Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (706. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.051
Cevap
331
Favori
2.218.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok pardon cahilliğime bağışlayın filmlerin trafik cezası yok mu acaba? veya muayenede sıkıntı oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.Cakir

Hocam çok güzel olmuş güle güle kullanın, bende 2 numara film çektirmeyi düşünüyorum serviste. Sakıncası yoksa kaça taktılar öğrenebilirmiyim.

saolun, ben 300'e yaptırdım fakat aslında servisler dışarıdan biriyle anlaşmalı oluyor. o reklamcıyı bulup aynı ürünü kendi mekanında daha ucuza yaptırabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfeRuhi

quote:

Orijinalden alıntı: behzatd

benim tam anlamadığım şey direksiyonun solundaki düğmeye bastığımda TRC OFF ikazı yanıyor. Benim bildiğim TRC tracking control, eski aracım opelde patinajı önleyen sistem. Peki VSC'yi nasıl kapatıyoruz? yoksa ikisi bir mi kapanıyor?

Tek dokunuşta sadece TRC, tuşu basılı tuttuğunuzda VSC de kapanır. Göstergede de ışık yanar.

vaayy, sağolasın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaeski39

tv li olan 1600 normal orjinal olanda 2 milyar civariydi sanırsan sorduğumda aracın ilk bakımı daha gelmedi geldiyen sorucan başka neler takılabilir diye

Servislerin 2000 istedikleri cihaz orijinal olan değil. Orijinal olan sadece fabrikada takılıyor, markası panasonic ve tv, navigasyon gibi özellikleri yok. Servisin yaptığı şey, x marka bir cihazı takmak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

10.000 bakım için gittiğimde 2 no film çektirdim serviste.. öncamlar biraz koyu düştü. galiba önler 1 no olmalıymış
    TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA

2 numaranın nsl gözüktüğünü çok merak ediyorum, farklı bir açıdan resim atabilir misiniz?

• Bombar Dıman kullanıcısına yanıt
    şuan aracın üstündeki kendi ekranı acaba başka bir sistem mi takıyorlar tam olarak bilmedim için ondan sordum ama arkadaşın ki başka bir markanın navigasyon sistemi olmadı uygun fiyatlı tom tom markasını alıp kullanırım en basit çözüm olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: inci beyaz

Çok pardon cahilliğime bağışlayın filmlerin trafik cezası yok mu acaba? veya muayenede sıkıntı oluyor mu?

muyenede hafif kusurlu olarak geçiyor , trafikte ise çok koyu film değilse pek göze batmıyor birde polisin ruh haline bağlı tabi...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: B.Cakir

Hocam çok güzel olmuş güle güle kullanın, bende 2 numara film çektirmeyi düşünüyorum serviste. Sakıncası yoksa kaça taktılar öğrenebilirmiyim.

saolun, ben 300'e yaptırdım fakat aslında servisler dışarıdan biriyle anlaşmalı oluyor. o reklamcıyı bulup aynı ürünü kendi mekanında daha ucuza yaptırabilirsiniz.

Aynı filmi,aynı reklamcı dükkabunda 120 servisde 180e çekiyordu. Aradaki 60 servise kalıyor tabi. Bende gittim dışarda 100 e çektirdim. Ama 1.5 yıl önce.

• quote:

şuan aracın üstündeki kendi ekranı acaba başka bir sistem mi takıyorlar tam olarak bilmedim için ondan sordum ama arkadaşın ki başka bir markanın navigasyon sistemi olmadı uygun fiyatlı tom tom markasını alıp kullanırım en basit çözüm olarak

Bence arkadaşınki çok uygun fiyatlıymış, memnun olması da önemli. Ben de 700-800 civarı olanların kalitesini merak ediyordum.

Bu arada yeri gelmişken ben de taktırdığım ve memnun kalmadığım cam Çıtalarının Son halini atayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bombar Dıman -- 24 Mart 2015; 20:58:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devaimystic

merhaba

1,33 life aracıma krom parçalar ve torpido ışığı taktırdım ancak fotoğraflarını paylaşamamıştım... ;)

yakıt tüketimi de var bir fotoğraf ve 10.000 km. de olmuş...hadi hayırlısı

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADATOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADATOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADATOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADATOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADATOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADATOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADATOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA

araca krom uygulama cok iyi olmuş. fiyat olarak ne kadar tuttu.

• quote:

10.000 bakım için gittiğimde 2 no film çektirdim serviste.. öncamlar biraz koyu düştü. galiba önler 1 no olmalıymış

Güzel olmuş. Servis kaça yaptı filmi ve filmin markası ne acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ifcoskun

quote:

Orijinalden alıntı: Devaimystic

merhaba

1,33 life aracıma krom parçalar ve torpido ışığı taktırdım ancak fotoğraflarını paylaşamamıştım... ;)

yakıt tüketimi de var bir fotoğraf ve 10.000 km. de olmuş...hadi hayırlısı

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADATOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADATOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADATOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADATOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADATOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADATOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADATOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA

araca krom uygulama cok iyi olmuş. fiyat olarak ne kadar tuttu.

hepsi yaklaşık olarak ~450 Tl civarı tuttu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Bombar Dıman

quote:

Bence arkadaşınki çok uygun fiyatlıymış, memnun olması da önemli. Ben de 700-800 civarı olanların kalitesini merak ediyordum.

