Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.050
Cevap
332
Favori
2.218.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla allah korusun kaskoluk durum olmaz inşallah ancak ben de arkadasa katılıyorum ilk arabam ve ilk kasko yaptırdım. Toyota 300 lira pahali kasko çıkarmıştı. Avantaj dezavantaj boyutunu bilmiyorum ama bende öyle gelişmişti olay.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Corolla 1.33 te ne kadar indirim yaparaclar arkadaşlar
    LLPG taktirinca garanti dişi kaliyormu arac bu köy nu hakkında sizin tavsiyelerinize ihtiyacim var arkadaşlar

• 1.6 advance otomatik 64.500' e aldık.

hediye olarak;

-bagaj havuzu
    -kauçuk paspas seti
    - 2 tane halı paspas seti (biri başka araç için :))
    - trafik seti ve yangın tüpü
  • quote:

Orijinalden alıntı: download19

1.6 advance otomatik 64.500' e aldık.

hediye olarak;

-bagaj havuzu
    -kauçuk paspas seti

Hayırlı olsun.

• zgbayraktar kullanıcısına yanıt
    1.33 corolla fiyatı bayiye göre değişiklik gösterebiliyor o yuzden bütün bayileri arayın temmuzda 500 -750 arası ındırım yapabiliyolardı. ama suan durum nedir somak lazım ayrıca park sensoru hediye oluyor.lpg konusu ise bayi kendi taktırınca kendi garanti veriyor fiyat 2500 tl oluyor brc takıyolar dısarıda ise işletme vs 2000 tl fiyata geliyor. Disarıda taktırısan motror garantisi bozuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

hediye olarak;

-bagaj havuzu
    -kauçuk paspas seti

Hayırlı olsun.

teşekkürler. :)
  • İstanbul da hangi bayiler LPGye garanti veriyor bilen var mi aarkadaşlar
    Birde gerçekten garanti veriyoruz deyip işlem yaparken çamura yatmiyorlar değil mi?
    Bilen mutlaka bana haber versin arkadaşlar TESEKKURLER

• quote:

hediye olarak;

-bagaj havuzu
    -kauçuk paspas seti

Merhaba hangi bayiden aldınız acaba ? Bayiler arasında ciddi farklar oluşuyor, ya indirim yapıyor hediye vermiyor, yada tam tersi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toyota Corolla aracımı 1.000 kilometre ilk bakımına götürdüm serviste gerekli incelemeleri yapıp teslim ettiler...Bir sonraki bakımın 10.000 kilometrede olcağını ama 6 ay içinde 10.000 kilometreyi dolduramazsanız bu 6 ay içinde aracın motor yağının değişmesi gerekeceği uyarısında bulundular.

10.000 kilometre 6 ay içinde dolmazsa bu 6 ay içinde yağın değişeceği doğrumudur ? Sizede böyle uyarıda bulundular mı ?

Ayrıca 10.000 bakımlarınında tahminen 400-450 TL kadar tutacağını aktardılar...Hiç 10.000 bakıma giren oldumu ne değişiyor kaç lira tutuyor bilgi verebilirmisiniz ?

• elest kullanıcısına yanıt
    merhaba, eskişehir'den aldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimAtmaca

Toyota Corolla aracımı 1.000 kilometre ilk bakımına götürdüm serviste gerekli incelemeleri yapıp teslim ettiler...Bir sonraki bakımın 10.000 kilometrede olcağını ama 6 ay içinde 10.000 kilometreyi dolduramazsanız bu 6 ay içinde aracın motor yağının değişmesi gerekeceği uyarısında bulundular.

10.000 kilometre 6 ay içinde dolmazsa bu 6 ay içinde yağın değişeceği doğrumudur ? Sizede böyle uyarıda bulundular mı ?

Ayrıca 10.000 bakımlarınında tahminen 400-450 TL kadar tutacağını aktardılar...Hiç 10.000 bakıma giren oldumu ne değişiyor kaç lira tutuyor bilgi verebilirmisiniz ?

ben de pazartesi götürdüm 1.000 km bakımına, ama bana 1 yıl veya 10.000 km dediler, hatta sordum ben bugünden itibaren mi diye, trafiğe çıkış tarihinden itibaren 1 yıl dediler. bayi : Antalya Bakırcılar

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimAtmaca

Toyota Corolla aracımı 1.000 kilometre ilk bakımına götürdüm serviste gerekli incelemeleri yapıp teslim ettiler...Bir sonraki bakımın 10.000 kilometrede olcağını ama 6 ay içinde 10.000 kilometreyi dolduramazsanız bu 6 ay içinde aracın motor yağının değişmesi gerekeceği uyarısında bulundular.

ben gittim 6 ay dolunca...yağı değişti...10.000 de tekrar gelmemi söylediler.ama zaten yağın değişmeyecğini diğer 10.000 bakımındaki rutin bakımların yapılacağı bilgisini verdiler...

• Son zamanlarda böyle bir şey çıkardılar. Bu konuda Toyota Genel Merkezini aradım. Ya 10.bin km. yada 1 yıl hangisi dolarsa o zaman yağ değişir.
  • 10 000 km bakımını dizel için 350 TL yaptırdım. 7. Ayın bitiminde götürdüm bir şey demediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerx

10 000 km bakımını dizel için 350 TL yaptırdım. 7. Ayın bitiminde götürdüm bir şey demediler.

Hangi servis ?

• 1.6 advance otomatik almayı düşünüyorum. Iyi fiyat alan arkadaş paylaşırsa sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakarya SANDIKÇILAR
  • arkadaşlar düşündüğüm bir model olmasına rağmen buradaki videodan sonrahttp://www.iihs.org/iihs/ratings/vehicle/v/toyota/corolla marjinal alan corolladan soğudum siz ne dersiniz bu teste? jetta vs good almış bu testten?
  • 1.6 touch manuel aracım hareket halindeyken 1. Vitesten boşa alırken biraz zor geçiyor.2. veya 3. Viteste boşa alırken böyle bir durum yok.Bu durum aracın karakterinden mi kaynaklı yada bi sorun mu var?yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• romwar kullanıcısına yanıt
    http://tr.euroncap.com/tr/results/toyota/corolla_sedan/526.aspx birde bu linke bakın kıyaslama yaparsanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ifcoskun -- 26 Ekim 2014; 22:11:43 >
  • 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.