Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (1168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35.050
Cevap
332
Favori
2.218.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11661167116811691170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında beyaz iyidir, yazın sıcaktan korur, fazla çizik belli etmez, kirliliğini fazla belli etmez, siyah renkli camlarla daha yakışıklı görünür, bakımı ve temizliği daha kolaydır.ve dünyada en çok tercih edilen renktir. Bu yüzden daha çok beyaz araba görürsünüz trafikte.
    Naçizane benimkide inci beyazıdır.

TÜM DOSTALRIN CUMASI MÜBAREK OLSUN. - DUALARINIZ KABUL OLSUN, KAZASIZ BELASİZ KEYİFLİ SÜRÜŞLER DİLERİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAVİ0967 -- 29 Nisan 2016; 11:51:29 >
  • Ard arda beyaz arabaları görünce istemsiz bir gülme geliyor bana şimdi manzarayı düşününce bunu yazarkende güldüm neden bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 29 Nisan 2016; 12:10:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim aracımda Barselona Kırmızı her yerde beyaz araç görünce bir farkındalık oluyor benim aracı görünce
    Açıkcası eşim alırkende beyaz istemişti şimdi bu kadar çok beyaz renk görünce iyi ki beyaz renk almamışım diyorum.
    Ama bu arabayada ciddi manada beyaz yakışıyor
  • Yeni corolla yollara çıkmışTOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA
  • Sedat E S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • corollanın ana hatları arka stop grubu arka reflektör ön sisler bunlara genel olarak bakıldığında sadece beyaz renk ortaya çıkarıyor. bunun için herkesin beyninde beyaz algısı oluşuyor. yani görmek istediklerimizi hangi renk ortaya koyuyorsa o bizim için o arabanın rengi oluyor. bu benim fikrim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergencataltepe

Yeni corolla yollara çıkmışTOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA

Sonunda aylarca beklediğim aracım geldi :) Umarım iç kısmında da (göğüste) düzeltmeler yapmışlardır.

https://www.facebook.com/CorollaFunClup/photos/pcb.1135427313188489/1135427176521836/?type=3&theater

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daimler1905 -- 29 Nisan 2016; 15:08:06 >

• Önizleme resimlerinden daha güzel duruyor. Ne zaman satışa çıkacak belli mi acaba?
  • arka stoplar led olmuşsa o güzel olur ama onun dışında pek bişey değişeceğini ve cezbedeceğini de sanmıyorum. burada en önemlisi motordaki değişimler varsa herkes buna bakacaktır. 1.2 turbo benzin ve 1.6 dizelden bahsediliyor. dış ve iş makyajdan çok motor önemli derim.
  • daimler1905 kullanıcısına yanıt
    Cok tipsiz olmus.su anki kasasi 5 basar.Dis gorunum olarak.Begenmedim.Ozellikle arkasi facia

• Makyajlı Corolla dış tip olarak gayet güzel olmuş. Kronik sorunları da inşallah çözüm bulmuştur. Benim için önemli olan 3 yıl sonraki yeni Corolla. Farklı dizayn ve motor seçenekleri bekliyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADATOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA

• arkası eski camry (2008) önü yeni avalona benzemiş. en sevdiğim 2 arabayı birleştirmiş :) almamış olsam koşarak giderdim. ben beğendim.
  • Renk seçenekleride önemli, Mavi ile mor olsa mükemmel olur

• Merakla beklenen makyajlı kasa tüm Toyota Corolla severlere hayırlı olsun
    Bildiğim kadarıyla motor seçeneklerinde herhangi bir değişiklik yapılmadı.
    Bizim 1.2 turbo benzinli ve 1.6 Dizel motor seçenekleri başka bahara kaldı.
    Ama şerit takip sistemi ve güvenlik sistemlerinde yeni sistemler getirildi.
    Tamamen piyasaya çıktığında görücez artık.
    Bu arada sis farlarını hiç beğenmedim palet şeklinde olmuş eskisi gibi kalsaydı bence daha güzeldi.
  • Ben beğendim makyajı güzel olmuş

• Bencede 10 numara olmuş eğer içi ile ilgili bir çalışma yapılmışda mesela auris gibi olmuşsa tadından yenmez.

• Şimdi toyota bir ay sonra makyajlı toyota piyasaya çıktı diye eski kasalarda büyük bir indirim yapar mı? yaparsa bu tüketiciye biz sizi kandırdık nisan indirimi dedik ama yüksek fiyata ne satarsak kardır mantığı ile yaptık mı diyecek
  • koraygunca kullanıcısına yanıt
    Yapmaz. Yeni makyajlinin fiyatini arttirir.

• Şu adaptive cruise control olayı baya hoşuma gitmeye başladı sizce bunu mevcut araçlarımıza ekletmenin bir yolu geliştirilebilir mi?

• jjbraddock kullanıcısına yanıt
    Bunun için kamera, beyin, ona uygun gösterge ve tabi tesisat gerekir. Bunların en uygunu bile 5000 lirayı geçer.

• 
Sayfa: önceki 11661167116811691170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.