Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.051
Cevap
332
Favori
2.217.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ayrıca 2015 Ocak yada şubatta 17siyah jant-4cam otomatik-anahtar modülünden aynaları kapatma ve modülden camları kapatma geliyor
  • _SC kullanıcısına yanıt
    Hocam senin dediğin makyaj olacaksa bile 2016 modellerle başlar. Sene ortası 2015 modellerin yarısı makyajlı yarısı makyajsız olmaz. Normalde 3 yıl 4 ay sonra yani 2017 de olması gerekirdi ama hadi diyelim 1 yıl öne aldılar. O da 2016 yapar. Firmalar hazırlıklarını en az 1 yıl önceden bitiriyor zaten. Şu an nasıl makyaj olacağı bellidir ama zamanlaması da önemli. Bu arada 2015 de yeni avensis (yepyeni kasa) 1.6 dizelle geliyor.
  • mg75 M kullanıcısına yanıt
    kardeş ne kadara anlaşmıştın bende 133 almayı düşünüyorumda
  • bana bayi avensisin kasasının değişeceğini söyledi 2.-3. ay gibi.
  • Zaten belli nasıl makyajlanacağı hocam sunroof-led stop-gündüz ledlerin sayısı artıyor-dashboard, torpido değişiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SC

Zaten belli nasıl makyajlanacağı hocam sunroof-led stop-gündüz ledlerin sayısı artıyor-dashboard, torpido değişiyor

Konsol nasıl olacak acaba? VAr mı fotoğraf vs.?
  • CAD34 kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf varsa bile vereceklerini zannetmiyorum :)

İlerleyen günlerde daha net bilgiler edinebilirim sanırım
  • 205-55-R16 COROLLA LASTİK HAVASINI KAÇ YAPIYORSUNUZ. 32 Mİ? KİTAPÇIKTA 38 YAZIYOR? HIZ VE YÜK ARTINCA ARTIRMAK LAZIM ONU BİLİYORUM. ŞEHİR İÇİ YÜKSÜZ 36-38 YAPSAK DAHA EKONOMİK OLMAZ MI?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drfg

205-55-R16 COROLLA LASTİK HAVASINI KAÇ YAPIYORSUNUZ. 32 Mİ? KİTAPÇIKTA 38 YAZIYOR? HIZ VE YÜK ARTINCA ARTIRMAK LAZIM ONU BİLİYORUM. ŞEHİR İÇİ YÜKSÜZ 36-38 YAPSAK DAHA EKONOMİK OLMAZ MI?

34 iyidir.
  • _SC kullanıcısına yanıt
    Corolla 2015'te kesinlikle bir makyaj görmeyecek. Kaynak neresi ise doğru bilgi vermiyor. İnsanları da yanlış yönlendiriyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlighTAiR -- 17 Aralık 2014; 19:49:58 >
  • Arkadaslar 2017 de makyajlanacak araba.Almak isteyenler gonul rahatligiyla alsinlar selamlar.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 te avensis geliyor haziranda. 1.6 dizel sekliyle.

• Gtc globalle akşama doğru görüştüm, corolla advance cvt için 63000'e anlaştık. Ellerinde gümüş gri de varmış,yarın kaporayı yatıracağım, mersinden 2 kişi git gel 600-700 lira masraf etsek yine de buralara göre nerden baksan 2000 lira daha uygun. Arabayı almadan ne önerirsiniz? Cam filmi falan taktırsam mı?

• Arkadaşlar, navigasyonsuz Multimedia Touch sistemine sonradan navigasyon yükletebiliyor muyuz acaba?
  • jack33 J kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, 2000 tl az buz rakam değil, yorgunluğa değer bence. Cam filmi tavsiye ederim, hele ki Mersinde sıcaklarda faydası olur, üstelik bizim Corolla'ların cam rengi bayağı bir açık, 2 numara gayet uygun olur. Ben 3M taktırmış çok koyu durmuyor.
  • NFY kullanıcısına yanıt
    Evet, 2000 lira civarında bir fiyatı var modülün. Zaten ilk alırkende opsiyoneldir donanım. Sadece fabrikasyon montajlı alırsınız o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SC

Japonyadan 1. elden kaynak.

Ayrıca 2015 Ocak yada şubatta 17siyah jant-4cam otomatik-anahtar modülünden aynaları kapatma ve modülden camları kapatma geliyor

Bunlar ile makyajlanmış mı oluyor bunların jant hariç hepsini 300 ₺ ye mal ediyosun yani 1 sene beklemeye gerek yok haziranda avensis geliyor yeni kasa o da passata kafa tutayım diye

• izmirleem. kullanıcısına yanıt
    Bu yazdıklarıma makyaj demedim ki siz nereden vardınız bu kanıya?
  • izmirleem. kullanıcısına yanıt
    Yeni kasa avensis olayı uzun süredir gündemde olan bir durumdu. Yani passat kasa değişti hadi bizde değişelim gibi bir durum yok. Ancak yeni kasa avensisin 100000 lirayı göreceği aşikar. Ona 100000 lira vereceğime 1.6 dizel crv tercih ederim mesela ben. eminim benim gibi düşünecek birçok kişi çıkar.

Konu gereği avensisin bölümü ayrı bu nedenle onu ilgili başlıkta tartışmak daha doğru olur sanırım. Corolla için makyajdan bahsedersek eğer, makyajlama için şuanda bir çalışma olacağını sanmıyorum. Ancak;

Klasik şekilde eylül ayını bekleyip bir değişikliğe gidebilirler. Örneğin ilk satışa başlandığında touch donanımı yoktu ve eylül-ekim gibi satışa sunulmaya başlandı. Yine geçtiğimiz haziranda ufak bir değişiklik yapıldı, dizel manuellere hız sabitleme eklenip bütün premium modellerden far yıkama çıkarıldı. Ayrıca davlumbazlar eklendi. Ancak kasa makyajlandıktan sonra 2-2.5 sene ancak görür, bu nedenle uzun vadede kullanacak birisi için gelecek olan zamları göze almak yerine satış sırasında birazcık değer farklılığını kabullenmek daha mantıklıdır.

• Bence 2015 sonlarına doğru hafif bir makyaj yer Corolla ve 2016'da yansır o makyaj Türkiye'ye ve zaten Japonyada ki çoğu yapılan makyaj veya aksesuarı da bize yansıtmazlar. Adamların arka stopları bile değişik. Ve bence bu kasa 2019'da yenilenir. Neden 2019 dedim? 2002 - 2007 bana göre ikinci efsane kasa dönemi olmuştu. 2007 - 2013 bir önce ki kasa. Bunları göz önünde bulunduraraktan bir tahmin yaptım ve bu kasa 2013 - 2019 diyorum.
  • 
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.