarafını sürttüm ,eğildim baktım birşey göremedim pek,bizim araçların alt kısmı dayanıklımı bir bilgisi olan varmı

• SF01 S kullanıcısına yanıt
    Birşey olmaz hocam kafana takma, ben de kaç kere sürttüm
    Güle güle kullanın hocam hayırlısı olsun.

• Rocknet kullanıcısına yanıt
    Atiker gold var aracimda. Benzin enjektorlerinden daha sessiz calisiyor

• 
Sayfa: önceki 12531254125512561257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.