Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.051
Cevap
331
Favori
2.218.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: umutsirvan

İçi auristen pek farklı olmayacakmış. Ben demiştim bunlar illaki bi eksiklik yapar diye.

o zaman at çöpe. şu tasarıma o iç mekan olursa vay haline toyota, benden çekeceğin var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

quote:

Orijinalden alıntı: kel_ferit

quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

Şimdi bu benzinli 134 beygir motor bmw'nin 1600 cc'lik motoru mu oluyor kesin mi? Dahası şanzıman konusunda bir bilgi var mı. Belki toyota da tanıdığı olan vardır foruma takılan. Ben zaten yeni corollayı bekliyordum daha bir heyecanlandım

Umutsirvan hocamızın bayiden aldığı bilgidir , paylaştı ilk sayfada .

quote:

Gecen bayide konuştuğumuzda 1.6 134 hp ve 8 ileri tam otm olma ihtimali var deniyordu.

Ah şu ihtimaller yok mu.. Ben yaklaşık 6 ay yeni elantra'nın gelmesini bekledim. Ne bekliyordum Gdi motor ve çift kavrama şanzıman, ne ile karşılaştım standart (tüp takılabilen) motor ve klasik tork konvertörlü şanzıman. Ben ne yaptım gittim megane aldım kös kös. Şimdi de aynı hayal kırıklığını bunda da yaşamayım diye ince eliyorum sık dokuyorum.

8 ileriden kasit ZF ise bu imkansiz gibi. Cunku o sanzimaninin uzunlugundan dolayi onden cekisli araclara takilamiyor diye biliyorum. Corolla da arkadan itis olamayacagina gore bence 8 ileri gelmesi cok zor. Ayrica maliyeti de cok artirir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hondacıyım ama hondaya kufredesım geldı şu muhendıslerını değişmesi lazım artık. Millet ne guzel şekıller yaratıyor yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

quote:

İçi auristen pek farklı olmayacakmış. Ben demiştim bunlar illaki bi eksiklik yapar diye.

o zaman at çöpe. şu tasarıma o iç mekan olursa vay haline toyota, benden çekeceğin var.

1.4 d4d ile gelir ilk partiler. Su tasarıma kufur etmekten baska birsey olmaz. Kombinasyonu tamamlamak icin koy mmt yi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 35turka

DH benzetme ekibi daha iyi bilir ama arkası Hyundai Elentra

ben ekibin onursal üyesi olarak sizi de ekibimiz de görmekten şeref duyacağımızı belirtmek isterim.

Yeni auris'inde arkası tam i30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheApproachingCurve -- 9 Şubat 2013; 13:19:34 >
  • Fiyat uçuk olmazsa 1.6 motoru iş yapar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

quote:

1.4 d4d ile gelir ilk partiler. Su tasarıma kufur etmekten baska birsey olmaz. Kombinasyonu tamamlamak icin koy mmt yi.

teknik anlamda yenilenme fakiri bir marka toyota. tasarım güzel olsa iç mekan odun oluyor. hepsi tam olsa şanzımanlar motorlar odun kalıyor.

• heh hemen başladı "arkası şuba, önü buna benziyo" cular

abiler arabalar hakkındaki bilgi ve yorumlarınız sadece bundan ibaretse bu saçma yorumlarınızı kendinize saklayın Allah aşkına, boşa forumda kalabalık yapıyorsunuz.
  • makina gerçekten güzel olmuş. temmuzda gelecekmiş haberiniz olsun
  • Şİmdi C5'e biniyorum. Eğer 1.6 Dizeli 50.000 - 55.000 TL bandında olursa hiç gözünün yaşına bakmam Corolla'ya geçerim.

Boyutları çok iyi. Türkiye koşullarında iyi bir tercih...
  • bmw dizel motorlu corolla'nın fiyatlarını çok merak etmeye başladım şimdiden
  • 1.6 dizel otomatik ve full paket full opsiyon 70'ten aşağı olmaz demedi demeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrkrtc

Şİmdi C5'e biniyorum. Eğer 1.6 Dizeli 50.000 - 55.000 TL bandında olursa hiç gözünün yaşına bakmam Corolla'ya geçerim.

hocam 50-55 çok ama çok iyimser fiyat....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Mamba24

quote:

Orijinalden alıntı: onrkrtc

Şİmdi C5'e biniyorum. Eğer 1.6 Dizeli 50.000 - 55.000 TL bandında olursa hiç gözünün yaşına bakmam Corolla'ya geçerim.

hocam 50-55 çok ama çok iyimser fiyat....

Mevcut fiyat listesine bakınca hakkaten tam "ölücü" gibi fiyat yazmışım :)

55.000 - 60.000 TL fiyat aralığına çekiyorum.

C sınıfı bir araca verilecek üst rakam -bence- 60.000 TL.
  • 5 ay sonra satılacak arabayla ilgili hiçbir netlik yok motor vs... bari iç mekanı da sızdırsalardı , boyutları tam bana göre bu aracın C - D arasında denilenilir , bakalım bekleyeceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kel_ferit -- 11 Şubat 2013; 18:20:42 >
  • tasarim cok iyi , evrim geçirmis resmen araba .

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

2.0 Dizel 184PS motorla 50.000 TL'ye gelirse ezip geçer.

Cruze 163PS ile ciddi bir etki yaptı 47.000'e. Eee... bu da Corolla. 3000 TL pahalı olsun hakkıdır.

Yapmayın bu kadarda değil biraz aşırı bir hayal olmadı mı bu seferki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HondatugraL

hondacıyım ama hondaya kufredesım geldı şu muhendıslerını değişmesi lazım artık. Millet ne guzel şekıller yaratıyor yaa

Görsel tasarımı mühendis yapmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Power7Gear

quote:

Orijinalden alıntı: HondatugraL

hondacıyım ama hondaya kufredesım geldı şu muhendıslerını değişmesi lazım artık. Millet ne guzel şekıller yaratıyor yaa

Görsel tasarımı mühendis yapmaz.

tamam
  • İç mekan iyi demiyorum vasat bile olsun yeter.Dıştan zaten 10 numara olmuş gerçekten.Hiç beklemiyordum caponlardan böyle akıcı bir tasarım.Abartı fiyatlarla gelmezlerse yeni octavia ile sallarlar ortalığı.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.