Bu arada yeri gelmişken ben de taktırdığım ve memnun kalmadığım cam Çıtalarının Son halini atayım.

800 liraya cama film taktıranları anlamıyorum. 100-150 lirayada film çekiyorlar. 2 senede bir araba değiştirir ama her aracına 8 sene garantili film çektirir. Neymiş efendim 3m'miş solmazmış çizilmezmiş, falcatayı dayamadığım sürece 150 liralık filmde çizilmiyor. Aradaki fark solma süresi biri 5 yıl diğeri 3. Bide 150 liraya film çekenin mekanı ile 800 liraya çekenin arasında dağlar var tabi. Birinde arabanın içine toz girmesin diye her yer pırıl pırıl.digeri sokakta genelde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustik61 -- 24 Mart 2015; 22:05:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrshn

quote:

Orijinalden alıntı: esatgelmedi

quote:

Orijinalden alıntı: oknysn

Az önce radarı görünce ani fren yaptim, araç kendisi otomatik dortluleri yaktı. Hoşuma gitti bu özellik .

aracınızın model ve donanım versiyonunu yazabilir misiniz?

Standart bir özellik hocam. Benim ki life ben de bir defa yaktirmayi başardım

Teşekkür ederim. Ne yalan söyleyeyim "Toyota bunu da kırpmıştır." diye düşünüyordum. Sevindim.

• quote:

Hayırlı olsun. Hangi serviste kaça yaptırdınız acaba? Ben de düşünüyorum ama dışarıda mı yoksa serviste mi yaptırayım bilmiyorum. Dışarıda 200 tl civarı ama kapı döşemelerini söküyorlar sonra ses yapmasından korkuyorum. Eğer uçuk bi fark yoksa ben de serviste taktırayım.
    edit:yazmışsınız zaten yeni gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esatgelmedi -- 24 Mart 2015; 22:29:55 >

• quote:

quote:

quote:

Az önce radarı görünce ani fren yaptim, araç kendisi otomatik dortluleri yaktı. Hoşuma gitti bu özellik .

aracınızın model ve donanım versiyonunu yazabilir misiniz?

1.33 life :)

Teşekkürler.

• quote:

quote:

Hayırlı olsun. Hangi serviste kaça yaptırdınız acaba? Ben de düşünüyorum ama dışarıda mı yoksa serviste mi yaptırayım bilmiyorum. Dışarıda 200 tl civarı ama kapı döşemelerini söküyorlar sonra ses yapmasından korkuyorum. Eğer uçuk bi fark yoksa ben de serviste taktırayım.
    edit:yazmışsınız zaten yeni gördüm.

Kapıları sökmeden takarlar filmi arka camı üstünde kalıp alıp alttan takıyorlar onu bile sökmüyorlar yani. sıkıntı arka hoparlörlerin üstüne bi örtü örtmEk lazım. Yoksa sıktıklsrı su zarar verebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustik61

quote:

Orijinalden alıntı: Bombar Dıman

quote:

800 liraya cama film taktıranları anlamıyorum. 100-150 lirayada film çekiyorlar. 2 senede bir araba değiştirir ama her aracına 8 sene garantili film çektirir. Neymiş efendim 3m'miş solmazmış çizilmezmiş, falcatayı dayamadığım sürece 150 liralık filmde çizilmiyor. Aradaki fark solma süresi biri 5 yıl diğeri 3. Bide 150 liraya film çekenin mekanı ile 800 liraya çekenin arasında dağlar var tabi. Birinde arabanın içine toz girmesin diye her yer pırıl pırıl.digeri sokakta genelde

Söz konusu olan Navigasyon cihazıydı dostum cam filmini 300'e yaptırmış serviste.

• arkadaşlar 1000 km kontrolu ıcın servıse gıdıcem. gitmişken ayna kapatma modulu ve cam kapatma modulu taktırmak istiyordum fakat cam kapatma modulu takmıyorlarmıs.

burada aracına cam kapatma modulu taktıran ve memnun kalan var ıse, hangi markayı taktırdıklarını soyleyebılır mı?
  • mercilless kullanıcısına yanıt
    benim eski aracımda (palio) cam kapatma modülü vardı.Sanayiden bir dükkandan marka araştırmadan almıştım.Aslında memnundum AMA bazen camlar açık kalsın biraz araba havalansın(40 yılda bir) dersen o şansın kalmıyordu. Corollaya açıkça elektrik aksama müdahale olarak düşündüğüm için yaptırmadım. Bence garantili bir araçta yetkili servis dışında elektrik aksamına müdahale ettirmeyin!!!!
  • 
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.