Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (1171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35.051
Cevap
331
Favori
2.217.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11691170117111721173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • corollada 2. vites alt devirlerde çok zayıf aurise göre ise bu vitesin ivmesi daha düşük. auriste 2. viteste dip gazda araba uçuyor. yakıt ekonomisini herhalde böyle sağlamışlar
  • Bu Corolla nın kolçağı ileri geri ayarlanabiliyor mu ben mi bulamadım😃 Merak ettimİsimden de anlaşılabileceği gibi life donanımı var bende...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CorollaLife C kullanıcısına yanıt
    Life donanımda yok bildiğim kadarıyla

life donanımda sabit duruyor. diğerlerinde üst tarafı kızaklı
  • Fotoğraflardan gözlemlediğim kadarıyla makyajlı kasada farlar ve özellikle de jantlar çok şık olmuş, zaten sınıfının en şık dış dizaynına sahip olduğunu düşündüğüm 2013 ve üzeri Corolla'nın yumuşak karnı jantlarıydı onu da toparlamışlar. Ancak insanların dönüp bir kere daha bakmasını sağlayan ön krom ızgarayı bozmaları iyi olmamış diye düşünüyorum, yeni her zaman göze daha şık görünür ama mevcut kasa ile makyajlı kasa aynı anda piyasaya sürülse sırf krom detaylı ön maske için mevcut kasayı tercih edebilirdim.

• tello2 T kullanıcısına yanıt
    Ilginize cok tesekkurler arkadaslar, bende ilk firsatta servise gidip gerekli islemleri yaptiracagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: CorollaLife

Bu Corolla nın kolçağı ileri geri ayarlanabiliyor mu ben mi bulamadım😃 Merak ettimİsimden de anlaşılabileceği gibi life donanımı var bende...

Ayarlanmıyor hocam sabit kolçak üst donanımlarda hareketli.

Bunu life donanımda kesmek nedemek ya resmen küfür eder gibi sanki elektonik yada digital birşey yaaa

bu arada nick şahane olmuş

• Bende bir resimde oynamış şekilde gördüm kurcaladım ama hala olmadı... Açıkçası herşeyi beklerdim de kolçak ın değişeceği aklıma gelmezdi.Teşekkurler cevaplar için...

• Yeni kasa iyi hoş duruyor da sanki biraz fuarda sergilenen aşırı teknolojik araçlar gibi😃 Ancak kesinlikle led-zenon farlar buyuk eksiklikti iyi olmuş...

• Bu arada fark ettiniz mi şu sürekli çıkıp duran fiat egea daha euroncap testlerine girmemiş... Fiat linea da girmemişti --punto girdi 3 yıldiz-- ancak bir de sedanı girse iyiydi... Sene 2016 da acaba niçin bir araç teste sokulmaz ki...Şahsen ben korktum girmediğini gorunce😃😃

• quote:

Orijinalden alıntı: B.A.L

Arkadaşlar 1.4 dizelde performans nasıldır. Ben test sürüşü yaptım ama açık konuşayım bir şey anlamadım. Manuel vitesini kiralayan bir yer bulsam dakka durmayacam. Bende astra k 1.6 dizel var. Corolladan o kadar performans beklemiyorum yanlış anlamayın ama en azından fluence 110 luk dizellerle kapışabilsin beni rezil etmesin. Teknik verilerde geride ama pratikte fark fazla mı? Düz yolda maksimum hızı nedir? Makyajlı kasayı bekliyorum vaktim var ama sorularımın cevaplarını bulabileceğim tek yer burası gibi şimdilik. Yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden.

Arkadas madem kanın kayniyo yarışmak istiyorsun civiclere bak. Corolla her şeyden önce aile arabası gazlama arabası değil.

• texjrwillerjr T kullanıcısına yanıt
    değişelim kardeşim 2014 mds . astranın özellikleri nedir
  • cpurss79 C kullanıcısına yanıt
    Sedan civicte dizel yok, hb ise dar. Ben biraz iri bir insanım, bazen arkadaşlarla izmirden istanbula maça gidiyoruz bazen ailem biniyor bu yüzden genişlik ilk kriterim. Astra hb inanmazsınız içi sedan corolla kadar geniş. Bu sınıfta fluence var bide başka geniş araç göremedim. Hangi araca binsem ben arkada kimse oturamazdı ama bu araçlarda rahat ediyorlar. Mesela i30 da genişimsi lakin donanımında sunroffsuz alamıyosun full olanı o da baş mesafesini gerçekten azaltıyor.
    Corolla almadan agea da test yaptım. Yakıtı haricinde bizim Corolla iç ferahlığı ve kalitesi olarak bence tatminkar. Bana basık geldiydi agea. Şimdi dışından baktığımda da iyiki Corolla aldım diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acipbisey -- 4 Mayıs 2016; 14:39:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tello2 T kullanıcısına yanıt
    hocam bende de oluyor bu , uzun yola çıkınca hemen de olmuyor bende. tespit edemediğim bir süre geçmesi gerekiyor olması için. Ya da rüzgarın belli bir açıdan estiği zamanlarda oluyor. Çok sinir bozucu. Ama bir arıza oluşmadı.
  • arkadaşlar 2014 ocakta aldığım araba 17binde. 10bin bakıma 2015 martta gitmiştim. Servis ışığı yanmadı henüz , 1yıl geçti diye bizim garantiyi öpmezler dimi?
  • EfeHoroz kullanıcısına yanıt
    Yılda 1 veya 10000 km de girmeniz gerek. Bakım ışığı sadece dizelde var ki o da km bazlıdır muhtemelen.

• Yeni corollada hangi yağ uygun olur

• B.A.L B kullanıcısına yanıt
    Sedan civic te dizel yakin zamanda gelecek ve kasa degisecek diye duydum, dizel olarak bekledigim bir arac ancak motoru hakkinda bilgim yok. Eger toyota gibi tork ve beygir olarak gucsuz bir motor kullanmazlar ise tercih edilir.

• Arkadaşlar 1.33 life aracımı dün teslim aldım 1. Mtv baktım ödenmemiş normal mi yoksa bayimi yatıracak?

• 
Sayfa: önceki 11691170117111721173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.